Svētdiena, 18.04.2021, 04:41
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Prezidents Rodrigo Duterte darbībā - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Foruma moderators: Kurkulis, andrian  
Forums » Filipīnas » Jaunumi » Prezidents Rodrigo Duterte darbībā (viss par sarunātām muļķībām, skandāliem, fiasko)
Prezidents Rodrigo Duterte darbībā
MelnaisDatums: Pirmdiena, 09.05.2016, 10:00 | Ziņojums # 1
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Šodien Filipīnās liela diena, prezidenta vēlēšanas. Pavisam filipīniešiem būs jāizvēlas no pieciem kandidātiem. Miriam Defensor Santiago, Jejomar Binay, Rodrigo Duterte, Grace Poe un Mar Roxas. Viskolorītākais no kandidātiem ir Rodrigo Duterte, kurš bijis Davao mērs 7 reizes, un ir visreālākais kandidāts prezidenta vēlēšanās.Viņam patīk piedāvāt vienkāršus risinājumus sarežģītos jautājumos. Tāds pats kā Žirinovksis Krievijā un Donalds Tramps ASV. Slavens ar savu populismu, bezkompromisa cīņu ar noziedzību un ļoti ciniskiem izteicieniem. Laikā, kad viņš bija Davao pilsētas mērs tika radīti nāves ešeloni, kuri bez tiesas nogalināja kriminālos elementus Davao pilsētā. Tādā nežēlīgā un beztiesīgā veidā Duterte ir nodibinājis zināmu kārtību viņa vadītājā pilsētā. Savulaik Davao cietumā tika ievietota Austrālijas misionāre kopējā kamerā ar vīriešiem. Notika grupveida izvarošana, un kad cietumā ieradās Duterte, viņa teksts šokēja daudzus: "Mhmmmm... Skaista sieviete, man kā pilsētas mēram bija jābūt pirmajam, kas viņu izvaro!". Kā nākamais šokējošais paziņojums bija, kad žurnālisti pajautāja, ko Duterte darīs, ja viņa bērni nomēģinās narkotikas. Atbilde bija: "Es viņus nogalināšu!".

Personīgi es neuzskatu, ka tas ir labākais variants Filipīnām. Bet ne man par to lemt un spriest, kā šodien lems paši filipīnieši, tā arī būs. Viņiem būs jādzīvo turpmākos 6 gadus ar to prezidentu, ko ievēlēs.
Pievienotie faili: 5407130.jpg(29.2 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Pirmdiena, 16.05.2016, 15:13 | Ziņojums # 2
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Kam bija jānotiek, tas arī notika. Sveicam Filipīnas tautu ar Jauno prezidentu! Kā savus pirmos darbus jaunais prezidents pēc ievēlēšanas minēja:

1. - atcelt moratoriju uz nāves sodu izpildi;
2. - nežēlīga cīņa ar noziedzību un narkomāniju;
3. - atļaut drošības spēkiem likvidēt noziedzniekus uz vietas;
4. - visā valstī ieviest komandantstundu bērniem;
5. - aizliegt lietot alkoholu un smēķēt telpās...

huh........ domāju drīz mēs redzēsim šī populista nākamos crazy idejas un darbības. Ja godīgi, tad man ir žēl Filipīnas....


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
ekzeDatums: Pirmdiena, 16.05.2016, 17:52 | Ziņojums # 3
Majors
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 98
Reputācija: 3
Statuss: Offline
piektais punkts diezgan interesants - tad Bārus jāslēdz smile
 
MelnaisDatums: Trešdiena, 03.08.2016, 11:35 | Ziņojums # 4
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Jaunais Filipīnu prezidents Rodrigo Duterte darbībā

Starptautiskās cilvēktiesību organizācijas vērsušās pie ANO nosodīt iespējamo narkotiku tirgoņu un narkomānu masu slepkavības Filipīnās, kuras sākās pēc tam, kad prezidenta vēlēšanās uzvarēja un amatā stājas Rodrigo Duterte.

Kā raksta „The Guardian”, tad trīs mēnešu laikā valstī tika nogalināti 770 narkotiku lietotāju vai narkotiku pārdevēju. Viņi gājuši bojā no policistu, brīvprātīgo kārtībnieku vai vienkāršu cilvēku rokām, kurus Duterte aicināja ņemt rokās ieročus un cīnīties ar narkomafiju. Savā inaugurācijas runā Rodrigo Duterte aicināja filipīniešus iet un nogalināt narkotiku tirgotājus un narkomānus patstāvīgi, apsolot tiem savu atbalstu un balvas.

Filipīnu ziņu aģentūra „ABS CBN” ir publicējusi monitoringa rezultātus, kuri parāda, cik cilvēku bija nogalināti policijas operāciju laikā un cik daudz nošautu no nezināmu personu puses. Kā noskaidrojās, tad policisti ir nogalinājuši tikai katru trešo no kopējā skaita, tas ir no 770 zināmiem upuriem policijas rēķinā ir tikai 228 upuri.

Human Rights Watch, Stop AIDS un International HIV / AIDS Alliance ir starp vairāk nekā 300 pilsoniskās sabiedrības grupām, kuras ir parakstījušas kopīgu vēstuli Starptautiskajai Narkotiku kontroles padomei (INCB) un ANO Narkotiku un noziedzības birojam (UNODC), aicinot pārtrauktu šo noziegumu noklusēšanu.

"Mēs aicinām ANO narkotiku kontroles organizācijas publiski nosodīt šīs zvērības Filipīnās. Bezjēdzīga nogalināšana nevar būt par pamatu cīņa ar narkotiku izplatīšanu", teica šīs vēstules koordinators International Drug Policy Consortium (IDPC) izpilddirektors Anna Fordham.

Ietekmīgs filipīniešu senators, bijušais Tieslietu ministrs Leila de Lima ir jau publiski asi vērsies pret šādu praksi paziņojot, ka policisti un sevišķi anonīmie linčotāji nogalina tai skaitā pilnīgi nevainīgus cilvēkus, vienmēr attaisnojot savus noziegumus kā cīņu ar narkotikām.

Pagājušā mēnesī Manilā bruņoti cilvēki uz motocikliem nogalināja 6 cilvēki uz ielas. Par šī ārprāta simbolu kļuva Jennelyn Olaires fotogrāfija, kur viņa tur savās rokās nogalināto vīru un blakus ir redzams kartona plakāts ar uzrakstu “Pusher Ako”, kas nozīmē „narkotiku tirgotājs”. Kā pastāstīja Jennelyn Olaires, tad viņas vīrs nekad nebija tirgojis narkotikas, bet bija narkomāns. Naudu vīrs pelnīja strādādams par velorikšu un ironijas pēc vēlēšanās bija balsojis par Rodrigo Duterti.

Un tas ir tikai sākums….. ir zināmi vēstures piemēri .. un ir zināms ar ko tas viss beidzās.... sad .
Pievienotie faili: 5905831.jpg(52.3 Kb) · 5228305.jpg(54.9 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Trešdiena, 10.08.2016, 18:19 | Ziņojums # 5
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Duterte sarunājis kārtējās stulbībasIzraisījies nopietns diplomātiskais skandāls starp ASV un Filipīnām, pēc Filipīnu prezidenta Rodrigo Dutertes 5.augusta sniegtās intervijas televīzijas kanālam. Duterte savā ierastajā populistiskajā stilā nodēvēja ASV vēstnieku Filipīnās Philipu Goldbergu par „zilo” un „kuces dēlu”. „Kā Jūs zināt es cīnos ar ASV vēstnieku, ar to „zilo” un „kuces dēlu”. Viņš mani ir sakaitinājis” tā izteicies Duterte. Vēl viņš apvainoja Goldbergu par iejaukšanos Filipīnas iekšējās lietās, atgādinot vēstnieka izteikumus prezidenta vēlēšanu laikā. Konkrēti pārmetot vēstnieka kritiku, kura bija vērsta pret Duterti pēc viņa izteikumiem par notikumiem 1989.gadā, kad Davao pilsētas cietumā notika ieslodzīto nekārtības un to rezultātā tika nežēlīgi izvarota un nogalināta austrāliešu misionāre. Toreiz Duterte paziņoja, ka izvarotā un nogalinātā sieviete bija ļoti skaista un viņam kā Davao pilsētas mēram šī sieviete bija jāizvaro pirmajam.

Šādi Filipīnas prezidenta izteikumi pamatoti izsauca aizvainojumu ASV, kur Filipīnu vēstnieks ASV Patrick Chuasoto tika izsaukts uz Valsts Departamentu sniegt paskaidrojumus par Dutertes izteikumiem.

Domāju, ka tuvākā laikā Dutertes vārds bieži būs lasāms ziņu jaunumos, un domāju tas nebūs ar pozitīvu piesitienu. Nav man saprotams, tauta uz mūsu planētas galīgi „sviestā” sagājusi. Nu nekādi nevaru saprast to tautas daļu, kura var ievēlēt tādus populistus un niecības kā Duterte, Tramps, Žirinovskis, Kaimiņš un viņiem līdzīgos. Vai šiem balsotājiem prātiņš jau galīgi atrofējies, vai pēdējās smadzeņu paliekas jau nodzertas.

Visā visumā nevēlos ceļotāju mājas lapā ielaist tēmas par politiku, bet ir brīži, kad no tā nevar izvairīties. Atcerēsimies vienu labu teicienu: „Ja Tu neinteresēsies par politiku, tad agri vai vēlu politika sāks interesēties par Tevi!”.
Pievienotie faili: 9773945.jpg(23.0 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Otrdiena, 23.08.2016, 09:15 | Ziņojums # 6
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Kārtējā vārdiskā caureja no R.Dutertes

Filipīnu prezidents Rodrigo Duterte svētdien pieļāvis, ka viņa valsts varētu izstāties no Apvienoto Nāciju Organizācijas, kas Filipīnas kritizējusi par nelegālā narkobiznesa apkarošanas kampaņu, kura dažu mēnešu laikā prasījusi simtiem upuru. Duterte arī paziņojis, ka Filipīnas varētu izveidot alternatīvu starptautisko organizāciju un aicināt tai pievienoties katru valsti, kas to vēlētos, tai skaitā Ķīnu vai Āfrikas valstis.

Runādams preses konferencē Davao pilsētā, kur viņš pirms ievēlēšanas prezidenta amatā bija mērs, Duterte atkal, kā vairākkārt iepriekš, nosodījis ANO par "jaukšanos Filipīnu iekšējās lietās", kā arī nespēju tikt galā ar badu un terorismu pasaulē un situāciju Irākā un Sīrijā. "Negribu jūs apvainot, bet varbūt mums vienkārši jāpieņem lēmums par izstāšanos no ANO," viņš paziņojis. "Ziniet, Apvienotās Nācijas, - ja jūs par mani varat pateikt vienu sliktu lietu, es par jums varu pateikt desmit," izteicies Filipīnu prezidents, kas savās uzrunās mēdz neskopoties ar lamuvārdiem. "Ja jūs tiešām izturaties godīgi pret savu mandātu, jums būtu vajadzējis apturēt visus šos karus un slepkavošanas."

Dutertes uzsāktā narkobiznesa apkarošanas kampaņa saskaņā ar policijas ziņām kopš jūnija beigām prasījusi aptuveni 600 cilvēku dzīvības, bet daži Filipīnu mediji un cilvēktiesību organizācijas lēš, ka patiesībā upuru skaits jau varētu būt sasniedzis tūkstoti. ANO īpašā ziņotāja jautājumā par nāvessodu izpildi bez tiesas sprieduma Agnese Kalamāra kritizējusi Duterti, kas solījis tiesisko imunitāti un atlīdzību drošības dienestu vīriem, kas nogalinātu cilvēkus, kuri tiek turēti aizdomās par līdzdalību narkobiznesā. Viņa uzsvērusi, ka šāda politika ir pretrunā ar starptautisko tiesību normām, un izteikusi gatavību apmeklēt Filipīnas, lai pati iepazītos ar situāciju, bet Manila paziņojusi, ka viņas vizīte nav vēlama.

Arī ANO ģenerālsekretārs Bans Gimuns asi nosodījis Duterti, kas savā priekšvēlēšanu kampaņā maijā solīja nogalināt 100 000 noziedzniekus un samest Manilas līcī tik daudz līķu, ka "zivis no tiem nobarotos treknas".

Pēc visām šīm muļķībām ko bija sarunājis R.Duterte, taisnoties nācās Filipīnu ārlietu ministram Perfecto Yasay. Savā preses konferencē ārlietu ministrs uzsvēra, ka neskatoties uz daudzajām vilšanām ko sagādājusi ir ANO, mēs esam uzticīgi šai starptautiskajai organizācijai. Kā minēja P.Yasay, tad R.Duterte svētdien sniegtais paziņojums neatspoguļo reālu vēlmi izstāties no ANO, tas tikai atspoguļo vilšanos pēc A.Kalmāras un B.Gimuna adresētās kritikas Filipīnu prezidentam. Kā turpinājumā papildināja P.Yasay, tad prezidents tajā brīdī ir bijis noguris, vīlies un izsalcis. Mums ir jāpiedod viņam šie izteicieni, prezidents arī ir cilvēks. crazy .

Kaut kā zūd vēlme apciemot šo jauko zemi Filipīnās, kamēr viņiem ir tāds prezidents. Ne jau viņa vēlme cīnīties pret noziedzību ir nosodāma, bet viņa pielietotās metodes. Domājams ar katru dienu Filipīnas grims arvien dziļāk un dziļāk anarhijā. Ar katru dienu Filipīnas attālinās no tiesiskas valsts ar vien tālāk un tālāk. Jebkuru cilvēku varēs pilnīgi nesodīti nogalināt, iegūt viņa īpašumus un tas vis tiks pamatots kā cīņa pret narkomāniju. Jebkurš no mums var nokļūt šādā prettiesiskā situācijā, kad kāds iekāros tavas vērtīgās mantas, naudu vai īpašumu. Ehhhhhhh….. žēl.
Pievienotie faili: 7611213.jpg(88.1 Kb) · 4880625.jpg(3.8 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Piektdiena, 21.10.2016, 05:24 | Ziņojums # 7
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Dutertes kārtējie „domu graudi”!

Atrodoties savā oficiālajā darba vizītē Ķīnā, Filipīnu prezidents Rodrigo Duterte atkal paspīdēja ar saviem nepārdomātiem un emocionāliem izteicieniem. Galvenais mērķis šiem izteicieniem kārtējo reizi bija ASV un prezidents Obama.

„Jūsu uzturēšanās manā valstī tika izmantota, lai Jūs gūtu savu privāto labumu. Ir pienācis laiks pateikt „uz redzēšanos mani draugi”", - pateica Duterte vēršoties pie ASV. Tāpat Filipīnu prezidents atzīmēja, ka vairs nekad nebrauks uz ASV, jo uzskata ka tur viņu tikai apvaino. Kārtējo reizi Duterte paziņoja, ka ir gatavs kardināli izmainīt valsts ārpolitisko kursu, pārorientēties no ASV uz Ķīnu un Krieviju. crazy Vairāk nekādas amerikāņu iejaukšanās, nekādas kopējas militārās mācības. Tāpat Duterte piedraudēja saraut ar ASV sadarbību militārā jomā un nepirks ieročus no ASV, tā vietā izvēloties to iegādāties Ķīnā un Krievijā. Tālāk Duterte kārtējo reizi pievērsās personīgiem Obamas apvainojumiem nosaucot viņu par „kuces dēlu” un pasūtot „pie velna”. Kā arī piedraudot, ka pēc kāda neilga laika Filipīnas pārtrauks jebkādas attiecības ar ASV.

Tai pašā laikā Duterte saprot, kādas būs finansiālās sekas attiecību saraušanā ar ASV.

„ja jūs vēlaties atsaukt Jūsu palīdzību – uz priekšu, dariet to. Mēs nelūgsim lai Jūs to nedarītu. Ko Jūs domājat par mums? Mēs esam nabagi? Ejiet prom! Mēs necentīsimies Jūs apturēt. Mēs izdzīvosim! Es būšu pirmais kurš mirs no bada, bet mēs nekad nepieļausim ka tiktu apdraudēta mūsu cieņa.”
– tā izteicās Duterte.

Gribētos redzēt, protams, kā Duterte pirmais mirs no bada! hands

Un tas viss notiek neskatoties uz to, ka Pekina ar savām kaimiņu valstīm pēdējos gados atrodas stingrā konfrontācijā par teritoriālu strīdu par salām Dienvidķīnas jūrā. Pateicoties tieši ASV militārai klātbūtnei un atbalstam Filipīnas līdz šim varēja justies droši. Tāpat ASV sniedza militāro palīdzību un gatavoja Filipīnu speciālās vienības cīņai ar musulmaņu un marksistu bruņotām grupām. Duterte neredz tālāk par savu deguna galu, kad pateicoties šādai viņa politikai, Filipīnas pēc kāda laika paliks vienas pret Ķīnu risinot teritoriālu strīdus, un vienas cīņā ar musulmaņu un komunistu teroristiem.


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Trešdiena, 24.05.2017, 09:36 | Ziņojums # 8
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Dutertes kārtējās ārpolitiskās “pērles” … un fiaskoFilipīnu prezidentam Rodrigo Duterte bija ieplānota oficiāla darba vizīte Maskavā. Pats Filipīnu prezidents pēc sastrīdēšanās ar ASV administrāciju uz šo vizīti lika lielas cerības. Par vizītes nopietnību liecina oficiālās vizītes ilgums, vizīte sākas 22.maijā un turpinās līdz 26.maijam. Krietni ilgs laiks priekš iepazīšanās vizītes. Pašās Filipīnās gatavošanos šai vizītei plaši atspoguļoja masu informācijas līdzekļos. Duterte sniedza plašu interviju pirms izlidošanas uz Maskavu. Intervijā Duterte norādīja, ka dosies pie “dāsnajiem” krieviem lūgt piegādāt ieročus. Intervijas laikā Duterte neskopojās ar komplimentiem un pateica daudz labu vārdu par Krievijas prezidentu Putinu. fool Ieroču piegādes jautājums aktualizējās pēc tam, kad ASV pēc Dutertes īstenotās ārpus tiesu narkotiku dīleru slepkavībām, ASV atteicās piegādāt ieročus Manilai. Kā intervijā izteicās prezidents, tad krieviem ir labākas augstas precizitātes raķetes kā amerikāņiem, facepalm bet viņi nav labāki tikai raķetēs, bet viņi ir arī dāsni un gatavi palīdzēt. Krievi ir gudrāki par amerikāņiem, tāpēc es vēršos pēc palīdzības pie krieviem. Duterte papildināja, ka pašlaik pasaulē var paļauties tikai uz Ķīnas un Krievijas vārdiem. Amerika ir liekulīga, tur kreisā roka nezina ko dara labā. Tāpēc tur vienmēr būs problēmas, nesaprašanās un ja nu gluži ne naids, tad nepatika vienam pret otru noteikti. Tāpēc Filipīnas ir izslēgušas ASV no to valstu saraksta pie kurām meklēs palīdzību, tāpēc es pagaidām esmu atteicies no piedāvājuma apmeklēt ASV, vispirms es došos vizītē uz Krieviju.

Vēl pirms šīs Dutertes intervijas Filipīnu Aizsardzības ministrs Delfin Lorenzana paziņoja, ka izskatīs iespēju no Krievijas iegādāties šaujamieročus, militārās lidmašīnas un helikopterus, zemūdenes un tankus. Tā neko sev apetīte, nabadzīgai valstij, kura izmisīgi meklē kreditēšanās iespējas. cranky

Kamēr Filipīnās jaunumus par Dutertes oficiālo darba vizīti Maskavā plaši atspoguļoja un tiražēja masu informācijas līdzekļi, Maskavā pret šo vizīti izturējās maigi izsakoties vēsi. Presē un TV praktiski nebija nekādas informācijas par plānoto vizīti. Viss tikai pāris sausos vārdos. Prese un TV praktiski neatspoguļoja vizītes norisi. Tam visam ir ļoti loģiski iemesli.

Pirmkārt Krievijā saprot, ka par militārajām piegādēm nauda saņemta netiks, viss būs jāpiegādā uz parāda, jo Filipīnām tādas naudas nav par ko pirkt zemūdenes, lidmašīnas, helikopterus un tankus. Jautājums, vai vispār kādreiz par šīm piegādēm tiks kaut kas samaksāts. Krievija dotajā brīdī tīri ekonomiski to nevar atļauties.

Otrs un daudz būtiskāks iemesls ir Ķīnas teritoriālais strīds ar Filipīnām. Krievija nevēlas tikt ierauta šī strīda risināšanā un ja jāizvēlas starp diviem sabiedrotajiem, tad protams Krievija primāri izvēlēsies Ķīnu. Ķīna noteikti nebūtu priecīga par Krievijas militārajām piegādēm Filipīnām.

Treškārt Krievija pilnīgi noteikti nevēlas saasināt jau tā nokaitētās attiecības ar ASV saistībā ar Sīriju un Ukrainu, papildus sadarbojoties ar Filipīnām, kuras ASV uzskata par savu ietekmes sfēru.

Te nu mēs redzam, ka esošais Filipīnu prezidents ir pilnīgs analfabēts starptautiskajās attiecībās, neprot domāt ne stratēģiski, ne taktiski. Kā rezultātā Duterte ir piedzīvojis fiasko. Par ko liecina steidzīgā, oficiālās darba vizītes pārtraukšana Maskavā, kā iemeslu minot kara stāvokļa izsludināšanu Mindanao provincē. Tur bruņoti islāma teroristi no “MAUTE” grupējuma ir iebrukusi Marawi pilsētā, Lanao del Sur provincē. Iebrukuma rezultātā ir gājuši bojā 3 valdības karavīri. Pēdējā laikā cīņa ar islāma teroristiem notiek visā frontes garumā, tai skaitā karadarbība norisinās Sulu un Basilan salās, kas skaitās musulmaņu teroristu atbalsta citadeles. Šai karadarbībā ir dienas, kad bojā iet daudz vairāk karavīru nekā 3, bet tāpēc kara stāvoklis izsludināts netika. Tas viss izskatās pēc iemesla, lai varētu pārtraukt oficiālo darba vizīti.

Sākumā Dutertes un Putina tikšanās tika paredzēta 25.maijā, bet steidzamības kārtā tika pārnesta uz 23.maiju. Par šo prezidentu tikšanos Krievijas TV praktiski nesniedza nekādu informāciju, vienīgais es atradu internetā Dutertes preses dienesta izplatīto 45 sekunžu ilgo video rullīti.Tā kā varam izdarīt secinājumus ar lielu daļu ticamības, ka kaut kas Dutertem ir nogājis galīgi greizi.
Pievienotie faili: 4640052.jpg(88.5 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MarisDatums: Ceturtdiena, 10.08.2017, 12:55 | Ziņojums # 9
Ierindnieks
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 18
Reputācija: 1
Statuss: Offline
Labdien,

Es esmu liels Rodrigo Duterte un viņa politikas atbalstītājs un negribu piekrist šeit paustajai kritikai, Esmu ievērojis, ka rietumu mēdijos Duterti tendenciozi nomelno, kamēr Āzijas valstīs/ASEAN viņa politika un metodes tiek augsti novērtētas un atzītas. Singapūra esot bijusi kārtīgi patīrīta no noziedzības ļoti līdzīgā veidā. Japāna, Ķīna labi izsakās. Indonēzija izteicās, ka ņemšot piemēru.
Jā, Duterte nav ideāls, viņš runā rupji, nošauj šķībi ar kādu izteikumu, taču ir patiess un tiešs, viņš nav muldētājs, bet ir darītājs.

Rietumiem, itsevišķi ASV, nepatīk ka Duterte negrib būt amerikāņu pakalpiņš, arī traucē amerikāņu slēptajam narkobiznesam. Man patika kā ASV kūdīja Duterti kasīties ar Ķīnu par tām attālajām jūras teritorijām, bet Duterte nolēma nevis kasīties ar ienaidnieku ko nevar uzvarēt, bet veidot draudzīgas attiecības, un Ķīna tagad ir vairāk ieinteresēta sadarboties ar Filipīnām. Neatkarīgos avotos ir rakstīts par to, kā ASV CIA patiesībā ir radījuši Abu Sayaf terroristisko grupējumu, kas nav nekāds pārsteigums, un terroristu aktivitāte ir krasi pieaugusi tieši pēc Dutertes stāšanās amatā - tā nav sagadīšanās bet ASV centieni destabilizēt situāciju valstī, kas ir jau pazīstama amerikāņu metode.

Iepriekšējais prezidents pat sava tēva vārdā nosaukto Ninoy Aquino lidostu gadiem nespēja izmēzt no tur strādājošās mafijas, kas ceļotājiem patronas bāza bagāžā un tad kukuļus prasīja lai tie netiktu arestēti. Duterte to nokārtoja ļoti ātri.

Nežēlīgā cīņa pret noziedzību, narkotikām, es uzskatu, ir tikai slavējama. Man ļoti šķebina rietumu mēdiju liekuļošana par cilvēktiesību pārkāpumiem, ka netiek dota "taisna tiesa". Redz, rietumnieki ir pieraduši dzīvot savā drošajā pasaulītē un nespēj iedomāties traģēdijas, kādas noziedzība izraisa katru dienu un nakti tādās valstīs kā Filipīnas. Redz, patiesība ir tāda, ka ja mūsu pašu tuvs cilvēks, piemēram meita, tiktu izvarota vai noslepkavota, mēs būtu pirmie rindā, kas vainīgajam gribētu iedot kārtīgu svina devu organismā. Un tā ir taisnīgi, pareizi un dabiski.

Man ir jautājums, kā ar godprātīgo cilvēku tiesībām dzīvot drošā pasaulē - nebaidoties naktī izejot uz ielas bez izvarošanas, slepkavības vai aplaupīšanas bailēm? Cilvēki tur dzīvojuši pastāvīgās bailēs, visu laiku jāuzmanās, jāveic pastiprināti piesardzības pasākumi, vai tas ir normāli? Visiem tikai rūp narkomānu un bandītu tiesības.

Man ir liels prieks par to kā Duterte ir uzmundrinājis policistus, pacēla algas lai nebūtu kukuļi jāņem un pateica, ka viņiem nav jābaidās tikt sodītiem par sava pienākuma pildīšanu, pat ja tas nozīmē nošaut pretinieku, Duterte viņus aizsargā nevis kā pirms tam bija, pavisam otrādi, narkobaroniem bija aizsardzība valdībā. Arī ir ļoti pareizi, ka policistam nav jāriskē ar savu dzīvību saņemt dzīvu noziedznieku, kas pats nepadodas un apdraud policistu un apkārtējo dzīvību.

Es atbalstu sodīt tādus ar nāvi jebkurā gadījumā. Kādēļ gan godprātīgajiem pilsoņiem būtu jāsponsorē bandītu pajumte, apsardze, pabarošana u.c. auklēšana. Pilnīga resursu izniekošana un iznākot no cietuma ļoti reti kurš mainās.
Kaut vai Tev, Melnais, varu pajautāt ... piem, Rīgā cietumā sēž čalis, kas ir izvarojis un nogalinājis sievieti, tikmēr tu godīgi dzīvo un strādā, un katru dienu, no savas algas, caur nodokļiem, dod šim briesmonim kaut 5 centus viņa auklēšanai, vai tu tam piekrīti un vēlies viņam dot kaut 5 centus? smile

Protams, neviena sistēma nav ideāla, un vienmēr būs kļūdas, taču labāk kaut 1000 bandīti un 1 nevainīgais beigts, nevis 1000 bandīti dzīvi un ja nu vēl brīvi.

Cerams, ka sabiedrisko autobusu bandas arī drīz izsvēpēs, man reiz sanāca gandrīz būt par šādas bandas upuri (šoferis+konduktors+2/3 pasažieri), taisījās aplaupīt, bet nobijās, jo saprata, ka esmu kopā ar pāris filipīniešu draugiem, pārāk liels risks viņiem.

Esmu padzīvojis drusku Filipīnās, ieguvis daudzus vietējos draugus un 3 gadus precējies ar filipīniešu jaunkundzi, un visi kā viens pauž atbalstu Dutertem.

Dutertem ir vēl ļoti daudz darba un es viņam novēlu veiksmi un veselību turpināt iesākto darbu daudzus gadus, un nekļūt par kārtējo rietumu šakāļu upuri! smile


Ziņojums rediģēts Maris - Ceturtdiena, 10.08.2017, 13:55
 
MelnaisDatums: Piektdiena, 11.08.2017, 09:50 | Ziņojums # 10
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Sveicieni!

Paldies par garo "postu", laikam Tev bija sasāpējis, bet sāksim ar to, ka katram ir tiesības uz savu viedokli. Mans viedoklis krasi atšķiras no Tavējā. Tici man, ka es nav kritis par upuri rietumu un kur nu vēl ASV nomelnojošai kampaņai pret Duterti. Viss, ko šeit esmu sarakstījis, ir mana paša veiktā situācijas analīze. Un tici man, es arī pietiekoši ilgu laiku esmu dzīvojis Filipīnās un citās vietās Āzijā, lai spētu patstāvīgi un neatkarīgi veidot spriedumus par kādu konkrētu politisko procesu. Politiskā analītika kādreiz bija mana pamatnodarbošanās, par to man maksāja algu. Sāksim ar visu pēc kārtas.

Quote Maris ()
Es esmu liels Rodrigo Duterte un viņa politikas atbalstītājs un negribu piekrist šeit paustajai kritikai, Esmu ievērojis, ka rietumu mēdijos Duterti tendenciozi nomelno, kamēr Āzijas valstīs/ASEAN viņa politika un metodes tiek augsti novērtētas un atzītas. Singapūra esot bijusi kārtīgi patīrīta no noziedzības ļoti līdzīgā veidā. Japāna, Ķīna labi izsakās. Indonēzija izteicās, ka ņemšot piemēru.


Es piekrītu, ka ir cilvēku kategorija, kurai ir nepieciešama "stingrā, stiprā" roka, bez tās viņi nevar dzīvot. Ja atceramies pavisam neseno vēsturi, tad Staļinam un Hitleram arī bija ļoti daudz atbalstītāju, un patiesībā ir vēl joprojām. Pārsvarā šādiem tipāžiem atbalstu pauž cilvēki, kuriem dzīvē nav nepieciešamās zināšanas un iemaņas, lai kaut ko sasniegtu savā dzīvē individuāli. Pārsvarā cilvēki ar zemu izglītības līmeni, cilvēki kuri tic, ka sarežģītiem jautājumiem ir elementāri risinājumi. Viņi ļauni sevī priecājas, ja kādam, kas ir veiksmīgāks par viņu, tiek atņemts īpašums, ielikts cietumā vai nogalināts.

Singapūra.... tiešām ir valsts ar ļoti stingriem likumiem, bet jūti šo vārdu "likumiem". Singapūra atšķirībā no Filipīnām ir valsts, kurā darbojas likums, likums ir stingrs un nežēlīgs. Singapūra atšķirībā no Filipīnām ir tiesiska valsts. Nekad savā pastāvēšanas laikā Singapūrā nav notikušas bez tiesas nogalināšanas, viss ir noticis tikai un vienīgi likuma rāmjos. Un te jau sākas galvenā Dutertes nelaime, ja var bez tiesas nogalināt kādu noziedznieku, tad tikpat labi bez tiesas var atņemt kaimiņam māju, mantu vai piemēram, tavu sievu. Vai tad arī Duterte būs tavs elks?! Viss tas tiks pamatots ar ciņu ar noziedzību. Nepatiks man kaimiņš, es vienkārši viņu nošaušu un pateikšu, ka viņš tirgo vai lieto narkotikas. Un tas, ka šādi gadījumi notiek ir realitāte. Kaut vai gadījums ar korejiešu biznesmeni, kuru arestēja Angeles pilsētā saistībā ar narkotiku izplatīšanu. Vēlāk jau Manilas policijas iecirkņa teritorijā savā automašīnā tika nožņaugts un vēlāk krematorijā sadedzināts. Iemesls bija vienkārša naudas izspiešana, narkotiku izplatīšana bija tikai iemesls, korejietis ar to nekad nebija nodarbojies. Tas nāca "gaismā" tikai tāpēc, ka korejietis bija samērā bagāts un ietekmīgs cilvēks, iejaucās Korejas vēstniecība. Bet ko darīt vietējiem, kuriem nav tādas aizmugures. Un rokas šiem slepkavām ir atsējis tieši Duterte. Vai tu liekot roku uz sirds vari droši apgalvot, ka visi ārpustiesas nogalinātie bija noziedznieki, narkomāni? Cik % bija nevainīgi cilvēki, kurus mājās gaidīja sievas, mātes, bērni?

Japāna, Ķīna.... mhmhmh... Japāna ir viens no lielākajiem Dutertes kritiķiem reģionā. Ķīna izmanto sniegto iespēju par sviestmaizi iegādāties īpašumus Filipīnās. Tiek uzpirkts viss kas kustas un nekustas. Nekāds karš nav nepieciešams. Tā pat var diktēt savus noteikumus. Korejieši arī šajā procesā daudz neatpaliek. Ar ko beidzas šāda Ķīnas klusā, finansiālā Filipīnu okupācija mēs labi zinām kaut vai no Krievijas piemēra. Tur cilvēki Tālajos Austrumos ir ļoti satraukušies par šāda veida ķīniešu aktivitātēm. Tiek veidotas savas komūnas, kuras dzīvo tikai un vienīgi tikai pēc saviem likumiem. Organizētā noziedzība u.t.t. Iesaku apmeklēt kaut vai kādu no "China town" kādā USA pilsētā.

Quote Maris ()
Jā, Duterte nav ideāls, viņš runā rupji, nošauj šķībi ar kādu izteikumu, taču ir patiess un tiešs, viņš nav muldētājs, bet ir darītājs.


Duterte nav un nebūs darītājs, viņa izglītības līmenis to nepieļauj. Viņš ir tieši tāds pats darītājs kā Maduro Venecuēlā, Kims Čenuns Ziemeļkorejā, Fidels Kubā, Mugabe Zimbabvē.... sarakstu varētu turpināt. Tie nav darītāji bet demagogi un visi viņi tieši kā Tu savās nelaimēs vaino ASV imperiālismu. Nevis kļūdainās ekonomiskās politikas dēļ, bet gan pie visa vainīgi ASV. crazy Visi šie vadoņi tautai mēģina piedāvāt vienkāršus risinājumus sarežģītiem jautājumiem. Un tauta nevēlas domāt un tic šiem vienkāršiem risinājumiem. Bet tas viss parasti ir līdz noteiktam brīdim. Ja runājam par ASV, tad dotajā brīdī ASV pie varas atrodas tieši tāds pats mazizglītots demagogs Tramps. Nav nekādas atšķirības, manuprāt, starp Duterti un Trampu.

Quote Maris ()
Nežēlīgā cīņa pret noziedzību, narkotikām, es uzskatu, ir tikai slavējama. Man ļoti šķebina rietumu mēdiju liekuļošana par cilvēktiesību pārkāpumiem, ka netiek dota "taisna tiesa". Redz, rietumnieki ir pieraduši dzīvot savā drošajā pasaulītē un nespēj iedomāties traģēdijas, kādas noziedzība izraisa katru dienu un nakti tādās valstīs kā Filipīnas. Redz, patiesība ir tāda, ka ja mūsu pašu tuvs cilvēks, piemēram meita, tiktu izvarota vai noslepkavota, mēs būtu pirmie rindā, kas vainīgajam gribētu iedot kārtīgu svina devu organismā. Un tā ir taisnīgi, pareizi un dabiski.


Lūk arī atbilde, pret noziedzību var cīnīties tikai ar likumīgām metodēm, tā kā to dara rietumu pasaulē. Tāpēc rietumos ir daudz drošāk. Jo tas ir tāpat kā, ka meli vienmēr rada jaunus melus, tā pat jebkura prettiesiska darbība ģenerē pretī daudz asāku rīcību. It sevišķi ja prettiesiska rīcība tiek sludināta no varas augstākam personām, tām personām kurām ir jābūt par tiesiskuma garantu. prof

Par meitu kura tiktu izvarota vai noslepkavota... ja to izdarīs noziedznieks būs dabiska vēlme, kā tu saki, iedot kārtīgu svina devu organismā, bet vai no tā būs labāk? Ar to arī šī neģēļa mocības būs beigušās, manuprāt labāk lai viņš nīks un mokās savu atlikušo mūža daļu cietumā. Vai ja esi tik asinskārs, tad jāpieņem attiecīgie likumi, kur pa šādu nodarījumu pienāktos nāvessods. Vēlreiz atkārtoju, tam visam jānotiek atbilstoši likumam. Par vienkāršu noziedznieku domāju mums lielas atšķirības domāšanā nav. Bet tagad iedomājies, ja tavu meitu izvaros vai nogalinās pēc Dutertes atļaujas? Tā viņš patlaban aicina rīkoties armijniekus un policistus Mindanao. Kā tad tu jutīsies? .... Ja noziedznieku var ielikt cietumā, tad ko tu izdarīsi valstiskiem noziedzniekiem, kuri atrodas zem prezidenta Dutertes aizstāvības un rīkojās pēc prezidenta nerakstītiem, mutiski pateiktiem, pretlikumīgiem un noziedzīgiem rīkojumiem?

Quote Maris ()
Man ir jautājums, kā ar godprātīgo cilvēku tiesībām dzīvot drošā pasaulē - nebaidoties naktī izejot uz ielas bez izvarošanas, slepkavības vai aplaupīšanas bailēm? Cilvēki tur dzīvojuši pastāvīgās bailēs, visu laiku jāuzmanās, jāveic pastiprināti piesardzības pasākumi, vai tas ir normāli? Visiem tikai rūp narkomānu un bandītu tiesības.


Tieši tāpēc ir jābūt likumiem, jārīkojas atbilstoši likumam un noziedzniekam ir jāsēž cietumā, tas nav apspriežams.


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Piektdiena, 11.08.2017, 10:31 | Ziņojums # 11
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Quote Maris ()
Kaut vai Tev, Melnais, varu pajautāt ... piem, Rīgā cietumā sēž čalis, kas ir izvarojis un nogalinājis sievieti, tikmēr tu godīgi dzīvo un strādā, un katru dienu, no savas algas, caur nodokļiem, dod šim briesmonim kaut 5 centus viņa auklēšanai, vai tu tam piekrīti un vēlies viņam dot kaut 5 centus?


Protams, ka neviens to nevēlas, bet nav variantu. Labāk es maksāju tos 5 centus, nekā valsts nonāk līdz situācijai, kad ielās darbojas noziedznieku un valsts noziedznieku bandas. Lielākais sods un mācība nākošiem noziedzniekiem neveikt noziegumus ir "soda neizbēgamības principa" zināšana, tā ir klasika, ko Tev apstiprinās jebkurš jurisprudences pasniedzējs. Nogalināšana bez tiesas vārtrūmē nav sods, bet tāds pats noziegums. prof

Quote Maris ()
Protams, neviena sistēma nav ideāla, un vienmēr būs kļūdas, taču labāk kaut 1000 bandīti un 1 nevainīgais beigts, nevis 1000 bandīti dzīvi un ja nu vēl brīvi.


Nu, nu.... un ja tā būs tava māte, meita, vai sieva? Šo jau es kaut kur esmu dzirdējis...... kur malku cērt, tur skaidas lec...

Quote Maris ()
Rietumiem, itsevišķi ASV, nepatīk ka Duterte negrib būt amerikāņu pakalpiņš, arī traucē amerikāņu slēptajam narkobiznesam.


crazy ... šitais jau man liekas pēc kārtīgas paranojas... es te domāju par ASV slēpto narkobiznesu... ir pierādījumi? Vai esi salasījies kādas sarkano vai maoistu avīzes, jeb vienkārši franču komunistu populāro komiksu par "Pifa piedzīvojumiem"? biggrin

Quote Maris ()
Esmu padzīvojis drusku Filipīnās, ieguvis daudzus vietējos draugus un 3 gadus precējies ar filipīniešu jaunkundzi, un visi kā viens pauž atbalstu Dutertem.


Tici man, es arī esmu padzīvojis pietiekoši ilgi Filipīnās. Pirmā eiforija par Duterti jau sen kā noplakusi. Tautā pieaug vilšanās ar Dutertes nespēju risināt tautai svarīgas problēmas, tai skaitā cīņa ar terorismu Filipīnas dienvidos. Nav viss tik viennozīmīgi!

Par to, ka Filipīnas mēdz būt arī savādākas nesen ieliku pāris video no youtube. Kā cilvēks kurš ir pabijis šādās vietās, kur tūristi neapgrozās, varu apliecināt, ka šajās filmiņās "lauvas tiesa" ir 100% taisnība. Ja ir interese, tad apskaties: http://www.melnais.com/forum/57-609-1


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MarisDatums: Piektdiena, 11.08.2017, 10:44 | Ziņojums # 12
Ierindnieks
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 18
Reputācija: 1
Statuss: Offline
Domāju, ka pa lielam, Tev ir taisnība, jo esi dziļāk papētījis ar labāku izpratni, zināšanām un dzīves pieredzi un noteikti arī daudz ilgāk Filipīnās pabijis kā es (man nepilni 5 mēneši kopā kontā biggrin ).

Filipīnās noteikti ir arī tādi policisti, kas iegūtās tiesības izmanto savtīgiem mērķiem, kāds likvidē kādu sev nevēlamu personu utt.
Bet domāju, ka man piekritīsi, ka neskatoties un nesmukumiem, kopumā Filipīnas ir no Dutertes ieguvušas nevis zaudējušas. Rupji matemātiski skatoties, domāju, ka mazāks skaits nevainīgo ir cietuši no šīs cīņas pret noziedzību, kā ja būtu viss turpinājies, kā pirms tam, korejietis staigātu sveiks un vesels, bet kāds tēvs būtu nodurts un meita izvarota, domu saprati. Uzskatu, arī, ka neviena labāka kandidāta jau nebija, Mirjama bija slima, un kā redzam, neilgi vēlāk nomira, De Lima bija narkobaronu draudzene, viņai jau viss bija sejā rakstīts, un tagad sēž cietumā. Bij tur vēl viens čalis, kas korupcijas skandālos iesaistīts un laikam viena jauna meitene, kas bija gudra, bet drusku nepieredzējusi un naiva.

Dzīve mani gadu laikā ir padarījusi cinisku un neiecietīgu, tas arī ir viens no iemesliem kādēļ man Duterte patīk. Man Latviju nācās pamest 4 gadus atpakaļ, jo nevarēju atrast izeju tur strādāt un normāli dzīvot, tā nu esmu sities pa Angliju, kur finansiāli viss ir izdevies, bet Latvijas, kā zemes, pietrūkst. Ir ļoti liels naids pret valdošo eliti un sistēmu, un žēlums tautas kura jau ir ieslīgusi apātijā, pieņēmusi tās izdarības un smiešanos acīs skatoties. Spēcīgs, gudrs un drošsirdīgs līderis, līdzīgs Dutertem, uzskatu, ka mūsu dzimtenei būtu nepieciešams, reorganizētu sistēmu, izravētu visas nezāles, (bez slepkavībām, pietiks ar izraidīšanu no valsts) to visu bez liekām ceremonijām, un visi kopā tad mēs varētu atkal celt. Ehh, sapņot nav kaitīgi, latviešiem laikam nav asinīs savu valsti godprātīgi valdīt, mazajās pašvaldībās daudzkur ir tāda pati korupcija kā Rīgā, mazākos apjomos, protams.


Ziņojums rediģēts Maris - Piektdiena, 11.08.2017, 10:51
 
MarisDatums: Piektdiena, 11.08.2017, 12:40 | Ziņojums # 13
Ierindnieks
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 18
Reputācija: 1
Statuss: Offline
Paldies par video, es Filipīnās ar pa lielam esmu bijis ne kā tūrists, bet ar vietējiem padzīvojis, protams, ne gluži graustu rajonā, bet paša acīm redzējis skaudro realitāti drusku esmu. Neskatoties uz to, ir vēlme pēc gadiem tur apmesties uz dzīvi, atvērt biznesiņu vai ko, redzēs.

Noziedzība noteikti nebūtu tik liela problēma, ja nebūtu pārapdzīvotība. Laba daļa vainas ir jāuzņemās katoļu baznīcai, kurai ir ļoti liela ietekme valstī, un kura stingri stāv pretim cilvēku izglītošanai par kontrecapciju un ģimenes plānošanu, jo tas, baznīcasprāt, ir grēks, bērni ir svētība (kaut visi badā un netīrībā dzīvo). Trūcīgajiem cilvēkiem, šīs baznīcas muļķības ir vienīgā izglītība, vidusslānis un turīgākie, protams saņem labāku izglītību. Dutertem būtu jāsamazina baznīcas ietekme valstī, kas, protams, izsauks pretestību gan no baznīcas, gan daudziem iedzīvotājiem, jo ticība tur spēcīga.

Manas sievas brālis tur nav tālu no tā līmeņa, viņš ir vienīgais, kas pelna naudu braucot ar motociklu(triciklu), kā jau tu zini, ienesīgs darbs tas nav. Tomēr bērnus abi ar sievu cep pēc konveijera metodes, viens laukā, nākošais iekšā, pat vārdu nespēj vairs izdomāt jau vairāku mēnešu vecam bērnam. Ir 8 bērni 32 gadu vecumā, 3 no tiem dzīvo ar vecmammu, mēs un sievas māsa no ārzemēm ar piepalīdzam pa druskai.


Ziņojums rediģēts Maris - Piektdiena, 11.08.2017, 12:42
 
MelnaisDatums: Piektdiena, 11.08.2017, 13:11 | Ziņojums # 14
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Quote Maris ()
Dutertem būtu jāsamazina baznīcas ietekme valstī, kas, protams, izsauks pretestību gan no baznīcas, gan daudziem iedzīvotājiem, jo ticība tur spēcīga.


Tas nav iespējams, Filipīnas ir vienīgā kristīgā valsts Āzijā. Kristietība šeit nav vienīgi reliģija, tas ir kas vairāk. Nav tālu jāmeklē. Tepat Eiropā, Polijā, ar kontrecapciju un ģimenes plānošanu, nerunājot nemaz par abortiem ir milzīgas problēmas, tieši tās pašas katoļu ticības dēļ.

Quote Maris ()
Tomēr bērnus abi ar sievu cep pēc konveijera metodes, viens laukā, nākošais iekšā, pat vārdu nespēj vairs izdomāt jau vairāku mēnešu vecam bērnam. Ir 8 bērni 32 gadu vecumā


Tur Tev 100% taisnība...... hands


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
StriķisDatums: Piektdiena, 11.08.2017, 15:47 | Ziņojums # 15
Apakšpulkvedis
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 149
Reputācija: 6
Statuss: Offline
Jauka diskusija, lai arī politika mani absolūti neinteresē, jo pārāk negodīgas tur tās spēlītes sad
Par mūsu tiesiskumu gan es skaļi neteiktu, jo likumi tiek rakstīti tā, lai būtu izdevīgi kungiem, nevis kalpiem. Bieži pat tik viltīgi, ka labs advokāts var to pagriezt uz vienu vai otru pusi pēc vajadzības. Tā ir diezgan maldīga ilūzija, ka likums mūs sargā. Ir labi, kamēr mūs pašus neskar kāda cita naudīgāka cilvēka neģēlības. Kas maksā, tas pasūta mūziku sad
 
Forums » Filipīnas » Jaunumi » Prezidents Rodrigo Duterte darbībā (viss par sarunātām muļķībām, skandāliem, fiasko)
  • Lappuse 1 no 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2021