Piektdiena, 19.10.2018, 04:05
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Melnās Princeses pirmā viesošanās Kambodžā - Page 2 - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: MelnāPrincese  
Forums » Vjetnama un Kambodža » Atsauksmes un atskaites » Melnās Princeses pirmā viesošanās Kambodžā (06.03 - 30.03.2016)
Melnās Princeses pirmā viesošanās Kambodžā
MelnaisDatums: Otrdiena, 07.06.2016, 14:43 | Ziņojums # 16
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 1968
Statuss: Offline
Tālāk mūsu ceļš ved uz pirmo ūdenskritumu, tad atrodas netālu no ciemata. Šeit ciemata iedzīvotāji ņem dzeramo ūdeni. Ūdenskritums sausajā sezonā da nekāds. Pieļauju, ka lietus sezonā varētu būt krietni labāki skati spriežot pēc ūdenskrituma augstuma. Nezinu vai varēsiet bildē kaut ko redzēt.Tālāk nācās atgriezties Banlung un doties pretējā virzienā uz nākamo ūdenskritumu. Šis ūdenskritums jau bija ievērības cienīgs. Kārtīgs un skaists. Te bija iespēja arī peldēties ūdenskritumā. Mazie bērni pārsvarā peldēm izmantoja seklos ūdens baseinus pirms lielā ūdenskrituma.Tur pat netālu no šīs vietas ir arī pats ūdenskritums. Paveras jauki skati no ūdenskrituma malas.Tālāk ejot pa taciņu var norāpties lejā pie paša ūdenskrituma. Pa ceļam jāpārvar arī simpātisks gaisa tilts uz kura var pašūpoties un pakaitināt Melno Princesi. tongue Sākumā viņa ļoti baidījās no šādiem tiltiem, bet ar laiku pierada un vairs nebaidās. Ehhh… nav vairs nekāda prieciņa no tā.Lejā paveras pasakaini skati. Ūdenskritums augsts un spēcīgs, varu iedomāties cik jauki šeit ir lietus sezonā. Vispār man patīk ūdenskritumi. Ir iespēja šeit arī nopeldēties, papeldēt zem paša ūdenskrituma ja ir vēlme.Pēc ūdenskrituma brauciens uz kārtējo cilšu ciematu. Nav tālu no Banlung. Nekā īpaša šajā ciematā nav.Tik daudz cik mūsu pavadonis pastāstīja atkal par savu ģimeni, no kuriem daudz ir gājuši bojā ASV – Vjetnamas kara laikā. Precīzāk sakot pēc šī kara uzkāpjot uz atstātajām mīnām. Šī vieta atrodas ļoti tuvu pie Vjetnamas robežas un vjetkongieši izmantoja Kambodžas teritoriju kā apgādes ceļus lai nogādātu bruņojumu, munīciju un dzīvo spēku frontē esošām vienībām. Šeit ir grūti aizsniedzami rajoni, kas noklāti ar džungļiem. Lai cīnītos pret vjetkongiešiem ASV visu šo rajonu mīnēja. Pēc tam nāca Pol Pota laiki un mīnēšana atsākās ar jaunu sparu. Kā pastāstīja pavadonis, tad vēl tagad ir milzīgas platības kuras nav atmīnētas. No šīm mīnām daudz vietējo iedzīvotāju ir gājuši bojā vedot lopus ganībās vai brienot džungļos meklējot kurināmo materiālu. Šeit nav ieteicams novirzīties no ceļiem un taciņām. Ja nepieciešams pačurāt, tad drošāk to ir darīt tieši uz ceļa. shock
Pievienotie faili: 7018420.jpg(134.8 Kb) · 0548211.jpg(110.7 Kb) · 3397831.jpg(128.5 Kb) · 6854781.jpg(91.7 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna... kopā 37 valstis.
 
MelnaisDatums: Otrdiena, 07.06.2016, 16:52 | Ziņojums # 17
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 1968
Statuss: Offline
Kā pēdējais apskates punkts ir vulkāniskais ezers. Lai nokļūtu pie ezera jāmaksā ieejas maksa, vietējie maksā 0,25 $, no ārzemniekiem tiek iekasēta maksa 2$ apmērā no cilvēka. Yeak Laom ezers atrodas aptuveni 5 km no Banlung. Ezers ir izveidojies vulkāna krāterī aptuveni pirms 4000 gadiem. Ezera dziļums ir 50 metri un tā diametrs ir 800 metru. Šī vieta ir ļoti populāra vietējo un ceļotāju atpūtas vieta. Vulkāniskam ezeram, kā jau pienākas ir apļa forma.Lai būtu ērtāk iekāpt ūdenī Ir izveidotas trīs koka platformas, ar 50 metru intervālu un pa koka trepītēm pa taisno varat gremdēties ezerā. Jāpiebilst, ka ezerā uzreiz sākas pamatīgs dziļums. Kā nokāpiet no trepītēm, tā dibenu aizsniegt vairs nevar. Ūdens, silts un ļoti tīrs. Šajā karstumā īsta bauda šeit peldēties.Tiem, kas neprot peldēt, ir iespēja iznomāt glābšanas vestes par lētu naudu. Visi vietējie peld tikai ar glābšanas vestēm. Tāpat gar krastu varat iznomāt atpūtas vietu. Mājiņas ar jumtu, bet bez sienām, toties ar šūpuļtīkliem. Vietējiem tas patīk, brauc viņi šeit uz visu dienu, peldas, guļ šūpuļtīklos, dzer alu vai ko stiprāku booze un protams nepārtraukti ēd. biggrin Patīk aziātiem labi paēst.

Pēc peldēm nolēmām apcilpot apkārt ezeram. Mums patīk staigāt garus gabalus. Ērta taciņa vijas precīzi gar ezera krastu. Raitā riksītī to arī izdarījām un atkal varējām mērcēt sasvīdušās miesas ezerā. Ja sāk rasties izsalkuma sajūta, tad uzreiz aiz biļešu tirgotavas ir vairākas ēstuves ar vietējo virtuvi. Varat paēst un iedzert kādu skārdeni alus.

Šis bija ļoti jauks pasākums. Ir jau vēla pēcpusdiena un varam doties atpakaļ uz hoteli. Pēc šodienas ceļojumiem un ūdens peldēm ir iestājies arī zināms nogurums. Vairāk nekur tālu staigāt nav vēlmes. Banlung apskati nolemjam atstāt rītdienai. Tā teikt ar svaigiem spēkiem. :D

Vakarā ar tumsas iestāšanos. turpat netālu no mūsu hoteļa, ezera krastā atrodam mazu un jauku barčiku ar dzīvo mūziku.Uzstājas pats barčika īpašnieks, jauns vietējais puisis. Barčikā esam vienīgie ārzemnieki, tāpēc galvenā uzmanība pievērsta mums.

Neliels video ieskats, tumšs, neko daudz redzēt nevar, bet var dzirdēt puisīša izpildījumu:Vairākkārt īpašnieks nāk klāt un jautāja, kādu dziesmu mēs vēlētos dzirdēt. Puisis ir kantrī mūzikas izpildītājs, tāpēc uz manu vēlmi dzirdēt "Smoke On The Water" smagi nopūšas un atzīst, ka šī dziesma nav viņa repertuārā. Bet "Hotel California" izpildīja bez problēmām. Kad beigās vēlējos uzsaukt viņam 2 aliņus par izpildījumu, tad viņš kategoriski no aliem atteicās. "Jūs esat mani viesi un tas ir mans pienākums izpildīt dziesmas, kuras vēlaties dzirdēt". Vēl nav paspējuši samaitāties dzīvojot tālu no lielās civilizācijas. up Par to prieks. Vakars bija jauks. Varam doties uz čučumuižu.
Pievienotie faili: 4034621.jpg(86.8 Kb) · 0536473.jpg(60.1 Kb) · 6877469.jpg(47.9 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna... kopā 37 valstis.
 
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 09.06.2016, 12:31 | Ziņojums # 18
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 1968
Statuss: Offline
Nākamās dienas rītā varam gulēt cik ilgi vēlamies, nekur nav jāsteidzas. Ir iespēja mierīgā garā baudīt rīta kafiju. Ap pusdienas laiku dodamies ārā. Kā pirmais darbs tiek pieņemts lēmums apiet apkārt Kan Seng ezeram.Tas nav viegls darbiņš šajā karstumā. Bet kā jau es iepriekš teicu, tad pārsvarā visas viesnīcas ir izvietotas ap šo ezeru. Un tas nozīmē, ja paliek karsti, un vēlaties atpūsties un pamalkot kādu vēsu dzērienu, tad tā nav problēma. Arī mēs pusceļā nolēmām iegriezties šāda restorānā un uzēst pusdienas. Tas bija viens no glaunākajiem hoteļiem šeit. Restorāns izvietots uz vasaras terases un varat ēdot lūkoties uz ezeru. Pūš dzestrs vējiņš no ezera puses, jauki.Ēdienkartē ir arī rietumu virtuve. Cenas priekš Banlung samērā augstas. Principā bija nelielas šaubas par rietumu virtuvi šeit. Nav aziātiem izpratne par to kā pareizi gatavot rietumu ēdienus, it sevišķi tas attiecas uz frī kartupeļiem. Vai nu cieti kā akmens, vai staipīgi kā gumija. Bet nolēmām riskēt un risks attaisnojās. Pasūtījām vistas cordon bleu ar frī kartupeļiem. Viss bija excelenti, porcijas lielas un garšīgas.Desertā svaigi arbūzi un mango. Gardi gan.Kad bijām apcilpojuši riņķī ezeram, devāmies paša miesta izpētē. Te nu nekā ievērības cienīga nebija. Var teikt, ka šeit ir viena centrālā iela, kura iet cauri miestam. Miestam ar kājām var iziet cauri 20 minūtēs. Pilnībā mietpilsonisks, kluss miestiņš bez nakts dzīves iespējām. Miesta nomalē redzējām arī vienu KTV klubu, bet likās pilnīgi izmiris. Pilnīgs klusums, nekā interesanta. šeit pat nav tik ierastie tuk tuk, pa visu laiku redzējām tikai 2 tuk tuk. Viens no tiem mūs veda ekskursijās. Galvenais transporta līdzeklis šeit ir motobaiks.

Pievienotie faili: 4889531.jpg(55.7 Kb) · 8970986.jpg(59.8 Kb) · 8573845.jpg(49.2 Kb) · 4510377.jpg(63.5 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna... kopā 37 valstis.
 
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 09.06.2016, 15:18 | Ziņojums # 19
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 1968
Statuss: Offline
Vakarā mūsu hotelī nopirkām atpakaļ biļetes uz Phnom Phen. Domājām brauksim atpakaļ ar to pašu minibusu, bet šeit biļetes maksāja 18$ no cilvēka. Uz maniem iebildumiem, ka iepriekš maksāju 15$ sekoja atbilde: "šeit maksā 18$" shock Tā tā lieta neies. Finālā nopirku biļetes par 12$ ar lielo autobusu, ar pick up no hoteļa. Jābrauc nedaudz ilgāk, toties ir kur izstiept kājas.

Te varat redzēt hoteļa piedāvājumu visiem virzieniem:Tas nu ir darīts un varam doties pie miera. Rīt atkal agri jāceļas.

Paspējam padzert rīta kafiju, un pakaļ mums ir tas pats tuk tuk driveris, kurš veda mūs ekskursijā. Tiekam nogādāti uz vietējo autoostu un tuk tuk driveris iespiež saujā savu vizītkarti. Ja būsiet vēlreiz Banlung, tad zvaniet man. Lieliski, tikai kur tu biji ātrāk? Domāju bez starpniekiem būtu vienojušies lētāk. Atvadu sveicieni un varam sākt ceļu uz Phnom Phen.

Visā visumā Banlung man patika, te noteikti ir daudz ko izpētīt un apskatīt. It sevišķi ja pabrauc nedaudz tālāk prom no civilizācijas. Bet tam ir nepieciešams ilgāks laiks. Likšu aiz auss.

Ceļā pavadām gandrīz 9 stundas, ar 2 pitstopiem. Tiekam izlaisti autoostā netālu no promenādes. Ar kājiņām tiekam līdz mūsu labi zināmam hotelim "Longling House I". Šoreiz būs jāguļ bez airkondišena, tā nav problēma, jo rīt mums atkal agri jāceļas. Rīt mūs gaidīs autobuss uz Kep. Pa nakti maksājām 7$. Nekur tālu vairs negājām, vakariņas ieturējām hoteļa barčikā un čučēt.

No rīta mostamies un modinām arī hoteļa darbiniekus, lai atslēdz durvis. Visi tik agri vēl gulēja. biggrin Atkal ar kājām līdz autoostai. Vēl ir nedaudz laika un brokastīs pie autoostas ielu ēdienu tirgotājiem tiekam pie svaigām bagetītēm ar pildījumu. Gardi bija. Laiks doties ceļā.

Ceļā viens pitstops un pēc 3,5 stundu brauciena esam pievārējuši aptuveni 150 km un iebraucam Kep. Biju laicīgi ielicis savā telefonā viesnīcas GPS kordinātes un neaizbraucot līdz Kep autoostai saku šoferītim lai izlaiž mūs. Nav nekāda priekā pēc tam ņemt un maksāt tuk tuk, lai atvestu atpakaļ 2 km. Visu var nokārtot uz reiz. Nekādu problēmu un tiekam izlaisti tieši pretī Kep laivu terminālim.

Kep

Viss grūtākais šajā ceļojumā ir aiz muguras. Tagad tikai atpūta, katrā vietā būs pludmales. Varēsim baudīt ūdens priekus no rīta līdz vakaram, ja būs vēlēšanās. Kep mums paredzēts uzturēties 2 naktis. Ir vēlme paviesoties slavenajā "Crab market", pludmalē un aizbraukt uz Rabbit salu.

Līdz mūsu rezervētajam hotelim aptuveni 500 metri. Hoteli "Kep TerraseHouse" bijām rezervējuši izmantojot "www.booking.com" rezervācijas sistēmu. Par „Double Room with Sea View” pa nakti bija jāšķiras no 10$. Izcila cenas attiecība pret kvalitāti. Tiem kurus interesē šis hotelis plašāk varam lasīt pa šo saiti:

http://www.melnais.com/forum/36-567-1

Vēl tikai neliela atkāpe par šo hoteli. Tiekam jauki sagaidīti viesnīcā. Viesnīcas īpašnieks francūzis laipni mūs sagaida, un tiekam stādīti priekšā viņa sievai. Nosaucot viņas vārdu Sukī, gandrīz nokritu gar zemi lol Jau pirmajā brīdī mums ar Melno Princesi rodas aizdomas, ka abi ir sapīpējušies "zālīti". Aizdomas apstiprinājās vakarā, kad uz terases niekojāmies ar džinu, kad atnāca francūzis ar "kāsīti" mutē. Kā jau pieņemts "kāsīšu" vilcējiem, tad tika piedāvāts uzvilkt "kāsīti" arī mums. crazy .

Bildē ir redzams hoteļa īpašnieks, francūzis:Es pats tāda veida vielas nelietoju un šāda veida izpriecās nepiedalos. Bet es neesmu arī moralizētājs, ja viņi velk savu "kāsīti" un dzīvo saskaņā ar sevi, nevienam neko sliktu nedara, tad tā ir viņu izvēle. Un katra brīva cilvēka izvēle ir jāciena. IMHO

Pieminēju šo variantu, lai potenciālie ceļotāji būtu lietas kursā un netaisītu lielas acis. Savukārt tiem kuri ir šādas atpūtas piekritēji, zinātu ka viss tiks organizēts labākajā līmeni, un neizejot no hoteļa. biggrin .

Vakarā vēl aizstaigājam līdz laivu terminālim un nopērkam uz rītdienu laivas biļetes uz Rabbit salu, biļetes cena turp/atpakaļ maksā 7$ no cilvēka. Vēl pastaigājam pa apkārtni, ieturam vakariņas un kā jau iepriekš minēju atpūta uz terases hotelī. Esam šorīt agri cēlušies un agri esam arī tiesīgi iet gulēt. Tā arī darām.
Pievienotie faili: 7737029.jpg(55.7 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna... kopā 37 valstis.
 
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 16.06.2016, 14:06 | Ziņojums # 20
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 1968
Statuss: Offline
Nākamajā rītā labi izgulējušies varam doties uz laivu piestātni. Kā jau šeit ir pieņemts, pirms brauciena nepieciešams aizpildīt "manifestu" un mūsu brauciens var sākties.Pats brauciens aptuveni stundas garumā un varam rāpties un baudīt Rabbit salas jaukumus.Izvēlamies sev "ļežakus" pie viena no vietējiem barčikiem un mūsu atpūta var sākties. Vēlāk barčikā ieturējām arī pusdienas.Kā papildus extra šeit tiek piedāvāta arī masāža. Pilna ķermeņa eļļas masāža 1 stundas garumā šeit maksā 7$. Es neesmu milzīgs masāžu fans atšķirībā no Melnās Princeses, bet aiz tā, ka darīt īpaši šeit nav ko, nolēmu arī es šo piedāvājumu izmantot. Nebija slikti svaigā gaisā, pāris metrus no jūras, palmas apkārt.

Pievienotie faili: 7375501.jpg(56.8 Kb) · 9403376.jpg(63.8 Kb) · 9353788.jpg(122.6 Kb) · 1253852.jpg(73.4 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna... kopā 37 valstis.
 
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 16.06.2016, 15:40 | Ziņojums # 21
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 1968
Statuss: Offline
Kamēr masēja Melno Princesi ieradās vietējā policija. Pārbaudīja licences un vēl kaut ko. Finālā sastādīja kaut kādu protokolu. Masāžas meičuki sametās un iedeva poličiem naudas čupiņu un visi draudzīgi šķīrās. biggrin Āzija.Tā arī nobumbulējām pludmalē visu dienu. Vakarā vēl vakariņas uz "lielās zemes" un varam doties atpūsties.

Nākamā dienā no rīta guļam ilgi, nekur steigties nav nepieciešams. Ieplānota ir lielā pastaigas diena, pludmales apmeklējums un Crab market atvadu vakariņas no Kep. Sākumā ar kājiņām lēnā garā aizvelkamies līdz Kep pludmalei, tas ir kādi 2 km no mūsu hoteļa. Ceļš ved gar jūras krasta plašo promenādi. Ceļš gar promenādi ir 3 joslās uz katru pusi. Tikai transporta kustība ir ļoti niecīga. Kep atšķirībā no citām vietām Āzijā ir ļoti tīra un sakopta vieta. Viņiem pat ir savdabīga devīze "Kep Kep clean!" Tāda interesanta vārdu spēle sanāk.Tai pat laikā kā pierādījums tam, ka esam Āzijā, pa šīm plašām ielām vakarā liellopi mierīgi, lēni un svarīgi virzās uz savām kūtīm atgriežoties no ganībām.Mēs arī nekur nesteidzoties, lēnā garā sasniedzam pludmali. Pludmale tīra, ar jaukām smiltiņām, ūdens ļoti patīkams. Cilvēku pludmalē nav pārāk daudz. Izklājām savu paladziņu smiltiņās gandrīz pie paša ūdens un varējām baudīt saules un ūdens peldes. Pēc kāda brīža mums blakus piemetās viens indiešu meičuks no Deli. Dikti vēlējās draudzēties. Ko viņa īsti vēlējās man palika noslēpums, izskatījās pēc "tomboy". Varbūt bija iekārojusi Melno Princesi, jo galvenās sarunas notika tieši ar viņu? crazy .

Pievienotie faili: 1349303.jpg(63.1 Kb) · 5017257.jpg(48.7 Kb) · 0946417.jpg(75.9 Kb) · 8181844.jpg(57.4 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna... kopā 37 valstis.
 
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 16.06.2016, 18:04 | Ziņojums # 22
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 1968
Statuss: Offline
Pa pludmali dzīvojām līdz saulrietam. Kad Āzijā noriet saule, tad tas ir signāls, ka pienācis laiks doties vakariņās. Mēs arī sākām savu gājienu uz slaveno Crab market. No pludmales līdz tirgum atkal jākāto savi 2 kilometri. Kas mums staiguļiem tas pa attālumu, it sevišķi ja es zinu ka tur mūs gaida krabīši. Esam sanieguši tirgu un mūsu acīm paveras liels daudzums jūras veltes dažādos noformējumos. Ir grilētas zivtiņas, krabīši un citi gardumi.Akurāt no tirgus galda nav vēlme pirkt un ēst, gribas komfortu. Izvēlamies vienu no daudzajām ēstuvēm, kuras izvietotas jūras malā. Jauka un relaksējoša vieta, galdiņi tieši pie ūdens malas. Melnā Princese izvēlas vārītus krabīšus mērcītē, mana izvēle krīt uz krabju zupiņu. Galds tiek servēts atbilstoši labākajām tradīcijām, tiek izsniegtas arī krabju stangas ar ko saspiest krabīšus.

Šajos grozos ūdenī tiek glabāti dzīvi krabīši, lielisks veids kā saglabāt krabīšus dzīvus un svaigus ilgu laiku:Vakariņas bija ļoti gardas un sātīgas. Klāt vēl protams arī aliņš skārdenēs. Ar pilniem vēderiem čībot atpakaļ 4 kilometrus nebija nekāda vēlme. Tur pat pie tirgus paņēmām tuk tuk un pa 2$ tikām nogādāti atpakaļ hotelī.

Ar to arī Kep apmeklējums ir noslēdzies. Patīk man šī tīrā, klusā un jaukā vieta. Ja būs iespēja, tad atgriezīšos šeit vēl kādu reizi. Rīt mūs ceļš vedīs uz netālu esošo Kampot.
Pievienotie faili: 2330868.jpg(98.1 Kb) · 2732356.jpg(43.6 Kb) · 5145458.jpg(45.8 Kb) · 2030776.jpg(56.9 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna... kopā 37 valstis.
 
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 16.06.2016, 18:29 | Ziņojums # 23
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 1968
Statuss: Offline
Kampot

Minibus no Kep uz Kampot maksā 3$ no cilvēka. Jābrauc aptuveni 25 kilometri. Tīrais sīkums priekš Āzijas attālumiem. Minibuss praktiski tukšs, bez mums vēl divi baltie un viens vietējais. Tiekam izlaisti Kampot autoostā, kur uzreiz nopērkam biļetes uz minibusu braucienam uz Sihanoukville nākamajā dienā. Biļetes maksā 5$ no cilvēka. Kampot uzturēsimies 1 dienu. Esmu jau šeit bijis un nekā pārāk ievērības cienīga šeit nav, bet Melnā Princese šeit ir pirmo reizi, un tāpēc ieskatam tika pieņemts lēmums vienu dienu šeit pavadīt.

No autoostas līdz mūsu hotelim 5 minūšu gājiens ar kājām. Hoteli "Vibola Guesthouse" biju rezervējis izmantojot "www.booking.com" rezervācijas sistēmu. Par nakti nācās šķirties no 17,10$ par "Standard Twin Room With AC" istabu. Hotelītis ļoti labs, istabas plašas un viss sākot no karstā ūdens, airkondišena un beidzot ar WiFi strādā. Galvenā vērtība hotelī protams ir jaukais baseins. Vairāk par šo hoteli ar visām bildēm varam lasīt pa šo saiti:

http://www.melnais.com/forum/36-568-1

Nometām mantas un devāmies miesta izpētē. Pārgājām pāri vecajam tiltam un pa upes otru krastu devāmies uz jaunā tilta pusi. Paceļam iegriezāmies vienā viesnīcā uzēst pusdienas. Viesnīcas īpašnieks soms, kā jau kaimiņi tiekam laipni sagaidīti. Paņēmām svaigus springroļus, sajūtas un vizuālais skats kā suši. Nebija slikti, bet man tomēr vairāk garšo cepti springroļi.Pavadījām šajā vietā pāris stundas, superīgi relaksējoša vieta. Sēdi upes krastā un niekojies ar aliņu. Tālāk upi forsējām jau izmantojot jauno tiltu. Iegriezāmies tirgus placī. Kampot ir duriāna pilsēta, par to liecina arī pilsētas centrā esošais monuments milzīga duriāna veidolā.Kā tu šādā vietā būdams nepagaršosi vietējos duriānus. Par cik vairāk nekā ievērības cienīga šajā miestā nav, tad tiek pieņemts lēmums šodien rīkot augļu un drinking dienu. Sen nav bijusi kārtīga drinking diena booze Visi nepieciešamie apstākļi tam ir radīti, pat baseins hotelī ir. Tad nu iepirkām kalnu ar augļiem. Sākām ar durianu, par šo Āzijas augļu karali nācās maksāt 5$. Papildus tika iepirkts milzīgs ananāss, banāni, pūķa auglis, indijas rieksti un saprotama lieta arī saulainie mangucīši, kur nu bez viņiem. Tuvējā bodītē nopirkām 1 litru Gordons džinu, maksāja 9$ un uzdzeramos gāzētos dzērienus. Esam gatavi savai relaxs un drinking dienai.Te jau bildē var redzēt nomizoto duriānu un pārējos augļus:Kārta bija pienākusi arī duriānam. Zinu precīzi, ka andrian dievina šo augli un ēd viņu ar lielu baudu, nepalaižot garām nevienu iespēju. Es principā varu ēst visu, esmu ēdis suņus, žurkas, tārpus, čūskas, vardes un citus mošķus. Bet durian nav mana prioritāte, manā ieskatā ir daudz garšīgāki augļi kā mango vai ananāss. Kā es ēdu šo smirdīgo (smaržīgo) augli varat novērtēt paši šajā nelielajā video:Melnā Princese šo video uzņēma slēpti, es nezināju, ka šajā brīdī tieku filmēts. crazy Bet sanāca labi.

Tā arī niekojāmies ar džinu un augļiem līdz vēlam vakaram. Ik pa brīdi iekāpjot baseinā pamērcēties. Līdz ananāsam tā arī netikām, bija par daudz. Vēlāk šis ananāss mums lieti noderēja uz vienas no saliņām.Spriežot pēc nākamās dienas galvassāpēm var teikt ka vakars bija izdevies. biggrin Veselība tiek momentā salabota ar skārdeni alus no viesnīcas ledusskapja. Varam doties uz autoostu, lai dotos uz Sihanoukville. Līdz Sihanoukville jānobrauc aptuveni 100 kilometri. Pec nepinu 2 stundu brauciena tiekam izlaisti pie "zelta lauvām", kas ir pie Serendipity bīča.
Pievienotie faili: 2998870.jpg(62.6 Kb) · 3920720.jpg(61.9 Kb) · 3019116.jpg(46.3 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna... kopā 37 valstis.
 
MelnaisDatums: Piektdiena, 17.06.2016, 14:04 | Ziņojums # 24
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 1968
Statuss: Offline
Sihanoukville.... Serendipity beach

No "zelta lauvām" līdz mūsu hotelim 5 minūtes ar kājām. Hoteli "Sovannphoum Guesthouse" rezervēju izmantojot "www.booking.com" rezervācijas sistēmu. Par "Double Room with Fan" istabu nācās šķirties no 20$. Tas ir 10$ par nakti. Priekš Kambodžas galvenā kūrorta sakarīga cena. Kuri vēlas zināt vairāk pa šo hoteli ar visām bildēm skatāmies pa šo saiti:

http://www.melnais.com/forum/36-569-1

Šajā pludmalē mēs uzturēsimies 2 naktis. Saistīts tas bija ar to, ka tālāk mums ir ieplānots brauciens uz salām. Nepieciešams iegādāties laivu biļetes, piedevām vēlme ir par vienu cenu, lai nogādā uz vienu salu un atpakaļ no citas salas. Papildus bijām rezervējuši viesnīcu Koh Rong Samloem salā un viesnīcas prasība bija iepriekšēja reģistrēšanās viņu ofisā Sihanoukville. crazy .

Nometām mantas hotelī un uzreiz sākām pildīt šos uzdevumus. Tieši pretī "zelta lauvām" ir "Speed Ferry Cambodia" ofiss, kur bez problēmām atrisinājām pirmo no uzdevumiem. Ātrlaivas biļete turp/atpakaļ maksāja 20$ vienam cilvēkam. Vispirms tiksim nogādāti uz Koh Rong Samloem salu un atpakaļ no Koh Rong salas. Prasība ir vienu dienu iepriekš reģistrēties Koh Rong salas ofisā. Lieliski. Varam doties uz mūsu rezervētā hoteļa "Freedom Island Bungalow" ofisu. Tas arī atrodas ļoti tuvu, strap "zelta lauvām" un pludmali.Ofiss slēgts un tur neviena nav. Meičuks no blakus barčika saka, lai nākam vēlāk. Atnācām pēc 1 stundas un tik tiešām viens klerks tur sēdēja. Visa tā reģistrēšanās būtība bija ar domu mums notirgot arī laivu biļetes, jo viņiem arī ir sava ātrlaivu kompānija. Biļetes jau mums bija.... biggrin lētāks un labāks variants.

Taisnības labad arī jāpasaka, ka uz šīm salām ir iespēja iegādāties vēl lētākas biļetes. Uz ielas redzēju daudz plakātus kur reklamēja "Backpackers Boot" par 5$ uz vienu galu. Bet šīs ir lēnās laivas, līdz salām jābrauc aptuveni 2,5 stundas. Ar ātrlaivu šis attālums tiek paveikts par 45 minūtēm. Te ir jāizvēlas kas ir svarīgāks, laiks vai nauda. Nav nekādas vainas arī braucienā ar lēno laivu. Iepriekšējā ceļojuma laikā tieši ar šādu laivu veicu ekskursijas uz abām salām.

Tā nu visi darbi tika paveikti un varam baudīt Serendipity beach. Jāatzīst biju patīkami pārsteigts par šo pludmali. No iepriekšējām reizēm atmiņā bija palicis, ka šī pludmale ir samērā netīra. Vienmēr daudz cilvēku, laivu terminālis blakus. Šoreiz viss bija savādāk, cilvēku bija pietiekami daudz, bet pludmale bija tīra un sakopta. Ar drošu sirdi varējām doties peldēties. Gar visu pludmali ir milzum daudz barčiku, katram barčikam pretī "lažiņas" ar saulessargiem. Kā jau Kambodžā pieņemts, ja kaut ko esi nopircis barčikā, tad vari "lažiņas" lietot bez maksas. Mēs tā arī darījām.Vakarā "lažiņas" tiek novāktas, sanesti papildus galdi un visa teritorija tiek pārvērsta par ēstuvi jūras malā. Ļoti patīkami paēst šādā vietā vakariņas. No ēdamajiem tiek piedāvātas dažādas jūras veltes, vistas, liellopa un cūkas gaļa grilētā veidā.Grilētas garneles:Pēc sātīgām vakariņām var paņemt arī kādu kokčiku, standarta variants 2 par 1 cenu. Jauki nekur nesteidzoties , klausoties jūras viļņu skalošanos, sveču gaismā baudīt garšīgu kokčiku. Romantika. icecream Cenas šeit ir jūtami dārgākas, nekā tur pat blakus ielā, kura iet paralēli pludmalei. Tur arī ir milzum daudz barčiku, bet par ievērojami lētākām cenām. Bet jūriņa neskalojas pie kājām.
Pievienotie faili: 8170263.jpg(102.0 Kb) · 3163547.jpg(63.3 Kb) · 1635562.jpg(55.3 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna... kopā 37 valstis.
 
MelnaisDatums: Piektdiena, 17.06.2016, 17:04 | Ziņojums # 25
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 1968
Statuss: Offline
Nākamā diena tiek veltīta apkārtnes izpētei, lielā pastaigas diena. Kopumā gar pludmali nogājām 7 kilometrus uz vienu pusi un tikpat atpakaļ. Kopumā pa dienu nominām vairāk kā 15 kilometrus. Iepriekš nekad nebiju bijis tālāk ticis par Serendipity pludmali, tagad tas bija izejas punkts. Lēnā garā izstaigājām Ochheuteal beach un tālāk devāmies līdz Otres beach galam.

Gar pludmalēm daudz dažādu hoteļu un barčiku. Praktiski visas šīs pludmales ir tīras un sakārtotas, izņemot vietā, kur Ochheuteal beach pāriet Otres beach. Acīm redzot šī teritorija nevienam nepieder un netiek kopta.Lielās pastaigas laikā, kad palika pārāk karsti, vai uznāca kaltonis mutē, tad iegriezāmies kādā no barčikiem, paņēmām pa aliņam un nopeldējāmies. Tā te nav nekāda problēma. Visā visumā jauka, noderīga un veselīga pastaiga dienas garumā.Vēlāk, kad jau biju atgriezies no salām un biju pārvācies uz Victory beach, tad viesojoties bārā pie igauņa noskaidroju interesantu lietu. Izrādās, ka kaut kur Ochheuteal beach atrodas latviešiem piederošs bārs. Kad staigāju pa šo pludmale, tad acīs nekrita. Pārāk jau arī nepētīju. Bet ja būtu zinājis iepriekš, tad noteiktu būtu sameklējis. Uzdevums ceļotājiem, kuri būs Sihanoukville, sameklēt šo bāru! Būtu interesanti zināt kas un kā? Varbūt latviešu ceļotājiem tur ir atlaide!? thumb .

Pēc šādas garas pastaigas miegs nāca ļoti labi, gultiņās iekšā un čuči. Rīt brauciens uz Koh Rong Samloem salu.
Pievienotie faili: 2694598.jpg(62.8 Kb) · 0186528.jpg(76.2 Kb) · 6927808.jpg(89.2 Kb) · 7429472.jpg(47.9 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna... kopā 37 valstis.
 
andrianDatums: Svētdiena, 19.06.2016, 11:37 | Ziņojums # 26
Ģenerālleitnants
Grupa: Moderatori
Ieraksti: 558
Reputācija: 23
Statuss: Offline
Quote Melnais ()
Kārta bija pienākusi arī duriānam. Zinu precīzi, ka andrian dievina šo augli un ēd viņu ar lielu baudu, nepalaižot garām nevienu iespēju. Es principā varu ēst visu, esmu ēdis suņus, žurkas, tārpus, čūskas, vardes un citus mošķus. Bet durian nav mana prioritāte, manā ieskatā ir daudz garšīgāki augļi kā mango vai ananāss. Kā es ēdu šo smirdīgo (smaržīgo) augli varat novērtēt paši šajā nelielajā video:
Melnā Princese šo video uzņēma slēpti, es nezināju, ka šajā brīdī tieku filmēts. Bet sanāca labi.


biggrin

visgaršīgākos esmu ēdis Singapūrā, te mans pirmais coolun tagad arī Ingūna, ar baudu, apēd pāris daiviņas smile

Lasu un priecājos, cik labi jums tur gājis cool


ChiangMai,ChiangRai,Phuket,Railay,Phi-Phi,Langkawi,Sabah,Cebu,Panglao,Boracay,Palawan,Houay Xai,Bokeo Nam Kan National Park,Beijing,Fihalhohi,Siem Reap,Sihanukville,Koh Rong,Koh Rong Samloem,Kampot, Phnom Penh,Shimla,Manali,Varanasi,Delhi
 
MelnaisDatums: Otrdiena, 21.06.2016, 12:58 | Ziņojums # 27
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 1968
Statuss: Offline
Quote andrian ()
un tagad arī Ingūna, ar baudu, apēd pāris daiviņas


Labais...... thumb .


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna... kopā 37 valstis.
 
MelnaisDatums: Otrdiena, 21.06.2016, 12:58 | Ziņojums # 28
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 1968
Statuss: Offline
Koh Rong Samloem sala

Biļetes uz bijām iegādājušies uz pašu pirmo reisu, tad ir 9:00. Vieta kur pulcējas „Speed Ferry Cambodia” pasažieri ir kafejnīcā tieši pie paša trapa. Esam ieradušies laicīgu un mums vēl ir laiks iedzert tasi rīta kafijas un apciemot veikalu. Zinu ka brauksim uz vientuļu salu, kur veikals nebūs pieejams. Sakumā doma bija pirkt arī alu skārdenē, bet nospriedu, ka nav vērts. Gan jau par 1$ skārdeni varēs arī nopirkt uz salas. Kā vēlāk izrādījās tā bija liela kļūda. Nopirkām lielo pudeli dzeramā ūdens, lielo pudeli fantveidīgo ar domu miksēt džinu, kurš bija palicis neizdzerts vēl no Kampot. Pudelē vēl bija 1/3 džina bija palikusi. Vēl rezervei līdzi mums ir milzīgais ananāss, kuru arī nebijām apēduši Kampot. Principā neesam ar plikām rokām, šis tas mums līdzi ir un varam doties uz trapu, lai uzsāktu kustību uz Koh Rong Samloem salu.

Tāda izskatās mūsu ātrlaiva:Pie trapa ir padotas 2 ātrlaivas, kas vienā laikā atiet katra uz savu salu. Stafs ģērbies kompānijas krekliņos, paskatoties biļetē ātri sasēdina pasažierus vajadzīgajā laivā. Ar nelielu kavēšanos atskan ātrlaivas taure, tiek atdoti gali un brauciens var sākties.

Laiva samērā strauji uzņem ātrumu un spriežot pēc mana GPS laivas ātrums brīžiem tuvojas pie 40 km/h. Es saprotu, ka īstie jūras vilki tagad pasmīnēs, jo ātrumu jūrā mēra mezglos. Zinu, zinu, bet mans GPS ātrumu mēra km/h…. biggrin . Tā ari ātrlaivai šķeļot viļņus gar bortu nepieciešamas tikai 45 minūtes lai sasniegtu Koh Rong Samloem salu.Tiekam izlaisti tieši pie līča centrālā trapa. Tieši pretī trapam arī šīs kompānijas ofiss, kur arī uzreiz nopērkam laivas biļetes uz Koh Rong salu salu, pēc 2 dienām. Biļetes maksā 5$ no cilvēka. Varam doties meklēt mūsu hoteli.

Mūsu hoteli „Freedom Island Bungalow” rezervēju izmantojot „www.booking.com” rezervācijas sistēmu. Par "Standard Bungalow with Sea View" istabu, par divām naktīm nācās maksāt 60$. Tas ir pa nakti 30$. Tie kurus interesē vairāk zināt par šo hoteli, ar ģeogrāfisko izvietojumu un bildēm skatās pa šo saiti:

http://www.melnais.com/forum/36-570-1

Uzreiz vēlos pateikt, ka uz šīs salas ir viss neadekvāti dārgs. Tas ir sākot no hoteļu cenām un beidzot ar dzeramo ūdeni. Visa tā problēma ir apslēpta tajā apstāklī, ka uz šīs salas nekad patstāvīgi nav dzīvojuši vietējie. Viss kas šeit ir uzcelts pieder baltajiem, kuri ir nodibinājuši reālu monopolu un vienojušies par cenām. Reāla un īsta mafija. Mana pārliecība, ka alus skārdeni Kambodžā par 1$ var dabūt vienmēr un visur, uz šīs salas izrādījās tikai ilūzija. Apstaigāju visu salu, jebkurā hotelī vai barčikā alus skārdene maksā identisku cenu – 2$. Vēl trakāk man liekas par dzeramo ūdeni – 1,5 litri arī maksā 2$. Vienu vietu atradu, kur varēja nopirkt par 1,50$. Labi, es saprotu alu vari dzert un vari nedzert, bet taisīt biznesu uz dzeramo ūdeni manuprāt nav pārāk godīgi un liecina tikai par mantrausību. shock Atsauce, ka esam uz salas un viss ir jāved ar laivu arī neiztur nekādu kritiku, par to es pārliecinājos atrodoties blakus salā Koh Rong. Sala atrodas praktiski identiskā attālumā no „lielās zemes”, bet cenas praktiski ne ar ko neatšķiras no „lielās zemes” cenām. Atšķirība ir tā, ka uz otras salas dzīvo vietējie, kuri sastāda konkurenci baltajiem un nekāda cenu vienošanās tur nedarbojas. Ja izvēlēsieties braukt uz Koh Rong Samloem salu, tad visu nepieciešamo ņemam līdzi.

Es pats nolēmu nepakļauties šim karteļa spiedienam un brīnišķīgi 2 dienas iztiku bez alus. Ne tāpēc, ka alus šeit maksā 2$ par skārdeni (tik pat daudz aliņš maksā arī Latvijas barčikos), bet tāpēc, ka izlēmu nepakļauties reketam. Par laimi bija līdz 1/3 no 1 litra pudeles džina un milzīgs un superīgs ananāss, kurš pietika 2 dienām.

Uz pašas salas īsti darīt nav ko, nekādas izklaides šeit netiek piedāvātas. Varat baudīt klusumu, skaistu pludmali ar smalkām un baltām smiltiņām. Jūriņa no krasta liekas jauka, bet baigi tālu jābrien, lai sasniegtu kādu sakarīgu ūdens dziļumu. Ļoti sekls. Bet izskatās skaisti.

Elektrība uz salas tiek ieslēgta tikai pēc 18:00 līdz rītam.
Pievienotie faili: 9746957.jpg(68.2 Kb) · 5084977.jpg(40.3 Kb) · 9806032.jpg(31.2 Kb) · 3702824.jpg(57.6 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna... kopā 37 valstis.
 
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 23.06.2016, 17:01 | Ziņojums # 29
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 1968
Statuss: Offline
Ir vēl viena jauka atrakcija, kuru arī izmantojām uz šīs salas. Tas ir šķērsot šo salu pa taciņu un iziet salas otrā pusē kur atrodas Lazy beach.Pa taciņu jāiet 1,5 km. Gājiens ir viegla pastaiga, šeit nav nekādi strauji kāpumi vai kritumi. Taciņa izved Jūs pie viena klusa hoteļa kurš atrodas tieši pie Lazy beach. Gājiens sagādāja patiesu baudu un tas bija labākais ko mēs piedzīvojām uz šīs salas.Pludmale šeit bija labākā ko redzējām šajā salā. Praktiski pilnīga vientuļa. Lai sasniegtu normālu dziļumu nav jābrien pa seklumu milzīgi attālumi. Uzturētos ilgāku laiku šajā salā, tad droši vien katru dienu veiktu šo patīkamo pastaigu uz šo jauko pludmali. Var teikt ka nosaukums Lazy pilnībā atspoguļo šīs pludmales būtību. Te var droši tik vien kā slinkot. biggrin .

Arī vairāki krabīši mūs priecēja pludmalē:

Pievienotie faili: 0753910.jpg(111.4 Kb) · 0304146.jpg(132.8 Kb) · 7495772.jpg(71.2 Kb) · 3169020.jpg(79.1 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna... kopā 37 valstis.
 
MelnaisDatums: Pirmdiena, 27.06.2016, 14:03 | Ziņojums # 30
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 1968
Statuss: Offline
Ar to tad arī bija beigušās mūsu mokas šajā salā. No rīta čekojoties ārā bija vēl viens pārsteigums. Kad vēlējos samaksāt par naktsmītnēm 60$, tad recepšenā tika pašķirstīts viesu reģistrācijas žurnāls un tika paziņots: „Viss jau ir samaksāts”. shock Opssssss… izrādījās viņi bija noņēmuši naudu no manas kredītkartes, kura ir reģistrēta „www.booking.com”. Kaut kā dīvaini, man tā gadījās pirmo reizi. Parasti visi vēlas skaidrā naudā. Bet labi vismaz ka bija godīgi un pateica ka viss jau ir samaksāts.

Gar krastmalu aizvilkāmies līdz laivu terminālim, kur sagaidījām mūsu „tupeli”, kura mūs nogādās Koh Rong salā. Jāatzīst, ka šī laiviņa bija ļoti ērta šādam pārbraucienam. Uz augšējā klāja bija izklāti matrači, uz kuriem varēja ērti atlaisties un baudīt šo braucienu.Braukt gribētāju nebija pārāk daudz un vietas pietika visiem. Puse no kuģotājiem uzreiz ne no viena nebaidoties un nekautrējoties uztina pa „kāsītim” un tur pat arī uzvilka pa kāram dūmam smok . Mūsu „tupele” attālumu līdz Koh Rong salai pieveica aptuveni 50 minūtēs. Varam pa trapu rāpties ārā un lūkot kādus pārsteigumus būs sagādājusi šī sala. Jau kāpjot ārā var just, te kūsā dzīvība. Ir cerības ka šeit varēsim jauki pavadīt laiku.

Pirmais darbs ko paveicam uzreiz ir reģistrēšanās „Speed Ferry Cambodia” ofisā mūsu atpakaļ braucienam pēc 2 dienām. Viss notiek ātri un bez aizķeršanās. Tālāk dodamies mūsu hoteļa meklējumos. Hoteli „Sunflower guesthouse” biju rezervējis izmantojot www.booking.com rezervācijas sistēmu. Par "Twin room" par divām naktīm nācās maksāt 30$. Tas ir pa nakti 15$. Hotelis da nekāds, vienīgais cena laba. Tiem kas interesējas par šo hoteli vairāk un ar bildēm lūkojam pa šo saiti:

http://www.melnais.com/forum/36-571-1

Ātri iečekojamies mūsu hotelī un pēc 2 dienu celibāta dzīves dodamies lūkot kur šeit var labi paēst un tikt pie alus. Dzīve bez alus 2 dienu garumā Āzijā praktiski līdzinās katastrofai. biggrin . Nekur tālu nav jāiet, tiklīdz nokļūstam pludmalē, tā redzam šeit milzum daudz bāru un restorānu. Pirmā izvēle krīt uz restorānu, kur īpašnieki ir turki. Plašs un liels restorāns, jaukā vietā. Ir sēdvietas telpās un vakarā zem saulessargiem labākās vietas ir tieši pludmalē.Ar trīcošām rokām paņemu ēdienkarti, nez kādas cenas būs tik krutā krogā salīdzinoši ar necilajiem, bet super dārgajiem Koh Rong Sanlemon krogiem? Mani sagaida ļoti patīkams pārsteigums, cenas praktiski tādas pašas kā uz „lielās zemes”.

Lielā alus krūze maksā 2,50$. Kā jau pie turkiem pieņemts ir pieejams arī superīgi garšīgs jēra šašliks ar garlic brediem, kartupeļiem un salātiem. Gandrīz vai paradīze zemes virsū.Tā arī līdz vakaram nosēdējām šajā bārā, baudot alu. Uz īsu brīdi atgriezāmies mūsu hotelī, lai ar tumsas iestāšanos atgrieztos šajā bārā uz vakariņu laiku. Šeit ir ļoti labi viss izplānots, laimīgā stunda alum pērc 1, otrs par brīvu sākas 19:00 līdz 21:00. Tieši, kad pie vakariņām alus ir pats galvenais. Pēc 21:00 sākas laimīgā stunda kokteiļiem. Tas pats variants pērc 1, otrs par brīvu. Pēc sātīgām vakariņām vari mierīgi nobaudīt kādu kokčiku. Viss tiešām ideāli. Un pēc tādas jaukas pasēdēšanas arī gulēt var ciešā miegā.

Pievienotie faili: 8299140.jpg(82.1 Kb) · 0546514.jpg(86.7 Kb) · 8414501.jpg(65.5 Kb) · 8806342.jpg(61.7 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna... kopā 37 valstis.
 
Forums » Vjetnama un Kambodža » Atsauksmes un atskaites » Melnās Princeses pirmā viesošanās Kambodžā (06.03 - 30.03.2016)
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2018