Ceturtdiena, 30.03.2023, 06:24
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Džordžtaunas tūristu un sabiedriskais autobuss - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: Kurkulis, andrian  
Forums » Malaizija, Singapūra un Bruneja » Avio un cits transports » Džordžtaunas tūristu un sabiedriskais autobuss
Džordžtaunas tūristu un sabiedriskais autobuss
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 18.08.2011, 11:52 | Ziņojums # 1
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Nākamā gada ceļojumā uz Malaiziju man kādas 7 dienas ir paredzētas Penangas salas un tās administratīvā centra Džordžtaunas apskatei. Kā jau kārtīgam ceļotājam pienākas sāku meklēt kā pilsētu un salu apbraukāt pēc iespējas lētākām naudiņām. Protams, mans skatiens tika vērsts šīs salas sabiedriskā transporta sniegto pakalpojumu virzienā. Tāpat tiku rūpīgi izlasījis switchs ceļojuma aprakstu par piedzīvoto Penangā. Uzmanību piesaistīja switcha pieminētais bezmaksas tūristu busiņš, kurš it kā kursē pa Džordžtaunu. Pats switchs šo tūristu busiņu gan netika izmantojis. Nācās ķerties pie interneta resursiem un meklēt atbildes tur.

Ātri vien tika sameklēts tieši tas „ko dakteris bija izrakstījis”. Pa Džordžtaunu kursē tūristu autobuss ar samērā plašu maršrutu. Autobusi sāk kursēt 6:00 un kursē līdz 24:00. Kustības intervāls 15 minūtes.

Tāds izskatās tūristu busiņš:Te būs šī fantastiskā busiņa kustības maršruts:Šeit links uz to pašu bildi tikai Googlē, varam meklēt sev nepieciešamos apskates objektus un vietas: http://maps.google.com/maps....e=embed

Saldais ēdiens beigās: šis tūristu busiņš ir pilnīgi pa brīvu. Varam izmantot viņu netikai pilsētas ievērojamāko vietu apskatei, bet arī lai nokļūtu uz sev nepieciešamo vietu Džordžtaunā. Busiņa maršrutā ietilpst prāmju piestātnes (abas), muzeji, baznīcas, mošejas un citi ceļotājiem tik nepieciešamie objekti. Pilns saraksts ar pilsētas apskates objektiem ir šinī brošūrā. Pie gandrīz visiem šiem objektiem arī pieved mūsu brīnumautobuss.

Tāpat pa Penangas salu ir ļoti ērti un izdevīgi pārvietoties ar sabiedrisko transportu. Tas šajā salā ir ļoti labi attīstīts un maksā "kapeikas". Te būs links uz Penangas sabiedriskā transporta mājas lapu: http://www.rapidpg.com.my

Varam iepazīties ar maršrutiem, kustības grafikiem un cenām. Tūristiem Penangā ir iespējams iegādāties "tūristu pasi" par 30 RM. Pase dod tiesības bez maksas pārcietoties ar sabiedrisko transportu 1 nedēļu. Lai atmaksātos nozīmē to, ka dienā būtu jānobrauc 4,3 RM. Principā liekas, ka varētu atmaksāties. Vēl šī pase dod atlaides tūristu objektu apmeklējumos, ēstuvēs un iepērkoties.

Tāda izskatās šī burvju kartīte:Nu ko, veiksmi pielietošanā un dalāmies ar iesapaidiem, papildinājumiem, labojumiem. ok
Pievienotie faili: 5284988.jpg (37.8 Kb) · 8287815.jpg (65.6 Kb) · 3798204.jpg (18.9 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Trešdiena, 11.07.2012, 12:50 | Ziņojums # 2
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Tūristu bezmaksas busiņš ir tiešām bez maksas un ļoti ērts. Lietot obligāti! Pats lietoju daudzas reizes. thumb

Kā lietot Penangas sabiedrisko transportu:

Galvenā autobusu stāvieta atrodas zem Komtar torņa. Šo skābbarības torni var redzēt no jebkuras vietas Džordžtaunā.Zem viņa atrodas autobusu parks. No šīs vietas ar autobusu var aizbraukt uz jebkuru vietu Penangā. Kā jau kārtīgiem saliniekiem autobusus šeit nevada viss autobusa vadītājs, bet gan kapteinis. Kapteiņa uzvārdu varam redzēt autobusā piestiprinātajā plāksnītē.

Dotajā gadījumā tas nebija pat kapteinis, bet gan kapteine (sieviete):Maksa par braucienu ir sadalīta zonās. Lētākā biļete maksā 1,40 Rm, dārgākā 4 Rm. Biļetes dārgākas par 4 Rm Penangā nav. Iekāpkot autobusā ir jāzin līdz kurienei vēlamies braukt un tas jādara zināms autobusa kapteinim. Viņš nosauks brauciena maksu un izsniegs attiecīgās zonas biļeti. Naudiņa tiek iemesta blakus kapteinim esošā bleķa kastē. Jāatceras ir viena nianse, naudas atlikums netiek izdots. Vienmēr līdzi ir jābūt mazām naudiņām! wacko

Kapteinim kreisajā pusē kaste, kurā metam naudu:Hotelītī man iedeva ļoti ērtu sarakstu. Sarakstā ir norādīts ar kādu maršruta autobusu mēs varam nokļūt līdz mums nepeiciešamai vietai. Dalos ar Jums, lietojiet!

Pievienotie faili: 6790359.jpg (27.9 Kb) · 3283199.jpg (52.8 Kb) · 3771653.jpg (67.8 Kb) · 5902390.jpg (104.6 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
Forums » Malaizija, Singapūra un Bruneja » Avio un cits transports » Džordžtaunas tūristu un sabiedriskais autobuss
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2023