Svētdiena, 05.02.2023, 02:13
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Kuala Lumpura, Langkawi marts, aprīlis 2010 - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: Kurkulis, andrian  
Forums » Malaizija, Singapūra un Bruneja » Atsauksmes un atskaites » Kuala Lumpura, Langkawi marts, aprīlis 2010
Kuala Lumpura, Langkawi marts, aprīlis 2010
MelnaisDatums: Svētdiena, 11.07.2010, 11:28 | Ziņojums # 1
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Vēl nebija atmazgājušies iepriekšējā ceļojuma putekļi (19.03.09. - 08.05.09. Taizeme, Mjanma, Laosa), kā 14.maijā uz e-pastu pienāca ļoti kārdinošs piedāvājums no aviokompānijas Air Asia: lielākajai daļai reisiem pa Āziju jāmaksā tikai lidostas nodoklis. Par cik šīs aviokompānijas pakalpojumus bijām izmantojuši iepriekšējā ceļojuma laikā un bijām ļoti apmierināti gan ar cenu, gan lidmašīnām, gan apkalpošanu - tad nebija ilgi jādomā, lai saprast, ka šādu piedāvājumu neizmantot būtu muļķīgi. Atlika tikai pāris stundu garumā saplānot ceļojuma maršrutu. Bija nolemts ceļojumam veltīt 52 dienas un apmeklēt sekojošas valstis: Malaiziju, Filipīnas, Singapūru un Taizemi.
Tika nopirktas biļetes uz šādiem lidojumiem (biļešu cena norādīta par divām personām):

1. London - Kuala Lumpur (Malaizija) Ls 254,92
2. Kuala Lumpur - Clark (Filipīnas) Ls 32,58
3. Clark - Kuala Lumpur Ls 32,58
4. Kuala Lumpur - Phuket Ls 15,22
5. Phuket - Singapore Ls 31,22
6. Singapore - Kuala Lumpur Ls 14,65
7. Kuala Lumpur - Langkawi (Malaizija) Ls 14,65
8. Langkawi - Kuala Lumpur Ls 10,35
9. Kuala Lumpur - Bangkok (Taizeme) Ls 15,22
10. Bangkok - Kuala Lumpur Ls 31,61
11. Kuala Lumpur - London Ls 154,59

Atlika tikai nopirkt biļetes uz Londonu un atpakaļ. Ap baltajiem Ziemassvētkiem arī avio kompānijai Ryanair bija atlaides, kaut gan pateicoties Londonas lidostas augstajiem nodokļiem, biļešu cenas salīdzinot ar Air Asia izskatījās salīdzinoši dārgas:
12. Rīga - London Ls 49,70
13. London - Rīga Ls 92,92

Tika arī norezervētas naktsmītnes kopumā 27 naktīm. Viesnīcas bija gan pavisam vienkāršas, gan arī tīri pieklājīgas ar brokastīm un baseiniem. Kopā par visām viesnīcām tika samaksāts Ls 390,26.
Pats pēdējais ceļojumam nepieciešamais atribūts - apdrošināšana tika iegādāts BAN par Ls 54,12.
Ceļojumam sākoties mēs bijām iztērējuši Ls 1194,59.

Filipīnu apraksts šeit
Singapūras apraksts šeit.
Taizemes apraksts šeit.

hands :hands: hands


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Svētdiena, 11.07.2010, 11:29 | Ziņojums # 2
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Turpinājums par iesākto ceļojumu:

No Rīgas izlidojām 26.martā, kad šeit vēl bija īstā ziema un sniegs. Mūsu apģērbs atbilstošs Āzijai, kur būs karstākais un sausākais no gadalaikiem. Viena bagāža uz abiem un ceļojums var sākties.
Stansted lidostā Londonā jāpavada 12 stundas, bet vieglā apģērba dēļ arī aiziet nekur nevaram. Reiss plkst.23.05 (pēc Londonas laika). Lidmašīna aizpildīta par visiem 100%. Ēdināšana biļetes cenā nav iekļauta, bet iegādāties dažādas uzkodas nav problēmas. Lidmašīnā izdala imigrācijas kartes, kuras vēlams aizpildīt lidojuma laikā, lai lidostā robežkontrolē nebūtu kavēšanās (pildspalva un pase, nākošo reisu biļetes un viesnīcu adreses jātur tuvumā). Pēc 14 stundu lidojuma, beidzot esam Kuala Lumpurā (KL) - Malaizijas galvaspilsētā, kas mūs sagaida ar tikai Āzijai raksturīgo karsto un mitro gaisu. Robežkontrolē saņemam zīmogus pasēs, saņemam bagāžu un lūkojam kur samainīt naudu. Maiņai mums ir ASV dolāri. Malaizijas nauda: Ringgit. 1RM ~ 15 sant.
Lidosta (LCCT) atrodas 57km no KL. Ar Air Asia "Sky bus" pa 2x9RM tiekam līdz KL Sentral. Tas ir KL galvenais transporta mezgls. Tur pārsēžamies Kuala Lumpuras lepnumā - viensliežu dzelzceļā un braucam līdz savam hotelim. Brauciens gandrīz līdz maršruta beigām maksā 2,5RM. Hotelis "Tuna Hotel" (http://www.tunehotels.com/our-hotels/downtown-kl) jau laicīgi norezervēts sniedz mums naktsmītnes uz 3 naktīm, par visu kopā - Ls 31,50. Istaba maziņa, gulta, paceļams galdiņš, nakts skapītis. Ir duša (par dvieļiem jāmaksā atsevišķi) un aircondišens. Samērā tīrs un kārtīgs. Laba cenas attiecība pret kvalitāti.
Pirms ceļojuma jau atzīmējām "obligātos apskates objektus" un mūs interesējošs objektus katrā pilsētā. KL sākam apskatīt ar veco dzelzceļa staciju "Old Railway Station", ko savā laikā uzcēla angļu kolonizatori. Stacijas komplekss tika pabeigts 1910 gadā. No KL Sentral jābrauc ar vilcienu 1 pietura (2x1RM). Arhitektūra brīnišķīga.
Tur pat netālu atrodas arī valsts galvenā mošeja "Masjid Negara". Tiekam ieģērbti musulmaņu halātos (lai patiesiem musulmaņiem var acīs rādīties) un basām kājām ejam lūkoties. Iespaidīgi! Pašā galvenajā lūgšanu zālē ieeja atļauta tikai musulmaņiem, pārējiem tikai ielūkoties. Laikā kad notiek lūgšanas ieeja mošejā tūristiem ir liegta.
TV tornis, 5 augstākais pasaulē (421m). Ar gada sākumu ieviestas izmaiņas TV torņa apmeklēšanā. Vairs nav iespējams nopirkt tikai biļeti braucienam uz TV torņa skatu laukumu. Tiek piedāvāts izvēlēties starp divām paketēm A un B. Mūsu izvēle krita uz paketi A kurā bez TV skatu laukuma ietilpa arī neliela ZOO apmeklējums, F1 simulators un izjāde ar poniju. Paketes cena 38RM (agrāk skatu laukums maksāja 20RM) vienam cilvēkam. Ar fikso liftu tiekam ātri uzrauti TV torņa skatu laukumā. Jūtamies vīlušies, trūkst plašuma sajūtas, nav salīdzināms ar "Bajok Tower" Bangkokā. Domājams tas tādēļ, ka Bajokam skatu laukums nav slēgtā telpā. ZOO tāds maziņš, var apskatīt visādus rāpuļus. Man visvairāk iepatikās kolosāla liela varde. Uzmanību "īstiem" večiem kuru svars ir virs 100Kg. Braucienam ar F1 simulatoru tiek pielaisti tikai līdz 100Kg. Man lika uzrāpties uz svariem, kuri nodevīgi parādīja 106Kg. Izbrauciens ar F1 simulatoru ar to bija beidzies. Pie ponija es protams nemaz nepiegāju. Nabagam mugura būtu salūzusi ja es būtu uzkāpis. No TV torņa ir 10 minūšu gājiens līdz Petronas Towers.
Petronas Towers augstākā celtne pasaulē. Augstums 451,9m. Ierodoties agri no rīta pie dvīņu torņu kasēm ir iespējams saņemt bezmaksas biļetes skatu laukuma apmeklējumam. Biļešu skaits ir ierobežots (1700 apmeklētāju dienā) un apmeklējums ir stingri noteiktā laikā. Skatu laukums ir izvietots kā tilts (Skybridge), kas savieno divus torņus. Skybridge atrodas starp ēkas 41 un 42 stāvu un atrodas 170m augstumā. Diemžēl mūsu atrašanās KL iekrita svētdien un pirmdien, kad Petronas Towers ir slēgts. Atlika vien Petronas Towers nofotografēt. Speciāli braucām torņus bildēt tumšajā diennakts laikā, kad tur viss ir izgaismots. Skati ļoti aizraujoši un iespaidīgi.
Laiks pagāja ātri un pienāca 30.marts kad jādodas uz lidostu un jālido uz Filipīnām. No KL Sentral uz LCCT šoreiz izmantojām citu autobusu kompāniju "Star Shuttle". Maršruts un serviss tāds pats, biļetes cena 2x8RM. Pēc apmēram 50 minūšu brauciena esam lidostā. Jāatzīmē ka Kuala Lumpuras LCCT (Low Cost Carrier Terminal) lidostā šī ceļojuma laikā pabūsim vēl 7 reizes. Šo lidostu es tagad pārzinu tikpat labi kā Rīgas lidostu. Ātri piereģistrējamies, izejam robežkontroli un pēc brīža jau lidojam uz Filipīnām.
Turpinājums sekos


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MurmulisDatums: Svētdiena, 11.07.2010, 16:45 | Ziņojums # 3
Leitnants
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 55
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Gaidām turpinājumu!!! ok
 
MelnaisDatums: Pirmdiena, 12.07.2010, 19:59 | Ziņojums # 4
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Lūdzu turpinājums:
Pavadot Singapūrai atvēlēto laiku ir pienācis 24.aprīlis un laiks doties atpakaļ uz Malaiziju. Mana mīļā aviokompānija "Air Asia" no Singapūras nogādā mūs vispirms uz Kuala Lumpuru un tālāk no KL uz Langkawi salu. Pēdējais ir domestic (iekšzemes) reiss un nekādas muitas vai robežkontroles te nav paredzētas. Lidojums 1 stundu un jau tuvojoties Langkawi salai pa iluminatoru paveras brīnišķīgi skati uz daudzajām saliņām.
Latvijā jau bijām norezervējuši naktsmītnes 6 naktīm "Zackry Geust House" (http://www.zackryguesthouse.langkawinetworks.com). Par cik bijām pasūtījuši arī transfēru, lidostā mūs sagaidīja šoferītis kurš lēnītēm, nekur nesteidzoties apstaigāja atlidojušos pasažierus un uzrādot lapiņu meklēja sev uzticētos ceļotājus. Kamēr viņš tā staigāja, mūs ātri uzmeklēja un uzrādot mazu lapiņu ar mūsu vārdiem uzrunāja viena meitene. Saņemot apstiprinošu atbildi ka tie esam mēs atplauka neiedomājamā smaidā un izplūda garos runu plūdos. Stāsts par to kā viņu sauc, ka viņa ir no Anglijas, rezervējusi istabiņu tai pašā gesthousā, tur pateikuši, lai lidostā meklējot mūs un tā viņa tiks uz rezervētajām naktsmītnēm. Beidzot mūs ir atradis arī mūsu transfēra šoferītis, sasēdina mūs mazā busiņā un aizvizina līdz "Zackry Geust House". Transfērs izmaksā 20RM uz visiem. Uz angļu meičuka jautājuma cik naudiņas no viņas pienākas - atbildu, ka naudu neņemšu, bet viņa ir parādā divus aliņu. Uz ko saņemu atbildi OK!!!!!
"Zackry Geust House" mūs jau sagaida jaukā saimniecīte un mūsu draugi no Latvijas. Ātri tiek izrādīts kas un kā. Tiek izsniegta lapiņa kurā pašam ir jāatzīmē cik aliņus no ledusskapja izdzersi (3RM), cik kg veļas tiks nodots laundry servisā un.t.t. Viss ir balstīts uz pilnīgu uzticēšanos. Nekādas tavas darbības netiek kontrolētas. Vārdu sakot "Zackry Geust House" ir klasiska beckpackeru mītnes vieta ar tai raksturīgo nepiespiesto atmosfēru. Kafija, tēja un ūdens bez maksas. WiFi internets par brīvu. Kopējā ēstuvē TV. Līdz pludmalei 500m. Motobaiku īre.
Esam norezervējuši atsevišķu bungalo par 60RM diennaktī. Liela divguļama gulta, duša, karstais ūdens, tualete, airkondišens. Veļu, dvieļus maina ik pēc 2 naktīm. Patīkami, ka no rīta vari pamosties no putnu čivināšanas un gekoniņu (tie ir cilvēku draugi, jo ķer mušas un citus mošķus, kas traucē dzīvot) gurkšķēšanas. Brokastis gatavojam paši kopējā virtuvē.
Nākošā rītā nolemjam doties apgūt vietējos tūrisma apskates objektus. Langkawi taxi ir fiksēta cena no punkta A uz punktu B, ņemot vērā ka esam četri, izrēķinam, ka tas būs pats ērtākais pārvietošanās līdzeklis.
Brauciens pie pilsētas simbola - ērgļa. Milzīgs laukums un centrā skulptūra - ērglis ar skatu uz jūru. Samērā iespaidīgi un skaisti. Sabildējamies paši, sabildēju arī musulmaņu meičukus pie ērgļa un dodamies tālāk. Apskatam kadetu skolas ierindas mācību nodarbību, pāris mošejas un tālāk dodamies uz agro dārzu. Ieeja 15RM no cilvēka, bet tas bija to vērts. Tiekam iesēdināti atvērtā mašīnā un gides pavadībā izvizināti un iepazīstināti ar visiem tur augošajiem augļu kokiem un krūmiem. Par katru augu īss stāstījums un degustācija! Atraktīvajam šoferim galva pilna ideju, kā uzņemt interesantākos kadrus. Beidzoties ekskursijai vēders pilns. Iespēja vēl agro dārza veikalā iepirkt dažādus suvenīrus un vietējos ekoloģiskos produktus. Tālāk dodamies uz dabas parku. Ieeja 22RM no cilvēka un 6RM paciņa ar dzīvniekiem paredzēto pārtiku (nav obligāti). Patīkami konstatēt, ka uzraksta "dzīvniekus nebarot" vietā, šeit pie katra būrīša piestiprināta plāksnīte ar konkrētā dzīvnieka mīļākajiem ēdieniem. Parocies paciņā, atrod vajadzīgo un pabaro. Jauki un pārdomāti. Pēc visa šitā esam saulē uzkarsuši un gribas mājās pie auksta aliņa un airkondišena. Mūsu taxi, kas mūs pacietīgi, bez jebkādas papildus samaksas gaida katrā no apskates objektiem, tiek dota komanda vest mūs atpakaļ. Pēc brīža jau esam savā vēsajā bungalo. Kopā par taxi samaksājam 93RM. Saulrieta sagaidīšana pludmalē un atvadu mielasts par godu mūsu Latvijas draugiem, kuri rīt dodas mājup.


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Pirmdiena, 12.07.2010, 20:00 | Ziņojums # 5
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Esam palikuši divatā un kā viss ērtāko un lētāko transporta līdzekli tālākai Langkawi apskatei nolemjam izmantot motobaiku. Motobaika īre uz diennakti 30RM + degviela. Turpat savā "Zackry Geust House" no rīta izīrējam motobaiku un nolemjam braukt apskatīt vienu no galvenajām Langkawi atrakcijām - Cable Car. Tas ir tāds 4 vietīgs Siguldas vagoniņš, tikai vienā trosē daudz vagoniņu un mērogi pavisam citi. Maksa 30RM no cilvēka. Tas noteikti ir tā vērts. Pirmā pietura 635m, otrā pietura - 705m. Izjūtas neaprakstāmas, it kā Tu staigātu pa mākoņiem. Un vēl tas tilts "uz nekurieni"... To tikai tur var izdomāt: uzbūvēt tiltu no viena kalna uz otru ar apšaubāmu balstu un vēl šūpojas. Ja esat Langkawi, tas ir jāizbauda. Mājup ceļā piestājam jahtu piestātnē, atrodam restorānu "CCCP" (kādam tur noteikti uz nostaļģiju pavilks :)) ), viņš ir slēgts (cik likumsakarīgi) un pie viņa varam tikai nofotografēties. Vakarā mūsu geusthousa recepšenā pasūtam ceļojumu pa apkārtējām salām "Island Hopping". Cena 35 RM no cilvēka. Kā jau visur Āzijā no rīta pie mūsu geusthousa piebrauc minibuss ar kuru tiekam nogādāti laivu piestātnē, sadalīti pa laivām, ieģērbti glābšanas vestēs un ceļojums var sākties. 1. pietura. Mūs sagaida mazie, zaglīgie diedelnieki - mērkaķi. Izbrīna cilvēku attieksme, jo ekskursijas aprakstā bija pieminēts, ka šī ir mērkaķiem bagāta sala, tad kāpēc sist un spert viņiem? Šeit ar varu neviens netika vests. Diedelnieku pavadībā ejam uz salas vidu, kur atrodas saldūdens ezers: dziļš un draudīgs. Teika vēsta, ka to pieraudājusi kāda meiča, gaidot savu izredzēto. 2. pietura. Ērgļu barošana. Laivnieks iemet ūdenī barību un pēc mirkļa jau ērgļu bari metas virsu mielastam. Mazliet baiss skats. 3.pietura. Pludmale ar dzidru ūdeni. Šeit redzējām kā peldas musulmaņu meičas. Ir arī foto.
Pēdējā dienā tiek iepirkta "munīcija" tax free veikalos turpmākajai ceļojuma daļai, pludmalē sakarsušais ķermenis dzesēts ūdenī un klāt ir arī atvadu vakars no viesnīcā iegūtajiem paziņām: čehs Džons, kurš tur dzīvo jau 14 mēnešus (pat savu biznesu jau geusthousā atklājis, gatavo vakariņas uz pasūtījuma pa 15RM porcija), nesen ieradušās 2 igauņu meičas saņem instrukcijas, kur - kas ir jāredz, vācu pensionārs, draiskā angļu meiča, kura tā arī palika man parādā 2 aliņus No rīta samaksājam pašu pierakstītos rēķinus un ar izsaukto taxi pa 20 RM tiekam nogādāti lidostā. Tur arī konstatējam, ka mūsu reisa uz Kuala Lumpur vispār nav!!! Neviens pat nav iedomājies atsūtīt uz e-pastu vēstuli par izmaiņām. Griežamies pie Air Asia informācijas lodziņa. kurā mēs zibenīgi tiekam pārmesti uz citu (1 stundu ātrāku) reisu ar kuru tad veiksmīgi tiekam līdz KL. Tālāk ceļs mūs vedīs uz Taizemi.


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Pirmdiena, 12.07.2010, 20:01 | Ziņojums # 6
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Nobeigums!!!!! cool
Atrodoties Langkawi nobaudījām dažādas virtuves. Visvairāk iepatikās un iesaku arī pārējiem ceļotājiem ēstuvi "Cactus" - katrs viesis tiek mīļi sagaidīts ar teicienu "laipni lūgti mājās", ēdiens garšīgs un par ļoti pieņemamu cenu. Tiku pie ceptās pīles, tomātu, kartupeļu salātiem, alus. Porcijas milzīgas. Uz diviem 60RM. Savukārt indieši ar savu nevīžību un mūžīgo pofigismu mani sarūgtināja. Tika pasūtīts mufons (kaza) ar visādiem salātiem un piedevām. Pats mufons bija mīksts un garšīgs, bet vispirms tika sajauktas sulas, pēc tam sāls vietā atnests cukurs un finālā nekādi nevarējām sagaidīt kad varēsim norēķināties. Atstājām uz galda 60RM un aizgājām. Nolēmām vairs uz turieni neiet. Jēru ēdām arābu krogā (īpašnieks irānis). Pasūtījām jēra kebabu un grilētu fileju ar kauliņu. Atmosfēra un apkalpošana ideāla. Porcijas lielas un garšīgas, klāt vēl arī salāti un dažādas piedevas. Protams neiztrūkstoši alus. Labi, bet priekš beckpackeriem nedaudz par dārgu, kopā 137RM. Izmēģinājām arī turku tautas sniegtos ēdināšanas pakalpojumus. Tikko atvērta ēstuve, turks sagaida pie ieejas, tīrs, svaigs, gatavo acu priekšā. Paēdām grilētas vistiņas ar aliņu. kopā 48RM. Ļoti sakarīgi.

Neliels kopsavilkums par Malaiziju (personīgi mans un varbūt subjektīvs):
Neskatoties uz to ka Malaizijas valdošā reliģija ir islams, tas netraucē ceļotājiem, jo nav tik radikāls kā tas ir arābu valstīs. Ir protams atsevišķi ierobežojumi un acīs krīt meičuki ar lakatiņiem, bet tas vairāk attiecas uz KL un Kota Kinabalu. Langkawi tas viss ir daudz brīvāk, laikam iespaido Puketas tuvums :)). Nu protams nakts dzīve radikāli atšķiras no Pataijas.
Naktsmītnes:
nedaudz dārgākas kā Taizemē, vienā līmenī ar Filipīnām un krietni lētāk kā Singapūrā. Vispārējā izvēle KL ir krietni nabadzīgāks nekā Taizemē, Langkawi neizjūt naktsmītņu trūkumu. Ir pieejamas naktsmītnes dažādām prasībām un maku biezumiem. Vienmēr varēs atrast brīvu istabu.
Ēšana:
nedaudz dārgāk kā Taizemē, vienā līmenī ar Filipīnām un lētāk kā Singapūrā. Trūkst ēdienu tirdzniecība no ratiem (makašņicas) uz ielām. KL var būt problēmas ar alkoholu vai pat alu krogos. Langkawi tādu problēmu nav.
Alkohols, alus, cigaretes:
KL ir zināmas problēmas ar alkohola iegādi, tas tiek pārdots tikai atsevišķos veikalos un ir salīdzinoši dārgs, alu var nopirkt daudz brīvāk, bet arī salīdzinoši dārgs. Tai pašā 7elevenā mazā pudelīte maksā kādus 7RM. Cigaretes KL maksā gandrīz tikpat kā pie mums. Pilnīgs pretstats ir Langkawi, kas ir beznodokļu zona. Daudz "Duty free" veikalu ar brīnišķīgu izvēli un patīkamām cenām. Mēs pirkām 1 litru "Bombej" džinu par 45RM, alu "San Miguel" skārdeni par 1RM, cigaretes par 1,6RM par paciņu.
Vienā vārdā sakot Langkawi varētu būt tā zeme, kur savas sirmās dienas baudīt pensionāriem. Dzīve tur ir krietni lētāka un klimatiskie apstākļi krietni jaukāki nekā pie mums. Apkārt pludmales, saule un tropu augļi.


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
andrianDatums: Trešdiena, 28.07.2010, 11:24 | Ziņojums # 7
Ģenerālleitnants
Grupa: Moderatori
Ieraksti: 558
Reputācija: 23
Statuss: Offline
Quote (Melnais)
un kā viss ērtāko un lētāko transporta līdzekli tālākai Langkawi apskatei nolemjam izmantot motobaiku

man gan ir baile uz tāda verķa žonglēt crazy


ChiangMai,ChiangRai,Phuket,Railay,Phi-Phi,Langkawi,Sabah,Cebu,Panglao,Boracay,Palawan,Houay Xai,Bokeo Nam Kan National Park,Beijing,Fihalhohi,Siem Reap,Sihanukville,Koh Rong,Koh Rong Samloem,Kampot, Phnom Penh,Shimla,Manali,Varanasi,Delhi
 
MelnaisDatums: Trešdiena, 28.07.2010, 12:08 | Ziņojums # 8
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Quote (andrian)
man gan ir baile uz tāda verķa žonglēt

A Tu nebaidies, sāc un aizies....... ok


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
ĶīnietisDatums: Sestdiena, 31.07.2010, 22:52 | Ziņojums # 9
Leitnants
Grupa: Moderatori
Ieraksti: 70
Reputācija: 5
Statuss: Offline
Labs raksts!

Give a fish to a man; he has food for a day.
Teach a man to fish; he learns a skill for life.

Fan Li

 
Forums » Malaizija, Singapūra un Bruneja » Atsauksmes un atskaites » Kuala Lumpura, Langkawi marts, aprīlis 2010
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2023