Ceturtdiena, 30.03.2023, 07:17
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Autobusu termināļi Bangkokā - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: Kurkulis  
Forums » Taizeme » Avio un cits transports » Autobusu termināļi Bangkokā (Viss par autobusu satiksmi, virzieni,kustību saraksts, cenas)
Autobusu termināļi Bangkokā
MelnaisDatums: Trešdiena, 01.12.2010, 22:09 | Ziņojums # 1
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Brīnišķīgs transporta veids ar ko pārvietoties pa Taizemi ir starppilsētu autobusu satiksme. Autobusu satiksme ir ērts un ļoti lēts pārvietošanās līdzeklis Taizemē. Autobusu satiksmes tīkls aptver visu valsts teritoriju, reisi starp lielākajām Taizemes pilsētām ir regulāri un bieži. Ļoti ērti ir izmantot nakts autobusus. Kamēr Jūs guļat un atpūšaties, autobuss Jūs nogādā nepieciešamajā vietā. Tiek ietaupīts laiks (kurš ceļojumos vienmēr ir par maz) un arī izdevumi par viesnīcu. Tālākiem pārbraucieniem iesaku izvēlēties 1. vai 2. klases autobusus ar kondicionieri. Viņi ir ērti un tīri. Šajos autobusos stjuartes mēdz pasniegt arī dzērienus un nelielas uzkodas (tas viss ietilpst biļešu cenā). Atšķiras ar cenu un ātrumu ar kādu Jūs tiksiet nogādāts nepieciešamajā vietā.

Autobusu satiksmi sāksim apspriest ar Bangkokas autoostām. Bangkokā nav vienas centrālās autoostas, tās ir veselas trīs. Izvietotas viņas ir Bangkokas nomalēs, ar ļoti praktisku nozīmi, lai nav jādzenā autobusi cauri pilsētas centram. Atcerēsimies, ka Bangkoka ir ļoti liela metropole un sastrēgumi uz ielām ir milzīgi. Autoostas ir izvietotas Bangkokas pilsētas austrumos, ziemeļos un dienvidos. Šādā virzienā arī kursē autobusi no šīm autoostām.

Te būs links, kur visas Bangkokas autoostas un plusā arī abas lidostas ir parādītas uz kartes: http://www.around-chaam.com/bangkok-map-transport.html

Par pašiem autoostu termināļiem:

Austrumu autoosta - pazīstami arī kā Ekkamai, šis salīdzinoši kompaktais terminālis atrodas tieši blakus BTS stacijai Ekkamai (E7). Sakarā ar ko ļoti ērti sasniedzama. Šī autoosta apkalpo Taizemes austrumu virzienu, ieskaitot Pattaya, Rayong, Ban Phe, Chanthaburi un Trātu. Trāta ir vārti, lai nokļūtu tūristu iecienītā Chang saliņā.

Ziemeļu un ziemeļaustrumu autoosta, pazīstama arī kā Moh Chit (vai Mor Chit vai Morchi), tas ir lielākais, mūsdienīgākais un visdzīvākais no Bangkokas termināļiem. Augšējais stāvs apkalpo Ziemeļaustrumu (Isaan) virzienu. Apakšstāvs apkalpo ziemeļus, kā arī ir nedaudz reisu uz Pattaya, Rayong, Ban Phe, Chanthaburi un Trātu. Terminālis atrodas blakus BTS stacijai Moh Chit (N8) vai metro stacijai Chatuchak (18).

Dienvidu autoosta, pazīstama arī kā Sai Tai Mai, šis ir pats vecākais terminālis, ar samērā haotisku kustības organizāciju. Terminālis apkalpo rietumu un dienvidu virzienu. Samērā neērti līdz viņam nokļūt ar sabiedrisko transportu, BTS vai metro nekursē. Atliek vai nu pilsētas autobusi, taksis vai tuk tuks.

Links uz ļoti labu lapiņu, kur ir atspoguļoti autobusu saraksti, virzieni, kustības grafiki, biļešu cenas. Tāpat tur ir arī vilcienu grafiki un vēl ļoti daudz labas un nepieciešamas informācijas. http://www.sawadee.com/transfer

Veiksmi pārvietojoties pa Taizemi ar autobusiem. Dalāmies savā pieredzē! bye


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
Forums » Taizeme » Avio un cits transports » Autobusu termināļi Bangkokā (Viss par autobusu satiksmi, virzieni,kustību saraksts, cenas)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2023