Svētdiena, 05.02.2023, 03:17
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Šokējošais veģetāriešu festivāls Taizemē - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: Kurkulis  
Forums » Taizeme » Jaunumi » Šokējošais veģetāriešu festivāls Taizemē
Šokējošais veģetāriešu festivāls Taizemē
KurkulisDatums: Trešdiena, 13.10.2010, 13:35 | Ziņojums # 1
Ģenerālmajors
Grupa: Moderatori
Ieraksti: 312
Reputācija: 5
Statuss: Offline
Nacionālais ziņu portāls "Kas jauns".
13.oktobris 2010
06:15

Puketas salā Taizemē šobrīd norisinās ikgadējais veģetāriešu festivāls, kas pulcē ne tikai tūkstošiem vietējo veģetāriešu un reliģisko fanātiķu, bet arī neskaitāmus tūristu pūļus, kas ik gadu šeit ierodas, lai savām acīm skatītu nežēlīgos rituālus. Festivāla pirmsākumi meklējami 19.gadsimta sākumā un kopš tā laika tas ik gadu sākas mēness kalendāra devītā mēneša pirmajā vakarā un ilgst deviņas dienas. Festivāla dalībnieki dodas gājienos un procesijās, kuru laikā mēdz caurdurt savus ķermeņus ar visdažādākajiem priekšmetiem, sākot ar adatām, beidzot ar zobeniem un uzasinātām caurulēm, nereti ieslīgstot transa stāvoklī. Šādā veidā procesiju dalībnieki padzen ļaunos garus un piesauc veiksmi.

Raksts un bildes šeit:
http://www.kasjauns.lv/lv....d=30879Ja tu visu saproti, tas nozīmē, ka tev visu nesaka.
 
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 14.10.2010, 10:46 | Ziņojums # 2
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Nu tas ir labais! crazy

Tāpēc jau tā Āzija mani saista. Būs jāieplāno kāds brauciens uz šo pasākumu. Varēja gan viņš būt nedaudz vēlāk, kad īstā sezona sākas.


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
KurkulisDatums: Ceturtdiena, 14.10.2010, 13:14 | Ziņojums # 3
Ģenerālmajors
Grupa: Moderatori
Ieraksti: 312
Reputācija: 5
Statuss: Offline
Lūk arī turpinājums no www.mango.lv

http://www.mango.lv/zinas....st-page

Taizemieši garu attīra ar ieročiem vaigos

Taizemē šonedēļ risinās Veģetāriešu festivāls, kurā ik gadus piedalās simtiem vīriešu un sieviešu ar caurdurtiem vaigiem un citām ķermeņa daļām, kurās ievietoti visdažādākie priekšmeti, ziņo ārvalstu mediji.

Puketas salas Veģetāriešu festivāls ik gadus notiek devītajā Mēness mēnesī pēc ķīniešu kalendāra, un tas tiek rīkots ar mērķi attīrīt visu tā dalībnieku miesas un garu.

Festivāla laikā dažnedažādos veidos tiek uzsvērta nepieciešamība uzturā lietot tikai veģetārus pārtikas produktus, kas spējot nodrošināt labu veselību un prāta mieru, bet pīrsingu ievietošana dažādās ķermeņa daļās ir viens no rituāliem, kā izlūgties atbalstu un aizsardzību no garu pasaules.

Parasti šie taizemiešu svētki ilgst desmit dienas, un tajos ik gadus notiek vismaz deviņi plaši apmeklēti gājieni, kuros vislielāko uzmanību piesaista savdabīgie dievlūdzēji ar caurdurtajiem vaigiem, kuros ievietoti gan ieroči, gan darbarīki, gan visikdienišķākie priekšmeti, piemēram, lietussargi.Ja tu visu saproti, tas nozīmē, ka tev visu nesaka.
 
MelnāPrinceseDatums: Ceturtdiena, 14.10.2010, 15:15 | Ziņojums # 4
Seržants
Grupa: Moderatori
Ieraksti: 95
Reputācija: 3
Statuss: Offline
Nu šitie ir riktīgi pretīgi skati. Gribu redzēt klātienē!
Krustā sišana,salīdzinoši, ir nieks!
 
FendermansDatums: Piektdiena, 15.10.2010, 11:39 | Ziņojums # 5
Majors
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 80
Reputācija: 1
Statuss: Offline
Melnā Princese, man arī patīk! Kad braucam? cranky

Kukera kū
 
MurmulisDatums: Piektdiena, 15.10.2010, 11:41 | Ziņojums # 6
Leitnants
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 55
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Fendermans grib veigus caurdurt?! crazy

Bet vispār ļoti iespaidīgi. Es arī vēlētos to visu skatīt klātienē.

 
MelnāPrinceseDatums: Otrdiena, 11.10.2011, 09:14 | Ziņojums # 7
Seržants
Grupa: Moderatori
Ieraksti: 95
Reputācija: 3
Statuss: Offline
Šī gada Veģetāriešu festivāls Puketā.

2.oktobrī Taizemes kūrortpilsētā Puketā sākās ikgadējais Veģetāriešu festivāls – šī festivāla laikā ticīgie fanātiķi dejo pa kvēlojošām oglēm, spridzina petardes un pielūdz vietējās dievības, bet vislielāko uzmanību parasti izpelnās simtiem vīriešu un sieviešu ar caurdurtiem vaigiem un citām ķermeņa daļām, kurās ievietoti visdažādākie priekšmeti. Kā vēsta ārvalstu prese, Puketas salas Veģetāriešu festivāls ik gadus notiek devītajā Mēness mēnesī pēc ķīniešu kalendāra, un tas tiek rīkots ar mērķi attīrīt visu tā dalībnieku miesas un garu - taizemieši ir pārliecināti, ka, tieši šajā laikā atturoties no gaļas ēdieniem un dažādiem stimulatoriem, ļaudis kļūst veselāki un arī garā tīrāki.

Festivāla laikā dažnedažādos veidos tiek uzsvērta nepieciešamība uzturā lietot tikai veģetārus pārtikas produktus, kas, viņuprāt, spēj nodrošināt labu veselību un prāta mieru, bet pīrsingu ievietošana dažādās ķermeņa daļās ir viens no rituāliem, kā izlūgties atbalstu un aizsardzību no garu pasaules. Tāpat ticīgie uzskata, ka, ciešot fiziskas sāpes, viņi tādā veidā attīra sevi un sabiedrību no grēkiem, kas uzkrājušies visa gada laikā.

Parasti šie taizemiešu svētki ilgst desmit dienas, un tajos ik gadus notiek vismaz deviņi plaši apmeklēti gājieni, bet vislielāko uzmanību piesaista savdabīgie dievlūdzēji ar caurdurtajiem vaigiem, kuros ievietoti gan ieroči, gan darbarīki, gan visikdienišķākie priekšmeti, piemēram, lietussargi.

Te arī būs dažas ilustrācijas no šī veģetāriešu festivāla:Nu un nobeigumā, links uz šo veģetāriešu mājas lapu, varam apskatīties papildus bildītes un pieteikties dalībai nākošo gadu crazy
http://www.phuketvegetarian.com


Ziņojums rediģēts MelnāPrincese - Otrdiena, 11.10.2011, 09:16
 
MelnaisDatums: Otrdiena, 11.10.2011, 09:38 | Ziņojums # 8
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Nu tie pirmie divi bildēs ir vienkārši super. Īsti proletārieši un strādnieku interešu aizstāvji. Instrumenti ir jātur godā! Varbūt mūsu izčabējušie sociķi varētu uzņemt viņus savās biedru rindās spodrinot partijas tēlu un rādot priekšzīmi. cranky

Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
Forums » Taizeme » Jaunumi » Šokējošais veģetāriešu festivāls Taizemē
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2023