Trešdiena, 08.02.2023, 16:45
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Taizeme aicina "ilgtermiņa" tūristus - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: Kurkulis  
Forums » Taizeme » Jaunumi » Taizeme aicina "ilgtermiņa" tūristus (Ja paliksi vismaz 90 dienas un piekrīti 14 dienu karantīnai)
Taizeme aicina "ilgtermiņa" tūristus
EgilsDatums: Trešdiena, 16.09.2020, 09:05 | Ziņojums # 1
Seržants
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 28
Reputācija: 2
Statuss: Offline
"The cabinet on Tuesday agreed to allow in foreign tourists who agree to 14-day quarantine and stay for at least 90 days, to help the flagging economy."
Sākot ar š.g. oktobri.

https://www.bangkokpost.com/thailan....gwraMpk
 
MelnaisDatums: Piektdiena, 18.09.2020, 10:09 | Ziņojums # 2
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Nav tas nekāds jaunums. Tikai nedaudz izmainīta sākotnējā versija par Puketas salas "burbuli", par kuru jau rakstīju 26.augustā. Interesanti ierakstu "Tūristiem atveras pirmais "burbulis" Taizemē" var lūkot pa šo saiti:

http://www.melnais.com/news....-26-741

Arī jaunā redakcija praktiski nebūs izmantojama vienkāršiem ceļotājiem. Var mēģināt tie ceļotāji, kuri ir gatavi ziemot Taizemē, bet jebkurā gadījumā tas nebūs lēts prieks. To varēs atļauties tikai ļoti bagāti cilvēki. dollar

Bet nu visu pēc kārtas, mēģināsim salikt visu pa plauktiņiem:

Jaunā vīza tiks izsniegta uz 90 dienām un maksās 2000 THB. Vīzu varēs pagarināt 2 reizes. Tas ir kopējais uzturēšanās laiks sastādīs – 270 dienas. Jaunie vīzu noteikumi darbosies līdz 2012.gada 30.septembrim.

Izmaiņas no sākotnējās Puketas salas "burbuļa" versijas būs tāda, ka tiek ģeogrāfiski paplašināta vietas, kurās valsts apstiprinātās viesnīcās būs iespējams pavadīt 14 dienu pašizolācijas laiku. Šīm licenzētām pašizolācijas viesnīcām ir piešķirts nosaukums - Alternative Local State Quarantine (ALSQ). Ģeogrāfiski ALSQ viesnīcas izvietotas 3 apgabalos – Phuket, Buriram, Pattaya. Pašizolācijas laikā varēs uzturēties tikai un vienīgi šajās ALSQ viesnīcās. Lai saņemtu Taizemes vīzu būs jāuzrāda pietiekoši naudas līdzekļi 90 dienu uzturēšanās Taizemē, apmaksāta pašizolācijas viesnīca un pārējo dienu viesnīcas vai īrētu apartamentu apmaksa. Apmaksātas izlidošanas lidmašīnas biļetes.

Ar Alternative Local State Quarantine viesnīcu sarakstu varam iepazīties pa šo saiti:

https://thaiest.com/blog....-hotels

Tur mēs redzam, ka tas būs ļoti dārgs prieks. Piemēram viesnīca "Anantara Mai Khao Phuket Villas" uz pašizolācijas laiku vienai personai izmaksās 220 000 THB. Kosmoss! crazy

Kāds servisu pa šo naudu sola šī viesnīca:

Pilnas pansijas maltītes, ieskaitot brokastis, pusdienas un vakariņas;
Bezmaksas ātrgaitas internets;
Paredzēta zona periodiskiem skrīninga testiem;
Divreiz dienā temperatūras pārbaude;
Medicīnas māsu pakalpojumi;
Transfērs no/uz lidostu;
Trīs reizes COVID-19 skrīninga tests, ierašanās dienā, 5 dienā un 13 dienā;
Pacientu uzņemšana slimnīcā, ja COVID-19 tests ir pozitīvs;
Ātrās palīdzības dienests pēc pieprasījuma;
Sertifikāta ziņojums par katra novērojamā pacienta statusu;
COVID-19 bezmaksas sertifikāts 13. dienā pirms pacienta atbrīvošanas

Pilnīgs sviests…. huh cranky

Saprotams, ka ir iespējams pameklēt arī lētāku variantu, bet ticiet man - daudz lētāk nebūs! Joprojām tas būs kosmoss, ko normāls ceļotājs atļauties nevar.

Tālāk pievēršam nopietnu uzmanību ceļotāja Egils norādītajā rakstā "Bangkok Post" ko saka Taizemes valdības pārstāve Traisulee Traisaranakul - "Mērķis ir uzņemt 100-300 apmeklētājus nedēļā jeb līdz 1200 cilvēkiem mēnesī un gūt ienākumus apmēram 1 miljards batu mēnesī," viņa teica. shock Uzsvars līdz 1200 cilvēkiem mēnesī! Un 1 miljards THB mēnesī.

No teiktā ir pilnīgi skaidrs, ka Taizeme vēlas uzņemt tūristus pēc principa – atbrauc maz cilvēku, bet naudu atstāj daudz, ļoti daudz!. biggrin

Lai arī uz doto brīdi nav saraksta ar valstīm, kuru valstu pilsoņiem būs dota atļauja izmantot šo variantu, manī ir 99% pārliecība, ka Latvija šajā sarakstā pilnīgi noteikti nebūs. Lai arī mūsu epidemioloģiskie rādītāji uz doto brīdi ir pietiekami labi (-iespējams, bet pārliecības nav), tad mums nav tiešo avio reisu ar Taizemi. Par cik pārējā Eiropa ir dziļā krīzē, tad lidojums tranzītā no citas valsts pilnīgi noteikti netiks sankcionēts. Otrkārt - pilnīgi droši, ka tik maza valsts kā Latvija netiks izdalīta no kopējā Eiropas valstu saraksta. Treškārt – atgriežamies pie skaitļa 1200 cilvēku mēnesī. Jādomā, ka akcents tiks likt uz bagātiem tūristiem no Ķīnas, Dienvidkorejas, Japānas, Singapūras. IMHO

Tā kā ar lielu nožēlu jākonstatē, ka nekādu iepriecinošu jaunumu joprojām nav!


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
EgilsDatums: Trešdiena, 23.09.2020, 10:18 | Ziņojums # 3
Seržants
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 28
Reputācija: 2
Statuss: Offline
Jā, tad jau Taizeme šogad laikam nespīd... Bet, tomēr piemetināšu, ka tik liels "kosmoss" tās pašizolācijas viesnīcas tomēr nav; apskatījos dažas viesnīcas, un tipiska cena bija ap 1000 eiro par šo pusmēnesi jeb ap 60 eiro dienā. Piemēram:
Best Bella Pattaya : Deluxe Standard Room 39,000 THB per person for 15 nights
 
MelnaisDatums: Svētdiena, 13.12.2020, 11:17 | Ziņojums # 4
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Taizeme gatavojas atvieglot vīzu režīmu.

Neskatoties uz koronavīrusa "Covid-19" izraisītās pandēmijas saasināšanos pasaulē Taizemes varas iestādes gatavojas atvieglot vīzu režīmu. Laikam karalistes budžetā izveidojies pamatīgs naudas "robs", kā arī lielu spiedienu uz valdību izdara tūrisma sfērā strādājošie. Daudzi hoteļu, viesnīcu aģentūru īpašnieki jau ir bankrotējuši, nespējot pandēmijas apstākļos atdot paņemtos kredītus. Daudzi savukārt ir uz bankrota robežas. Visu šo apstākļu un lobija ietekmē, ar mērķi kaut nedaudz atjaunot tūristu plūsmu, Taizemes valdība jau iepriekš bija ieviesusi "Speciālo Tūrisma Vīzu (STV)", kas uz viņu liktās cerības neattaisnoja. Pēc šīs vīzas noteikumiem Taizemē mēneša laikā ieradās aptuveni 1000 tūristu. Tagad valdība gatavojas samērā radikāli "mīkstināt" vīzu režīmu. Ar to cerot uz 20 000 tūristu pieplūdumu katru mēnesi.

Ir plānots, atjaunot vīzu saņemšanu ierodoties Taizemē. Tas attieksies uz to valstu pilsoņiem, kuriem tāda privilēģija jau bija iepriekš. Tas nozīmē, ka tas attieksies arī uz Latviju. Tiks pagarināts vīzas uzturēšanās laiks no 30 dienām – līdz 45 dienām. Tāpat būs iespēja pagarināt šo vīzu uz vēl 45 dienām. Uzturēšanās laiks ir izmanīts par 15 dienām saistībā ar to, ka joprojām potenciālajiem tūristiem nāksies ievērot 14 dienu pašizolāciju karalistes apstiprinātās viesnīcās. Tāpat spēkā paliek visi iepriekš noteiktās prasības – medicīnisko apdrošināšanu par summu ne mazāku, kā 100 000 mūžam zaļo patīrīšu ekvivalentā, testēšana pirms izlidošanas, pietiekoši naudas līdzekļi 90 dienu uzturēšanās Taizemē (izdruka no bankas konta), apmaksāta pašizolācijas viesnīca, apmaksātas izlidošanas lidmašīnas biļetes.

Visas šīs prasības lēmuma pieņemšanas brīdī var mainīties radikāli, gan uz atvieglošanas pusi, gan "stiprināšanas" pusi. Viss kas ir uzrakstīts augstāk pagaidām ir tikai ideju līmenī! Likums nestāsies spēkā ātrāk par 1.janvāri. Tas ir pats ātrākais termiņš. Likuma pieņemšanas gadījumā ir plānots, ka likums darbosies līdz 2021.gada 30.septembrim.

Sekosim līdz notikumu attīstībai!


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
Forums » Taizeme » Jaunumi » Taizeme aicina "ilgtermiņa" tūristus (Ja paliksi vismaz 90 dienas un piekrīti 14 dienu karantīnai)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2023