Ceturtdiena, 02.02.2023, 03:22
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Trips uz Malaiziju Raflēzijas un citus jaukumus lūkot - Page 3 - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 3 no 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Foruma moderators: Kurkulis, andrian  
Forums » Malaizija, Singapūra un Bruneja » Atsauksmes un atskaites » Trips uz Malaiziju Raflēzijas un citus jaukumus lūkot (Malaizija - 1.03 - 07.05.2012)
Trips uz Malaiziju Raflēzijas un citus jaukumus lūkot
MelnaisDatums: Pirmdiena, 02.07.2012, 12:58 | Ziņojums # 31
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Kuala Lumpur

Sācies ir pēdējais cēliens šī gada ceļojumā. Kuala Lumpurā mums ir 5 naktis vai precīzāk sakot 4 pilnas dienas. Kuala Lumpurā jau esam bijuši, bet ir pāris apskates objektu ko iepriekšējo reizi nepaspējām apskatīt. Galvenais akcents ir suvenīru iegāde radiņiem un draugiem. No Penangas ielidojam Kuala Lumpuras LCCT lidostā pulksten 16:00. Jau pērkot biļetes uz lidmašīnu biju iegādājies arī autobusa biļetes no lidostas uz KL Sentral. Brauciens ar autobusu līdz KL Sentral aizņem 55 minūtes. Tālāk brauciens ar slaveno viensliedīti un esam pie sava „Tune Hotels”. Par 5 naktīm šajā hotelī samaksājām 17,61Ls. Hotelī notiek rekonstrukcijas darbi, tiekam pie svaigi izremontētas istabiņas. Feini. Blakus hotelim ir lielveikals „Giant” un vesels lērums ar Food courtiem, kur var labi un garšīgi paēst pa 5 – 6 Rm. Līdz Petronas torņiem ar kājām 15 minūšu gājiens.

Pagājušo reizi ļoti vēlējāmies uzrāpties Petronas dvīņu torņos, bet nesanāca. Tas arī kļūst par vienu no mūsu galvenajiem apskates objektiem KL šajā ceļojumā. Lasot switchs atskaiti par Petronas dvīņu torņu apmeklējumu un lielajām rindām jau ļoti laicīgi esam pie torņiem. Kopš tā laika ir šis tas pamainījies. Biļetes tagad maksā jau 50Rm no deguna. Diemžēl viss kļūst dārgāks. Rindas pēc biļetēm praktiski nav. Vai nu mums tā veiksmīgi trāpījās vai arī augstās biļešu cenas atbiedē potenciālos apmeklētājus.

Šī ir visa rinda neilgi pirms biļešu tirdzniecības uzsākšanas:Kamēr gaidām, rindu apstaigā darbinieks un visiem jautā no kurienes esiet. Domāju nāksies ilgi onkam stāstīt, ka esam no Latvijas un kur viņa atrodas. Mums par lielu pārsteigumu viņam viss ir skaidrs ar pirmo piegājienu. Valsts vārds tiek iedrukāts biļetē, un tas paliek kā suvenīrs. Jauki.Par cik cilvēku nav pārāk daudz mums ir iespēja izvēlēties jebkuru torņu apmeklējuma laiku. Vislabākais skats no torņiem laikam ir vēlu vakarā, kad ir tumšs un KL ir skaisti izgaismota, bet ir slinkums vēl vienu lieku reizi braukt uz šejieni. Izvēlamies pašu pirmo apmeklējumu, tas ir 9:00. Atliek vēl laiks pīppauzei un varam doties lūkoties uz KL no augšas.
Pirmā pietura ir Sky Bridge 170 metru augstumā, jeb 41 stāvs. Neliela informatīva lekcija un apskate var sākties. Skats iespaidīgs. Kuala Lumpura kā uz delnas. Cilvēciņi un automašīnas lejā kā kniepadatiņas. Noejam pa visu gaisa tiltu no viena gala līdz otram. Foto, video un varam doties tālāk.Lai tiktu praktiski pašā smailē nākas izmantot divus liftus. Pirmais lifts uzvizina līdz 83 stāvam. Tālāk ar diviem mazākiem liftiem līdz 86 stāvam. Torņu augstums ir 452 metri. Tiekam uzvesti praktiski līdz augšai. Ļoti plaša apaļa skatu zāle. Te nu skati ir vienkārši fantastiski. Kas likās jau gana iespaidīgi 170 metru augstumā, šeit tas iegūst vienkārši sirreālas izjūtas.Laiks apskatei tiek dotas 30 minūtes. Zālē ir tāda superīga opcija, izmantojot ieejas biļetes, ir iespējams projicēt uz TV ekrāna Petronas torņus. Uz ekrāna sanāk, ka Tu rokās turi torņus. Jauka rotaļlieta.Ekskursijas laiks paiet ātri, un laiks doties lejā. Tas nu beidzot ir darīts. Neskatoties uz savu dārdzību, vienreiz šis pasākums ir jāveic. Gana iespaidīgi un skaisti. Aprakstīt to nav iespējams, tas ir jāredz.

Pievienotie faili: 3826106.jpg(51.5 Kb) · 4705084.jpg(40.3 Kb) · 6885347.jpg(86.8 Kb) · 6907448.jpg(65.4 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Pirmdiena, 02.07.2012, 13:05 | Ziņojums # 32
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Vēl viena lieta, ko nebijām paspējuši apmeklēt iepriekšējā reizē, bija Batu alas. Brauciens ar vilcienu maksā tikai 1 Rm un tiekat pievesti praktiski pie pašām alām. Par ieeju nekas nav jāmaksā. Ērti un lēti. Jau paša apkārtne ir apskates vērta, skaistas klintis un te viss tepat blakus, praktiski Kuala Lumpuras priekšpilsētā.Pa apkārtni šiverē bezkaunīgie primāti. Uz kurieni jādodas skaidrs ir uzreiz, atliek paskatīties tikai uz apzeltīto 42 metrus augsto Murugas statuju.Viņu nevar neievērot. Statuja šajā vietā ir parādījusies samērā nesen, tikai 2006.gada 29.janvārī. Pavisam šeit ir trīs lielas alas un virkne mazāku. Pati iespaidīgākā ir Katedrāles ala. Līdz viņai kāpiens pa 272 pakāpieniem pa samērā stāvām trepēm. Mēs gan pirms kāpiena nolēmām apskatīt hinduistu templi blakus pašām alām. Nācās pat piedalīties reliģiskā rituālā, pa ko saņēmām krāsainas atzīmes pierē un Melnajai Princesei ziediņš matos.Bija interesanti. Kāpiens pa trepēm nebija no vieglākiem uzdevumiem, bet tas viss tika kompensēts ar fantastiski jaukajiem skatiem augšā. Viennozīmīgi ir vērts uz šejieni atbraukt un apskatīt.

Pievienotie faili: 9173507.jpg(91.0 Kb) · 8832220.jpg(54.5 Kb) · 1095007.jpg(87.1 Kb) · 7227887.jpg(72.5 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Pirmdiena, 02.07.2012, 13:10 | Ziņojums # 33
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Vienu dienu nolēmām veltīt Putnu un Orhideju dārza apskatei. No valsts galvenās mošejas dodamies ar kājām uz šiem dārziem. Tas ir apmēram 10 minūšu gājiens. Pa ceļam ievērojam policijas muzeju. Kā nu tādu muzeju neapmeklēsi. Muzejam ārpusē daudz un dažādu senu policijas tehnikas vienību. Sākot ar laivām, kuteriem, bruņumašīnām, lidmašīnām un beidzot ar bruņu vilcienu.Pašā muzejā fotografēt aizliegts. Ekspozīcija plaša un ļoti interesanta. Malaizijas policijas vēsture sākot no koloniāliem laikiem un beidzot ar mūsdienām. Eksponēti ļoti daudz dažādu valstu un marku ieroču. Man vislabāk patika ekspozīcija veltīta policijas cīņai ar marksistiskiem grupējumiem Malaizijas džungļos. „Sarkanais mēris” tika apkarots bez jebkādas žēlastības, ātri un efektīvi. Malači! Muzejā pavadām 1,5 stundas.
Tālāk ceļš ved uz Putnu dārzu. Bāc... ieejas biļete 48 Rm. Nu nē, maksāt tādu naudu, lai apskatītu putniņus. Izlaižam, lai tas paliek putnu faniem un maziem bērniem. Orhideju dārzs liels, sakopts un skaists. Vienīgā nelaime, nav sezona. Pa visu dārzu var atrast tikai pāris ziedošas orhidejas.Nu ka nav kazai piena, tad nav – dodamies tālāk uz Neatkarības memoriālu. Memoriāls izvietots skaistā, sakoptā dārzā un veltīts visiem Malaizijas brīvības cīnītājiem. Pats monuments gana skaists.Pievienotie faili: 4347918.jpg(116.4 Kb) · 6890179.jpg(111.4 Kb) · 1611595.jpg(67.7 Kb) · 5727398.jpg(59.4 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Pirmdiena, 02.07.2012, 13:17 | Ziņojums # 34
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Pieminēšanas vērts, ir arī ķīniešu tirgus Kuala Lumpur. Atrodas viņš uz slavenās Petaling ielas.Tirgus sāk strādāt no 18:00. Tiek tirgoti visādu brendu pakaļdarinājumi un citādi mēsli. Bet nu šī ir ideāla vieta, kur iepirkt nepieciešamos suvenīrus radiem un draugiem. Uz šo tirgu braucām divas reizes. Pirmajā notika izpēte, kas un, cik maksā! Otrajā jau morāli nobriedis uz maksimālu kaulēšanos, braucām iepirkties. Cenas var nokaulēt pat 2/3 no sākotnējās cenas. Par 50% pat runa neiet, tas ir viegli. Netālu no tirgus vienā no ielas ēstuvēm uzdūrāmies ļoti garšīgam ēdienam. Podiņā uz oglēm apcepti rīsi ar pīli. Ir pieejami mazie un lielie podi. Ar vienu lielo podu pietika abiem. Bija superīgi garšīgi.Pēdējā vakarā ar kājām vēl aizejam līdz Petronas torņiem. Sabildēt torņus tumsā, izgaismotus un varenus. Piemiņai.No rīta agri, ar pirmo viensliedīti nedaudz pēc 6:00 esam jau KL Sentral lai dotos uz lidostu. Līdz lidostai nolemjam doties ar dārgāko, bet krietni ātrāko un ērtāko transporta veidu dzelzceļu, pa kuru kursē KLIA Ekspress. Pieved līdz pašai lidostai. Galvenais iemesls, kas lika izvēlēties tieši šo variantu, bija iespēja iečekoties un nodot savu bagāžu turpat KL Sentral. Nekādu rindu, ātri un ērti. Biļetes cena līdz lidostai ir 35 Rm. Brauciens 30 minūtes. Vēl tikai lidostas „Duty Free” un varam ieņemt vietas „Malaysia Airlines” lidmašīnā uz Londonu.Pāris vārdu par šo aviokompāniju. Ļoti augstas klases un servisa aviokompānija. Lidojuma laikā tikām nemitīgi ēdināti un dzirdināti. Stiprā alkohola un cūciņas saprotamu iemeslu dēļ protams nebija. Bija vīni un alus. Man pirmo reizi mūžā lidojot, tika pasniegts saldējums uz kociņa, tipa „Plombīrs”. Nu vienkārši superīgs serviss. Šai kompānijai klients ir pirmajā vietā. Vismaz tā viņi sevi pozicionē.

Tā nu pagāja šī gada 38 dienas Āzijā. Bija labi un superīgi. Iespaidu un informācijas daudz. Bet tas ir pagājis un jāsāk ir gatavoties jauniem varoņdarbiem.

[END]
Pievienotie faili: 1169555.jpg(81.0 Kb) · 2401988.jpg(42.0 Kb) · 6547526.jpg(71.3 Kb) · 1465118.jpg(47.2 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
andrianDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 19:05 | Ziņojums # 35
Ģenerālleitnants
Grupa: Moderatori
Ieraksti: 558
Reputācija: 23
Statuss: Offline
Quote (Melnais)
Tā nu pagāja šī gada 38 dienas Āzijā

labvēlīga skaudība pārņēma smile
Paldies par karti un foršo ceļojuma aprakstu respect


ChiangMai,ChiangRai,Phuket,Railay,Phi-Phi,Langkawi,Sabah,Cebu,Panglao,Boracay,Palawan,Houay Xai,Bokeo Nam Kan National Park,Beijing,Fihalhohi,Siem Reap,Sihanukville,Koh Rong,Koh Rong Samloem,Kampot, Phnom Penh,Shimla,Manali,Varanasi,Delhi
 
switchsDatums: Piektdiena, 06.07.2012, 12:18 | Ziņojums # 36
Pulkvedis
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 177
Reputācija: 6
Statuss: Offline
Nu atkal paveicās, ka varējāt tik viegli izstāvēt rindas, lai uzšmauktu torņos. Varbūt tiešām cipars ir pie vainas. Bildē redzams, ka Jums vēl veikals aizmugurē ciet, kad mēs atnācām bija jau vaļā, tātad esat agrāk kā mēs bijām.

Izskatās ka lidojāt ar 2stāvīgo boingu, tas ir kaut kas!! Kā sajūtas tādā? smile
 
MelnaisDatums: Pirmdiena, 09.07.2012, 09:07 | Ziņojums # 37
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Quote (switchs)
Bildē redzams, ka Jums vēl veikals aizmugurē ciet, kad mēs atnācām bija jau vaļā, tātad esat agrāk kā mēs bijām.


Biļešu kases un veikals vērās vaļā vienlaicīgi, tas ir īsu brīdi pirms atvēršanas.

Quote (switchs)
Izskatās ka lidojāt ar 2stāvīgo boingu, tas ir kaut kas!! Kā sajūtas tādā?


Par "Air Asia" biļešu cenām uz otro stāvu nelaiž. biggrin Tas ir biznesa klasei. Lidojot nekādas atšķirības starp 2 stāvīgo vai standarta ļoteni nejutu.


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
Forums » Malaizija, Singapūra un Bruneja » Atsauksmes un atskaites » Trips uz Malaiziju Raflēzijas un citus jaukumus lūkot (Malaizija - 1.03 - 07.05.2012)
  • Lappuse 3 no 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2023