Sestdiena, 01.04.2023, 13:56
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Taizemē no nezināma vīrusa miruši seši tūristi - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: Kurkulis  
Forums » Taizeme » Jaunumi » Taizemē no nezināma vīrusa miruši seši tūristi
Taizemē no nezināma vīrusa miruši seši tūristi
MelnaisDatums: Trešdiena, 16.03.2011, 17:43 | Ziņojums # 1
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Latvijas Infektoloģijas centrs (LIC) aicina visu Latvijas iedzīvotājus, kuri šogad apmeklējuši Taizemi, un kuriem ir vai ir bijušas veselības problēmas, nekavējoties vērsties centrā, jo ir saņemta informācija par sešiem savstarpēji nesaistītajiem tūristu nāves gadījumiem pēc Taizemes pilsētas Čangmai apmeklējuma. Speciālistiem ir aizdomas, ka nāves iemesls ir kāds vīruss, taču pagaidām tas vēl nav precīzi noskaidrots.

Eiropas Slimību kontroles un profilakses centrs, pamatojoties uz Taizemes kompetentās veselības aizsardzības iestādes informāciju, brīdina par šogad janvārī un februārī reģistrētajiem sešiem tūristu nāves gadījumiem pēc Čangmai pilsētas apmeklējuma Taizemes ziemeļdaļā.

Mirušie ceļotāji bija no dažādām tūristu grupām no dažādām valstīm (ASV, Kanāda, Francija, Jaunzēlande un Lielbritānija). Miris arī viens vietējais iedzīvotājs. Lielākai daļai mirušo bija novērota vemšana, elpošanas un sirdsdarbības traucējumi (miokardīts). Vienam pacientam bija konstatēta paaugstināta ķermeņa temperatūra.

Mirušo cilvēku vecums bija 23 līdz 78 gadiem. Līdzīgie simptomi konstatēti vēl diviem tūristiem no Jaunzēlandes, kuri šobrīd ārstējas. Saslimšanas iemesls un kopīgie riska faktori pagaidām nav noskaidroti. Pastāv aizdomas par inficēšanos ar enterovīrusiem, kuri konstatēti vismaz divos gadījumos. Izmeklēšana turpinās.

Infektoloģijas centrs aicina visus iedzīvotājus, kuri šā gada janvārī - februārī apmeklēja Taizemi, īpaši Čangmai pilsētu, un kuriem ir, vai ir bijušas līdzīgas sūdzības par veselību, vērsties Latvijas Infektoloģijas centrā vai zvanīt uz diennakts epidemiologu tālruni 67271738.


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
FendermansDatums: Ceturtdiena, 17.03.2011, 10:24 | Ziņojums # 2
Majors
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 80
Reputācija: 1
Statuss: Offline
Informācija mums kā parasti ir ļoti nepilnīga. Visu pēc kārtas:

Visas "ziepes" sākās 3.februārī, kad Čiang Mai viesnīcā "Downtown Inn" savā istabā tika atrasts 47 gadus vecās taietes līķis. Nākošā dienā saslima 23 gadus veca Jaunzelandes pilsone un viņas divi draugi ar kuriem viņa uzturējās minētajā viesnīcā. Meitene nomira, bet puišiem izdevās izdzīvot. 70 gadīgais britu pāris ievācās šajā viesnīcā 9.februārī un pēc 10 dienām tika atrasti miruši savā istabā. Vēlāk nomira 33 gadus veca amerikāniete. Viņa dzīvoja citā viesnīcā, bet simptomi bija līdzīgi. Sestais upuris ir 22 gadus veca francūziete, kura arī dzīvoja citā viesnīcā. Visiem mirušajiem pēc sekcijas ir konstatēta sirdstrieka. Neviens no viņiem, izņemot britu pensionārus nekad nebija sūdzējušies par sirds darbības traucējumiem. killed

Nu viss tas izskatās samērā dīvaini, bet man liekas (IMHO), ka tā ir vienkārši banāla sakritība. Tā varētu būt saindēšanās ar pārtikas produktiem. Kā mēs zinām, tad piemēram nepareizi pagatavojot atsevišķas zivju sugas izdalās toksīni. Saindēšanās ar šiem toksīniem ir ļoti līdzīga tiem simptomiem, kādi ir konstatēti mirušajiem.

Ko darīt ja esat pabijuši Čiang Mai šajā laika periodā? Neko (IMHO), ja jau esat atgriezušies mājās, tad viss ir kārtībā. Vērsties mūsu Latvijas Infektoloģikas centrā ir pilnīgi bezjēdzīgi, nu nav viņiem pieredzes kā šādos gadījumos jārīkojas. To var novērot, kad vērsies pie viņiem pēc konsultācijas. Nu nezin viņi neko par Āziju vai Āfriku. Vienīgais ko viņi zin, tas ir ieteikt kaut kādas universālās zāles, kuras nekam neder. Katrā no šiem reģioniem viena un tā pati kaite izpaužas savādāk. Un savādākas zāles tam ir nepieciešamas. Ja esi saslimis, jāgriežas pie vietējiem dakteriem, kuri zin vietējās nianses un visefektīvākās zāles pret kaiti. Tāpēc nav nekādas vajadzības krist panikā, pavērosim kā atīstīsies situācija un tad arī pieņemsim lēmumus, ko un kā darīt. prof


Kukera kū
 
MurmulisDatums: Piektdiena, 18.03.2011, 21:55 | Ziņojums # 3
Leitnants
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 55
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Nu, nu Latvijas Infektoloģijas centrā ir vērsies pirmais iedzīvotājs. Gribētos dzirdēt viņa sūdzības un ko LIC ir ieteicis darīt. blink

Vairāk nekas par saslimušajiem vai (nedod Dievs) mirušajiem nekas nav dzirdēts.

 
FendermansDatums: Svētdiena, 20.03.2011, 22:14 | Ziņojums # 4
Majors
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 80
Reputācija: 1
Statuss: Offline
Kā izrādās ir arī septītais mirušais killed . Tas ir 59 gadus vecs kanādietis Bill Mah, kurš nomira 26.janvārī un dzīvoja tajā pašā viesnīcā "Downtown Inn". Pazīmes tās pašas, kā pārējiem mirušajiem. Tas nozīmē, ka tās "ziepes" šajā viesnīcā ir sākušās agrāk kā 3.februārī. Nu dikti aidomīga viesnīciņa. Starp citu viesnīca pieder bijušajam Čiang Mai mēram. Nerekomendēju šajā viesnīcā apmesties.

Pēc pēdējām ziņām diviem mirušajiem ir konstatēts coxsackie vīruss. Ir divu veida šo vīrusu A un B. Par šo vīrusu var palasīties šeit:
http://www.medic8.com/healthguide/articles/coxsackie.html Vai šis vīrus ir atrasts arī pirmajām mirušajam (kanādietim) nav zināms, jo uzskatīja, ka viņš ir miris dabiskā nāvē un par cik bija budists, tika kremēts.


Kukera kū

Ziņojums rediģēts Fendermans - Svētdiena, 20.03.2011, 22:14
 
MelnaisDatums: Otrdiena, 10.05.2011, 14:16 | Ziņojums # 5
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Ir noskaidroti apstākļi, kuri kļuva par nāves iemeslu 23 gadus vecai Jaunzelandes pilsonei Sarah Carter un vēl četriem cilvēkiem hotelī "Downtown Inn". Neatkarīgi eksperti no Jaunzelandes un Itālijas apsekoja istabu, kurā uzturējās Sarah Carter un atklāja istabā nāvējošu, potenciāli nāvīgu toksīnu chlorpyrifos. Minēto toksīnu izmanto prusaku indēšanai, bet ņemot vērā viņa spēcīgo iedarbību šo preparātu ir aizliegts izmantot vairums valstu. Pat neliela kļūda dozējot šo preparātu var radīt letālu iznākumu. Tas, ka toksīns tika atrasts trīs mēnešus pēc nāves, pēc tā, ka istabas tika uzkoptas, liecina par to, ka istabās šis toksīns tika izsmidzināts nepieļaujamā koncentrācijā. Arī saindēšanās simptomi ir ļoti līdzīgi, kādi rodas pēc saindēšanās ar chlorpyrifos.

Viss izrādījās triviāli vienkārši un izskaidrojami. Pieļauju, ka tas viss taiešu pusei bija jau zināms (vai vismaz nojaušams), bet ņemot vērā viesnīcas īpašnieka ietekmi (bijušais Čiang Mai mērs) lietas apstākļus mēģināja noslēpt,.

Par to sīkāk var palasīties šeit: http://www.stuff.co.nz/dominio....s-death

un šeit ar visu video: http://www.3news.co.nz/Sarah-C....lt.aspx

Uzmanamies no prusaku un citu insektu indēšanām Taizemes viesnīcās. deal


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
FendermansDatums: Otrdiena, 10.05.2011, 18:18 | Ziņojums # 6
Majors
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 80
Reputācija: 1
Statuss: Offline
Jaunzelandes žurnālisti pacentušies, malači. Taizemes pusei gan liels kiss, kiss, kauns par mēģinājumu slēpt patiesos iemeslus. fear Jābūt uzmanīgiem!

Pa šo pašu tēmu jau arī krievu prese raksta: http://www.newsru.com/crime/10may2011/bedbugpoisonthai.html


Kukera kū
 
FendermansDatums: Ceturtdiena, 18.08.2011, 20:42 | Ziņojums # 7
Majors
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 80
Reputācija: 1
Statuss: Offline
Nu lūk arī patiesība ir nākusi gaismā!

Kā atzinusi Taizemes Veselības ministrija komisija, tad nāves iemesls ir saindēšanās ar ķīmiskām vielām. Viss ir tieši tā, kā savā izmeklēšanā norādīja jaunzelāndieši un itāļi. Svarīgākais šajā lietā ir tas, ka to beidzot oficiāli ir atzinušas arī Taizemes varas iestādes. Taizemes Veselības ministrijas izplatītajā paziņojumā arī norādīts, ka tiks pastiprināta kontrole par visādu ķimikāliju izmantošanu kaitēkļu iznīcināšanā.

Šajā lietā mani joprojām uzjautrina mūsu Latvijas Infektoloģijas centrs (LIC). Izdeva tādu draudīgu paziņojumu, kādam kam nervu sistēma tāda vājāka sākās panika. Un pēc šāda paziņojuma pilnīgs klusums, nav ne atsaukuma, ne skaidrojuma par notikušo. Pilnīga nekompetence! blahblah


Kukera kū
 
MelnaisDatums: Pirmdiena, 18.06.2012, 13:22 | Ziņojums # 8
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Mīklainie nāves gadījumi TaizemēKā raksta Taizemes laikraksti (pilns teksts pa šo linku: http://www.phuketgazette.net/archives/articles/2012/article16196.html ) Taizemē atkārtojas pirmajā brīdī neizskaidrojamie nāves gadījumi viesnīcās. Vakar Phi Phi salā, savā hoteļa istabā tika atrastas mirušas divas māsas no Kanādas. Viena no viņām 20 gadus veca, otra 26 gadus veca. shock Viesnīca saucas „Phi Phi Palms Residence”. Mirušās māsas no rīta atrada istabene, kura devās uzkopt istabu. Istabā tika atrastas vemšanas pēdas un zilgani pleķi uz ķermeņiem un zem nagiem. Asins pēdas uz smaganām. Viss liecina par stipru toksisku saindēšanos. Policija uzsākusi notikušā izmeklēšanu. Jācer, ka izmeklēšanā tiks noskaidroti saindēšanās iemesli.

Viesnīca, kurā bija apmetušās māsas: http://phiphipalmsresidence.com
Pievienotie faili: 9254408.jpg (22.3 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
Forums » Taizeme » Jaunumi » Taizemē no nezināma vīrusa miruši seši tūristi
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2023