Ceturtdiena, 02.02.2023, 03:13
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Filipīnās tiesa paziņo spriedumu ASV jūras kājniekam - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: Kurkulis, andrian  
Forums » Filipīnas » Jaunumi » Filipīnās tiesa paziņo spriedumu ASV jūras kājniekam
Filipīnās tiesa paziņo spriedumu ASV jūras kājniekam
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 03.12.2015, 13:05 | Ziņojums # 1
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Filipīnās, Olangapo pilsētas tiesa 30.novembrī ir darījusi zināmu verdiktu ASV jūras kājnieka Joseph Scott Pemberton lietā, kurš tika apsūdzēts par Jennifer Laude slepkavību.

Sekojot krimināllietas materiāliem 2014.gada 11.oktobrī 19 gadīgs amerikāņu jūras kājnieks Joseph Scott Pemberton atpūšoties Olongapo nakts klubā iepazinās ar savu nākamo upuri 26 gadus veco meiteni- prostitūtu Jennifer Laude. Nenojaušot, ka patiesībā viņš ir iepazinies ar ladyboy, nevis ar meiteni, armijnieks uzaicināja upuri uz savu viesnīcu „Celzone Lodge” un viesnīcas istabā nodevās orālam seksam. Tikai pēc tam flotes jaunākais kaprālis ievēroja ka partnerim arī ir dzimumloceklis. No apziņas, ka tikko nodarbojies ar seksu ar citu puisi un bijis homoseksuālās attiecībās amerikāņu karavīram izraisīja šoku. Kā tālāk pastāstīja apsūdzētais, tad tas viņā izraisīja riebumu un viņš atgrūdis Jenniferu. Bet prostitūta atbildot iesitusi viņam stipri pa ausi. Sākoties cīņai viņš esot nedaudz žņaudzis savu upuri un pēc tam iebāzis viņas galvu klozeta podā. Tādā pozīcijā arī tika atrasta noslepkavotā persona.Joseph Scott Pemberton:Jennifer Laude:Ātri pēc slepkavības tika noskaidrota vainīgā persona, jo abus bija fiksējusi viesnīcas drošības kamera. Joseph Scott Pemberton tika arestēts savā dienesta vietā uz aviācijas bāzes kuģa „Peleliu”. Tiesas process Filipīnas sabiedrībā izsauca milzīgu rezonansi. Daudzi protestētāji pulcējās pie tiesas zāles ar plakātiem: „Justice for Jennifer Laude”, „Justice for Filipinos”, tāpat protestētāji pieprasīja lai vainīgā persona izcieš sodu Filipīnās.Tiesas spriedumā Joseph Scott Pemberton tiek atzīts par vainīgu šajā slepkavībā un pavadīs cietumā 12 gadus. Tiesības uz priekšlaicīgu atbrīvošanu būs iespējama pēc 6 gadiem. Papildus vainīgajam ir jāizmaksā 4 500 000 peso Jennifer Laude ģimenei, kā morālā kompensāciju. Par apsūdzētā soda izciešanas vietu lems amerikāņu un filipīniešu varas iestādes pārrunās. Visticamāk, ka slepkava sodu izcietīs ASV, un gan jau prezidents ātri apžēlos savas valsts militāro spēku pārstāvi.

Šis tiesas spriedums ir izsaucis jaunu neapmierinātību sabiedrībā. Kā paziņoja cietušās ģimenes advokāts: „Tā ir bēdīga diena Filipīnām, mēs redzam ka ASV dabū visu ko vēlas!”

Kāda būtu secinājumi no šī gadījuma. Tīri manas pārdomas.

Pirmais ir tāds, ka visas lielvaras savā rīcībā ir līdzīgas un vienmēr rīkojas nožēlojami un neglīti. Tiek izmantoti visi iespējamie resursi un tiek izdarīts spiediens uz valstu varas iestādēm. Un nav būtiski vai amerikāņi izdara spiedienu uz Filipīnu varas iestādēm, kad viņu karavīrs ir noslepkavojis Filipīnu pilsoni, vai Krievija izdara spiedienu uz Armēņu varas iestādēm, kad viņu karavīrs ir nogalinājis armēņu ģimeni. Lielvarām vienmēr liekas, kas tur liels, kad tiek nogalināts kāds vietējais iezemietis. Viņu karavīru vērtība ir nesalīdzināmi lielāka, par noslepkavotiem vietējiem. Tieši tāpēc man nepatīk neviena no šīm iedomīgajām lielvarām.

Otrais būtu pašiem jābūt uzmanīgiem atrodoties Taizemē vai Filipīnās. Tīri cilvēciski es protams varu saprast to šoku, ko piedzīvoja šis jauneklis, uzzinot ka nodarbojies ar seksu nevis ar meiteni bet puisi. Bet nekādi nevaru saprast un atbalstīt slepkavības. Vēlreiz atkārtoju, ja neņemam meičukus Go Go bāros, bet parastos bāros, uz ielas vai kā savādi, tad ir jābūt ļoti uzmanīgiem. Ja redzat ļoti skaistu meiteni, tad jābūt ir 2x uzmanīgākiem. Liela iespēja ka tas ir ladyboy! Pievērsiet uzmanību gāmuram un pēdas izmēram. Tās ir 2 lietas, kuras nekādi nevar izmainīt. prof
Pievienotie faili: 5679013.jpg(29.9 Kb) · 3036788.jpg(17.5 Kb) · 5732580.jpg(20.9 Kb) · 4146686.jpg(87.1 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
Forums » Filipīnas » Jaunumi » Filipīnās tiesa paziņo spriedumu ASV jūras kājniekam
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2023