Trešdiena, 08.02.2023, 14:54
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Malaizijas aviokompānijas - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: Kurkulis, andrian  
Forums » Malaizija, Singapūra un Bruneja » Avio un cits transports » Malaizijas aviokompānijas
Malaizijas aviokompānijas
MelnaisDatums: Otrdiena, 26.07.2011, 13:21 | Ziņojums # 1
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Air Asia (www.airasia.com) – aviokompānija tika dibināta 1993.gadā un pirmos lidojumu uzsāka 1996.gada 18.novembrī. Šo kompāniju dibināja valsts kontrolē esošs konglomerāts DRB-Hicom. Šī īpašnieka neveiksmīgās darbības rezultātā 2001.gada 2.decembrī aviokompānija ar milzīgiem parādiem tika pārdota par 1 RM kompānijai Air Sdn Bhd, kuras īpašnieks ir Tony Fernandes's. Pateicoties veiksmīgi izvēlētai stratēģijai, sākās galvu reibinošs „Air Asia” uzplaukums. Kompānija sāka strādāt ar peļņu jau 2002.gadā. Ļoti īsā laikā kļūstot par galveno zemo cenu aviokompāniju Āzijā un pāris gadus atpakaļ veicot ekspansiju arī Eiropas virzienā, atklājot maršrutus no Londonas un Parīzes. Par šīs aviokompānijas nākotnes plāniem liecina arī viņu lielākais pasūtījums aviācijas vēsturē, ko viņi veica šī gada starptautiskajā aviācijas izstādē Parīzē, kopumā pasūtot 200 "A320neo" lidmašīnas par 18,2 miljardiem dolāru.
Domāju, ka ceļotāju vidū nav tādu, kuri nezinātu par šīs aviokompānijas eksistenci. Šī ir visas pasaules becpeceru viena no cienījamākām un mīļākām aviokompānijām pasaulē. Es personīgi ļoti bieži izmantoju šīs aviokompānijas sniegtos pakalpojumus. Šī aviokompānija divreiz gadā rīko super izpārdošanas, tad arī cenšos pirkt biļetes ceļojumiem pa Āziju. Vārdu sakot aviokompānija Nr.1.

Malaysia Airlines (www.malaysiaairlines.com) – Malaizijas nacionālā aviokompānija. Vecāka no visām Malaizijas aviokompānijām, dibināta 1937.gadā. Vairākkārt mainījusi kompānijas nosaukumu, līdz 1987.gadā ieguva pašreizējo nosaukumu „Malaysia Airlines” . Pilnībā valsts īpašums. Daudz starptautisko un iekšzemes reisu. Serviss uz ļoti augsta līmeņa. Biļešu cenas, gan ir padārgas. Kompānija ik pa laikam rīko akcijas, kuru laikā var gadīties arī šis tas pieņemams. Kompānijai ir divi meitas uzņēmumi, kuri pārsvarā veic reģionālos pārvadājumus, bet ir arī pa kādam starptautiskajam reisam.

Firefly (http://www.fireflyz.com.my) – viens no „Malaysia Airlines” meitas uzņēmumiem (100% īpašnieks) pirmo lidojumu veica 2007.gada 3.aprīlī. Kopš tā laika uzņēmums ir veiksmīgi attīstījies un ievērojami paplašinājis savu vietējo lidojumu tīklu, veic arī starptautiskos lidojumus uz Indonēziju, Taizemi un Singapūru.

Lidojumu maršruti:MASwings (www.maswings.com.my) – otrs „Malaysia Airlines” meitas uzņēmums. Pirmais lidojums 2007.gada 1.oktobrī. Apkalpo tikai vietējos reisus divos Malaizijas reģionos Sarawak un Sabah.

Lidojumu maršruti:Berjaya Air (www.berjaya-air.com) –savu darbību uzsāka 1989,gadā, maza aviokompānija, kura veic lidojumus No Kuala Lumpuras uz divām salām (Redang un Tioman). Ir arī daži starptautiskie reisi uz Taizemi (Koh Samui) un Singapūru, kā arī izpilda čarterus.

Lidojumu maršruti:Tālāk ir divas aviokompānijas, kuras specializējas uz bagātiem klientiem un sniedz VIP pakalpojumus un vizina tūristus ar helikopteriem. Diezin vai tas mūs varētu interesēt, bet nu visādam gadījumam es viņas pieminēšu:

Weststar Aviation (www.weststar-aviation.com)

Sabah Air (www.sabahair.com.my)

Papildinājums 5.08.2013

Jauna aviokompānija „Malindo Air”.

http://www.malindoair.com/en#Uz doto momentu ir uzsākti iekšzemes lidojumi pa Malaiziju. Tiek lidots uz sekojošām pilsētām: Alor Setar, Johor Bahru, Langkawi, Kuala Lumpur (2 lidostas), Kuala Terengganu, Kota Bharu, Kota Kinabalu, Kuching, Miri, Penang, Sibu, Tawau.

Ir viens starptautiskais reiss uz Bangladešu – Daka.

Plānots ir atvērt jaunus maršrutus uz Indonēziju, Indiju, Vjetnamu, Kambodžu un Ķīnu.

Tā nu būtu visa manā rīcībā esošā informācija par Malaizijas aviokompānijām. Malaizijas aviokompānijas pasaulē skaitās kā drošas lidojumiem. Veiksmi lidojumos!
Ja esmu ko palaidis garām vai ir notikušas izmaiņas labojam.
Pievienotie faili: 4044461.jpg (75.5 Kb) · 2183907.jpg (48.7 Kb) · 2184562.jpg (20.6 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Piektdiena, 13.01.2012, 13:09 | Ziņojums # 2
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Aviokompānija „Air Asia” izplatījusi paziņojumu ar kuru šī kompānija sākot ar 2012.gada 1.aprīli pārtrauc lidojumus no Londonas un Parīzes uz Kuala Lumpur. Kā iemeslu minot pieaugošās nodokļu izmaksas un degvielas sadārdzinājumu. Lai reisi būtu rentabli aviokompānija ir spiesta paaugstināt biļešu cenas. Biļešu cenu pieaugums Eiropas ekonomiskās krīzes apstākļos rada strauju biļešu iegādes kritumu. Šajos apstākļos kompānija nespēj nodrošināt nepieciešamo pasažieru plūsmu minētajos maršrutos. Tā ir oficiālā kompānijas versija.

Neoficiālā, bet liekas reālā ir tā, ka „Air Asia” pagājušā gada nogalē ir kļuvusi par Malaizijas nacionālās aviokompānijas „Malaysia Airlines” akciju daļu turētāju. „Malaysia Airlines” arī veic tiešos reisus no Kuala Lumpur uz Londonu (2X dienā) un Parīzi. Vienam īpašniekam konkurēt pašam ar sevi nav laba doma, tādēļ ir pieņemts lēmums „Air Asia” dublējošos reisus likvidēt. Mums kā pasažieriem tā ir slikta ziņa, neglābjami pieaugs biļešu cenas, jo šajā segmentā nebūs konkurences. shock


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
switchsDatums: Trešdiena, 22.02.2012, 10:53 | Ziņojums # 3
Pulkvedis
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 177
Reputācija: 6
Statuss: Offline
Air Asia sākot ar 22. februāri maina bagāžas pārvadājumu izcenojumus.Ps. Cerams AirAsia atgriezīsies arī Eiropā.
 
MelnaisDatums: Trešdiena, 22.02.2012, 16:28 | Ziņojums # 4
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
paldies switch par labām ziņām. Ka tikai ja vienā pakalpojumā cenas pazemina citā atkal nepaaugstina!

Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
KurkulisDatums: Pirmdiena, 05.08.2013, 12:26 | Ziņojums # 5
Ģenerālmajors
Grupa: Moderatori
Ieraksti: 312
Reputācija: 5
Statuss: Offline
Sveicam jaunu aviokompāniju! hands

Āzijas aviokompāniju lielā saime ir papildinājusies ar jaunu aviokompāniju „Malindo Air”.http://www.malindoair.com/en#

No ceļotāju viedokļa ļoti pozitīvs moments. Jo lielāka konkurence kādā no segmentiem, jo labākas cenas. Pozicionē sevi kā lētā gala aviokompāniju. No plusiem - biļetes cenā ietilpst reģistrētā bagāža 20kg.

„Malindo Air” ir Malaizijas valsts Aviācijas un aizsardzības rūpniecības (51%) un Indonēzijas aviokompānijas „Lion Air” (49%) kopuzņēmums. Aviokompānijas nosaukums veidojas no abu valstu nosaukumiem. Aviokompānijas bāzes HUB ir Kuala Lumpur starptautiskā lidosta. Kad tiks pabeigts un nodots ekspluatācijā jaunais zemo cenu KLIA2 terminālis, tad šī būs pirmā aviokompānija, kura izmantos jauno lidostu.

Uz doto brīdi kompānijas flote sastāv no 2 ATR 72-600 un 4 Boeing 737-900ER klases lidmašīnām. Pasūtītas ir vēl divas ATR 72-600 un astoņas Boeing 737-900ER klases lidmašīnas. Visas lidmašīnas praktiski jaunas. Vecākā pabijusi ekspluatācijā 6 mēnešus.

Uz doto momentu ir uzsākti iekšzemes lidojumi pa Malaiziju. Tiek lidots uz sekojošām pilsētām: Alor Setar, Johor Bahru, Langkawi, Kuala Lumpur (2 lidostas), Kuala Terengganu, Kota Bharu, Kota Kinabalu, Kuching, Miri, Penang, Sibu, Tawau.

Ir viens starptautiskais reiss uz Bangladešu – Daka.

Plānots ir atvērt jaunus maršrutus uz Indonēziju, Indiju, Vjetnamu, Kambodžu un Ķīnu.

Lai veicas!


Ja tu visu saproti, tas nozīmē, ka tev visu nesaka.
 
switchsDatums: Pirmdiena, 11.11.2013, 15:30 | Ziņojums # 6
Pulkvedis
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 177
Reputācija: 6
Statuss: Offline
Vot būtu jauki , avots Dienas Biznes.

Igauņi lidojumiem uz Tallinu cer piesaistīt Air Asia
Gunta Kursiša, 2013. gada 11. novembris 13:08
Igaunijas tūrisma attīstības centrs cer piesaistīt Malaizijas zemo cenu lidsabiedrību Air Asia lidojumiem uz Tallinu, citējot centra vadītāju Tarmo Mutso (Tarmo Mutso), vēsta BBN.
T. Mutso pavēstījis, ka Enterprise Estonia, kas atbildīga par tūrisma attīstību valstī, pārstāvji tikušies ar Air Asia vadītāju Azran Osmanu Ranu (Arzan Osman Ran) Singapūrā.

Iepriekš Air Asia veica lidojumus no Malaizijas uz Londonu un Parīzi, bet ekonomiskās krīzes ietekmē šajos maršrutos vairs neveic lidojumus. Tomēr aviokompānijai ir saglabājusies interese veikt lidojumus uz Eiropu.
Tas, ka Air Asia vadītājs piekritis tikties ar Igaunijas pārstāvjiem, ļauj cerēt, ka sarunām varētu būt arī praktisks rezultāts.
 
MelnaisDatums: Otrdiena, 12.11.2013, 15:16 | Ziņojums # 7
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Tas būtu tiešām lieliski.... tikai tas viss ir no pasaku līmeņa. Nekas ar igauņiem nesanāks. Bet visu cieņu igauņu priekšā par uzņēmību. hands

Tallinā ir pa mazu lidosta... un ar savu niecīgi gaisa floti nespēs pievest pasažierus no citām vietām, lai piepildītu lielo ļoteni. Dīvaini, ka mūsu pašu lidostas "Rīga" kopā ar "Air Baltic" amatpersonām nav devušies Malaizijas virzienā, tikties ar "AirAsia X" vadītāju Arzan Osman Ran. Salīdzinoši ar Tallinu, tad Rīgai šis variants varētu būt paceļams. "Air Baltic" ir pietiekoši liela flote un pietiekoši daudz galamērķu, lai būtu iespēja piepildīt "AirAsia X" lielo ļoteni. Kaut arī diezgan apšaubāmi, bet vismaz kaut kas sakarīgs tiks darīts. Savādāk sameklē visādus Turkmēņus, no kuriem šaubos vai būs kāds labums. wacko


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
ekzeDatums: Sestdiena, 14.12.2013, 16:18 | Ziņojums # 8
Majors
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 98
Reputācija: 3
Statuss: Offline
Jautājums par AirAsia, Vai kāds ir mēģinājis dabūt refund ?
Attiecīgi situācija tāda, ka negribu lidot vienu lidojumu, vai ir vērts pieteikt refund, jo lasīju ka laikam atgriež tikai nodokļus?
Nu vieglāk sakot vai kāds ir mēģinājis un kādi rezultāti, vienk. negribas tur 2-3 latu dēļ ņemties ar birokrātiju biggrin

Thnx
 
Forums » Malaizija, Singapūra un Bruneja » Avio un cits transports » Malaizijas aviokompānijas
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2023