Svētdiena, 31.05.2020, 11:08
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Taizemes salu tūre - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Foruma moderators: Kurkulis  
Forums » Taizeme » Atsauksmes un atskaites » Taizemes salu tūre (Ko Kut, Ko Mak, Ko Chang un Pattaya)
Taizemes salu tūre
MelnaisDatums: Pirmdiena, 09.10.2017, 11:03 | Ziņojums # 1
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2276
Statuss: Offline
Kopējais ceļojuma plāns un izmaksas foruma sadaļā pa šo saiti: Penša izdzīvošanas rokasgrāmata II
Atskaite par Vjetnamu ir meklējama šajā sadaļā: Penša izdzīvošanas rokasgrāmata II - Vjetnama
Atskaite par Filipīnām ir meklējama šajā sadaļā: Penša izdzīvošanas rokasgrāmata II - Filipīnas
Atskaite par Malaiziju ir meklējama šajā sadaļā: Penša izdzīvošanas rokasgrāmata II - Malaizija
Atskaite par Ukrainu ir meklējama šajā sadaļā: Penša izdzīvošanas rokasgrāmata II - Ukraina

Turpinu savu ceļojuma atskaiti pa ziemošanas periodu Āzijā. Ziemošanas ceļojuma atskaitēs tiks izlaista Kipra un Itālija. Šīs zemes īsti neiekļaujas šīs lapas formātā, jo pirmkārt neatrodas Āzijā un otrkārt par šīm 2 valstīm jau ir sarakstītas tik daudz atskaites, ka man tur īsti vairs ko papildināt nav. Mīl tautieši, ceļot uz Kipru un Itāliju.

Tieši tāpēc turpināšu savu atskaiti ar Taizemi. No Kipras lidojums ar aviokompāniju "Royal Jordanian" maršrutā Larnaka - Amāna - Bangkoka. Taizemē šoreiz pārsvarā salu tūre. Viesosimies Ko Kut, Ko Mak un Ko Chang saliņās, katrā saliņā pa 3 naktīm. Saliņā Ko Kut būsim pirmo reizi, bet 2 jau esam viesojušies. Taisnības labad jāsaka jau ļoti pasen. Ir vēlme apskatīt, kas pa šo laiku šeit ir mainījies. Noslēdzošās 3 naktis pavadīsim Pattaya. Laiks kārtīgai naktsdzīvei. Tad lidojums atpakaļ Bangkoka - Amāna - Roma.

Lidojums tranzītā caur Anmānu. Nācās pāris stundas paklīst pa Anmānas starptautisko lidostu. Lidosta liela un ērta pasažieriem. Daudz sēdvietu, kafejnīcu un tirdzniecību vietu. Nelaime tikai tā, ka viss tur maksā palielas naudiņas. Tikvien atļāvāmies pa lielai krūzei "Starbuck" melnās amerikāņu kafijas. Principā, neko jau arī vairāk nekā kafiju nebija vēlēšanās, laiks bija pāri pusnaktij. Vienīgais neierasts redzēt tik daudz cilvēku, kuri ģērbušies ļoti konservatīvā islāmu apģērbā. Te var redzēt un novērot visu spektru, kā tiek nēsāts un valkāts musulmaņu apģērbs. Sākot ar hidžābu, nikābu un beidzot ar parandžu.Lidostā ir bezmaksas WiFi un daudz ērtu un plašu smēķēšanas istabu. Katrā smēķēšanas istabā pa savam lielam monitoram, lai nenokavētu savu izlidošanas reisu. Tā arī pēc kafijas, vēl tiek uzvilkts kārs dūms un varam doties uz ļoteni. Aviokompānijas "Royal Jordanian" ļotene paceļas gaisā atbilstoši grafikam. Lidojuma laikā tiekam baroti 2 X. Izvēle nav tik izcila kā lielajos grandos, bet ir virs vidējā līmeņa. Daudz laika domāt par ēšanu gan nav. Fiksi uzkožu ēdamo (nezinu vai vēlās vakariņas, vai agrās brokastis) un liekos uz ausi. Bangkokā nolaižamies jau dziļā pēcpusdienā, ap 15:00 pēc vietējā laika.

Man jau pasē bija bezmaksas vīza Taizemes apmeklējumam, kuru biju nokārtojis Manilā. Bet Melnā Princese bija spiesta kārtot Visa on Arrival. Par laimi, cena uz VOA bija palikusi vecā 1000 THB. Kā redzam izvietotajos plakātos, tad vismaz līdz 31.augustam.Man robežas šķērsošana notika zibenīgi, Melnai Princesei process aizņēma vairāk laika, bet visā visumā pietiekoši ātri. Tikāmies pie reģistrētās bagāžas lentes. Robežkontrole un un pēc brīža jau varam ar pilnu plaušu baudīt mums tik tuvo un mīļo Āzijas karsto un mitro gaisu. Neatejot no kases tiek uzvilkts kārais dūms smok 2 cigarešu garumā. Un tad jau varam doties arī uz Skytrainu.

Ar skytrain mums jāveic brauciens vispirms līdz pieturai Phaya Thai, tur jāpārsēžas nākamā līnijā un jābrauc līdz Ekkamai pieturai. Te atrodas mums vitāli nepieciešamais "Eastern" bus terminals. Ceļojums mums sākas ar Ko Kut salu, tas nozīmē, ka primāri mums vispirms ir jānokļūst līdz Trat pilsētai. Brauciens ar sabiedrisko autobusu nu ļoti garš. Bet ja vēlamies paspēt uz rītdienas prāmi uz Ko Kut salu, tad jābrauc ir pilnīgi viennozīmīgi šovakar. Un tad ir nākamā dilemma, iebraucam mēs krietni pēc pusnakts. Taizeme daudzas no viesnīcām tai laikā jau duss saldā miegā. Tāpēc tiek pieņemts lēmums ietaupīt vienu nakti uz viesnīcas rēķina un braukt ar pēdējo nakts autobusu un ar rīta gaismiņu mēs esam jau Trat. Tā arī darām, iegādājamies biļetes ar atiešanas laiku 23:32, biļete vienai personai maksā 230 THB. Kā varēsiet redzēt, tad biļetes ir iegādātas 17:51.Mums vēl ir pietiekoši daudz laika, kuru negribētos izšķērdēt nelietderīgi. Paņemam tur pat 7/11 veikalā pa pirmajam "Chang" aliņam uz dvēseli, atrodoties Taizemes teritorijā. Lēnām malkojot alu, rodas arī ļoti sakarīga ideja. Nav nekāda prieka dzert aliņu autoostā, ja tepat netālu ir soi Cowboy ar saviem Go Go bāriem. Labāk dzert aliņu barčikā skatoties uz plikiem dancojošiem meičukiem. Domāts darīts, vienojamies ar autoostas kasieri, ka varēsim pie viņas atstāt savu mugursomu un dodamies tautiņās. Īss brauciens ar skytrain (3 pieturas) un izkāpjam pieturā "Asok". Tālāk jau pāris simtu metru līdz soi Cowboy. Un tur jau protams, ka dzīve kūsā. Tā arī nobumbulējām šo laiku drinkojot alu, vai džinu ar toniku booze Pabijām vairākos bāros. Varu apliecināt, viss notiek, un viss ir savā vietā, meičuki joprojām danco plikiņi. Laiks doties uz autoostu. Tās pašas 3 pieturas ar skytran un esam autoostā.

No kasieres savācam mugursomu un varam doties uz autobusu. Autobuss pietiekoši ērts, airkondišens un ar strādājošu poda māju. Izmantot gan nenācās, jo tikko uzsākām kustību, likos uz ausi. Lika manīt iepriekšējā negulētā (ne gluži negulētā, kādu brīdi jau pasnaudu lidmašīnas beņķī) nakts lidmašīnā. Pamodos vēl tumsiņā, kad autobuss lēni ieripoja Trat autoostā. Pulkstenis rādīja aptuveni 4:30 un gaismiņa tikko sāka svīst. Pa nakti, kad nav liels trafiks šis attālums tiek pievarēts par 5 stundām, braucot pa dienu, tas var būt krietni garāks. Varat droši piesummēt klāt kādas 1,5 līdz 2 stundām.

Pirmie iespaidi, ka pēc pēdējās tikšanās te pilnīgi nekas nav mainījies. Biju šeit kādus 8 gadus atpakaļ. shock Tik vien tas, ka tagad šeit ir piemiņas vieta nelaiķim Taizemes karalim.Principā pārņem tāda sirreāla sajūta, tu labi zini, ka pēdējo reizi šajā vietā esi bijis pirms tik daudz gadiem, un pa šo laiku šeit praktiski nekas nav mainījies. It kā būtu bijis šeit pirms nedēļas. cranky Interesantākais, ka pat sieviete helpere tā pati. Toreiz viņa bija vienīgā, kas kaut ko mācēja pateikt angliski, un tagad tieši tas pats. Nu jau kļuvusi vecāka, bet sapelnījusi sev kārtīgam "Songthaew". Joprojām piedāvā baltajiem atbraucējiem, visādus iedomājamus un neiedomājamus pakalpojumus, pa nereālām cenām. crazy Tieši tāpat kā iepriekšējo reizi. Kā tas viss notiek, nedaudz vēlāk. Bija mums darīšana ar viņu. Sākumā mēs viņu atšuvām momentā, un devāmies savās gaitās pa šo pašu bus terminālu.
Pievienotie faili: 0376847.jpg(72.5 Kb) · 4268320.jpg(54.8 Kb) · 4389101.jpg(42.7 Kb) · 7672618.jpg(56.8 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Piektdiena, 13.10.2017, 13:27 | Ziņojums # 2
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2276
Statuss: Offline
Laiks mums bija vairāk nekā pietiekoši. Laivas uz Ko Kut salu atiet no Laem Sok termināla. Līdz šim laivu terminālim no bus termināļa var aizbraukt ar songthaew par 38 THB no cilvēka. Kā varam redzēt no bildītes, tad pirmais reiss 8:40.Biju jau iepriekš noskatījies interneta plašumos, ka vislabāk mums derētu laiva "Koh Kood Princess", kura atiet no termināla pulksten 12:30 un maksā 350 THB. Ir vēl arī ātrlaivas par daudz augstākām cenām (600 THB). Mums pārāk steigties nav kur, tāpēc tieši šāda izvēle. Problēma tāda, ka tik agri nav nekāda jēga braukt uz laivu termināli. Mums vēl ir daudz brīva laika, darīt tur absolūti nav ko. Papildus, nav arī nekāda jēga maksāt papildus par songthaew 38 THB no cilvēka. Pērkot biļeti uz laivu, cena būs identiska vai pērc laivu terminālī, vai jebkurā citā vietā. Bet, ja pirksi citā vietā, tad transfērs būs iekļauts līdz laivu terminālim jau biļešu cenā. Jāpiezīmē, ka līdz laivu terminālim ir aptuveni 30 kilometri. Nelaime tāda, ka nav transfēra no mūsu bus termināla. Tas izskaidrojams ar to, ka bus termināls par pick up vēlas saņemt arī savu peļņas daļu. Un laikam tā apetīte nav maza, tāpēc laivu kompānija ir atteikusies veikt transfēru no autoostas. Tuvākais punkts kur tiek tirgotas laivu biļetes ir netālu esošais hotelis "S.A Hotel". Šis hotelis atrodas mazāk kā 1,5 km attālumā no bus termināla. Tā arī tika pieņemts lēmums doties uz šo hoteli, varēsim nopirkt laivas biļetes un atstāt savas mantas recepšenā.

Tajā brīdī pulkstenis bija nedaudz pirms 8:00. Vietējā taiete helpere redzot, ka esam paņēmuši savas mantas un gatavi doties prom no autoostas, steidzas klāt, uz kurieni? Sakām, ka mums nepieciešams nopirkt laivu biļetes. Zinām, ka tās var nopirkt hotelī "S.A Hotel". Saņemam dzelžainu apstiprinājumu, ka tieši tā arī ir un viņa ir gatava mūs par 50 THB līdz turienei aizvest. crazy Kas mums "staiguļiem" nepilni 1,5 kilometru ko iet, it sevišķi, ka brīva laika līdz "aknām". Stingri pasakām, ka iesim kājām. Var redzēt helperes neapmierināto seju, nomurmulē tikai veiksmīgu ceļu. Esam nogājuši metrus 200 kad helpere ar visu savu songthaew ir mūs noķērusi, lai sēžoties iekšā, aizvedīšot par brīvu. biggrin Hehehehhe..... sākumā viņa vēlējās ar vienu šāvienu nošaut 2 zaķus. Nokāst naudu no mums un nokāst naudu no biļešu pārdevējas par klientu piegādi. Šoreiz viņai izdevās tikt tikai pie viena zaķa, un tā mazākā. haha Mums jau vienalga, sēžamies tik iekšā un drīz jau pieturam pie nepieciešamā hoteļa.

Tālāk viss kā bijām iedomājušies. Nopērkam biļetes un atstājam savas mantas recepšenā. Tagad mūsu rīcībā ir hoteļa poda māja, ārā jauks benķītis ar galdiņu. Pirmais darbs paņemam 7/11 rīta kafiju. Lēnām malkodami kafiju, nonākam līdz slēdzienam, ka nākamās 9 naktis būsim salās. Ja pēdējās 3 naktis ir Chang salā un tur uztraukumam nevajadzētu būt, tur ir daudz tirgotavas un 7/11 veikalu, tad nav īstas pārliecības par pirmajām 2 salām. Tāpēc aizstaigājam līdz blakus esošam tirgum un nopērkam vienu iepakojumu ar "Chang" alus skārdenēm. Cena par mazo skārdeni ir 30 THB. Jūtam, ka pēc 2 kārtīgi neizgulētām naktīm sāk nākt virsū nogurums, pamatīgi sāk vilkt uz čuču muižu. Līdz transfēram aptuveni 2 stundas. Lai neaizmigtu nācās vēlreiz doties uz tirgu un papildus tūlītējai lietošanai iepirkt veco, labo "Sang Song", jeb citiem vārdiem runājot "San Saniču", vai "Samsung". biggrin Pašreizējā cena par 300 gramu blašķīti ir 130 THB.

Tā arī sarīkojām pirmo tusiņu brīvā dabā uz Taizemes zemes:Tā arī ar pēdējām "San Saniča" pilītēm sagaidījām savu transfēru uz laivu termināli. Možums un enerģija bija atkal atgriezusies mūsu miesās. Pa ceļam tika vēl paņemti vairāki kuģot gribētāji un tiekam nogādāti Laem Sok terminālī. Pēc neilga brīža ierodas arī mūsu laiviņa "Koh Kood Princess".Kā varat redzēt bildē, tad laiviņai nav ne vainas. Tā rūtainā soma priekšplānā bildei ir mana. Piepildīta ar "Chang" skārdenēm. biggrin
Pievienotie faili: 8556768.jpg(70.4 Kb) · 0883356.jpg(75.7 Kb) · 1159855.jpg(60.8 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Piektdiena, 13.10.2017, 15:38 | Ziņojums # 3
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2276
Statuss: Offline
Ko Kut

Ceļā jāpavada aptuveni 1 stunda, bet ar komfortu, nav nekāda ātrlaiva. Laivu piestātnē mūs jau gaida bezmaksas transfērs uz mūsu laicīgi rezervēto viesu māju "Kama Siri". Patīk man šī lieta Āzijā, ka parasti par visu jau ir padomāts. Viesu mājā mūs sagaida pavecāka taiešu kundze, kura arī ir īpašniece šai viesu mājai. Un man ļoti patīk, kā sagaida savus viesus šādas nelielas viesu mājas vai hoteļi. Viss ir tik jauki personisks un mīļš. Protams ir arī welcome drinks.Kamēr malkojam savu vēso welcome drink tiek izstāstīts, kas un kā. Kā jau pierasts, normālās viesu mājās ir piekrauts pilns ledusskapis ar dažādiem dzērieniem, soft drinks, alus, ūdenis. Nekas nav jājautā, ņemam, ko vēlamies, par to izdarām pierakstu kladē un atstājam naudiņu kastītē. Pilnīga uzticēšanās viesiem. Ideāli, kā man tas patīk. Man gan nenācās neko no tā izmantot jo biju jau nodrošinājies ar savu alu un saimniece laipni atļāva glabāt šo alu kopējā ledusskapī. Ir virtuve ar visu nepieciešamo, gāzes plīts, dzeramais ūdens, trauki, naži, karotes, glāzes... vārdu sakot viss, kas nepieciešams. It superīga veranda, kur vakaros pakavēt laiku. Par 3 naktīm maksājām 2100 THB, tas ir par nakti 700 THB. Sakarīga cena par šo viesu māju. Ja ir vēlme varat izīrēt arī motobaiku.

Neilgi pēc mūsu ierašanās sākās kārtīgs tropisks lietus. Šajās salās lietus līst neatkarīgi un bieži, ne tā kā pārējā Taizemes teritorijā.

Video varēsiet redzēt arī mūsu burvīgo verandu komplektā ar 2 jaukiem suņiem:Tāpēc ko darīt šovakar nekādi jautājumi neradās. Vakariņās iet nebija nekādas nepieciešamības, jo mums bija līdz desas krājumi vēl no Ukrainas un Kipras. Par cik iet tādā lietainā laikā nebija nekādas vēlmes, tad improvizētās vakariņas sarīkojām turpat uz verandas.Stiprais alkohols mums bija no Lietuvas, Ukrainas un Kipras. Bildē varat redzēt leišu "Starku" darbībā. booze Cigaretes plašā klāstā vēl joprojām no Ukrainas. Saulainais mango saprotams no Trat tirgus, riekstiņi arī. Daudz spēka jau vakara tusiņam vairs nebija, pēc 2 negulētām naktīm. Pirmā čučēt devās Melnā Princese, tumsa vēl nebija iestājusies. Es paliku nedaudz ilgāk, jo lēnām parādījās arī pārējie viesu mājas iemītnieki. Uz iepazīšanos uzliku vēl vienu, nu jau ukraiņu "Pervak domašņij". Sanāca kārtīga internacionāla kompānija ar pārstāvjiem no Latvijas, Čehijas, Vācijas un Anglijas. Kā parasti šīs sarunas ir ļoti aizraujošas un interesantas. Bet drīz vien arī mani spēki bija galā. Laiks doties blakus Melnai Princesei. Varat iedomāties cik labi bija gulēt pēc 2 negulētām naktīm, nedaudz alkohola un svaigā gaisā, klusumā. Lieliski vienkārši!

Nākamajā rītā mostamies pilnībā izgulējušies un gatavi uz kārtējiem "varoņdarbiem". Uzmeikojam rīta kafiju un lēnām to malkojot tiek pieņemts lēmums apmeklēt vienu no salas ūdenskritumiem. Pavisam uz salas ir 3 ūdenskritumi. "Staiguļi" protams mēs esam un esam gatavi nostaigāt lielus attālumus, bet nolemjam sākt ar tuvāku no ūdenskritumiem, un tuvākiem beaciem. Visu pamazām, Melnai Princesei vēl jāpierod pie šī karstā un mitrā gaisa. Tuvākais no ūdenskritumiem saucas "Klong Yai Kee Waterfall" un no mūsu naktsmītnēm atrodas aptuveni 3,7 km attālumā, tas, ja iet pataisno. Bet pa taisno mums nekādi nesanāk. Ir vēlme paviesoties arī pludmalēs. Kafija padzerta un esam gatavi doties ceļā.

Kā pirmās meklējam pludmales, pa ceļam uz ūdenskritumu. Nekur tālu nav jāiet, tieši ceļa galā ir maza pludmalīte. Nu tā nekas sevišķs, biju gaidījis vairāk. Tāpēc tikai apskatāmies un dodamies tālāk.Kā nākošai pa ceļam sanāk "Klong Yai Kee Waterfall" ūdenskritums. It kā attālums nav pārāk liels, bet nākas pievārēt stāvus kāpumus un kritumus. Praktiski līdz pašam ūdenskritumam asfaltēts ceļš. Vietā, kur jānogriežas pa labi, būs norāde. Atrast ļoti viegli. Nedaudz par taciņu un esam pie ūdenskrituma. Nekādas ieejas maksas šeit nav. Ejot šo ceļu, esam nedaudz uzkarsuši saulē. Un ūdenskritums ar savu vēso ūdeni jau pa gabalu liek iedomāties, cik labi būs veldzēties vēsajā un atspirdzinošā ūdeni. Esam klāt, un atliek tikai pievienoties pārējiem.Te arī neliels video, kā izskatās pie paša ūdenskrituma:

Pievienotie faili: 0670012.jpg(68.1 Kb) · 3532527.jpg(106.7 Kb) · 5573412.jpg(33.3 Kb) · 1248683.jpg(101.6 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Trešdiena, 18.10.2017, 13:48 | Ziņojums # 4
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2276
Statuss: Offline


Kā varam redzēt, ūdenskritums nav pārāk liels. Bet ūdensplacis ir pietiekoši dziļš. Man pāri par galvai. Ūdens veselīgi vēss, dod kārtīgu spirgumu, ne tā kā peldoties jūrā. Jūŗā ūdens pārāk silts, nedot tādu svaigumu kā vēsais ūdenskritumu ūdens. Cilvēku arī šeit nav daudz. Pavadījām šeit, peldoties un baudot kādas 4 stundas. Ļoti jauka vieta. Tad jau arī bija laiks doties tālāk.

Tālāk atbilstoši kartei mūsu mērķis bija nokļūt uz vientuļo pludmali. Tur, kur atrodas "Captain Hook Resort". No šī resorta uz leju, atbilstoši kartei ir iezīmēta pagara vientuļa pludmale. No ūdenskrituma, līdz vietai, kur būtu jāpagriežas un jāiet pa taciņu ir aptuveni 2 km ar kājām. Tīrais sīkums. Tā arī ir, tālāk jāiet pa mazu taciņu. Esam nobriduši pa mazu džungļu taciņu, līdz sasniedzam tādu kā pamestu restorānu un hoteli. Tālāk ceļa nav. Kā paskaidroja meičuks, tad lai tiktu līdz vientuļai pludmalei šeit ir jāīrē kajaks. Redzējām vairākus kajakus. Kamēr bridām uz šo vietu, laiks sāka maitāties. Sāka savilkties bargi mākoņi, tā kā no šīs ieceres atteicāmies un steidzīgā riksītī devāmies atpakaļ cerībā paspēt atgriezties pirms kārtējās tropiskās lietusgāzes. Kad jau bijām tikuši kādus 800 metrus no mūsu mājas, tad vienā mirklī sākās kārtīgs tropiskais lietus. Nācās steidzīgi meklēt kādu vietu, kur pārlaist šo tropisko lietu. Labi, ka turpat atradās viena tirgotava, kur tirgo ja visu iespējamo. Bet pa sīkumiem. Par laimi, aliņu viņi arī tirgoja. Ne kas cits neatlika, kā gaidot kamēr pārstāj lietus, niekoties ar aliņiem. booze Bet lietus, kā jau Āzijā sākās ar ļoti spēcīgu lietu. Var teikt, ka gāza kā ar spaiņiem un tas nebūt nebūs samelots. Video par to varēsiet paši pārliecināties, kā pēc pāris minūtēm tropu lietus pārvērš asfaltēto ceļu par vienu lielu dubļu upi.

Tā tas izskatās video:Cik ātri lietus sākās, tikpat ātri viņš beidzās. Nācās gaidīt aptuveni 1 stundu. Tad jau arī mierīgā garā varējām virzīties uz hoteļa pusi. Domāt par vakariņām. Netālu no mūsu naktsmītnēm arī atradām lielisku barčiku. Kā vēlāk izrādījās uz šejieni ēst nāk arī pati saimniece. Te mēs tikām pie pirmās Tam Yam zupiņas Taizemē. Ja godīgi, tad biju jau kārtīgi sailgojies. Mutē siekalas saskrēja no domām vien. kamēr gaidīju savu zupiņu bija iespēja paniekoties arī ar veco labo "Chang" aliņu.Un te jau arī zupiņa ir padota:Pa šo dienu bijām nostaigājuši aptuveni 13 kilometrus. Pašsajūta lieliska, rīt esam gatavi čībot līdz otram ūdenskritumam un tālākām pludmalēm. Tas jau kopsummā būs krietni tālāk. Bet esam tam gatavi. Šovakar laicīgāk liekamies gulēt.

No rīta mostamies labi izgulējušies, bet lai pamostos pilnībā nepieciešama īsta, dabīga, melna karstas kafijas tase. Jau iepriekš bijām noskaidrojoši, ka mūsu ūdenskritums "Klong Chao Waterfall" no mūsu viesu mājas atrodas aptuveni 10 km attālumā. Ja vēl vēlamies apmeklēt arī pludmales, tad jāpieskaita kādi 4 km klāt. Diezgan patāls gabals, pat mums, kuri vienmēr visu paraduši sasniegt savām kājām. Šai sakarā lēmums tiek pieņemts sekojošs - programma minimums apmeklēt pludmales un tad doties uz ūdenskritumu. Tad vadīties pēc izjūtām, ja šajā karstajā saulē un kalnainajā ceļā spēki būs izsīkuši, tad ņemam kādu transportu un braucam atpakaļ motorizētā veidā. Ja spēki būs, tad atpakaļ ar kājām. Tā būs programma maksimums. Lēmums pieņemts, un varam doties ceļā.

Bet lai dzīve neliktos tik salda un saulaina, papildus nolemjam apmeklēt arī laivu piestātni "Nam Leuk Pier". Tas mūsu ceļam piepluso klāt vēl aptuveni 3 kilometrus. Piestātni sasniedzam vienā elpas vilcienā, nav pārāk tālu no mūsu naktsmītnēm.

Pievienotie faili: 4277249.jpg(101.5 Kb) · 4732634.jpg(125.7 Kb) · 5986618.jpg(124.3 Kb) · 8262344.jpg(38.5 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Otrdiena, 24.10.2017, 14:32 | Ziņojums # 5
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2276
Statuss: Offline
Pašā piestātnē nekā interesanta neatrodam. No piestātnes uz abām pusēm stiepjas pludmales.Neliels video pludmales ieskatam arī:

Pašām pludmalēm nav nekādas vainas, ir baltas smiltiņas, palmas. Lai sasniegtu normālu dziļumu, nākas brist iekšā jūrā samērā patālu. Jūras dibens smilšains, pa retam trāpās kāds akmens. Visā visumā ir labi, bet nu nav nekas pārāk ekskluzīvs. Saprotama lieta, ka izmēģinājām šo pludmali pirms došanās tālāk.

Līdz nākošai pludmalei gājiens jau krietni nopietnāks. Nav jau ne pa kādām džungļu takām jābrien, tas pats asfaltētais ceļš, tikai brīžiem ar ļoti straujiem kāpumiem un kritumiem. Saulē nav nemaz tik viegli. Džungļos vismaz koki sauli parasti nosedz, te kā uz cepešpannas. Bet nav nevienam ko pārmest, paši izvēlējāmies šādu pārgājienu. crazyTad jau arī esam sasnieguši kārtējo pludmali. Tā ir pludmale, kura atrodas blakus vienam kārtīgi dārgam hotelim "Tinkerbell Privacy Resort", kur vienkāršākais numuriņš maksā 230 EUR. cranky Bet ne tas mūs šoreiz interesē. Mūs interesē kāda šeit ir pludmale. Un pludmale šoreiz nelika vilties. Te bija viss kas nepieciešams labai pludmales atpūtai. Baltas smiltis, pilnīgi bez akmeņiem. Jūras dibens tīrs, noklāts ar baltām mīkstām smiltiņām. jūrā nav jābrien pārāk tālu lai tiktu sasniegt atbilstošs peldēšanās dziļums. Un pat līkā palmas ir šeit..... un nevis viena, bet pat divas. Un nav nedaudz līkas, bet pamatīgi līkas. Kruta.Pakavējāmies šeit vairāk, nekā bijām plānojuši. Pirmkārt jau vieta ļoti jauka, vairākas reizes devāmies ūdenī iekšā un ārā, otrkārt pēc lielā pārgājiena nācās uzkrāt spēkus gājienam līdz ūdenskritumam.
Pievienotie faili: 9313528.jpg(48.3 Kb) · 5249457.jpg(52.0 Kb) · 4223055.jpg(83.8 Kb) · 6821328.jpg(69.3 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Otrdiena, 24.10.2017, 15:20 | Ziņojums # 6
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2276
Statuss: Offline
Tālāk jau pats gājiens līdz ūdenskritumam. Lielāko ceļa gabalu tāpat pa asfaltu, pēdējais kilometrs pa zemes taciņu. Tāpat ar samērā lieliem kāpumiem un kritumiem. Nekur garām nepaiesiet, no asfaltētā celiņa ir norāde uz "Klong Chao Waterfall".Pieeja pašam ūdenskritumam arī nav nemaz tik viegla. Nav tādas tīras taciņas, kura pievestu pie paša ūdenskrituma. Nākas brist pa ūdeni un rāpties pāri bluķu krāvumiem. Bet tas viss ir sīkums, kad esi ticis līdz pašam ūdenskritumam.

Lai būtu vieglāk saprotams par ko es runāju, pielikumā neliels video:Toties tad, kad esi sasniedzis šo ūdenskritumu, un vēl pēc tik gara un nogurdinoša ceļa, tad laime ir tuvu pilnībai. Tas ir lielākais ūdenskritums šajā salā. Un patiesi, pat neskatoties uz to, ka lietus sezona jau sen kā prom, ūdenskritums ir pilns ar ūdeni.

Par to varat pārliecināties paši šajā nelielajā video:Pēc šī garā un nogurdinošā ceļa, ūdenskrituma vēsais ūdens bija tieši tas ko "dakteris izrakstījis". Varēja ar lielu baudu veldzēties ūdenī, un ne tikai veldzēties, bet arī baudīt un taustīt visu šo skaistumu, kā jau visur Āzijā šādās vietās. Te mēs pavadījām ilgu laiku, nekādi nebija vēlme doties atpakaļ. Bet nepielūdzami šīs brīdis tuvojās. Sākās kārtējā iekšējā cīņa starp kūtro miesu un vēlmi prātam valdīt par miesu. Mies visu laiku čukstēja: "Hei Melnais, Tu jau tā esi šodien tik daudz nostaigājis, padomā par mani arī! Atpakaļ ceļā ņem kādu transportu!". Pēc pailgas cīņas tika pieņemts lēmums, ka 10 km es vēl varu noiet, bet kā kompensācija manai miesai būs pāris "Chang" aliņi, kad būsim sasnieguši naktsmītnes. Šajā gadījumā būs apmierināti visi, gan gribasspēks, gan miesa. biggrin

Nevarētu teikt, ka atpakaļceļš bija viegls, neskaitāmas reizes uzdevu sev jautājumu, kam tas Tev bija nepieciešams. :craznky: Tomēr, kad ar tumsiņas iestāšanos bijām sasnieguši savu ēstuvi netālu no mūsu nakts mītnēm, tad laime plūda pāri malām. Vēlme bija kā pāvam savu asti pacelt., par laimi astes man nav. biggrin Pluss visam tam tieši tajā laikā mūsu hoteļa īpašniece tur ēda vakariņas. Uzzinot kur mēs esam bijuši, un ka visu attālumu esam veikuši kājām, saimnieces neslēpa savu izbrīnu un veltīja mums daudz atzinības vārdu. Zinot to, ka Aziāti principā nemīl staigāt kājām, pat pāris 100 metru attālumam lieto pļerķšķi, varu stādīties priekšā, ko viņa tajā brīdī domāja. v

Visā šajā garajā pārgājienā no manis vislielākais respect ir Melnai Princesei. Par mani tad labi, esmu pieradis, bet mana Princese visu paveica kopā ar mani. Nevienu brīdi nečīkstēja, tipināja man čakli aizmugurē. Īsts varonis! love

Nu un tad jau arī miesām tika piešķirta sava kompensācija. Pirmais "Changs" tika pieveikts neatraujot muti no pudeles, nočūkstēja kā uz karstām ogām. Tad jau nākamie tika izbaudīti un izgaršoti lēnākā veidā. Finālā vēl kā bonuss miesai tika arī mango šeiks, kā morālā kompensācija par šīs dienas ciešanām. fudgeTad jau arī gultiņās iekšā, laiks arī atpūtai.

Tā arī tika pavadītas trīs naktis šajā salā un nu ir laiks doties uz nākamo Koh Mak saliņu. Šajā saliņā jau esam bijuši, tagad varēsim lūkot, kas pa šo laiku ir mainījies. Laivas biļetes laicīgi bijām iegādājušies no mūsu hoteļa saimnieces. Laivas biļete maksāja 300 THB ieskaitot transfēru no viesnīcas. Stundu pirms laivas pakaļ bija transports un aizveda mūs uz laivu piestātni. Nebiju gaidījis, ka pakaļ mums ieradīsies tik liels un komfortabls katamarānss. Kārtīgs skaistulis.Bildē redzam, ka braukt gribētāju arī ir pietiekami. Katamarāna iekšpusē ļoti komfortabli. Mīkstie krēsli, airkondišens. Ja ir vēlme varat iegādāties kādus našķus, vai drinkus. Brauciens ātrs, principā pa viļņiem stipri nemētā. Tā kā tie kuriem bail no jūras slimības var droši rāpties uz šī katamarāna borta. Būs labi!

Pievienotie faili: 9316700.jpg(147.0 Kb) · 1105958.jpg(106.3 Kb) · 2647114.jpg(55.9 Kb) · 0153563.jpg(45.5 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Otrdiena, 24.10.2017, 17:30 | Ziņojums # 7
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2276
Statuss: Offline
Koh Mak sala

Mūsu katamarāns piestāja Ao Nid Pier, kur mūs jau gaidīja transfērs no mūsu viesu mājas Koh Mak salā. Par to bija parūpējusies mūsu iepriekšējā hoteļa saimniece. Sazvanīja mūsu nākamā hoteļa īpašniekus, pateikusi pulksten cikos, un ar kādu laivu ieradīsimies.

Tā izskatās šis Ao Nid Pier bildē, jau sēžot automašīnā un braucot prom:Viesu māja "Koh Mak Green View Resort" tika rezervēts izmantojot "booking.com" sniegto servisu. Par 3 naktīm nācās samaksāt 1500 THB, tas ir par nakti 500 THB. thumb Par šo naudu pretim mēs saņemam šādu skaistu un jauku bungalo.Iekšā divguļamā gulta, poda māja ar dušu un ventilatoru. Spartiski, tieši tas kas vajadzīgs. Lielākā vērtība ir veranda, kur vakaros var sēdēt āra un niekoties ar kādu aliņu vai ko stiprāku. Visā visumā nav slikts variants. Viesu māja atrodas prom no apdzīvotām vietām. Tam ir savi plusi un mīnusi. Te ir pilnīgs klusums, varat relaksēties pilnībā. Toties līdz tuvējam veikalam aptuveni 2 kilometri. Tas slikti iespaido cenu politiku viesu mājas bārā. shock Ja uz ēdieniem sadārdzinājums ir ciešams, tad uz aliņiem nedaudz crazy Bet šo problēmu mēs atrisinājām nākamā dienā. Mājiņa atrodas praktiski jūras krastā, palmu birzis visapkārt. Pludmale gan tāda čābīga, viss vienos akmeņos. Bēguma laikā atradām vietas, kur var izlavierēt starp tām akmeņu grēdām un ir iespēja papeldēt. Bet nav vērts mocīties, pludmales cienītājiem šeit nav darīt nav ko. Ja nu vienīgi jāīrē pļerkšķis, netālu ir ļoti jaukas pludmales.Par cik ieradāmies pēcpusdienā, nekādiem dižajiem varoņdarbiem vairs nebijām gatavi. Papildus radās vēl viena problēma, joprojām mūsu krājumos atradās pusžāvētās desas no Kijevas un Kipras. cranky Visās iepriekšējās vietās mums naktsmītnēs bija ledusskapis, kur šīs desas glabāt. Tagad vairs nav un steidzīgi jādomā, ko ar viņām darīt. Par laimi, krājumā bez desām vēl bija arī izcilais ukraiņu "Первак Домашний". Tas palīdzēja atrisināt desu jautājumu un arī piepildīja mūsu vakaru. booze Varējām nekur nesteidzoties baudīt savu vakaru un kalt plānus uz rītdienu.

Pievienotie faili: 9564085.jpg(69.2 Kb) · 2033799.jpg(144.5 Kb) · 5423338.jpg(92.7 Kb) · 1810929.jpg(128.9 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Sestdiena, 28.10.2017, 15:50 | Ziņojums # 8
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2276
Statuss: Offline
Bija tik labi tā pasēdēt, ka aizsēdējāmies līdz kārtīgai tumsiņai. Un tad nu mums radās iespēja, iepazīties ar apkārtējo faunu. Pirmais ko pamanīju, ka kaut kas tumsā netālu no ūdens līnijas kustās. Pirmajā brīdī bija doma par peli vai žurku. Pieejot tuvāk, atradās paliels krabītis ar visu savu māju. Amizanti.Bet ar to tas viss nebeidzās, pats galvenais bija tikai priekšā. Kad bijām jau atgriezušies savā bungalo, kad sadzirdējām satrauktas balsis no blakus bungalo. Un balsis bija ļoti pazīstamā mēlē, tas ir krieviski. Pēc brīža atsteidzās vietējie taieši ar garu nūju un maisu. Laiks bija doties man arī lūkoties, kas tur notiek. crazy

Steidzos un bildēts tumsā, kvalitāte pašvaka, bet veci ar garo nūju bungalo var redzēt:Kā izrādījās, tad kaimiņi bija mūsu austrumu kaimiņi. Pajauns pāris no Sahalīnas. Vīrs strādā Dānijā un tagad pavada šeit savu atvaļinājumu. Stāsts tāds, ka vīrs apgūlies gamakā un pēkšņi ieraudzījis pie griestiem milzīgu čūsku. crazy Par to tad šis tracis arī bija. Gods kam gods, tad viņa sieva nekādā panikā nekrita, un samērā mierīgi noraudzījās uz notiekošo, kamēr vietējo ar koku nosita čūsku maisā. Kā izrādījās nekas traģisks un bīstams nebija, čūska izrādījās pitons. Kā mēs zinām, tad pitons nav indīgs, reizē ar to nav kaitīgs. Labi kā tā, jo šeit dzīvo arī daudz bīstamākas čūskas. prof Vietējie pateica, ka izlaidīs čūsku tālāk džungļos un varam mierīgi doties uz saviem bungalo atpūsties. Pārrunājām vēl nedaudz ar mūsu jauniepazītajiem kaimiņiem un devāmies atpakaļ uz savu bungalo. Tieši vēl bija palicis viens malks "Первак Домашний" ar pēdējo desas šķēli. biggrin Tas nu bija nokopts, vairāk nekas ne ēdams, ne dzerams no Ukrainas un Kipras palicis nebija. Vēl bija palicis tikai nedaudz smēķu krājumā no Ukrainas. Lieliski, ar labi padarīta darba sajūtu varējām doties uz čučumuižu.

Rīts pienāca izcils, modāmies lieliski atpūtušies. Sameikojām pa rīta kafijai un sākām realizēt savu vakar izstrādāto plānu. Sen, sen atpakaļ šajā saliņā jau bijām bijuši, tāpēc bija vēlme sameklēt mūsu pirmās naktsmītnes šeit, tas pirmkārt. Otrkārt šoreiz nolēmām ar kājām iešanu pārāk neaizrauties, to diktēja mūsu naktsmītnes nomaļā atrašanās vieta. Tātad mums ir nepieciešams īrēt pļerkšķi. Moto baika īre pa dienu izmaksāja 250 THB, litrs degvielas 40 THB. Tā kā tagad bijām motorizēti un mobili.

Tas ir mūsu pļerķšķis:Un te nedaudz brauciens ar vējiņu, patīkamām izjūtām: biggrinTālāk par brīnumu, kuru pieminēju augstāk. Tātad braucam pa vientuļu ceļu, apkārt vieni džungļi. Stūrēju savā nodabā, kad pēkšņi uzmanību piesaista pavisam dīvains veidojums. Metu pa bremzēm, bet par vēlu, izdodas apstāties krietnu gabalu tālāk. Nav liela nelaime, griežam riņķī un braucam lūkoties kas tas par brīnumu. shockVeči, kā Jums tas patīk? Būtu braucot ieraudzījis ātrāk šo skuķi, iespējams, būtu nojaucis uz acīm. crazy Kuram trakajam bija ienākusi prātā šāda doma, pavisam vientuļā vietā, ceļa malā nolikt šo brīnumdarbu? Kas ar to ir domāts, tā arī nesapratu. Nav te blakus ne bāra, ne citu ēku. Bet visā visumā paldies šim māksliniekam, padarīja dzīvi nedaudz krāsaināku un jautrāku. Ieraugot žoklis atkārās līdz zemei un smaids bija līdz ausīm.
Pievienotie faili: 2222571.jpg(64.5 Kb) · 7256369.jpg(47.8 Kb) · 5378189.jpg(147.6 Kb) · 7178977.jpg(142.2 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Sestdiena, 28.10.2017, 19:53 | Ziņojums # 9
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2276
Statuss: Offline
Tā vizinoties apkārt bija iespēja vēlreiz apskatīt, kā aug un gatavojas ananāsi milzīgās platībās, starp kuriem savukārt aug kaučuku koki un tiek iegūts kaučuks.Te tas pats video:Tā tiek iegūts kaučuks:Turpat blakus varam redzēt arī kā aug banāni un papaija. Viss ir ļoti uzskatāmi.

Visu šo Jūs brīvi varat redzēt un taustīt. Nekādu žogu vai sargu apkārt nav. Šeit kaut ko zagt no cita dārza pilnīgi noteikti nav pieņemts. Tādas muļķīgas domas, kā kaut ko paņemt no cita dārza, varētu ienākt galvā tikai kādam tūristam....... vai kādam vietējam mērkaķim. Principā tas būtu viens un tas pats. biggrin
Pievienotie faili: 2275699.jpg(155.2 Kb) · 7880496.jpg(134.0 Kb) · 8285026.jpg(177.2 Kb) · 7231544.jpg(149.4 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Sestdiena, 28.10.2017, 20:12 | Ziņojums # 10
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2276
Statuss: Offline
Par cik uz šīs saliņas ir milzīgas ananāsu plantācijas, tad arī cenas uz ananāsiem šeit bija ļoti patīkamas. Ananāsi šeit aug nedaudz iedzelteni, gareni un ļoti saldi un sulīgi. Ļoti saulaini. Katru vakaru centāmies pa abiem, vienu ananāsu notiesāt. Brīžiem no ananāsu daudzuma visas lūpas sūrstēja, bet ēdām. Zinām, ka aizbrauksim mājās atcerēsimies šos brīžus ar siekalām mutē. Un arī veselībai savs labums.

Paskatieties cik sulīgs:Ananāss nebija vienīgais auglis ar kuru šeit mieloties. Ņēmām un ļāvām krist māgā arī sulīgajiem un ļoti saldiem mango arī. Taisnības labad gan jāatzīst, ka nekur nav nācies ēst tik garšīgus mango kā Filipīnās. Te ir ļoti labi mango, bet tomēr pa kripatiņu labāki ir tur. Mango ir auglis Nr.1 priekš manis, tāpēc zinu par ko runāju.Par floru un faunu būšu pastāstījis, par gastronomiskām izvirtībām arī, laiks pāriet arī pie pludmales atpūtas. Salā ir daudz jauku un mazu pludmaļu. Lai visas viņas varētu apmeklēt, būtu vēlams savā rīcībā iegūt izīrējamu plerkšķi. Jo uz šīs salas nekāda sabiedriskā transporta nav. Pārāk daudz bildes nav nekādas jēgas likt, pludmales vairāk vai mazāk līdzīgas viena otrai. Ceru, ka ticēsiet uz vārda ka pludmales šeit ir lietojamas. Un viņas ir šeit pietiekošā daudzumā.Pievienotie faili: 6864484.jpg(86.8 Kb) · 0523940.jpg(114.5 Kb) · 3957154.jpg(90.6 Kb) · 5151304.jpg(86.6 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Svētdiena, 29.10.2017, 15:49 | Ziņojums # 11
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2276
Statuss: Offline
Šādā nesteidzīgā, pensionāru stilā arī pavadījām šīs 3 dienas Koh Mak saliņā, bez liekas fiziskās slodzes. biggrin Bija pienācis laiks doties tālāk uz Koh Chang. Laivas biļetes iepirkām turpat hotelī, cena no tā nemainās. Šoreiz izvēle krita uz ātrlaivu, kāpēc tā un cik maksāja biļete esmu jau piemirsis, varētu būt 600 THB. Bet tas nav tik būtiski. Transfērs līdz laivas terminālim pats par sevi iekļauts biļetes cenā. Nākamā rītā ar hoteļa transportu tiekam nogādāti uz laivu termināli.

Kamēr gaidām savu ātrlaivu ir iespēja piesēst un pamalkot rīta kafiju tur pat esošā kafejnīcā.Šeit kustība ir pietiekoši intensīva. Tiek vesti ceļotāji no Koh Chang uz Koh Mak, un otrādi. Ar nelielu kavēšanos piekuģo arī mūsu ātrlaiva. Izlaiž ceļotājus no Koh Chang un varam ieņemt savas vietas. Laiva pilna, brīvu vietu nav. Brauciens saprotamu iemeslu dēļ nav tik ērts kā ar normālu laivu. Redzēt apkārt praktiski neko nevar, vienīgais labums, ka pats process notiek ātri. Laika ziņā brauciens aizņem nedaudz virs 1 stundas. Laiva piestāj pie Bang-Bao piestātnes. Piestātnē mūs jau sagaida transfērs uz mūsu viesnīcām. Tikām izlaisti precīzi pie mūsu viesu mājas "Green Sun".Koh Chang

Koh Chang kā jau zinām, arī atvēlētas 3 naktis. Viesu māju "Green Sun" rezervēju izmantojot "booking.com" rezervācijas sistēmu. Par 3 naktīm nācās šķirties no 1095 THB, jeb 365 THB par nakti. Nav slikti. Viesu māja sastāda nelielas istabas izvietotas 2 rindās paralēli viena otrai. Istabā 2 guļamā gulta, kura praktiski arī aizņem visu istabu. Vienā pusē plauktiņi un mazs galdiņš. Gultas galā spēcīgs ventilators, kurš pūta tā, ka brīžiem nācās meklēt ar ko apsegties. Pieejams bezmaksas WiFi, koplietošanas ledusskapis, kur glabāt vēsumā savus aliņus.Ir sava poda māja ar visu nepieciešamo. Duša, izlietne un pods. Spartiski, bet viss nepieciešamais ir.Ģeogrāfiski viesu māja atrodas ļoti labā vietā. Uzreiz izejot ārā, ir virkne kafejnīcu, bāru un ēstuvju. Aptuveni 50 metru attālumā diennakts veikals "Seven Day". Lieliskais Lonely beach atrodas aptuveni 10 minūšu gājienā no viesu māju. Neliels tirdziņš, kur nopirkt kādu mango, ananāsu, vai grillētu vistiņu atrodas aptuveni 5 minūšu gājienā. Tā kā viss ir tieši pa rokai, ērti viegli un labi.
Pievienotie faili: 5014214.jpg(82.6 Kb) · 0477826.jpg(59.0 Kb) · 1846027.jpg(114.8 Kb) · 5975183.jpg(71.2 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Otrdiena, 31.10.2017, 18:02 | Ziņojums # 12
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2276
Statuss: Offline
Atsevišķs stāsts par restorānu, kurš mums iepatikās no pirmā piegājiena. Šis restorāns atrodas tieši pretim jau iepriekš pieminētajam diennakts veikalam "Seven day" un saucas "Baanmal". Šis ir tipisks taiešu ģimenes uzņēmums, kur bez ēdināšanas pakalpojumiem tiek sniegti arī visādi papildus servisi. Piemēram, dažādu veida transporta transfēra pakalpojumi. Jau pirmajā ēdiena reizē izveidojās ļoti labs kontakts ar taiešu meičuku. Viss sākās, kad pasūtīju "Tam Yam Kung" zupiņu. Tika uzdots jautājums, kādā veidā gatavot asu vai tādu kā eiropiešiem? Kad pateicu lai gatavo klasiski, kā priekš vietējiem, tad patiess smaids parādījās viņas sejā, un tika piekrītoši māts ar galvu. Varēja redzēt ar neapbruņotu aci, ka mana izvēle viņai iet pie sirds. Tika apsolīts, ka man viņa gatavos pati. Heheheh.... Tik tiešām meičuks pagatavoja lielisku "Tam Yam Kung" zupiņu. Kā varat redzēt bildē ūdens glāze bija blakus, ja nu par asu. Bet viss bija ļoti labi.Melnā Princese sev pasūtīja sulīgas un gardas garnelītes. Arī nebija slikti:Papildus pēc 3 naktīm mums bija jābrauc uz Pattaya un bija nepieciešams transfērs no šīs salas. Meičuka piedāvātais variants likās ļoti pieņemams, brauciens ar minibusu no hoteļa līdz nepieciešamajam hotelim Pattaya. Biļetes cena, liekas, bija 550 THB, tas ir ieskaitot visus transfērus un prāmja biļeti. thumb Redzot, ka ceļotāju daudzums uz Chang saliņas ir jūtami pieaudzis kopš mūsu pēdējā apciemojuma laika, un saprotot, ka nav prāta darbs atlikt biļešu iegādi uz pēdējo dienu nopirkām jau uzreiz arī sev transfēra biļetes. Nu meičukam laime bija pilnīga, klienti ne tikai ēd, bet arī nopērk kādu papildpakalpojumu. Par to ka izdarījām ļoti pareizi pērkot transfēra biļetes laicīgi, pārliecinājāmies jau nākamajā dienā, kad viens franču pāris izmisīgi klīda no viena pārdevēja pie otra, mēģinot nopirkt sev transfēru uz nākamās dienas rītu. Darām visu laicīgi, lai pēc tam nav problēmas! prof

Par cik šeit viss bija ideāli, tāpēc vairs neko jaunu nemeklējām un visas savas ēdienreizes baudījām tieši šeit. Un turpmākās reizes, pēc tam kad bijām pasūtījuši savu ēdamo, meičuks vienmēr nāca klāt un vienmēr jautāja mūsu papildus vēlmes, kā labāk un garšīgāk gatavot. Pat ja gājām tikai garām restorānam, vienmēr tika saņemti sveicieni un laba vēlējumi. Porcijas lielas, gardas un sātīgas, izvēle pietiekoši plaša. Ēdienkartē ir pārstāvēti gan Āzijas, gan Rietumu ēdieni. Cenas ļoti demokrātiskas. Rekomendēju!

Laiks pastāstīt arī par pludmali. Kā jau teicu, tad lēns gājiens vieglas pastaigas veidā no naktsmītnēm līdz pludmalei sastāda aptuveni 10 minūtes. Pludmale ļoti laba, baltas smiltiņas, jūras dibens bez akmeņiem. Ir visādi servisi paredzēti pludmales atpūtai, kajaku, peldriņķu, šnorkeļa piederumu, krēslu, lažiņu un citu piederumu īre. Vairākās vietās notiek arī vēsu dzeramo un dažādu uzkodu tirdzniecība. Cenas saprotama lieta augstākas nekā nedaudz prom no pludmales.

Tā kā šīs praktiski bija mūsu pēdējās 3 dienas pludmalē, tad Melnā Princese visu ziemu nocietusies pēc saulītes un pludmalēm sita kāju pie zemes un pieprasīja pilnu pludmales atpūtu. biggrin Man jau kas visu ziemu pavadījis Filipīnās pie saulītes un palmām, šī ideja nelikās pietiekoši interesanta, bet es pilnībā sapratu savas Princeses vēlmes atgriezties mājās ar brūnām miesām. Nācās piekrist šim uzstādījumam. Tā arī izveidojās dienas kārtība, pa dienu pludmale, ar saulrietu mājās ēst vakariņas mūsu iecienītajā restūzī un tad jau vakara noslēgumam arī kāds smeķīgs aliņš. Tad jau arī varēja doties pie miera.

Neliels video nostaļģijai, tāds izskatās saulriets pludmalē. Klusums un miers. Tik pat kā paradīze zemes virsū:

Pievienotie faili: 3862655.jpg(67.8 Kb) · 5537576.jpg(109.7 Kb) · 5015214.jpg(69.7 Kb) · 3990764.jpg(92.5 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
StriķisDatums: Trešdiena, 01.11.2017, 13:02 | Ziņojums # 13
Apakšpulkvedis
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 145
Reputācija: 6
Statuss: Offline
Melnais, tu esi "neciešams" dēļ zupiņu bildēm - katru reizi kad tās ieraugu, man saskrien pilna mute siekalām, un ar katru reizi es arvien vairāk gaidu to brīdi, kad atkal varēšu tās nobaudīt.
Paldies par aprakstu!
 
MelnaisDatums: Trešdiena, 01.11.2017, 14:48 | Ziņojums # 14
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2276
Statuss: Offline
Quote Striķis ()
Melnais, tu esi "neciešams" dēļ zupiņu bildēm - katru reizi kad tās ieraugu, man saskrien pilna mute siekalām, un ar katru reizi es arvien vairāk gaidu to brīdi, kad atkal varēšu tās nobaudīt.


hehehehehhe....... hands .... atvaino, bet man arī saskrien siekalas mutē kad redzu šīs bildes... biggrin


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Trešdiena, 01.11.2017, 15:11 | Ziņojums # 15
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2276
Statuss: Offline
Tā arī pienāca brīdis doties uz grēku pilsētu Pattaya. Rīta agrumā jau bijām pie mūsu iecienītā restūža, kurš tikko sāka vērties vaļā. Kamēr gaidījām savu minibusu meičuks mūs vēl paspēja pacienāt ar rīta kafiju, un tad jau arī minibuss bija klāt. Sirsnīgi atvadījāmies no mūsu draudzenes un ar vēlējumiem atgriezties šeit atkal atpakaļ varējām uzsākt savu kustību uz Pattaya. Bez mums minibusā bija pāris cilvēki, par cik atradāmies salas tālākajā galā, tad pa ceļam vēl piestājām pie vairākiem hoteļiem un savācām braukt gribētājus. Līdz brīdim, kad piebraucām pie prāmju termināla, minibus bija pilnībā pilns.

Laiks bija pamāt atvadu sveicienus un pateikt lielu paldies jaukajai Ziloņu salai, šeit bija labi kā vienmēr. Varētu kādreiz atkal atgriezties šeit.

Atā, atā:Tāds izskatās un tāda atmosfēra valda uz prāmja:Brauciens līdz Pattaya norisinās tādā veidā, ka aptuveni pusceļā minibus pietur pie nelielas kafejnīcas, kur sagaida tādu pašu minibusu no Pattaya. Pasažieri samainās vietām, un brauciens turpinās jau līdz konkrētam Pattaya hotelim. Ceļā tiek pavadīts samērā ievērojams laiks, pie mūsu hoteļa "View Talay 1B Holidays" tiekam izlaisti jau krietnā pēcpusdienā. Rezervēju šo hoteli izmantojot "booking.com" sniegto servisu. Par 3 naktīm šoreiz nācās samaksāt 2070 THB. Vienkārši ideāli. Biju jau nakšņojis šajā hotelī iepriekšējā reizē. Viss mani šeit pilnībā apmierināja, tāpēc neko jaunu nemeklēju. Tiem kam ir pastiprināta interese par šo hoteli, varam lūkoties pa šo saiti.

http://www.melnais.com/forum/21-546-1

Tad ko tad mēs sadarījām šajā grēku pilsētā mums atvēlētās 3 naktis un trīs dienas šodienu neskaitot. Trīs dienas sanāca tāpēc, ka ļotene uz Amānu mums bija nākamās dienas agrā rītā, tas ir pulksten 00:30. Viss šeit bija elementāri un vienkārši, pa dienu atpūta pie lielā baseina hotelī:vai arī vienkārši paklīdām apkārt. Atgādināšu, ka Pattaya mēs iebraucām 10.aprīlī un uzturējāmies tur līdz 13.aprīlim, tas ir līdz Taizemes Jaunā Gada sākuma, jeb citiem vārdiem runājot Songkran, kad visi nebēdīgi laistās ar ūdeni. Lai dabūtu kārtīgu ūdens spaini uz savām drēbēm, nebūt nav jāgaida 13.aprīlis. Daži nepacietīgāki Songkran svinētāji (it sevišķi tas attiecas uz farang) jau ir bruņojušies laicīgi ar dažādiem ūdens ieročiem, un svinības uzsāk krietnu laiku pirms Jaunā Gada. cranky Tāpēc tā klīšana apkārt tika ierobežota, nav nekāda bauda ar slapjām un netīrām drēbēm klīst apkārt.

Vakaros saprotama lieta mūs gaidīja Walking street, barčiki ar dzīvo rock mūziku un Go Go bāri. Baudījām kārtīgu nakts dzīvi. Pabijām daudzos barčikos, vienreiz ieklīdām pat ladyboy Go Go bārā. Nekad nebiju domājis, ka pie puišumeitenēm var būt tik jautri. crazy Vienkārši amizanti, intereses pēc un vispārējai jautrībai aicinu apmeklēt šo pasākumu. It sevišķi ja nopirksiet ladyboy kādu ladydrink. Ticiet man, jautrības sitīs augstu vilni.Neliels video no Walking street izjūtām arī:Hotelī no nakts dzīves parādāmies jau krietni pāri pusnaktij. biggrin
Pievienotie faili: 1487490.jpg(37.8 Kb) · 1802422.jpg(73.4 Kb) · 4283973.jpg(112.2 Kb) · 8265337.jpg(89.2 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
Forums » Taizeme » Atsauksmes un atskaites » Taizemes salu tūre (Ko Kut, Ko Mak, Ko Chang un Pattaya)
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2020