Ceturtdiena, 02.02.2023, 04:34
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Birma... atkalredzēšanās pēc 5 gadiem - Page 4 - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
 • Lappuse 4 no 4
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
Foruma moderators: MelnāPrincese  
Forums » Mjanma (Birma) un Laosa » Atsauksmes un atskaites » Birma... atkalredzēšanās pēc 5 gadiem (09.02 - 27.02.2014)
Birma... atkalredzēšanās pēc 5 gadiem
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 29.05.2014, 10:51 | Ziņojums # 46
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Quote andrian ()
ar atgriešanos


Paldies... biggrin

Quote andrian ()
bet tur nav kāds pasta kantoris blakus, no kur lietussardziņu(teiksim to, pie kura turies) aizsūtīt uz Latviju ? kaut kā taču viņus transportē..


Vai vēlies sev tādu lietussargu dārza mājiņā? biggrin Ir jau skaisti.... par pastu īsti nezinu, bet domāju tas ir iespējams.. Iepriekšējā ceļojuma laikā no pasta sūtījām uz mājām pasta atklātni. Pastmarka uz Eiropu maksāja 2,5 santīmus... shock Atgriezāmies mājās un vēl nācās gaidīt 2 mēnešus, bet atnāca.... biggrin


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 29.05.2014, 10:54 | Ziņojums # 47
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Silver beach (Ngwesaung Beach)

No Pathein līdz Silver beach jābrauc aptuveni 48 km. Ceļš vijas pa kalnu serpantīnu un tad jau cauri palmām parādās arī jūras līnija. Viss esam atbraukuši. Pirmais darbs ir čekošanās viesnīcā. Viesnīcas nosaukums "Yamonnar Oo Resort". Viesnīca ģeogrāfiski hotelis atrodas aptuveni 7 km no ciemata, jūras krastā. Bet tā nav problēma, motobaiks līdz ciematam maksā 1000 čātu. Te būs jāpavada 6 naktis. Ja kādam ir pastiprināta interese par šo viesnīcu lūkojam pa šo linku: http://www.melnais.com/forum/58-477-1#2856

Ātri iekārtojamies viesnīcā un laiks pēdējām kopīgām svētku vakariņām un atvadām no Robina. Robins jau sarunājis vietu vienā no hoteļiem jūras krastā. Par cik atrodamies tieši pie jūras, galveno ēdamo sastāvdaļu sastāda tieši jūras produkti. Šodien gan ēdienkartē nav lobsteru. Tie ir pasūtīti uz nākamās dienas vakariņām. Šovakar ēdīsim zivis un milzīgas tīģergarneles.
Robins priecīgs un smaida kā saulīte. Viņa misija ir noslēgusies, ārzemniekus veiksmīgi izvadājis un nogādājis gala punktā. Kopējam galdam no Robina 1 litrs vietējā ruma. Svētki var sākties.Tiek runāts par piedzīvoto un redzēto. Par cik maniem draugiem patika kā Robins mūs vizināja un kārtoja visus jautājums, tad Robinam tiek izsniegta noteikta naudas summa par centību. Nu smaids Robina sejā kļūst 2x platāks. Šis ir tas retais dzīves gad1ijums, kad abas puses ir pilnībā apmierinātas. Robins aicina pēc pāris gadiem atkal apciemot Birmu, ar bērniem un jauniem ceļotājiem. Ja kādam ir vēlme pēc Robina koordinātēm, tad jautājiet. Nodosiet sveicienu no manis.
Laiks ēdot, dzerot un runājoties paiet ātri. Vēl laiks pēdējam atvadu foto, tiekam vēl izvadāti pa hoteļiem un atā Robin. līdz nākamajai reizei.

Te atvadu bilde, visi laimīgi un priecīgi:

Pievienotie faili: 1374474.jpg(57.8 Kb) · 1646813.jpg(78.1 Kb) · 3412466.jpg(53.2 Kb) · 4235067.jpg(52.1 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 29.05.2014, 14:06 | Ziņojums # 48
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Par cik mani līdzbraucēji ir izvēlējušies citu viesnīcu, tad rīts sākas pavisam mierīgi. Sātīgas brokastis un kopā ar Melno Princesi dodamies baudīt saulīti un ūdens priekus. Tiek vērots, kas pa šiem gadiem šeit ir izmainījies. Jūriņa palikusi savā vietā, un pludmale ir joprojām brīnišķīga. Viena no labākajām pludmalēm kāda baudīta visos manos ceļojumos. Brīnišķīga smalka smiltiņa un jūrā nav jābrien pārāk tālu, lai kļūtu pietiekoši dziļš.Kā redzam, tad neskatoties uz to, ka atpūtnieku šajā vietā ir kļuvis vairākas reizes vairāk, pludmale joprojām ir pietiekoši vientuļa un patīkama. Ne tuvu nav līdzīga mūsu Jūrmalai karstajā vasaras dienās, it sevišķi brīvdienās. cool

Netālu esošā saliņa, līdz kurai varēja aizbrist paisuma laikā, atrodoties līdz viduklim ūdenī, ūdens līmeņa izmaiņu rezultātā vairs nav nekāda saliņa. Varbūt pie vainas nav ūdens līmeņa izmaiņas, bet vietējie vienkārši ir uzbēruši smilšu valni. Tagad līdz šai vietai var aizstaigāt ar sausām kājām, nav svarīgi vai ir paisums vai bēgums. Skatu tornis, kurš atradās uz saliņas, ir vainu sabrucis vai nojaukts. Tikai pamati palikuši. Bet tāpat no salas augstākā punkta paveras skaists skats.Gar krasta līniju ir saceltas daudz jaunas viesnīcas un hoteļi. Mūsu iepriekšējais becpekeriem domātais hotelis ir manāmi izpleties. Daudz jaunu ēku. Ir atvēruši savu restorānu, tur mēs arī gājām vakariņas. Pārējais ir palicis pa vecam.

Šovakar kārtējās svētku vakariņas ar lobsteru piedalīšanos. biggrin Kārtība šeit ir tāda, ja esi pasūtījis vakariņas, tad uz tavu hoteli tiek nosūtīti bezmaksas motobaiki, lai nogādātu pie vakariņu galda. Šī fīča gan strādā tikai vienā virzienā. Atpakaļ ved jau pa maksu.

Tā tiekam nogādāti ēšanas vietā. Katram savs mopēds un šoferis: biggrinLobsteri mūs sagaida vēl dzīvi, kustina savas kājas un ūsas. Varam viņus aptaustīt, un izmantojot viņu bezpalīdzīgo stāvokli arī nobildēties ar viņiem.

Pievienotie faili: 8120278.jpg(54.9 Kb) · 5521091.jpg(73.7 Kb) · 6699211.jpg(52.1 Kb) · 4121446.jpg(55.4 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 29.05.2014, 14:36 | Ziņojums # 49
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Ar saimnieci atliek tikai novienoties, kādā veidā lobsteri tiks pagatavoti. Vienojamies par grilētu variantu un pildītu ar majonēzi. Par pagatavošanu atsevišķi nav jāmaksā. Ja ir vēlme, tad var doties uz virtuvi un vērot pagatavošanas procesu. Šo iespēju nelaidu garām, tas bija interesanti.Pats pagatavošanas process norit ļoti raiti, wok pannā tas notiek ātri. Kamēr gatavojas mūsu lobsteri, tikmēr tiek noservēts mūsu svētku galds. Negauši, protams, vēl pasūta tīģergarneles un zivtiņas, tas viss neskaitot salātus, rīsus un kartupeļus.

Te jau arī nes mūsu lobsterīšus:Vienkārši super..... Atkal kuņģi tiek piestumti uz nebēdu.... cool

Vēl nedaudz par pašu ciematu. Tas ir izmainījies līdz nepazīšanai. Saceltas milzum daudz ēstuves, hoteļu, tirdzniecības vietu.... cilvēku, ka biezs. shock Tiek celti jauni hoteļi. Domāju, ka šajā vietā hoteļu piedāvājums ir lielāks kā pieprasījums. Nav jēga rezervēt hoteļus šeit iepriekš, to visu varēsiet izdarīt uz vietas un nokaulējot kādu summu no piedāvātās cenas. Cik daudz, ir atkarīgs no Jūsu mākas kaulēties.

Ko vēl lietderīgu ir iespējams apskatīt un izbaudīt bez pludmales atpūtas šajā vietā. Nepilnus 20 km no ciemata uz Pathein pusi atrodas ziloņu kempings. Es pats tur nebiju, jo savu ceļojumu laikā esmu pietiekoši daudz ar ziloņiem jādelējis apkārt, bet mani draugi gan devās uz turieni. Viņiem tā ir eksotika. Pa cenām, ja nekļūdos bija sekojoši, ja ir vēlme ziloņus tikai apskatīt un pabarot 5$, viena stunda ziloņu mugurā 15$. Par atsevišķu samaksu varat piedalīties ziloņu mazgāšanā.... hehehehē. Tu strādā, berz zilonim muguru un par to vēl maksā. Labu atrakciju izdomājuši. crazy

Nākamā atrakcija ir paņemt motobaikus un aizbraukt līdz zvejnieku ciematiem un blakus esošo pludmali. Arī būs pietiekoši interesanti. Zvejnieku ciematos varat palīdzēt zvejniekiem vilkt tīklus no jūras un par lētām naudām tikt pie pilnīgi svaigiem jūras produktiem. Ieiet jebkurā restorānā, kur Jums par kapeikām šos gardumus pagatavos.

Tas nu būtu viss, ko stāstīt par šo vietu. Pludmales atpūta ir interesanta tikai tam kas viņu bauda, un tad ne vienmēr... biggrin Citiem tas nav interesanti. Tā arī pagāja šīs 6 naktis Silver beach slaistoties un neko nedarot. Pienāca brīdis rīkot atvadu vakariņas no maniem draugiem. Viņi šeit paliek vienu dienu ilgāk.

Un atkal jau viss atkārtojas kā iepriekšējās svētku vakariņās. Atkal mūs sagaida un uz galda tiek krauti mūsu iecienītie lobsteri.Kārtējo reizi delikatešu izēšanās. Jau tiek kalti plāni par nākamā gada ceļoju, kad un uz kurieni. Praktiski visi vienbalsīgi nobalso par Filipīnām. Nu ko.... jāsāk gatavoties.... cool

Pēdējais vakars Silver beach. Rīt no rīta ar autobusu uz Yangon. Pēdējais saulriets... saulrieti šeit ir vienkārši fantastiski.

Pievienotie faili: 0014038.jpg(65.7 Kb) · 9233378.jpg(50.0 Kb) · 8401273.jpg(63.8 Kb) · 7045601.jpg(50.0 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 29.05.2014, 16:11 | Ziņojums # 50
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
No rīta uzēdam brokastis, pamājam atvadas jūriņai un ar motobaikiem tiekam aizvizināti līdz ciematam. Tagad svarīga informācija ceļotājiem. Nav nekādas problēmas no šejienes nokļūt Yangon. Speciāli baltajiem ceļotājiem ir atklājuši autobusu satiksmi. Pa dienu ir vairāki reisi. Biļetes cena var nedaudz svārstīties, skatoties kāda kompānija vedīs. Mums autobusa biļete maksāja 9000 čātu. Izbraucām 8:00. Autobuss pietiekoši liels, komfortabls un tīrs.Ceļā jāpavada aptuveni 4 stundas. Pusceļā autobuss apstājas uz 20 minūtēm. Šoferīšiem ir jāpaēd.. biggrin Pārējie pa to laiku var smok aizstaigāt līdz tualetei, vai arī uzēst. Uzmanību! Autobuss pasažierus neved līdz Yangon centram. Autoosta atrodas labu gabalu no pilsētas. Tiklīdz izkāpsiet no autobusa nokļūsiet vietējās taksistu mafijas rokās. Standarta cena, kuru prasa līdz centram ir 10$. Var un nepieciešams kaulēties. Ņemam taksi un braucam uz savu hoteli.

Mums bija rezervēts hotelis "M.G.M Hotel". Par nakti jāšķiras no 27,88 EUR. Rezervēju izmantojot "Agoda". Sīkāku informāciju par šo hoteli lūkojam šeit: http://www.melnais.com/forum/58-478-1#2861

Pie čekošanās gan gadījās neliels misēklis. Recepšenā lepni pasniedzu savu "Agodas" vaučeru ar apmaksātu rezervāciju. Onka rūpīgi pēta vaučeru un tik pat lepni un nesatricināmi paziņo: "Istaba ir rezervēta 1 cilvēkam.". Vēlaties dzīvot 2 cilvēki jāpiemaksā par ekstra gultu 10 000 čātu. Hehehehe....
Paskatos vaučerī, tik tiešām, rezervējot esmu kļūdījies. Es jau saprotu, onka visvairāk uztraucas par brokastīm, ka viena cilvēka vietā brokastis ēdīs 2 cilvēki. Bija milzīgs slinkums ar viņu strīdēties dēļ 10$. Ņēmu un samaksāju. Tad Melnā Princese uzmeta lūpu (pa jokam), viņa jūtoties kā "zaķis", kuru esmu paņēmis bārā. Tagad recepšenā jāpiemaksā par papildus gultu. Hehehē.... labi izsmējāmies. biggrin

Atlikušo laiku Yangon nolēmām aizbraukt līdz centrālajam tirgum, pie reizes izmēģināt arī sabiedrisko pilsētas sabiedrisko transportu. Vēl nebiju paspējis to izdarīt.

Autobusi ne pārāk svaigi, lai neteiktu vairāk. Toties biļetes cena bija simboliska, cik precīzi neatceros. Man patīk, man ir svarīgi, lai mani par mazām naudiņām nogādā no punkta A uz punktu B. To arī šis vecais autobuss paveica.

Izkāpām precīzi pie centrālā tirgus, tikai pretējā ielas pusē. Satiksme šajā vietā ir intensīva, lai tiktu pāri ielai, ir jāizmanto gājēju tiltiņš, kura uzbūvēta virs ielas. Papildus arī ielas daļas ir nodalītas ar žogu. Pāri tik vienkārši nepārkāpsi. Grūti šajā karstumā un pilsētas sutoņā rāpties tur augša, bet cita varianta nav.

Gājēju tiltiņš, iela un kreisajā pusē tirgus:Pārejam pāri un esam tirgū. Nekādas domas kaut ko nopirkt nav. Mums vēl priekšā Ķīna un man Filipīnas. Nav nekādas vēlmes staipīt liekus smagumus līdzi. Par lētām naudiņām tirgū padzeram svaigi spiestu mango suliņu. Karstumā tas bija fantastiski atsvaidzinoši. Paklīstam vēl nedaudz pa tirgu un dodamies atpakaļ uz hoteli.
Pievienotie faili: 9323104.jpg(78.3 Kb) · 6902237.jpg(72.0 Kb) · 7336162.jpg(82.3 Kb) · 5460510.jpg(71.5 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MeistarsDatums: Ceturtdiena, 29.05.2014, 16:23 | Ziņojums # 51
Seržants
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 27
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Cik lielās naudiņās sanāk tie lobsteri, kas redzami bildēs?
 
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 29.05.2014, 18:26 | Ziņojums # 52
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Quote Meistars ()
Cik lielās naudiņās sanāk tie lobsteri, kas redzami bildēs?


Precīzi neatceros, kaut kur atmiņā...... ka 1kg maksā 30$, bet sarēķinot kopsummu tik daudz nesanāk..... Jebkurā gadījumā viņi ir uz svaru. Bildēs redzamie ir 500 gramīgie. Miesas iekšā ļoti daudz.... cool Ar vienu tādu vienam cilvēkam pietiek.... pluss vēl tīģergarneles, citas zivis, salāti, alus, rums.... booze


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 29.05.2014, 19:01 | Ziņojums # 53
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Atpakaļ ar kājiņām, jo kā jau teicu, tas nav pārāk tālu no hoteļa. Pa ceļam iebrienam vietējo ēstuvītē un paēdam beidzamās vakariņas Birmā. Vakariņās superīgs jēriņš un izlejamais alus.Nu jau ar pilniem punčiem dodamies uz hoteli. Vēl ir jāpaspēj sakravāt somas. Rīt lidojam uz Guaņdžou. Mūs gaida ieskats Ķīnā un viesošanās pie krustmeitas.

Ceļamies agri, lidmašīna izlido 8:40. Vēl jātiek līdz lidostai un jāiziet robežkontroles. Iztiekam bez brokastīm. Man vēl ir palikusi sauja ar vietējo naudiņu. Pie hoteļa taksis vēlas līdz lidostai 8000 čātu. Zinu, ka taksis normāli maksā 5000 čātu, bet tad ir jāiet uz ielas un jāķer. Slinkums, ņemu hoteļa taksi par 8000, tāpat jau nebūs kur likt pāri palikušos čātu. Laicīgi esam lidostā, bez problēmām iečekojamies un izejam robežkontroli. Mierīgā garā vēl paspējam izdzert pa tasei kafijas un dodamies uz lidmašīnu.Ar to arī var teikt atvadas šai valstij un lielu paldies par iespaidiem. Bija ļoti labi un interesanti.

Jau sēžot lidmašīnā uznāca tāds pārdomu brīdis... Ja vēlaties vēl redzēt Birmu tūristu nesačakarētu, tad ar steigu plānojiet ceļojumu uz šo valsti. Vēl pāris gadu un tā būs otrā Taizeme.... nu labi, tas varbūt ir pārspīlējums. Bet ticiet, ka šajā valstī lietas mainās ļoti ātri. Man tas bija ļoti liels pārsteigums, ka tik ātri.... shock

Šoreiz lidojums ar nacionālo aviokompāniju „Myanmar Airways International” noritēja bez jebkādām problēmā. Nekādas papildus nesaprotamas vibrācijas un skaņas. Apmēram pēc 3 stundām mierīgi nosēdāmies Guaņdžo lidostā.

Veram vaļā jaunu lappusi.....

[END]
Pievienotie faili: 6064350.jpg(67.7 Kb) · 6075826.jpg(50.2 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
andrianDatums: Ceturtdiena, 29.05.2014, 21:23 | Ziņojums # 54
Ģenerālleitnants
Grupa: Moderatori
Ieraksti: 558
Reputācija: 23
Statuss: Offline
kā Silver Beach ar smilšu blusām un citiem kaitīgiem lidoņiem sastāv?

ChiangMai,ChiangRai,Phuket,Railay,Phi-Phi,Langkawi,Sabah,Cebu,Panglao,Boracay,Palawan,Houay Xai,Bokeo Nam Kan National Park,Beijing,Fihalhohi,Siem Reap,Sihanukville,Koh Rong,Koh Rong Samloem,Kampot, Phnom Penh,Shimla,Manali,Varanasi,Delhi
 
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 29.05.2014, 22:55 | Ziņojums # 55
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Quote andrian ()
kā Silver Beach ar smilšu blusām un citiem kaitīgiem lidoņiem sastāv?


nav tur nekādu smilšu blusu... citi knišļi arī bija minimāli.... un pie jūras no citiem knišļiem nav jābaidās..... prof


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
ekzeDatums: Piektdiena, 30.05.2014, 09:22 | Ziņojums # 56
Majors
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 98
Reputācija: 3
Statuss: Offline
Melnais, ja nav noslēpums - cik tev izmaksāja Guangzhou - Yangon - Guangzhou?
\Un cik taviem ceļa biedriem izmaksāja birmas vīza caur viņu aģentūru ? neskaitot tos 800 $ izdevumus biggrin
 
MelnaisDatums: Piektdiena, 30.05.2014, 12:11 | Ziņojums # 57
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Quote ekze ()
Guangzhou - Yangon - Guangzhou?


Tās bija dārgas biļetes, 330 EUR no cilvēka. Bet atkrita vīzas problēma...

Quote ekze ()
Un cik taviem ceļa biedriem izmaksāja birmas vīza caur viņu aģentūru ?


40$ + 30$ lidostā varas iestādēm


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MeistarsDatums: Trešdiena, 04.03.2015, 21:37 | Ziņojums # 58
Seržants
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 27
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Iebraukšana Bagan šogad (2015) jau maksā 20$ vai 20EUR.
 
Forums » Mjanma (Birma) un Laosa » Atsauksmes un atskaites » Birma... atkalredzēšanās pēc 5 gadiem (09.02 - 27.02.2014)
 • Lappuse 4 no 4
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2023