Ceturtdiena, 30.03.2023, 07:40
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Dzelzceļa biļetes online Vjetnamā - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: MelnāPrincese  
Forums » Vjetnama un Kambodža » Avio un cits transports » Dzelzceļa biļetes online Vjetnamā (Personīgā pieredze)
Dzelzceļa biļetes online Vjetnamā
MelnaisDatums: Trešdiena, 17.08.2016, 10:47 | Ziņojums # 1
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Padalīšos ar personisko pieredzi par dzelzceļa biļešu iegādi Vjetnamā tiešsaistē. Situācija izveidojās tādā, kad šī gada ziemošanu Āzijā, sākas ar ierašanos Vjetnamas galvaspilsētā Hanojā. Ir liela vēlme apmeklēt Sapu. Par cik, tas jau ir oktobra mēnesis, tad lietderīgi būtu doties uz kalnaino Sapu pēc iespējas ātrāk, vēlāk kalnos kļūs auksti un neomulīgi. Lidmašīna Hanojā ielido agri no rīta 8:00. Izplānoju, ka došos uz Sapu tās pašas dienas vakarā. Saprotama lieta, ka par savu transportlīdzekli izvēlējos dzelzceļu. Lai no Hanojas izmantojot dzelzceļu varētu nokļūt Sapa, ir jābrauc no Hanojas līdz Lao Cai dzelzceļa stacijai. Tas ir pie pašas Vjetnamas/Ķīnas robežas. Tālāk jau ar sabiedrisko autobusu no Lao Cai uz Sapu.

Vjetnamā bez valsts dzelzceļa eksistē arī virkne travel kompānijām piederošu dzelzceļa sastāvu, kuras pamatā sniedz savus pakalpojumus tūristiem par neadekvātām cenām. It sevišķi tas attiecas uz maršrutu Hanoja - Lao Cai. Šīs travel kompānijas tika atmestas uzreiz un tika izvēlēti standarta dzelzceļa sastāvi, kuri kursē no Hanojas uz Lao Cai.

Tā kā es ierodos Vjetnamā no rīta, un vakarā jau ir vēlme braukt uz Sapu, tad man ir nepieciešama garantija, ka man būs dzelzceļa biļete šajā maršrutā. Tādēļ arī sāku meklēt iespējas iegādāties dzelzceļa biļeti savlaicīgi online.

Kā izrādījās, Vjetnamas dzelzceļam ir ļoti ērta un viegli lietojama mājaslapa, kur tiek piedāvāts arī iegādāties biļetes online.

Vjetnamas dzelzceļa mājaslapas saite:

http://www.dsvn.vn/#/

Dodamies uz šo mājaslapu, izvēlamies angļu valodu labajā augšējā stūrī un ievadām nepieciešamās dzelzceļa stacijas. Manā variantā tas izskatījās šādi:spiežam pogu "Search" un nokļūstam lapā, kurā ir parādīti visi iespējamie dzelzceļa sastāvi un atiešanas laiki mūsu izvēlētajā datumā.

Tas izskatās šādi:Kā redzam no bildes, tad viss ir ļoti ērti un viegli saprotami. Pavisam ir trīs vilcieni, viens dienas vilciens LC3 un divi nakts vilcieni SP1 un SP3. Kad esam izvēlējušies konkrētu vilcienu (manā gadījumā tas ir SP3), tad varam pāriet pie vagonu izvēles. Aktīvs ir tas vagons, kurš iekrāsojas zaļā krāsā. Uzbraucot ar peles kursoru uz attiecīgo vagonu, mēs varam redzēt, kādas klases vagons tas ir. Manā gadījumā viss vilciena sastāvs sastāvēja no guļamvagoniem (soft berth, air-conditioned) un tikai pirmais vagons bija no mīkstiem krēsliem (soft seat, air-conditioned). Zemāk, uzbraucot ar peles kursoru uz konkrēta lauciņa vagonā, var redzēt konkrētās vietas brauciena cenu, un iezīmējot varam šo vietu rezervēt. Manā gadījumā guļamvagons maksāja 399 000 VND, sēžamvieta maksāja 194 000 VND. Guļamvagons maksā vairāk nekā 2 reizes dārgāk. Atbilstoši becpeceru nerakstītajiem likumiem tika izvēlēts iegādāties biļetes mīkstajos krēslos kā lētākais variants. Tālāk atliek tikai nospiest pogu labējā augšējā stūrī "Buy ticket".

Tālāk lai nopirktu biļeti jums tiek dotas 600 sekundes. Spiežam atkal "Buy ticket" un tiekam pārvirzīti uz lapas sadaļu, kur jāaizpilda personas dati. Papildus cenai vēl tiek pieskaitīti 1000 VND apdrošināšanas maksa. Tātad kopā būtu jāmaksā 195 000 VND. Aizpildām visus prasītos laukus un izvēlamies kā maksāšanas veidu "Pay online".

Tas izskatās šādi:Pēc visu lauciņu aizpildīšanas spiežam "next". Tiekam pārmesti nākamā lapā kurā varam iepazīties ar savu biļeti un pārliecināties ka viss ir tieši tā kā vēlējāmies. Ja viss ir ok, tad spiežam "Agree to confirm" un tiekam pārvirzīti uz maksāšanas sadaļu.

Tas izskatās šādi:Kā redzam pēc attēla tad varam izvēlēties starp 2 maksāšanas opcijām:

- International Card (VISA, Mastercard, AMEX un utt.);
- ATM Card, internet banking of Vietnam bank.

Saprotama lieta, ka izvēlamies maksāt izmantojot starptautiskās kredītkartes. Piedāvājumā no mums pieejamā un zināmām ir tikai VISA un Mastercard. Priecīgās priekšnojautās, ka būšu tik viegli ticis pie savas dzelzceļa biļetes, aizpildu visus lauciņus, un spiežu "Purchase". Un te mani sagaida vilšanās. shock Transakcija netiek veikta. Izmēģināju veikt šo transakciju ar veselu lērumu dažāda veida un dažādu banku emitētām kredītkartēm, iznākums vienāds. Tas ir nekāds. crazy Vēlāk pačekoju internetā un noskaidroju, ka šajā mājas lapā ir iespējams iegādāties biļetes tiešsaistē tikai ar Vjetnamā emitētām kredītkartēm. Ļoti bēdīgi, laime bija tik tuvu. Neko darīt ir nepieciešams meklēt citas iespējas kā tikt pie nepieciešamās dzelzceļa biļetes.

Vēlētos dzirdēt citu ceļotāju pieredzi pērkot biļetes Vjetnamas dzelzceļa mājaslapā. Varbūt kādam ir izdevies nopirkt biļetes, tad ir jautājums, kāda kredītkarte tika izmantota?
Pievienotie faili: 4825284.jpg (106.2 Kb) · 1015746.jpg (94.6 Kb) · 0403336.jpg (69.9 Kb) · 0977036.jpg (58.7 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Trešdiena, 17.08.2016, 12:36 | Ziņojums # 2
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Tā kā šī biļete man bija nepieciešama, tika atrasts cits variants kā iegādāties šo biļeti. Kopš 2014.gada Vjetnamā darbojas online biļešu tirdzniecības vietne "BAOLAU".

Meklējam šo vietni pēc šīs saites:

http://www.baolau.vn

Atverot saiti ievadām nepieciešamo maršrutu precīzi. Norādām, ka vēlamies startēt no Hanojas dzelzceļa stacijas un ierasties Lao Cai dzelzceļa stacijā. Tas tāpēc, ka šeit tiek tirgotas ne tikai dzelzceļa biļetes, bet arī autobusu un lidmašīnas biļetes. Norādām nepieciešamo datumu, biļešu skaitu. Es ievadīju jau man nepieciešamo 4.oktobri.

Tas izskatās šādi:Spiežam pogu "SEARCH" un tiekam pārvirzīti uz nākamo lapu, kur varam redzēt visus iespējamos vilcienus dotajā datumā, kustību grafikus un biļešu cenas. Te mēs varam redzēt ne tikai standarta vilcienus, bet arī daudzos tūristiem domātos sastāvus, par tiem aizmirstam uzreiz neadekvāti dārgā piedāvājuma dēļ. Izvēlamies to pašu sastāvu SP3 ar mīkstajām sēdvietām. Kā redzam biļetes cena ir tieši tāda pati kā oficiālajā Vjetnamas dzelzceļa mājaslapā 195 000 VND.Spiežam zem šī piedāvājuma redzamo zaļo līniju ar uzrakstu "BOOK ONLINE" un tiekam pārvirzīti uz nākamo lapu, kur redzama ir mūsu biļete. Pārbaudām vai viss ir pareizi un spiežam pogu "BOOK". Nākamā lapā aizpildām personiskās informācijas laukus, norādam savu e-pasta adresi un tālruni. Tālāk spiežam "CONTINUE" un tiekam pārvirzīti uz maksāšanas lapu.Kā redzam, tad papildus par servisu ir jāpiemaksā 40 000 VND un transakcijas maksa 15 000 VND. Kopā sanāk 250 000 VND. Pērkot biļeti šajā mājaslapā sanāk pārmaksāt 55 000 VND, tas sanāk ka par katru biļeti pārmaksāt aptuveni 2,20 EUR. Ir iespēja ietaupīt 10 000 VND, ja pērkam biļeti uzreiz turp un atpakaļ. Tad transakcijas maksa par abām biļetēm būs 20 000 VND.

Turpinājumā izvēlamies maksāt ar kredītkarti, piekrītam visiem noteikumiem un spiežam "PROCCED TO PAYMENT" un tiekam pārvirzīti uz fināla lapu, kur ievadām kredītkartes datus un apstiprinām maksājumu.Maksāju ar AMEX karti, viss notika zibenīgi un bez problēmām. Intereses pēc šajā mājaslapā nopirku arī atpakaļ ceļa biļeti un maksāju ar "Revolut" karti. Tieši tāpat bez jebkādām problēmām.

Pēc apmaksas ar kredītkarti uz e-pastu atnāk rēķins un apstiprinājums. Pēc stundām 4 atnāk arī vilciena biļete *.pdf formā ar QR kodu. Tā jau ir gatava biļete. Atliek viņu izdrukāt un doties uz vilcienu. Vilcienā izdrukātā biļete jāuzrāda konduktoram. Tas arī ir viss.

Visā visumā parocīgi un ērti pirkt biļetes šajā mājaslapā. Servisa maksa aptuveni 2,20 EUR arī būtu pieņemama, it sevišķi tas attiecas uz dārgām biļetēm. Manā gadījumā atpakaļ ceļa biļete bez uzcenojuma maksāja 111 000 VND, tad pārmaksāt nācās 50%.

Tā bija mana pieredze, būtu labi dzirdēt arī citu ceļotāju pieredzes pērkot Vjetnamas dzelzceļa biļetes online.
Pievienotie faili: 7781884.jpg (41.6 Kb) · 9782005.jpg (61.5 Kb) · 2406938.jpg (35.6 Kb) · 6714975.jpg (43.4 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
JarixDatums: Otrdiena, 30.08.2016, 16:30 | Ziņojums # 3
Ierindnieks
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 1
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Liels paldies par izsmeļošo aprakstu, kā reiz pašlaik plānoju savu ceļojumu.

dzēsts.reklāma
 
MelnaisDatums: Pirmdiena, 10.10.2016, 06:24 | Ziņojums # 4
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Pārliecinājos, ka 99% gadījumu nav nekādas nepieciešamības biļetes iegādāties iepriekš. Mierīgi varat nopirkt biļetes dzelzceļa stacijas kasēs ierodoties nedaudz laicīgi. Izņēmumi varētu būt, kas Sapa notiek kādi festivāli, šis ir tas galamērķis kurš ir iecienīts arī vietējo ceļotāju vidū. It sevišķi ja tur notiek svētku pasākumi vai festivāli.

Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
Forums » Vjetnama un Kambodža » Avio un cits transports » Dzelzceļa biļetes online Vjetnamā (Personīgā pieredze)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2023