Ceturtdiena, 02.02.2023, 03:50
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Kā nokļut no Puketas lidostas uz pludmalēm, Puketas pilsētu? - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: Kurkulis  
Forums » Taizeme » Avio un cits transports » Kā nokļut no Puketas lidostas uz pludmalēm, Puketas pilsētu?
Kā nokļut no Puketas lidostas uz pludmalēm, Puketas pilsētu?
KurkulisDatums: Ceturtdiena, 18.11.2010, 18:04 | Ziņojums # 1
Ģenerālmajors
Grupa: Moderatori
Ieraksti: 312
Reputācija: 5
Statuss: Offline
Kad esam laimīgi nosēdušies Puketas lidostā, veiksmīgi izgājuši robežkontroli un domājam, ka nirvana ir sākusies!? Nekā, vēl ir palicis tāds mazumiņš, kā nokļūt līdz mums vajadzīgai pludmalei. Neliela informācija tiem, kuri nav lietas kursā. Pati Puketas pilsēta atrodas samērā tālu no tūristu iecienītām pludmalēm, kā Patonga, Kata vai Karon beach. Pati populārākā Patong pludmale atrodas 35 km no lidostas. Puketas pilsēta atrodas 30 km no lidostas.

Tātad mūsu rīcība:

Tikko būsim šķērsojuši robežkontroli un muitu, vēl turpat lidostas telpās ir izvietoti galdiņi ar TAXI piedāvājumiem. Jums metīsies virsū aģenti ar piedāvājumiem aizvest līdz viesnīcai. Cenas pilnīgi neadekvātas. Sākot no 2200 THB līdz 1500 THB. shock Sūtām visus šos aģentus trīs mājas tālāk un ejam ārā no lidostas telpām. Te piedāvājumi ir jau sakarīgāki.

TAXI cenas sākot no 700 līdz 800 THB, skatoties uz kuru pludmali brauksiet. Ja labi protat kaulēties, var vienoties par 600 līdz Patongai. Kaulējas ļoti negribīgi, jo darbojas transporta mafija. Var teikt cenas ir fiksētas. Var pavaktēt kādu viesnīcas transfēru, kurš tikko ir atvedis klientus uz lidmašīnu. Ar viņu var pa kādām 300 naudiņām tikt līdz nepieciešamajai vietai. Manuprāt tas tāpat ir samērā dārgi. Šo variantu var apskatīt tad, ja Jums ir liela bagāžas. Te es domāju koferi un t.t. Bet nu kurš normāls cilvēks ņem daudz bagāžu uz Taizemi!?

Vissakarīgākais ir minibusiņš. Cenas fiksētas, samērā demokrātiskas, nav jākaulējas. Busiņi jauni un ērti, ar kondicionieri. Nogādā Tevi līdz viesnīcas durvīm. Ideāli. Busiņa cenas:

līdz Puketas pilsētai - 100THB;
līdz Patongai - 150THB;
līdz Katai, Karonai - 180THB.

Pats esmu braucis un citiem iesaku. up

Ja mums ir nepieciešama Puketas pilsēta, lai vēlāk piemēram no ostas dotos uz Phi Phi saliņu, ir iespēja izmantot pilsētas sabiedrisko transportu. Autobuss samērā vecs, bet uz priekšu kustas. Biļete maksā tikai 85THB. Esmu braucis. Savu funkciju nogādāt no punkta A uz punktu B veica nevainojami. Pat ļoti precīzi pēc kustības saraksta.

Te ir viņu mājas lapa: http://www.airportbusphuket.com/index.html
Te ir kustības saraksts: http://www.airportbusphuket.com/timetable.html
Te ir biļešu cenas: http://www.airportbusphuket.com/ticket.html

Tālāk ja rodas nepieciešamība no Puketas tikt līdz pludmalēm, tad izmantojam songthaews pakalpojumus. Populārākais pakalpojums ir līdz Patongas pludmalai. Tas maksās 25THB un ceļā pavadīsiet apmēram 45 minūtes.

Par transportu (un ne tikai) Puketā varam skatīt šajā saitē: http://www.phuket.com/info/travel_around.htm

Veiksmi lietošanā, neapmaldīties un dalamies ar savām zināšanām!


Ja tu visu saproti, tas nozīmē, ka tev visu nesaka.
 
FendermansDatums: Ceturtdiena, 18.11.2010, 18:36 | Ziņojums # 2
Majors
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 80
Reputācija: 1
Statuss: Offline
Maršruts 4020 no Patongas uz Puketas pilsētu. Skatām šeit: http://maps.google.com/maps?f=....=h&z=13

Kukera kū
 
MarinaVolkovaDatums: Piektdiena, 18.01.2013, 15:37 | Ziņojums # 3
Seržants
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 38
Reputācija: 3
Statuss: Offline
Interesanti, ir kāds pēdējā laikā braucis no Phuketas lidostas līdz Kathu, Patong? Vismaz līdz Patongai? Man viesnīcnieks atrakstīja, ka piedāvā no lidostas līdz viesnīcai atgādāt par 700B. Kā ir? Vai nav dārgi? Te vienā no krievu taksistu mājas lapām redzu, ka takšu cenas ir līdz Kathu 550 http://jts-ltd-phuket.narod.ru/russkoe-taxi.html
 
andrianDatums: Sestdiena, 19.01.2013, 18:24 | Ziņojums # 4
Ģenerālleitnants
Grupa: Moderatori
Ieraksti: 558
Reputācija: 23
Statuss: Offline
ja esi ar koferiem - pieņem viesnīcnieka piedāvājumu..sagaidīs jau lidostas zālē, savāks nesamos..serviss cool par to var maksāt pāris liekus latus..un nemaz nav teikts vai reāli var par 550aizbraukt..

ChiangMai,ChiangRai,Phuket,Railay,Phi-Phi,Langkawi,Sabah,Cebu,Panglao,Boracay,Palawan,Houay Xai,Bokeo Nam Kan National Park,Beijing,Fihalhohi,Siem Reap,Sihanukville,Koh Rong,Koh Rong Samloem,Kampot, Phnom Penh,Shimla,Manali,Varanasi,Delhi
 
Forums » Taizeme » Avio un cits transports » Kā nokļut no Puketas lidostas uz pludmalēm, Puketas pilsētu?
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2023