Trešdiena, 08.02.2023, 15:39
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Kārtējie alko dzērienu lietošanas ierobežojumi Taizemē - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: Kurkulis  
Forums » Taizeme » Jaunumi » Kārtējie alko dzērienu lietošanas ierobežojumi Taizemē
Kārtējie alko dzērienu lietošanas ierobežojumi Taizemē
MelnaisDatums: Pirmdiena, 11.08.2014, 13:51 | Ziņojums # 1
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Taizemē brīvības paliek aizvien mazāk.....

Ar vakardienu, tas ir 10.augustu Taizemē ir stājies spēkā jauns likums, kurš ir vērsts pret alkoholisko dzērienu lietošanu transportā. Zem alkoholiskajiem dzērieniem tiek saprasts jebkurš dzēriens, kurš satur alkoholu. Nav svarīgi cik dzērienam grādu. Tātad zem aizlieguma ir visi stiprie alkoholiskie dzērieni, vīni, gāzētie vīni, kokteiļi un alus. Likums attieksies pirmkārt uz automašīnām, autobusiem, taksometriem, motocikliem un motobaikiem.

Izņēmums ir dzelzceļš, aviācija un upju transports.

Jaunais likums attiecas uz visiem transportlīdzeklī atrodošām personām vienādā mērā, nav svarīgi vai esat transportlīdzekļa vadītājs vai tikai pasažieris.

Atbilstoši likumam atbildība iestājas par alkoholisko dzērienu lietošanu braucošos transportlīdzekļos, stāvošos transportlīdzekļos, neatkarīgi no tā vai transportlīdzeklis stāv ceļa, ielas malā vai automašīnu stāvvietā pretī mājām. Izņēmums ir tikai personiskā īpašuma teritorija.

Par likuma neievērošanu paredzēta atbildība līdz 6 mēnešu cietumsods vai/un soda nauda 60 000 THB (aptuveni 2000$). shock

Transportā jau ir parādījušās attiecīgi stikeri:


Galīgi aptērējusies Taizemē valdošā militārā hunta. Tā neko sodi, iet Singapūras pēdās. Brīvības paliek aizvien mazāk un mazāk. Labi, ka esmu izsvītrojis Taizemes apmeklēšanu tuvākā nākotnē. Un Singapūru izsvītroju jau labi sen..... wacko Vienkārši nožēlojami.......
Pievienotie faili: 1031811.jpg (52.5 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
Forums » Taizeme » Jaunumi » Kārtējie alko dzērienu lietošanas ierobežojumi Taizemē
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2023