Pirmdiena, 04.07.2022, 05:14
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Suvarnabhumi lidosta - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: Kurkulis  
Forums » Taizeme » Avio un cits transports » Suvarnabhumi lidosta (Viss par lidostu, transports, servisi)
Suvarnabhumi lidosta
MelnaisDatums: Otrdiena, 11.01.2011, 17:30 | Ziņojums # 1
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Suvarnabhumi lidosta

Čekošanās zāle:

Suvarnabhumi lidosta ir galvenā starptautiskā Taizemes lidosta. Lielākā daļa ceļotāju ielido un izlido tieši no šīs lidostas. Tā ir ļoti moderna lidosta, uzcelta un nodota ekspluatācijā 28.septembrī 2006.gadā. Tur ir viss nepieciešamais serviss pasažieru apkalpošanai. Līdz pilsētas centram ir apmēram 30km. Paši taieši ļoti lepojas ar šo lidostu. Lidostā ir ļoti viegli orientēties. Visur ir norādes angļu valodā un viss ir intuitīvi saprotams. Lidostai ir četri stāvi.

4 stāvs:

ir paredzēts izlidošanai. Taksis pieved tieši pie izlidošanas zāles durvīm. Izkāpjot no takša dodamies iekšā zālē. Te notiek iečekošanās, robežkontrole un došanās uz izlidošanas zāli. Izlidošanas zālē mums ir pieejamas kafejnīcas, duty free veikali un smēķēšanas istaba. Duty free veikali šajā lidostā nav no tiem lētākajiem. Ja vēlamies par piemiņu uz mājām aizvest kādu lietu, labāk jau nopirkt laicīgi. Iztērējam savus atlikušos THB, noraušam skumju asariņu (atpūta beigusies, jābrauc mājās) un dodamies uz lidmašīnu.

3 stāvs:

Te ir izvietotas neskaitāmas ēstuves, masāžas, frizētavas un citi servisi, kuri nepieciešami laika pavadīšanai līdz izlidošanai. Šis stāvs ir svarīgs arī tranzīta pasažieriem. Te atrodas izejas uz tranzīta koridoriem un tranzīta pasažieru uzgaidāmās telpas. Telpas C, D, E, F un G. Par samaksu var izmantot arī atpūtas istabu (CIP Room). Ir pieejamas 5 istabas, katrā par 5 cilvēkiem.

2 stāvs:

ir paredzēts ielidojušo pasažieru apkalpošanai.. Ja mums ir vīzas jau ir pasēs, sekojot norādēm, dodamies uz robežkontroli. Ja nav, turpat netālu varam saņemt Visa on Arrival. Turpat ir izvietoti arī valūtas maiņas punkti, kuros varam samainīt naudu pret THB. Tas var būt akūti nepieciešams, kad par VOA atkal tiks ņemta samaksa. Šķērsojot robežkontroli dodamies pie lentes saņemt savu bagāžu. Tālāk jātiek garām muitniekiem un esam Taizemē. Pa ceļam uz pirmo stāvu savācam stendos bezmaksas kartes, brošuras un ceļvežus.

1 stāvs:

te ir daudz valūtas maiņas punktu. Varam nopirkt sev nepieciešamās, vietējo operatoru SIM kartes savam mobilajam telefonam. Ārpusē ir transporta servisi, kuru mūs nogādās Bangkokā vai citā Taizemes pilsētā. Par to sīkāk un smalkāk rakstīšu zemāk.

Leģenda:

Pievienotie faili: 8237928.jpg(105.3 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Otrdiena, 11.01.2011, 18:03 | Ziņojums # 2
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Citi lidostas servisi:

Bagāžas glabātuve:

tā var būt noderīga, ja esam atlidojuši ziemas drēbēs (dīvaini). Līdzi takšu viņas nestaipīsim. Uz visu savu kompāniju Rīgas tirgū nopērkam lielo stikla šķiedras (pauninieku) somu. Tur visi saliekam savas ziemas drēbes iekšā un nododam bagāžas glabātavā. Drēbītes mūs gaidīs lidostā līdz brīdim, kad lidosim mājās. Tas ir maksas pakalpojums un maksā 100 THB par diennakti par vienu vienību. Bagāžas glabātavas ir izvietotas otrā un ceturtā stāvā.

Internets:

Suvarnabhumi interneta pakalpojumus sniedz monopolists Wlannet: http://www.wlannet.net
Izmaksas nu nekādi nevar nosaukt par draudzīgām:

WLANNet Package at Suvarnabhumi Airport - WLANNet Wireless Internet Card

For Purchase Online - 60 Minutes 250 Baht.
For Purchase Online - 60 Minutes 250 Baht.
For Purchase Online - 120 Minutes 450 Baht.
For Purchase Online - 180 Minutes 650 Baht.

Ja nav sava datora ir pieejami 126 interneta automāti.

Viņos pirmās 15 minūtes ir par velti. Pēc tam jāmaksā. Laiks neliels, bet nepieciešamos e-pastiņus apskatīties/nosūtīt varam. Un nekas jau neliedz pēc pirmajām 15 minūtēm sākt visu no gala un turpināt lietot bezmaksas internetu. It kā pa brīvu 15 minūtes ir arī Wi Fi. Pagājušo gadu mēģināju, bet man kaut kā nesanāca. Nemēģināju arī iedziļināties, jo nebija nekādas lielās nepieciešamības.

Tie būtu galvenie servisi, kurus mums būtu vēlams zināt.

Pievienotie faili: 9736064.jpg(65.9 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Otrdiena, 11.01.2011, 18:11 | Ziņojums # 3
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Transports uz/no pilsētas.

No lidostas uz pilsētu var tikt ar neiedomājami daudz transporta veidiem. Tas ir lēti un ērti. Protams, ja mums nav kur likt naudu vai esam stulbi, tas var izmaksāt samērā dārgi. Šo forumu lieto patstāvīgi, radoši un gudri cilvēki un pratīs izvēlēties sev ērtāko un praktiskāko transporta veidu. Sākam pēc kārtas:

Nemaz neapskatīšu, tīrā naudas kāšana.

Kamēr vēl nebija uzcelts un palaists metro no lidostas, tas bija galvenais ceļotāju transporta līdzeklis uz pilsētu. Takšu pietura atrodas 1 stāvā, pie 4 un 7 vārtiem. Taksists iebraucot lidostā maksā 50 THB lidostas nodokli, kurš Jums būs jāsamaksā papildus skaitītāja rādījumam. Noteikti piekrītat izmantot maksas ceļus, it sevišķi ja braucat darba dienas sākumā vai beigās.. Tādi uz pilsētas centru ir divi. Par abiem papildus maksa 70 THB. Noteikti pieprasiet ieslēgt skaitītāju (taximeter). Taksis Bangkokā ir lēts un ērts pārvietošanās līdzeklis. Brauciens līdz pilsētas centram Jums izmaksās (ieskaitot lidostas nodokli un maksas ceļus) no 300 līdz 400 THB. Daliet uz visiem pasažieriem un summa sanāk smieklīga.
Ja vēlaties ietaupīt 50 THB lidostas nodokli, no ielidošanas 2 stāva dodamies uz izlidošanas 4 stāvu. Mēģinām notvert taksi kurš tikko ir atvedis pasažierus uz lidostu. Takšiem pasažieru uzņemšana šeit ir aizliegta, staigā vīreļi, kas skatās vai tiek ievēroti šie noteikumi. Tā kā lecam ātri taksī un braucam. Esmu tā braucis.

No 1 stāva, pie 8 vārtiem uz centru kursē Airport Express autobusi. Autobusi ērti, ar kondicionieriem. Kustība notiek laika posmā no 05:00 līdz 24:00. Biļete vienam cilvēkam maksā 150 THB. Pavisam ir četri maršruti. Otrā līnija Jūs nogādās tieši Kaosan Road, tieši pie becpekeru iecienītās viesnīcas Sawasdee Bangkok Inn durvīm.


no 1 stāva, pie 3 un 8 vārtiem (atgriešanās 4 stāvā, pie 5 vārtiem). Maksa par braucienu sākot ar 25 līdz 70 THB. samērā praktiski.http://airportraillink.railway.co.th/en/

Pats ērtākais un galvenais ātrākais veids kā nokļūt Bangkokas centrā ir jaunatklātais metro, kurš savieno lidostu ar pilsētas centru. Pilna komercekspluatācija sākās tikai 2011.gada 4.janvārī. Airport Rail Link ir divas līnijas. City Line un Express Line. Metro darbojas no 06:00 līdz 24:00. Biļešu cena Express Line ir 150 THB, brauciens ilgst 15 minūtes. City Line cena ir sākot no 15 līdz 45 THB, brauciens ilgst 30 minūtes. ļoti ērti, ātri un superīgi.Pa lidostas teritoriju kursē bezmaksas Shuttle Bus. Serviss pieejams 24 stundas.Mūs interesējošās pieturas ir: sabiedriskā transporta centrs, 1 stāva 5 vārti un 4 stāva 5 vārti. Dotajā gadījumā mūs interese sabiedriskā transporta centrs. Pavisam šim autobusam ir 4 maršruti, visi jebkurā gadījumā brauc caur sabiedriskā transporta centru. No sabiedriskā transporta centra izmantojot vienkāršus sabiedriskos autobusus mēs varam par ļoti lētām naudiņām nokļūt vai dažādās Bangkokas vietās vai citās Taizemes pilsētās.

Sabiedriskā transporta centra autobusi:

Sasnieguši sabiedriskā transporta centru mēs par simbolisku maksu varam nokļūt dažādās Bangkokas vietās. Biļešu cenas sākot ar 24 līdz 35 THB. Ņemot vērā Bangkokas milzīgos sastrēgumus uz ielām, it sevišķi maksimuma stundās, brauciens var būt samērā ilgs. Toties var apskatīt pilsētu, pa autobusa logu.


Plaša izvēle, kā pa taisno no lidostas nokļūt mums vēlamajās Taizemes vietās. Varam braukt pa taisno uz Pataiju vai Trātu un tas viss par kapeikām.Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Otrdiena, 11.01.2011, 18:15 | Ziņojums # 4
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Tranzīta pasažieriem:

Uz doto brīdi, kamēr VOA ir bezmaksas, neredzu jēgu izmantot Suvarnabhumi lidostas sniegtās tranzīta iespējas. Vienkāršāk ir saņemt VOA un pašam aizstaigāt pēc savas bagāžas, nokāpt 1 stāvā iedzert Chang aliņu. Normāli iečekoties un doties uz savu lidmašīnu. Tad kad par VOA būs jāsāk maksāt 1000 THB tad tranzīta jautājums kļūs aktuāls. Pats vēl nekad nēsmu izmantojis tranzīta iespējas šajā lidostā.
Ja rodas nepieciešamība izmantot tranzīta iespējas rīkojamies sekojoši:
izkāpjot no lidmašīnas, vadoties pēc norādēm, dodamies uz tranzīta pasažieru čekošanās vietu. Tas viss atrodas tajā pašā 2 stāvā. Ir divi čekošanās punkti. Viens ir austrumu, otrs rietumu spārnā. Čekojoties noteikti uzrādām savu bagāžas kontrolčeku. Pēc tā viņi dosies meklēt Jūsu bagāžu. Kad dosies un vai vispār atradīs ir zem jautājuma, bet nav jau citas izejas. Saņemam iekāpšanas biļeti un dodamies uz 3 stāvu. Tur izejam caurlaides punktu. Tranzīta pasažieriem ir paredzētas uzgaidāmās telpas C, D, E, F un G. No šīm telpām arī dosimies uz savām lidmašīnām. Tādā veidā mums nenāksies šķērsot Taizemes robežu un kārtot vīzas.
Tranzīta pasažieriem ir paredzēti visādi servisi: spa un masāžas, veikali, frizieris, ēstuves un Day Room. Ir vēl viena ekskluzīva lieta ko piedāvā lidosta. Tās ir Tour Service - ekskursijas uz Bangkoku. Tas viss protams par naudu, bet ja paliek garlaicīgi izmantojam.

Fragments no ekskursiju piedāvājumiem un cenas:

Pieļauju par attiecīgu samaksu var vienoties arī par citāda veida ekskursijām.

Ceru, ka mana sniegtā informācija Jums noderēs. Sniedzam komentārus un papildinājumus. Rakstām par izmaiņām un personisko pieredzi.


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Pirmdiena, 29.08.2011, 22:50 | Ziņojums # 5
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Bangkokas galvenā lidostā Suvarnabhumi izmaiņas.

Bangkokas galvenās lidostas Suvarnabhumi sniegto pakalpojumu sarakstā ir notikušas izmaiņas. Pavisam šādu izmaiņu, kuras ir vērts pieminēt ir divas. Pirmā izmaiņa varētu būt ļoti noderīga ceļotājiem. Taizemes Tūrisma un Sporta ministrija Suvarnabhumi lidostā ir atvērusi tūristu informācijas centru. Centra kompetencē būs visas nepieciešamās informācijas, palīdzības sniegšana ceļotājiem, pieņemt sūdzības un atbilstoši kompetencei pieaicināt valsts vai tūristu policiju. Centrs darbojas lidostas ielidošanas zālē (2.stāvs). Tā darba laiks ir 24 stundas dienā. Pavisam centra darbinieki prot komunicēt 10 valodās (taiešu, ķīniešu, japāņu, korejiešu, krievu, angļu, itāļu, franču, spāņu, vācu). Taizemes Tūrisma un Sporta ministrija ar šādu soli cer piesaistīt 30 miljonu tūristu gadā līdz 2016.gadam, kuri izmantos Taizemes galvenos gaisa vārtus Suvarnabhumi lidostu. Atrodoties Bangkokā izmantojam centra sniegtos pakalpojumus.

Otrs jaunums ir tas, ka ņemot vērā „Airport Rail Link” veiksmīgi uzsākto servisu, kurš mums sniedz iespēju ātri, ērti un par ļoti sakarīgām cenām nokļūt no lidostas līdz pilsētas centram savu aktualitāti ir zaudējis viens no vecākiem lidostas servisiem „Airport Express”. Pavisam „Airport Express” bija četri maršruti. Pēdējā laikā apkalpoto pasažieru skaits šim servisam bija krasi krities un nesa lidostai tikai zaudējumus. Sakarā ar to ir pieņemts lēmums no 2011.gada 1.jūnija pārtraukt sniegt šo pakalpojumu. Jāaizmirst šie jaukie ekspreši, kuri savulaik nogādāja mūs no lidostas pa taisno uz becpekeru paradīzi Kaosan Road.


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 22.03.2012, 16:06 | Ziņojums # 6
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Plānots zemo cenu aviokompānijas pārvest uz Don Muang lidostu crazy

Sakarā ar to, ka Suvarnabhumi lidostā ir izveidojusies kritiska situācija ar pasažieru apkalpošanu Taizemes premjerministrs ir izdevis rīkojumu zemo cenu aviokompānijas pārbāzēt uz Don Muang lidostu. Suvarnabhumi lidostā jau ilgstoši valda haoss, kas saistīts ar imigrācijas darbinieku nespēju apkalpot pasažieru plūsmu. Nav palīdzējis pat papildus 70 darbinieku piesaiste lidostas imigrācijas nodaļai. Milzīgās rindas šķērsojot robežu ir izsaukušas milzu neapmierinātību pasažieru vidū, kuriem ierasto 2 stundu ierašanos pirms lidojuma, tagad ir jāierodas 3 stundas agrāk. Plānoto 45 miljons pasažieru gadā uz doto brīdi tiek apkalpoti 51 miljons.

Aviokompānijas, kuras turpmāk lidos no Don Muang lidostas ir „Bangkok Airways”, „Orient Thai” un protams pati varenākā no zemo cenu aviokompānijām „Air Asia”, kura dienā veic no 80 līdz 90 reisiem no Suvarnabhumi lidostas.
Ar kuru brīdi tas notiks pagaidām nav skaidrs, bet domāju, ka pārāk garumā nevilks. Esam uzmanīgi pērkot biļetes uz minētām aviokompānijām, ieplānojam pietiekošas laika rezerves ja pa taisno plānojam izmantot viņas tranzītam. Gan jau uzrīkos kādus „shattl busus”, kas savienos abas lidostas. Bet jebkurā gadījumā ir jārēķinās ar neērtībām. Jau tagad starp lidostām kursē mikriņš Nr 555.

http://www.suvarnabhumiairport.com/to_from_public_van_en.php

Iespējams ir izmantot arī „Skay train”. Nu skatīsimies, kā situācija attīstīsies.


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MurmulisDatums: Piektdiena, 23.03.2012, 12:31 | Ziņojums # 7
Leitnants
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 55
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Slikta doma. Nu būs rūpīgi jāpiedomā plānojot savienotos reisus. blink
 
MelnaisDatums: Trešdiena, 27.06.2012, 15:33 | Ziņojums # 8
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
„Air Asia” pārvācas no Suvarnabhumi uz Don Muang lidostu.

Tas, par ko es brīdināju jau marta mēnesī, ir noticis. Sākot ar 1.oktobri aviokompānija „Air Asia” savus lidojumus veiks no Don Muang lidostas. Pa šo linku varat iepazīties ar kompānijas preses relīzi:
http://www.airasia.com/th/en/corporate/pressrelease.page

Visiem kuriem ir savienotie reisi ar „Air Asia” lidostā Suvarnabhumi pēc 1.oktobra rūpīgi izpētām vai ir nepieciešamā laika rezerve nokļūšanai Don Muang lidostā. Tīrais brauciens sastrēguma stundās var aizņemt 2 stundas. Praktiski jārēķinās vismaz ar 4 stundu rezervi. Aviolidojumi saglabās savus kodus un izlidošanas laikus. Tiem klientiem, kuri ir iegādājušies lidmašīnu biļetes pirms 26.jūnija aviokompānija piedāvā šādus kompromisa variantus:

a)izvēlēties citu ceļojumu datumu tajā pašā maršrutā, 7 dienas pirms vai pēc sākotnējā datuma;
b)ir iespēja iemaksāto naudu konvertēt uz „credit shell”, kuru varēs iztērēt nākamo 90 dienu laikā.

Pilnīga naudas atgriešana pasažieriem (vismaz pagaidām) nav paredzēta.

Uz Don Muang lidostu pārvācas arī aviokompānija „Orient Thai”. Šī kompānija lidojumus no Don Muang lidostas uzsāks jau tuvākā laikā.


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 19.07.2012, 19:36 | Ziņojums # 9
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Kā nokļūt līdz Don Mueang lidostai

Sakarā ar aviokompānijas „Air Asia” pārcelšanos sākot ar 1.oktobri no Suvarnabhumi lidostas uz Don Mueang lidostu, ceļotājiem ir aktuāls jautājums, kā viss ērtāk līdz turienei ir nokļūt. Talkā mums nāk „Air Asia”, kura savā mājas lapā izvietojusi skaidrojumu. Skaidrojumā teikts, cik labi būs pasažieriem jaunajā lidostā, mazākas rindas šķērsojot robežu, saņemot bagāžu un tamlīdzīgas blēņas. Svarīgākais šajā rakstā ir tabuliņa ar attālumiem no dažādām Bangkokas vietām, transporta veids, nepieciešamais laiks un cik tas maksā. Uzskatīju par vajadzīgu šo tabuliņu ievietot arī šeit. Domāju ceļotājiem noderēs.Papildus informācija: no vienas lidostas uz otru kursē arī minibusi. Suvarnabhumi lidostā iekāpšana pirmajā stāvā. Cena 40 THB no cilvēka. Biļetes tiek tirgotas pie paša minibusa. Brauciena laiks sākot no 40 minūtēm līdz 1,5 stundai. Atkarībā no trafika.
No Don Mueang līdz metro vai skytrainim (Mo Chit) var aizbraukt ar netikai ar taksi, bet arī ar 29 un 513 maršruta autobusu. Tas būs lētāk. Ceļā aptuveni 1 stunda.
Pievienotie faili: 6834377.jpg(34.6 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 30.05.2013, 17:05 | Ziņojums # 10
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Bell Travel Service

Lidostā ir parādījies jauns un ļoti ērts serviss tiem ceļotājiem, kuri vēlas ērti un pa lētām naudiņām nokļūt no lidostas uz Pattaya vai Hua Hin un atpakaļ.

Biļetes ir iespējams rezervēt un apmaksāt internetā, varat pat sēdvietu izvēlēties. Ja gadījuma pēc kavēsies lidmašīna, kompānija sola, ka biļetes zudumā neies, nogādās uz nepieciešamo vietu ar nākamo reisu.

Šai kompānijai ir vairākas opcijas. Var nogādāt no hoteļa līdz hotelim vai no lidostas līdz hotelim un otrādāk. Toties šis autobuss nekur pa ceļam nepietur, brauc pa maksas šoseju. Laiks kas nepieciešams ceļā ir gandrīz tāds pats, kā ja mēs brauktu ar taksometru. Biļete no lidostas līdz nepieciešamajam hotelim Pattaya maksā 230 THB. Ļoti atbilstoša cena par sniegto servisu.

Uz vietas var (internetā nezin kāpēc nepiedāvā) iegādāties biļetes maršrutā lidosta – Pattaya Ziemeļu autoostas termināls un Jomtien (Pattaya dienvidu gals), bez papildus servisa, tas ir līdz nogādāšanas līdz hotelim. Biļetes cena likās ļoti draudzīga. Ja nemaldos 120 THB.

„Bell Travel Service” ofiss un iekāpšana busos tiek organizēta lidostas pirmajā līmenī (stāvu zemāk par ielidošanas līmeni), pie 8 vārtiem. Ofisā iesniedz izdruku ar rezervāciju, kad rezervācija tiek apstiprināta, atliek tikai gaidīt busu uz Pattaya vai Hua Hin. Autobusi pirmā svaiguma, tīri un kārtīgi.

Kompānijas plānos ir piedāvāt līdzīgu servisu arī no Don Muang lidostas.

Te ir šīs kompānijas mājas lapas adrese:

http://www.belltravelservice.com

Te savukārt sīki un smalki izstāstīts par sniegtajiem servisiem:

http://www.belltravelservice.com/pages/PageAboutSharedTransfer.aspx


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 30.05.2013, 17:08 | Ziņojums # 11
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Kur labi un lēti paēst lidostā?!

Lidostās dažreiz gaidot savu lidmašīnu nākas pavadīt samērā ilgu laiku. Tādos gadījumos aktuāla ir problēma kur var labi un vēlams lēti paēst. Pārsvarā visās lielās lidostās nav problēma paēst, bet parasti tas ir vairākas reizes dārgāk kā pilsētā. Izņēmums nav arī šī lidosta. Visas galvenās ēstuves lidostā ir izvietotas stāvā (3 līmenis), kurš atrodas starp ielidošanas (2 līmenis) un izlidošanas stāviem (4 līmenis). Cenas šeit nebūt nav draudzīgas. Bet ir viens ļoti labs izņēmums un tas ir food courts „Magic Food Point”.Atrodas šī ēstuve lidostas pirmajā līmenī, pie 8 vārtiem. Blakus „Bell Travel Service” ofisam. Šeit varat ļoti labi un lēti paēst par 50 THB. Ir milzum daudz dažādas tirdzniecības vietas, kurās tiek tirgoti dažādi ēdieni. Ēdienu izvēle ir milzīga. Katrs atradīs ko vēlas. Šeit ēd lidostas un aviokompāniju apkalpojošais personāls, bet netrūkst arī dažādu tautu, rases un ādas krāsas ceļotāju.

Darbojas šī ēstuve pēc kuponu principa. Vispirms apstaigājam daudzās tirdzniecības vietas, noskatām ko ēdīsim un cik tas maksā. Dodamies uz kasi (atrodas pie ieejas) par nepieciešamo summu pērkam kuponus. Ar kuponiem atgriežamies pie mūsu izvēlētās tirdzniecības vietas un pasūtām ēdienu. Maksājam ar nopirktajiem kuponiem. Tas arī viss, baudām savas brokastis, pusdienas vai vakariņas. Labu apetīti!
Pievienotie faili: 7993950.jpg(42.0 Kb) · 5064671.jpg(58.8 Kb) · 1986855.jpg(57.4 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Piektdiena, 11.12.2015, 13:11 | Ziņojums # 12
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Jau tiku minējis ierakstā #10 par iespējām ļoti lēti tikt no lidostas uz Pattaya dienvidu rajonu Jomtien. Tas tik tiešām ir reāli un ļoti ērti. Operatoram ir parādījusies arī mājas lapa:

http://airportpattayabus.com

Vienvirziena brauciens maksā tikai 122 THB un pēc 2 stundu brauciena jau esam mums nepieciešamajā punktā.

Te būs informācija braucieniem no lidostas:

http://airportpattayabus.com/V2/airport-to-pattaya/

Biļetes pērkam turpat kur „Bell Travel Service” ofiss, lidostas pirmajā līmenī (stāvu zemāk par ielidošanas līmeni), pie 8 vārtiem.

Te būs informācija braucieniem no Pattaya:

http://airportpattayabus.com/V2/pattaya-to-airport/

Biļetes pērkam autobusu kompānijas kasē. Orientieris ir elementārs, vai nu lielais "Foodmart", vai "Pan Pan" restorāns.

Te orientieris google kartē:

https://goo.gl/maps/D3ogJbrzuz32

te grafiski:Vienīgais mīnuss ir tāds, ka kompānijas mājaslapā nav paredzēta iespēja iegādāties biļetes. Kompānijas kasēs biļešu iepriekšpārdošana iespēja tikai 3 dienas ātrāk. Bet visā visumā ļoti cienījams serviss, autobusi jauni un tīri, ērti, ātri un lēti.
Pievienotie faili: 2693238.jpg(42.6 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
StriķisDatums: Trešdiena, 21.11.2018, 14:36 | Ziņojums # 13
Apakšpulkvedis
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 149
Reputācija: 6
Statuss: Offline
Quote Melnais ()
Ja rodas nepieciešamība izmantot tranzīta iespējas rīkojamies sekojoši: izkāpjot no lidmašīnas, vadoties pēc norādēm, dodamies uz tranzīta pasažieru čekošanās vietu

Vai ir kādas atškirības ja izmantoju saistītos reisis vai atsevišķas biļetes? Jautājums par to vai man būs japērk VOA vai nebūs. Konkrēti - man ir biļetes RIX-BKK (Norwegian) un gribu tālāk uzreiz tai pašā diena 11:40 lidot uz Vjetnamu (Vietjetair) BKK-SGN. Laiks starp lidojumiem 4 stundas. Teorētiski vajadzētu paspēt. Ir tikai rokas bagāža.


Ziņojums rediģēts Striķis - Trešdiena, 21.11.2018, 15:20
 
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 22.11.2018, 08:27 | Ziņojums # 14
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Quote Striķis ()
Jautājums par to vai man būs japērk VOA vai nebūs.


Šis jautājums līdz galam nav izpētīts. Diskusija par šo jautājumu bija pavisam nesen. Skaties pa šo saiti un sāc lasīt no ziņojuma #205.

http://www.melnais.com/forum/60-28-14

Es gan domāju, ja ir tikai rokas bagāža un iečekota biļete uz rokas (bording pass), tad tas ir iespējams. Bet tās ir tikai dziļi manas domas, mēģināts nav. Pašam jādomā riskēt vai nē, es neko neiesaku!


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
StriķisDatums: Ceturtdiena, 22.11.2018, 16:05 | Ziņojums # 15
Apakšpulkvedis
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 149
Reputācija: 6
Statuss: Offline
Quote Melnais ()
Pašam jādomā riskēt vai nē

Riska patiesība nekada nav, jo tālāk tieku jebkurā gadījumā. Vienīgi var nākties šķirties no 50$ vai cik tur tagad maksā vīza. Īsāk sakot pavasarī izpētīšu so jautājumu uz vietas.
 
Forums » Taizeme » Avio un cits transports » Suvarnabhumi lidosta (Viss par lidostu, transports, servisi)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2022