Ceturtdiena, 30.03.2023, 06:17
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Melnās Princeses pirmā viesošanās Kambodžā - Page 3 - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 3 no 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Foruma moderators: MelnāPrincese  
Forums » Vjetnama un Kambodža » Atsauksmes un atskaites » Melnās Princeses pirmā viesošanās Kambodžā (06.03 - 30.03.2016)
Melnās Princeses pirmā viesošanās Kambodžā
MelnaisDatums: Trešdiena, 29.06.2016, 12:21 | Ziņojums # 31
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
No rīta esam modušies ideāli izgulējušies un esam gatavi doties salas izpētes gājienā. Tā arī gar krasta līniju devāmies savā pastaigā. Pašā pludmales galā atradām ļoti jauku, skaistu un vientuļu pludmali. Ideāla vieta atpūtai un peldēm. Tieši pretīm pludmalei ir lažiņas ar saulessargiem un jauks, maziņš barčiks. Lai baudītu vientuļas pludmales, nebūt nav jābrauc uz Koh Rong Sanlemon. Tās var mierīgi atrast arī Koh Rong salā. Vēl viens arguments, lai Jūs aizmirstu par šo reketieru salu. Noenkurojāmies šeit uz stundām četrām. Uzēdām pusdienas un paniekojāmies ar alu. booze .Sēžot un laiskojoties pludmalē rodās doma aizstaigāt līdz Lonely beach. Tieši pie mūsu hoteļa redzējām norādi uz Lonely beach, tur bija rakstīts jāiet 45 minūtes. Kas tas ir priekš mums, lieliem staigātājiem. Tā arī pa taisno no šīs pludmales devāmies uz Lonely beach.

Pašā ceļa sākumā jau sapratām, ka šoreiz gājiens nebūs viegla pastaiga. Šī sala atšķirībā no Koh Rong Sanlemon ir kalnaināka. Vispirms ir jāuzrāpjas samērā stāvā kalnā, pa šauru un akmeņainu taciņu. Tālāk jau likās, ka būs vieglāk, bet kā vēlāk izrādījās grūtības tikai bija sākušās. Te nav izteiktas takas, jāorientējas pēc tukšām plastmasas pudelēm, kuras iekārtas kokos. Acīm redzami kaut kur aizgājām greizi. Ejam un ejam un nekādi nevaram sasniegt pludmali. Man telefonā ir GPS, redzu, ka visu laiku ejam paralēli pludmalei. Varētu brist pa taisno, bet lauzties cauri džungļiem bez mačetes un atbilstoša apģērba nav prāta darbs. shock Dzeramo ūdeni arī nebijām paņēmuši līdzi, domājām 45 minūšu gājienam ūdens nav nepieciešams. Pa ceļam iespējams atradām vēl vienu Angkoras templi (miniatūrā) ieaugušu džungļos. Bildē var redzēt, ka akmeņi ir apstrādāti, viņiem ir ģeometriski pareizas formas un kādreiz viņi ir veidojuši sienu.Pēc vairāk nekā 2 stundu maldīšanās tomēr atradām izeju no džungļiem un nonācām mūsu galamērķī. Pārguruši un izslāpuši. Morāle no visa stāstītā ir tāda, ja brienam džungļos, un īsti ceļu nezinām, tad obligāti ģērbjamies atbilstoši, un vienmēr līdz ir jābūt ūdenim. prof .

Lonely beach precīzi atbilst savam nosaukumam. Milzīgi gara vientuļa, smilšaina pludmale, uz kuras atrodas tikai pāris hoteļu, bet domāju drīz situācija mainīsies. Var redzēt vairākas jaunceltnes, tiek būvēts ceļš, kas savienos salas vienu pludmali ar otru. Pirmais darbs ko darījām bija pirmā iespējamā vietā nopirkām aukstu lielo dzeramā ūdens pudeli. Tā tika iztukšota vienā paņēmienā.Neliela atpūta uz lažiņām, nopeldējāmies un bija jāsāk domāt kā tikt atpakaļ. Pulkstenis jau rādīja 17:00. Līdz tumsas iestāšanās brīdim bija palikusi tikai 1 stunda. Brist atpakaļ pa džungļiem pa tumsu nebūtu prāta darbs, un arī vēlreiz rāpties kalnā vairs nebija nekādas vēlmes. Kā variants bija sameklēt kādu laivu, kas mūs nogādātu atpakaļ. Šeit bija vairākas laivas, kuras bija atvedušas atpūtniekus no laivu termināla uz šo vientuļo pludmali.

Aizbridu līdz laivām un mēģināju sarunāt, cik maksās aizvest atpakaļ līdz laivu terminālim? Problēma tāda, ka neviens no laivu apkalpes tur nerunāja angliski. Viņi neko nesaprata, ko es vēlos. Beigās noveicās, atradu vienu kas nedaudz runāja un vienojāmies par 10$. Man jau likās padārgi, bet cita varianta nebija. Vēlāk izrādījās šo laivu bija izīrējis viens bagāts vietējais no Phnom Penh ar ģimeni. Vispirms aizbraucām vēl kārtīgā izbraucienā līdz Lonely beach pašam galam. Te atrodas viens kruts hotelis.Tad jau arī uzņēmām kursu uz mūsu laivu termināli. Jauki papļāpājām ar vietējo ģimenīti. Kad bijām atvesti uz laivu termināli, un es vēlējos samaksāt kuģa puikam šie sāka protestēt. Viņi jau ir samaksājuši par laivu, tā ir viņu laiva, un man nekas nav jāmaksā. Paslepus iedevu kuģu puikam 10$, lai tiek prieciņš.

Vakarā atvadu pusdienas jau mūsu labi zināmā turku barčikā un tad jau pie miera. Rīt brauciens atpakaļ uz "lielo zemi".

Pie sevis vēl tikai nodomāju, ka laiks ir mainīt šo salu nosaukumus. Koh Rong Sanlemon nosaukt par "Lonely prison island" un Koh Rong salu par "Freedom island". Tā būtu godīgāk un atbilstošāk. Tās bija manas izjūtas, viesojoties šajās salās. Ja Jums ir ierobežots laiks, tad apsveriet ļoti rūpīgi vajadzību doties uz Koh Rong Sanlemon salu. Viss kas nepieciešams, bet labākā kvalitātē un krietni lētāk ir sasniedzams Koh Rong salā. IMHO

Personīgi man ļoti patika šī sala, guvu no viņas patiesu baudījumu un ceru šeit kādu reizi vēlreiz atgriezties.
Pievienotie faili: 9291545.jpg (74.2 Kb) · 6344104.jpg (140.0 Kb) · 9239298.jpg (55.7 Kb) · 6813889.jpg (46.7 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Trešdiena, 29.06.2016, 14:17 | Ziņojums # 32
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Vēl tikai atvadām vēlos izlikt potenciālajiem ceļotājiem arī tīri praktiski noderīgu informāciju. Vietējā restorāna ēdienkarti ar cenām, lai potenciālie ceļotāji zina kas viņus sagaida. Cenas ņemot vērā, ka tā ir sala ļoti demokrātiskas.Nākamajā rītā bez liekas steigas izčekojamies no mūsu hoteļa, sirsnīgi atvadāmies un dodamies uz laivu termināli gaidīt mūsu ātrlaivu. Laika vēl ir diezgan, un paspējam turku barčikā iedzert rīta kafiju. Tad jau arī mūsu ātrlaiva ir klāt. Tas ir cits kuģītis, bet tik pat ātrs. Pa 45 minūtēm esam jau sasnieguši Sihanoukville laivu piestātni.

Paejam nedaudz tālāk no laivu termināļa, lai varētu vieglāk kaulēties ar tuk tuk driveriem. Mums ir nepieciešams nokļūt Vikotory Hill. Vienojamies par 3$ un pēc brīža tiekam izsēdināti pie mūsu hoteļa.

Sihanoukville - Victory beach

Viktory beach mums paredzēts uzturēties 4 naktis. Tās ir mūsu pēdējās naktis pie pludmalēm. Hoteli "Out Of The Blue" tiku rezervējis izmantojot www.booking.com rezervācijas sistēmu. Par "Double room" nācās maksāt 60$. Tas ir par nakti 15$. Nav slikts variants, nedaudz prom no trokšņainās French street, klusā vietā. Pavisam tuvu no Victory beach. Tiem kuriem interesē zināt vairāk par šo hoteli, ar visām bildēm lūkojam pa šo saiti:

http://www.melnais.com/forum/36-572-1

Principā pa šo vietu jau viss ir izstāstīts iepriekš, esmu šeit bijis vairākas reizes. Nekā interesanta izņemot pludmales, un nakts dzīvi šeit nav ko daudz ko stāstīt. Pa dienu pludmales atpūta, vakarā nakts dzīve. Patika pa dienu ar kājām aizstaigāt līdz Independence beach vai Hawaii beach, tur pa dienu pagulēt, paniekoties ar alu un lēnā garā vilkties atpakaļ. Vakars French street.

Victory beach savests pilnīgā kārtībā, viss tīrs un kārtīgs. Var droši iet un atpūsties šeit. Lai cik tas smieklīgi arī nebūtu, tad neskatoties uz to, ka šī pludmale atrodas pavisam tuvu no mūsu hoteļa, ne reizi šeit nenopeldējāmies. Tikai apskatījām.

Pievienotie faili: 3954364.jpg (98.5 Kb) · 0323273.jpg (55.6 Kb) · 8126372.jpg (67.3 Kb) · 5945681.jpg (82.4 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Trešdiena, 29.06.2016, 16:26 | Ziņojums # 33
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Independence beach

Šī bija mana mīļākā pludmale. Lai gan ir paliels gabals jāčībo līdz šai pludmalei. Te ir daudz barčiku, bet nav ļoti daudz cilvēku. Ir ļoti laba pludmale. Vienu dienu pat trāpījās palieli viļņi jūrā. Bija bauda plunčāties.Hawaii beach

Šī pludmale atrodas krietni tuvāk mūsu hotelim. Vienu dienu nogulējām šeit. Ievērojama viņa ir ar to, ka uz šejieni no Victory beach ir pārvācies Sankt Pēterburgas krievu barčiks "White Rabbit". Esam jau 1 mēnesi kā prom no mājām, un radās vēlme pabaudīt arī ierasto mūsu kuņģim pārtiku. Te var dabūt skābo krējumu, sālītu gurķus, speķi, boršču. Var jauki guļot uz lažiņām laiskoties, mutēt alu un kad paliek par karstu iebrist ūdenī atvēsināties.... un sākt visu pa jaunam rinķim.Melnajai Princesei šeit bija savas izpriecas arī. Šajā bīčā viņa par 3$ tika pie 2 jaukiem BBQ lobsterīšiem. Bija makten priecīga un apēda ar gardu muti.Kā nākamā atrakcija Melnajai Princesei bija humānais uzdevums pabarot mērkaķus. Mērkaķi pulcējas uz ceļa starp Hawaii beach un Independence beach. Speciāli izveidota vieta, kur var uzreiz arī nopirkt saišķīti banānus un pabarot mērkaķus. Tad nu tas tika arī darīts. crazy .

Pievienotie faili: 3009356.jpg (43.2 Kb) · 6178013.jpg (56.6 Kb) · 7105030.jpg (66.9 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Trešdiena, 29.06.2016, 17:34 | Ziņojums # 34
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Tālāk nedaudz par nakts dzīvi un gastronomiskām izvirtībām. Pāris reizes bijām iegriezušies man jau labi zināmā vietā "Sakal Bungalow" hoteļa barčikā. Te ir pieejama laba rietumu virtuve un lielā alus krūze maksā 2,20$. Ļoti sakarīga vieta. Mans iecienītais vārītais kartupelis ar sieru un bekonu. Super.Iegriezāmies arī nobaudīt šo virtuvi:Piesaistīja mūs piedāvājums ar nosaukumu: "Oriģināls plovs no Uzbekijas". Hehehehhee... muļķības, kad īpašniekam pajautāju vai plovs ir no jēra gaļas, tad izrādījās, ka no cūkgaļas. Uz manu aizrādījumu, ka tas nav oriģināls plovs, bet gan tikai rīsi ar cūkgaļu... īpašnieks tikai noplātīja rokas: "Kur lai šeit ņem jēru?". Nezinu, bet turki Koh Rong salā zina, kur dabūt jēra gaļu. Īpašnieks pēc tautības krievs, bet praktiski visu mūžu nodzīvojis Uzbekijā. Tagad viņam ir gaļas kombināts Krievijā un arī šeit ir atvēris savu biznesu, lai būtu ar ko nodarboties. Ledusskapī bija daudz dažādu latviešu kuņģim tik tīkamu gaļas izstrādājumu un kūpinājumu. Arī mājas kvasu gatavo. Garšīgas gaļiņas bija, apēdu ar baudu.Nu un pāris reizes bijām iegriezušies arī igauņa barčikā "Tunnel".Grūti pavisam viņam palicis. Katru dienu staigā pillā. booze Piekusis puisis. No viņu sapratu, ka barčiku praktiski pārņem cits igaunis. Iepazīties ar jauno saimnieku nesanāca, bija aizbraucis uz Malaiziju. Nekas, iepazīšos nākamo reizi. Bet kārtīgi irunājāmies ar igauņu puiku. No viņa arī uzzināju, ka Ochheuteal beach atrodas latviešiem piederošs bārs. Kamēr sēdējām un tērzējām ar igauni, barčikā ievēlās viens jaunekli, apsēdās un ar tukšu skatu vērās vienā punktā. Igaunis ielēja viņam vienu kausu alus un iedeva vienu cigareti. Vēlāk igaunis paskaidroja, ka tas ir britu jauneklis, kurš mājās Anglijā, bankā bija paņēmis aizdevumu 25 000 britu mārciņu apmērā ar domu pirkt bāru šeit. Sešu mēnešu laikā viņš visu naudu notrieca barčikos, "zālītē", meitenēs. crazy Pilnam komplektam vēl pazaudējis pasi. No lielās uzdzīves pārvērties par pilnīgu "dārzeni". Naudas vairs nav nevienas kapeikas. Aiz žēlastības apkārtējie viņu uzcienā ar kādu alus kausu, iedot kaut ko ēdamu un kādu smēķi. Trakas lietas, Āzija ir domāta stipriem cilvēkiem, vājie šeit ātri saiet pilnīgā "sviestā".

Tā arī pagāja šīs 4 atpūtas dienas Sihanoukville. Nopirkām autobusa biļetes uz Phnom Penh man labi zināmā vietā ar visu pick up no hoteļa. Biļetes maksāja 6,50$ vienam.

Laiks doties uz Phnom Penh. Bet problēmām tiekam nogādāti autoostā. Varam sākt braucienu. Palikusi viena nakts Kambodžā un tad jau laiks posties atpakaļ uz Malaiziju.

Pievienotie faili: 7752207.jpg (62.1 Kb) · 3427252.jpg (56.5 Kb) · 1326321.jpg (84.2 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 30.06.2016, 10:10 | Ziņojums # 35
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Phnom Penh ierodamies pēcpusdienā. Ar kājā aizstaigājām līdz mūsu labi zināmam hotelim "Longling House I", par cik no rīta ir agri jāceļas, tad izvēlējāmies sev istabu bez airkondišena par 7$.

Blakus hotelim uz ielas ir izvietojušies frizieri un bārddziņi. Jau ļoti sen kā pēdējo reizi izmantoju šos ekskluzīvos pakalpojumus, ja nemaldos tas bija vēl Vjetnamā. Nolēmu izbaudīt, kāds serviss šim pakalpojumam ir Kambodžā. Bārdas dzīšana ar vēlāku plecu un galvas masāžu maksāja 1,5$. Jāatzīst, ka viss tika izdarīts godam, profesionāli. Pat ausu ļipiņas tika rūpīgi apstrādātas. Patika gan pati bārdas skūšana, gan vēlākā masāža. Rekomendēju. Labā sajūta pārņem, kad aziāts ar bārdas nazi braukā pa tavu kaklu. crazy .

Vēl aizstaigājām līdz centrālajam tirgum, varbūt kaut kas interesants iekritīs acīs, kāds jauks un oriģināls suvenīrs, bet nekā. Iepērkam tikai lētās cigaretes. Vakarā, protams, atvadu vakariņas mūsu iecienītā "Beer Garden".

Nākamajā rītā ceļamies ļoti agri, hotelī viss staff vēl guļ un nākas modināt, lai atvērtu durvis. Uz lidostu doma bija braukt ar satiksmes autobusu, bet tieši pie hoteļa trāpījās tuk tuk. Vēl rīta kafiju nedzēruši un kārtīgi nepamodušies pakļāvāmies tuk tuk drivera piedāvājumam braukt uz lidostu ar tuk tuk. Lidostā ieradāmies ļoti laicīgi. Pietika brīva laika lēnā garā iedzert rīta kafiju. Tad jau arī laiks doties iekšā. Melnā Princese vēlējās apskatīt "Duty Free". Varam teikt bye, bye, bye un lielu paldies Kambodžai par mūsu ceļojumu.

Melnai Princesei nupat kā bija dzimšanas diena, tāpēc "Duty Free" tiek iepirktas Melnās Princeses iemīļotās smaržas. Bija izcilas atlaides. Vēl paliek laiks sameklēt "smoking room", pirms lidojuma ievilkt kādu kāru dūmu. smok Jāatzīst, ka "smoking room" ir izcila, var just, ka dizainers pats ir kaislīgs smēķētājs. Zina kas nepieciešams smēķētājiem lidostā. Sajūtas kā mīlīgā kafejnīcā, mazi galdiņi uz kura atrodas pelnutrauks. Tikko esi beidzis smēķēt, piesteidzas apkopējs un iztīra pelnu trauku, telpā ventilācija izcila.Vēl paliek nedaudz laika pagaidīt uzgaidāmā telpā un varam rāpties uz "Air Asia" lidmašīnas borta, kas mūs nogādās atpakaļ Kuala Lumpur. Borts izlido precīzi pēc grafika.Kopsavilkums par Kambodžas apmeklējumu:

Bija ļoti labi un jauki. Daudz jaunu un foršu iespaidu, excelenta atpūta. Kopumā ar sabiedrisko transportu pa Kambodžu nobraucām gandrīz 2000 kilometrus un par 24 dienām notērējām 1670$, uz abiem. Tas ir ieskaitot pilnīgi visu. Vīzas, viesnīcas, ieejas biļetes apskates objektos, transports, ēšana un visas izklaides. Lai arī pēdējā laikā Kambodža paliek dārgāka, it sevišķi tas attiecas uz ēšanu, bet joprojām ceļošanai tā ir ļoti lēta un draudzīga valsts. It sevišķi lētas šeit ir viesnīcas, alus, alkohols un cigaretes. Papildus šeit ir ļoti daudz jauku apskates objektu un vietu. Pilnīgi noteikti, tā ir valsts, kuru noteikti ir jāapmeklē. IMHO

Pēc Kambodžas apmeklējuma mūsu ceļojums arī strauji tuvojas noslēgumam. Mums vēl ir atlikušas 4 dienas Malaizijā. 3 dienas Labuan salā un noslēdzošā diena Kuala Lumpur. Un tad jau laiks posties uz mājām.

Par piedzīvoto un redzēto Malaizijā turpinām lasīt foruma sadaļā pa šo saiti:

http://www.melnais.com/forum/28-559-1

[END]
Pievienotie faili: 7994435.jpg (59.9 Kb) · 9115405.jpg (76.2 Kb) · 7728714.jpg (56.7 Kb) · 9559052.jpg (80.5 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
andrianDatums: Ceturtdiena, 30.06.2016, 11:23 | Ziņojums # 36
Ģenerālleitnants
Grupa: Moderatori
Ieraksti: 558
Reputācija: 23
Statuss: Offline
Quote Melnais ()
Patika gan pati bārdas skūšana, gan vēlākā masāža. Rekomendēju. Labā sajūta pārņem, kad aziāts ar bārdas nazi braukā pa tavu kaklu.

Bilde laba cool zem tās varētu likt parakstu - gūstā pie draudīgajiem iezemiešiem killed


ChiangMai,ChiangRai,Phuket,Railay,Phi-Phi,Langkawi,Sabah,Cebu,Panglao,Boracay,Palawan,Houay Xai,Bokeo Nam Kan National Park,Beijing,Fihalhohi,Siem Reap,Sihanukville,Koh Rong,Koh Rong Samloem,Kampot, Phnom Penh,Shimla,Manali,Varanasi,Delhi
 
Forums » Vjetnama un Kambodža » Atsauksmes un atskaites » Melnās Princeses pirmā viesošanās Kambodžā (06.03 - 30.03.2016)
  • Lappuse 3 no 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2023