Ceturtdiena, 26.11.2020, 21:06
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Taizeme aicina "ilgtermiņa" tūristus - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: Kurkulis  
Forums » Taizeme » Jaunumi » Taizeme aicina "ilgtermiņa" tūristus (Ja paliksi vismaz 90 dienas un piekrīti 14 dienu karantīnai)
Taizeme aicina "ilgtermiņa" tūristus
EgilsDatums: Trešdiena, 16.09.2020, 09:05 | Ziņojums # 1
Seržants
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 26
Reputācija: 2
Statuss: Offline
"The cabinet on Tuesday agreed to allow in foreign tourists who agree to 14-day quarantine and stay for at least 90 days, to help the flagging economy."
Sākot ar š.g. oktobri.

https://www.bangkokpost.com/thailan....gwraMpk
 
MelnaisDatums: Piektdiena, 18.09.2020, 10:09 | Ziņojums # 2
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2295
Statuss: Offline
Nav tas nekāds jaunums. Tikai nedaudz izmainīta sākotnējā versija par Puketas salas "burbuli", par kuru jau rakstīju 26.augustā. Interesanti ierakstu "Tūristiem atveras pirmais "burbulis" Taizemē" var lūkot pa šo saiti:

http://www.melnais.com/news....-26-741

Arī jaunā redakcija praktiski nebūs izmantojama vienkāršiem ceļotājiem. Var mēģināt tie ceļotāji, kuri ir gatavi ziemot Taizemē, bet jebkurā gadījumā tas nebūs lēts prieks. To varēs atļauties tikai ļoti bagāti cilvēki. dollar

Bet nu visu pēc kārtas, mēģināsim salikt visu pa plauktiņiem:

Jaunā vīza tiks izsniegta uz 90 dienām un maksās 2000 THB. Vīzu varēs pagarināt 2 reizes. Tas ir kopējais uzturēšanās laiks sastādīs – 270 dienas. Jaunie vīzu noteikumi darbosies līdz 2012.gada 30.septembrim.

Izmaiņas no sākotnējās Puketas salas "burbuļa" versijas būs tāda, ka tiek ģeogrāfiski paplašināta vietas, kurās valsts apstiprinātās viesnīcās būs iespējams pavadīt 14 dienu pašizolācijas laiku. Šīm licenzētām pašizolācijas viesnīcām ir piešķirts nosaukums - Alternative Local State Quarantine (ALSQ). Ģeogrāfiski ALSQ viesnīcas izvietotas 3 apgabalos – Phuket, Buriram, Pattaya. Pašizolācijas laikā varēs uzturēties tikai un vienīgi šajās ALSQ viesnīcās. Lai saņemtu Taizemes vīzu būs jāuzrāda pietiekoši naudas līdzekļi 90 dienu uzturēšanās Taizemē, apmaksāta pašizolācijas viesnīca un pārējo dienu viesnīcas vai īrētu apartamentu apmaksa. Apmaksātas izlidošanas lidmašīnas biļetes.

Ar Alternative Local State Quarantine viesnīcu sarakstu varam iepazīties pa šo saiti:

https://thaiest.com/blog....-hotels

Tur mēs redzam, ka tas būs ļoti dārgs prieks. Piemēram viesnīca "Anantara Mai Khao Phuket Villas" uz pašizolācijas laiku vienai personai izmaksās 220 000 THB. Kosmoss! crazy

Kāds servisu pa šo naudu sola šī viesnīca:

Pilnas pansijas maltītes, ieskaitot brokastis, pusdienas un vakariņas;
Bezmaksas ātrgaitas internets;
Paredzēta zona periodiskiem skrīninga testiem;
Divreiz dienā temperatūras pārbaude;
Medicīnas māsu pakalpojumi;
Transfērs no/uz lidostu;
Trīs reizes COVID-19 skrīninga tests, ierašanās dienā, 5 dienā un 13 dienā;
Pacientu uzņemšana slimnīcā, ja COVID-19 tests ir pozitīvs;
Ātrās palīdzības dienests pēc pieprasījuma;
Sertifikāta ziņojums par katra novērojamā pacienta statusu;
COVID-19 bezmaksas sertifikāts 13. dienā pirms pacienta atbrīvošanas

Pilnīgs sviests…. huh cranky

Saprotams, ka ir iespējams pameklēt arī lētāku variantu, bet ticiet man - daudz lētāk nebūs! Joprojām tas būs kosmoss, ko normāls ceļotājs atļauties nevar.

Tālāk pievēršam nopietnu uzmanību ceļotāja Egils norādītajā rakstā "Bangkok Post" ko saka Taizemes valdības pārstāve Traisulee Traisaranakul - "Mērķis ir uzņemt 100-300 apmeklētājus nedēļā jeb līdz 1200 cilvēkiem mēnesī un gūt ienākumus apmēram 1 miljards batu mēnesī," viņa teica. shock Uzsvars līdz 1200 cilvēkiem mēnesī! Un 1 miljards THB mēnesī.

No teiktā ir pilnīgi skaidrs, ka Taizeme vēlas uzņemt tūristus pēc principa – atbrauc maz cilvēku, bet naudu atstāj daudz, ļoti daudz!. biggrin

Lai arī uz doto brīdi nav saraksta ar valstīm, kuru valstu pilsoņiem būs dota atļauja izmantot šo variantu, manī ir 99% pārliecība, ka Latvija šajā sarakstā pilnīgi noteikti nebūs. Lai arī mūsu epidemioloģiskie rādītāji uz doto brīdi ir pietiekami labi (-iespējams, bet pārliecības nav), tad mums nav tiešo avio reisu ar Taizemi. Par cik pārējā Eiropa ir dziļā krīzē, tad lidojums tranzītā no citas valsts pilnīgi noteikti netiks sankcionēts. Otrkārt - pilnīgi droši, ka tik maza valsts kā Latvija netiks izdalīta no kopējā Eiropas valstu saraksta. Treškārt – atgriežamies pie skaitļa 1200 cilvēku mēnesī. Jādomā, ka akcents tiks likt uz bagātiem tūristiem no Ķīnas, Dienvidkorejas, Japānas, Singapūras. IMHO

Tā kā ar lielu nožēlu jākonstatē, ka nekādu iepriecinošu jaunumu joprojām nav!


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
EgilsDatums: Trešdiena, 23.09.2020, 10:18 | Ziņojums # 3
Seržants
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 26
Reputācija: 2
Statuss: Offline
Jā, tad jau Taizeme šogad laikam nespīd... Bet, tomēr piemetināšu, ka tik liels "kosmoss" tās pašizolācijas viesnīcas tomēr nav; apskatījos dažas viesnīcas, un tipiska cena bija ap 1000 eiro par šo pusmēnesi jeb ap 60 eiro dienā. Piemēram:
Best Bella Pattaya : Deluxe Standard Room 39,000 THB per person for 15 nights
 
Forums » Taizeme » Jaunumi » Taizeme aicina "ilgtermiņa" tūristus (Ja paliksi vismaz 90 dienas un piekrīti 14 dienu karantīnai)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2020