Trešdiena, 26.06.2019, 00:14
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
"Sarkankreklu" līderu vajāšana Taizemē turpinās - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: Kurkulis  
Forums » Taizeme » Jaunumi » "Sarkankreklu" līderu vajāšana Taizemē turpinās (Jinglaka Šinavatra spiesta pamest valsti)
"Sarkankreklu" līderu vajāšana Taizemē turpinās
MelnaisDatums: Pirmdiena, 02.10.2017, 12:00 | Ziņojums # 1
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2127
Statuss: Offline


Taizemes Augstākā tiesa aizmuguriski piespriedusi 5 gadus brīvības atņemšanu Taizemes bijušai premjerministrei Jinglakai Šinavatrai. Tiesa atzina bijušo valdības vadītāju noziedzīgā nolaidībā, realizējot rīsa iepirkumus no lauksaimniekiem. Spriedumu tiesa bija gatava pasludināt 25.augustā, bet uz šo tiesas sēdi neieradās bijusī premjerministre, tāpēc spriedums tika pasludināts tikai 27.septembrī. Tajā laikā Jinglaka Šinavatra bija jau sekojusi brāļa Taksina Šinavatra pēdās, kurš arī bija Taizemes premjerministrs un pēc militāristu apvērsuma bija spiests pamest Taizemi un dzīvot politiskā emigrācijā. Pēc Jinglakas bēgšanas tika aizturēti vairāki policisti, kuri palīdzēja bijušai valdības vadītājai nokļūt līdz Kambodžas robežai un to šķērsot. Man jau ticamāks liekas variants, ka šīs bēgšanas ir notikušas ar militārās huntas ziņu. Visiem tāpat skaidrs, ka tā ir politiska izrēķināšanās un rīsu iepirkums ir tikai formāls iemesls. Notiesāt un turēt ieslodzījumā tautā populāru politiķi nav tālredzīgi. Labāk lai pats politiķis pamet valsti. Tā visiem labāk.

Tikmēr jaunais politbēglis, atkārtojot sava brāļa ceļu no Kambodžas, ieradās Dubajā, kur pašreiz dzīvo viņas brālis Taksins Šinavatrs. Starp Taizemi un Apvienoto Arābu Emirātiem nepastāv vienošanās par noziedznieku izdošanu, tāpēc Jinglaka Šinavatra šeit var justies samērā droši, kaut arī saņēma no varas iestādēm prasību viņu valstī nenodarboties ar politiku. Nav nekādas vēlmes AAE maitāt attiecības ar Taizemi. Tomēr, neskatoties uz visu to, Jinglaka Šinavatra ir pieprasījusi politisko patvērumu Apvienotajā Karalistē.

Tikmēr Taizemes policija ar Interpola starpniecību ir izsludinājusi Jinglaku Šinavatru Starptautiskā meklēšanā. Neskatoties uz šīm represijām, kuras vērstas pret viņas brāļa un viņas partiju (sarkankrekli), viņu ietekme Taizemes politiskajās aprindās ir milzīga. Kopš 2006.gada visās vēlēšanās iz uzvarējusi tiešu viņu partija. Tikai nekad viņiem nav bijusi iespēja nostrādāt visu atvēlēto laiku līdz jaunām vēlēšanām, pateicoties "dzeltenkreklu" mazākuma un militāristu veiktajiem militārajiem apvērsumiem. Plaisa Taizemes sabiedrībā ir milzīga. Ziemeļi pret Dienvidiem.
Pievienotie faili: 4895947.jpg(105.3 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 42 valstis.
 
Forums » Taizeme » Jaunumi » "Sarkankreklu" līderu vajāšana Taizemē turpinās (Jinglaka Šinavatra spiesta pamest valsti)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2019