Piektdiena, 19.10.2018, 04:27
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Madagaskaras ceļojums - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: Melnais  
Forums » Jautājumi un atbildes par citām valstīm » Atskaites par citām valstīm » Madagaskaras ceļojums (15.10 - 14.11.2018)
Madagaskaras ceļojums
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 11.10.2018, 16:17 | Ziņojums # 1
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 1968
Statuss: Offline
Tas ilgi gaidītais brīdis ir klāt. Jau pirmdien dodos savā ceļojumā uz Madagaskaru. Par Madagaskaru man interese radās jau ļoti sen, jau agrā jaunībā pētot Pasaules atlantus. Kad 2005.gadā iznāca multene "Madagascar", tas tikai šo interesi pastiprināja. biggrin Bija liela vēlme redzēt un baudīt savām acīm lemurus, pasakaini skaistos hameleonus un baobabus. Savu sapni ilgu laiku neizdevās realizēt, jo lidmašīnas biļetes uz šo Āfrikas valsti bija nepamatoti dārgas. Tas izskaidrojams ar to, ka maz aviokompāniju lido uz Madagaskaru. Praktiski pirms tam monopols piederēja "Air Madagascar" un "Air France". Biļetes cenas tajā virzienā parasti bija ap 1200 EUR. cranky Ar brīdi, kad tajā virzienā sāka lidot arī "Turkish Airline" un "Ethiopian Airlines" situācija nedaudz uzlabojās, kā rezultātā aprīlī beidzot varēju savu sapni realizēt. Aviokompānijai "Ethiopian Airlines" bija akcija un par lidojumu maršrutā Milāna - Roma - Addis Abeba - Moroni - Nosy Be, atpakaļ izlidoju no Antananarivo - Addis Abeba - Milāna samaksāju 575,98 EUR. Lidojumi no Rīgas uz Milānu un atpakaļ ar "Air Baltic". Pie biļetēm tiku par brīvu, pirmais lidojums sanāca par "Citadeles" bankas VISA kredītkartes lietošanu, otra par sakrātiem PINS punktiem. Nācās tikai samaksāt komisijas maksu 19, 98 EUR.

Pirmo reizi lidošu ar afrikāņu aviokompāniju. Atsauksmes par etiopiešiem ir labas, lidojumiem pirmajā plecā viņi izmanto jaunās un komfortablās "Boening 787 Dreamliner" ļotenes. Toties to pašu nevar teiks par Etiopijas galveno lidostu. Kā lasīju atsauksmēs, tā, iespējams, ir vissliktākā lidosta visā Āfrikā. shock Ne par velti aviokompānija "Ethiopian Airlines" ir nākusi klajā ar solījumu, ka pavisam drīz sāksies jaunās lidostas būvniecība. Kā tas viss būs pavisam drīz zināšu. Diskomforta līmeni, lai varētu piepildīt savu sapni varu arī pieciest.

Tātad, izlidošana 15.oktobrī un pēc grafika mājās man būtu jābūt 14.novembrī. Ir uzmests iecerētais ceļojuma plāns. Cik daudz no visa ieplānotā tiks realizēts, ir zem liela jautājuma. Savu plānu nododu apspriešanai arī pārējiem ceļotājiem. Pirmā lidosta uz Madagaskaras zemes man būs Nosy Be. Tālāk plānos ir pārcelties uz lielo zemi un no Ankify doties uz Antisiranana, Sambava, Antalaha, Mahadzanga un kā pēdējais punkts ir Madagaskaras galvaspilsēta Antananarivu. No turienes man lidojums mājup. Kā rāda google map, tad kopumā būs jāpieveic aptuveni 2370 kilometru. Priekš normālas valsts tas būtu nieks, bet Madagaskarā viss ir savādāks. Ceļi un transports tur ir vienkārši briesmīgi, lai paveiktu nieka 100 kilometrus nākas braukt pat veselu dienu. shock Tāpēc, kā jau teicu, cik daudz no šī plāna man izdosies realizēt rādīs tikai laiks.

Te lasītājiem google kartē mans plānotais maršruts:

Ērtības labad ielieku arī saiti uz šo google kartīti, varat vērt vaļā un skatīties:

https://goo.gl/maps/CTSLYuhd6Y22

Atbilstoši "Wikipedia" sniegtajai informācijai tūristu skaits uz šo valsti ir niecīgs. No visiem ceļotājiem "lauvas" tiesu sastāda tieši franču tūristi.

Un tas arī būtu saprotams, kā nekā bijusī kolonija. Un te nu ir viens būtisks aspekts, tā kā tā ir bijusī franču kolonija, tad tā daļa vietējo, kura zina kādu svešvalodu runā tieši franču valodā. Angļu valoda ir ļoti reti sastopama šajā valstī. Diemžēl franču valodu nezinu, izņemot pāris vispārzināmus vārdus. Hehehehē.... nu es varēšu saprast, kā parasti jūtas mūsu austrumu kaimiņu cilvēki, kad dodas uz kādu citu valsti. Es nesaprotu viņus, viņi nesaprot mani. Jūtu būs interesanti. biggrin Bet nu ceru ka kaut kā pie "skaidrības" tikšu un viss būs kārtībā.

Jādomā, ka nekādas atskaites ceļojuma laikā nebūs. Esmu vairāk nekā pārliecināts, ka internets tur noteikti nebūs labāks (domāju būs sliktāks) kā Filipīnās. Tā kā nākamās ziņas no manis būs pēc atgriešanās Latvijā. Veiksmi Jums, un veiksmi man!
Pievienotie faili: 3162966.jpg(56.7 Kb) · 0734118.jpg(34.9 Kb)

Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna... kopā 37 valstis.

StriķisDatums: Piektdiena, 12.10.2018, 14:30 | Ziņojums # 2
Majors
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 91
Reputācija: 4
Statuss: Offline
Lai izdodas!

Forums » Jautājumi un atbildes par citām valstīm » Atskaites par citām valstīm » Madagaskaras ceļojums (15.10 - 14.11.2018)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2018