Ceturtdiena, 30.03.2023, 06:47
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Pataijas gids pa go go bāriem - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: Kurkulis  
Forums » Taizeme » Bāri, restorāni, kafeinīcas, šopings, nakts dzīve » Pataijas gids pa go go bāriem (Rakstām par sev zināmiem go go bāriem)
Pataijas gids pa go go bāriem
KurkulisDatums: Ceturtdiena, 04.11.2010, 13:52 | Ziņojums # 1
Ģenerālmajors
Grupa: Moderatori
Ieraksti: 312
Reputācija: 5
Statuss: Offline
Noķļūstot pirmo reizi Pataijā ir samērā grūti orientētēties milzīgi daudzo atpūtas un izklaižu vietu izvietojumā. Tādēļ Jūsu vērtējumam tiek nodotas brīnišķīgas un ļoti informatīvas kartes (manā uztverē) par Pataijas restorāniem un go go bāriem. Ja esam dzirdējuši kādu labu vārdu par kādu restorānu vai go go bāru un vēlamies viņu apmeklēt, tad meklējam viņu šinī kartē, skatamies cipariņu un uz priekšu. Te pat liekam arī savus iecienītos go go bārus un restorānus. Kur atrodās, kas tur patika. Dalamies informācijā.šeit go go bāru izvietojums labā kvalitātēšeit restorānu izvietojums labā kvalitātē

Veiksmīgu lietošanu.
Pievienotie faili: 2221913.jpg (20.7 Kb) · 6529267.jpg (22.1 Kb)


Ja tu visu saproti, tas nozīmē, ka tev visu nesaka.
 
MurmulisDatums: Piektdiena, 05.11.2010, 16:00 | Ziņojums # 2
Leitnants
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 55
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Tās ir labās kartītes, un vislabākā ir par go go bāriem. angel
 
FendermansDatums: Piektdiena, 05.11.2010, 16:41 | Ziņojums # 3
Majors
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 80
Reputācija: 1
Statuss: Offline
Ja jau ir uzsākts stāsts par Pataijas GO GO bāriem, tad te būs mans pienesums:

http://www.pattayagogos.com/gogopw.asp

ļoti labs un informatīvs saitiņš par Pataijas GO GO bāriem ar cenām par drinkiem, lady drinkiem, bar fainiem un apmeklētāju komentāriem.


Kukera kū
 
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 09.05.2013, 13:21 | Ziņojums # 4
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Pattaya galvenā vērtība ir Walking St. ar saviem Go Go bāriem. Nezinu nevienu vietu pasaulē, kur tik mazā teritorijā ir sakoncentrēti tik daudz Go Go bāru. Konkurenci vienīgais varbūt varētu sastādīt tikai Clark Filipīnās. Bet Pattaya tas viss ir daudz krāsaināk un draiskāk. biggrin Bet arī dārgāk.

Uzturoties 10 dienas Pattaya pastaigāju pa šiem Go Go bāriem. Visos bāros, protams, nebiju, bet lielā daļā ielūkojos. Topošiem ceļotājiem uz šo grēku pilsētu būtu jāzina, ka agrāk kā par 20:00 šeit darīt nav ko. Pirmie bāri veras vaļā tieši 20:00 un gandrīz visi bāri tiek aizvērti pulksten 02:00. Praktiski visos bāros sākumā ir „laimīgā stunda”, kad visi drinki ir ļoti lēti. „Laimīgās stundas” ilgums mēdz būt dažāds, sākot no vienas stundas līdz 2 stundām. Tas būtu jāņem vērā un jāizmanto. Pati grēku iela transportam tiek slēgta pulksten 18:00.

Walking St. dienā:Walking St. vakarā:Kopš iepriekšējās reizes ir manāmas pārmaiņas nacionālajā sastāvā. Ir ļoti daudz aziātu un indiešu. Ķīniešu paketņikus pa Walking St. vadā lielās grupās un gida pavadībā. Gids ar mastā uzspraustu karodziņu pa priekšu un bars ar ķīniešiem tipina pakaļ. haha Paketņiķi vienmēr un visur izskatās smieklīgi un muļķīgi, bet it sevišķi tas izpaužas uz Walking St. Staigā un brīnās savus kaklus izstiepuši.

No pārmaiņām vēl varētu pieminēt, ka uz galvenās ielas, bez man jau zināmā „Galaxy” Go Go bāra, kurā dejoja krievu, ukraiņu un citas slāvu izcelsmes meitenes (cik man zināms dejo arī meitenes no Latvijas), ir atvērušies vēl pāris bāru ar slāvu dejotājām. Lielais pieprasījums no arābu, turku un indiešu vīriešu puses pēc blondīnēm dara savu. Pats šajos bāros nebiju, neesmu braucis tik tālu ceļu lūkoties uz slāvu meitenēm, piedevām cenas šajos bāros nepavisam nav demokrātiskas.

Speciāli daiļā dzimuma pārstāvēm (varbūt gejiem? Bet tiem ir sava iela. Saucas Boys st. netālu no Walking St.) uz Walking St. ir atvēries arī dejojošu puišu Go Go bārs. cranky

Priecē tas, kas neskatoties uz to, ka alus cenas Taizemē ir pieaugušas, tas nav atstājis iespaidu uz cenām, dzerot izlejamo alu Go Go bāros. Joprojām ir daudz bāru, kur kausiņš alus maksā 49 vai 59 THB. Piemēram „Club Mistys” laimīgajā stundā kausiņš alus maksā tikai 35 THB. Varat mierīgi atlaisties ērtos sēžamajos, pasūtīt vēsu aliņu un vērot kā dejo pliki meičuki. Jauka atpūta pēc karstas un saspringtas dienas. Jāņem vērā, ka ir arī daudzi bāri, kuros netiek piedāvāts izlejamais aliņš, tādā gadījumā atpūta vairs nebūs tik lēta.

Pa šo laiku ko pavadīju Pattaya izkristalizējās bāri, kuros pavadīju vairāk laika kā citos bāros. Nosacījumi bija sekojoši: meičukiem jādanco plikiem, jābūt šovam un jābūt lētam izlejamam alum. Mans bāru TOPS izskatās šādi:

1.Babydolls A-GoGo;
2.Private Dancer A-GoGo;
3.X Zone A-GoGo.

Visi šie bāri neatrodas uz Walking St. bet šķērsielās. Abi pirmie bāri atrodas viens otram blakus uz Soi 16. Soi taiešu mēlē nozīmē iela. „Private Dancer” iepriekšējais nosaukums bija „Climax”, bet īpašnieks ir tas pats. „X Zone” atrodas uz Soi 16, jākāpj ēkas otrajā stāvā.

Visos šajos bāros ir lēts izlejamais alus visu nakti (no 39 (laimīgā stunda) līdz 60 THB par kausu), meičuki dejo pliki un ir šovi. No šovu viedokļa visgrēcīgākais ir tieši „X Zone”. Te nestrādā ļoti jaunas meitenes, bet no izvirtības viedokļa tiks realizētas visneiedomājamākās lietas.

Ja runājam tieši par Walking St. tad mans TOPS būtu šāds:

1.Rhino GoGo Club;
2.Air Port Club;
3.Silver Star.

Arī šajos bāros ir šovi, izlejamais alus un meičuki danco pliki, bet katrā no viņiem ir savs darvas piliens medus mucā. Vai nu alus dārgs, vai lady drinki dārgi vai mūzika ļoti skaļa.

Pa Walking St. klīst milzum daudz helperu, kuri piedāvā pa naudu doties skatīties tieši šovu. Nerekomendēju piekrist šiem helperu piedāvājumiem. Tieši tos pašus šovus var redzēt arī vienkāršos Go Go bāros pa velti. Ir gan šautriņu šaušana pa baloniem, adatas un žiletes, svecīšu dzēšana, parafīna liešana u.t.t. Bet ja ir vēlme doties vērot tieši šādu maksas šovu, tad vienkārši pavērojiet uz kuru vietu helperis ved kārtējo klientu. Tās vietas ir grūti pamanīt, ieejas šauras, un jārāpjas uz 2 stāvu. Kad būsiet nofiksējuši šo vietu, droši dodieties iekšā, bez jebkādas helperu palīdzības. Ietaupīsiet naudu.

Tas viss ir ļoti subjektīvi. Tas ir tikai dziļi mans personiskais vērtējums. Pieļauju, ka citiem iespaidi ir savādāki un bāru TOPS ir pavisam savādāks. Nekautrējamies un darām to zināmu arī citiem lasītājiem.
Pievienotie faili: 8915299.jpg (77.0 Kb) · 2823095.jpg (79.9 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 09.05.2013, 16:03 | Ziņojums # 5
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Interesantiem izlieku arī citas vietas kur ganās meičuki.

Pattaya centrālā daļā ir Soi LK Metro. Ap šo rajonu ir koncentrēti vairāki labi Go Go bāri. Manuprāt, vislabākais ir „Champagne”. Bārā ir izlejamais alus, meičuki danco pliki un ir ļoti labs šovs. Bārs veras vaļā jau pulksten 14:00, bet īstā darbība un šovi sākas pēc 20:00. Ja esat apmetušies Pattaya ziemeļu vai centrālajā daļā, nav nekādas nepieciešamības dzīties uz Walking St.

Nākamā vieta ir Soi 6, kura atrodas Pattaya ziemeļu galā. Netālu no „Alkazar” šova. Uz šīs ielas atrodas aptuveni 60 bāru. Te meičuki nedanco, bet dzerot alu varat vienoties par tālāko. Cenas lētākas gan uz meičukiem, gan uz barfine. Pārsvarā meičuki briesmīgi, bet trāpās arī īstas pērles. prof

Vēl viena vieta ir Beach St. Tā ir iela, kura iet gar pludmali. Te ganās brīvmākslinieces. Tas ir pats lētākais variants. Nav jāmaksā barfine, nav jāpērk lady drinks. Bet tas ir arī pats riskantākais variants, var apzagt u.t.t. Papildus šeit ganās arī ļoti daudz lady boys. Viss uz Jūsu risku un atbildību.

Otra vieta, kur tikt pie meičuka, kad bāri ir jau slēgti ir doties uz diskotēku. Tur pulcējas meičuki no Go Go bāriem pēc to slēgšanas, meičuki, kurām nav noveicies un nav tikušas pie klienta. Pēdējā iespēja atrasts klientu viņām ir šajās diskotēkās. Tādas diskotēkas uz Walking St. ir vairākas.

Nu un kā pēdējā izklaide un vienlaicīgi arī relax un pirts diena ir body body masāžas. Nomazgās un nomasēs Jūs meičuki ar savu kailo augumu. Pārsvarā šie body body masāžas saloni atrodas Pattaya ziemeļu daļā, netālu no „Alkazar” šova. Te viņi ir vairāki. Pats pazīstamākais ir „Sabai room”. Ir arī saloni, kuros strādā slāvu meitenes.

Tas arī būtu galvenais, kas būtu jāzina potenciālajiem Pattaya nakts dzīves baudītājiem. Vienīgi vēl pāris rekomendācijas, lai nesanāktu nepatīkami pārsteigumi, saņemot bāros fināla rēķinu. Agrāk bāros par katru drinku, lady drinku vai barfine tika atnests atsevišķs čeks. Tagad tas viss ir vēl ērtāk, kad pasūtiet nākamo drinku, vecais čeks tiek paņemts un izrakstīts jauns. Jaunajā čekā ir visa Jūsu izpriecu vēsture, sākot no pirmā drinka, lady drinka un beidzot ar beidzamo, kā arī fināla summa kura jāmaksā. Viss ļoti ērti un pārskatāmi. Jums atliek tikai kontrolēt pēdējo ierakstu, vai tas atbilst realitātei. Tas viss ir datorizēts, krāpšanas varianti praktiski izslēgti un nekad personiski neesmu novērojis pat mēģinājums kaut ko pieskaitīt klāt. Ja konstatējat kādu neatbilstību pēdējā ierakstā, drinku neaiztieciet un momentā sauciet stafu, sarežģītākos gadījumos sauciet mamasan. Nekādām problēmām nevajadzētu būt.

Sarežģītāka situācija rodas tad, kad čekā viss ir pareizi, bet summa ir liela. Gājienam uz Go Go bāriem ir jāgatavojas laicīgi, tāpat kā ceļojumam ir jāgatavojas laicīgi. Jālasa attiecīgie forumi un jāstudē Go Go bāru cenas uz drinkiem, lady drinkiem un barfine. Katrā bārā ir atšķirīga politika. Mēdz būt bāri, kuros ir diferencēta lady drinku, barfine cena. Pirms ejam tādā bārā iekšā būtu ļoti lietderīgi par to zināt. Šādos bāros lady drinku cena var pat sasniegt 300 THB. Es personīgi eju uz bāriem, kuros ir fiksēta lady drinka maksa. Tad nav nekādu problēmu. Ir ļoti laba lapiņa par Pattaya Go Go bāriem. Tur ir gan drinku cenas, gan lady drinku cenas, gan barfine cenas, gan apmeklētāju komentāri. Pirms došanās uz Go Go bāriem noteikti izstudējam šo sarakstu un izvēlamies jau laicīgi uz kuru bāru dosimies. Ļoti rekomendēju. Ja dosieties bez sagatavošanās uz pirmo bāru, ko redzam, var sanākt nepatīkama vilšanās. Pirmkārt jau naudas izteiksmē.

Te ir links uz šo lapu:

http://www.pattayagogos.com/gogopw.htm

Pa otru linku vienmēr varēsiet atrast svaigu kartīti ar bāru izvietojumu, kur konkrēti atrodas bārs, uz kuru vēlaties doties:

http://www.pattayabarguide.com

Rekomendējamās cenas uz meičukiem. Viss ir ļoti individuāli un relatīvi, bet mana rekomendācija nekad nepārmaksāt šīs summas, saglabājam veselo saprātu:

Go Go bāru meičuki: ST – 1000 LT-2000, krutākajos Go Go 2000/3000, tuvāk pie bāru slēgšanas var vienoties arī LT-1500/2500, arī barfine daudzos Go Go pēc pulksten 1:00 tiek samazināts;

Alus bāros - ST-500/700, LT-1000/1500;

Beach St. brīvmākslinieces – ST-500/700, LT-1000;

Diskotēkas – ST-500/700, LT-1000/2500.

Vislabāk ar domu paņemt meičuku uz visu nakti, ir doties uz bāru pēc pulksten 00:00. Bāri drīz vērsies ciet un meičuks būs pielaidīgāks vienojoties par cenu.

Esmu pacenties un manuprāt pašu galveno un vajadzīgāko esmu izstāstījis. Ar šo bruņojumu varat droši doties un grimt saldajā grēku pasaulē. Veiksmi! Un dalāmies pārdomās un pieredzē.
Pievienotie faili: 9357989.jpg (80.1 Kb) · 0613867.jpg (73.5 Kb) · 7299183.jpg (61.1 Kb) · 7165051.jpg (71.2 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
andrianDatums: Ceturtdiena, 09.05.2013, 20:42 | Ziņojums # 6
Ģenerālleitnants
Grupa: Moderatori
Ieraksti: 558
Reputācija: 23
Statuss: Offline
Quote (Melnais)
Esmu pacenties un manuprāt pašu galveno un vajadzīgāko esmu izstāstījis. Ar šo bruņojumu varat droši doties un grimt saldajā grēku pasaulē. Veiksmi! Un dalāmies pārdomās un pieredzē

..bildes nebūs!? angel


ChiangMai,ChiangRai,Phuket,Railay,Phi-Phi,Langkawi,Sabah,Cebu,Panglao,Boracay,Palawan,Houay Xai,Bokeo Nam Kan National Park,Beijing,Fihalhohi,Siem Reap,Sihanukville,Koh Rong,Koh Rong Samloem,Kampot, Phnom Penh,Shimla,Manali,Varanasi,Delhi
 
MelnaisDatums: Piektdiena, 10.05.2013, 16:48 | Ziņojums # 7
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Quote andrian ()
..bildes nebūs!?
shades .

Varu tikai atkārtot jau iepriekš uzrakstīto (mans citāts no Bangkokas Go Go bāru sadaļās):

Atceramies, ka fotografēšana un filmēšana šajās vietās ir stingri noliegta. Neiesaku to mēģināt darīt, ja nevēlaties sadauzītu savu foto aparātu vai mobilo telefonu labākajā gadījumā. Sliktākajā var arī seju sasist. Ir redzēti varianti. Ja ļoti gribas kādu bildi par piemiņu - runājiet ar mamasan. Par kādu lady drink viņa parādīs, ko var bildēt un ko nē!

Tas viss ir jābauda personīgi un ar savām actiņām. cool

Bet nu speciāli andrian esmu sameklējis pāris nelegālu video ieskatam tajā atmosfērā:

Tā izskatās body body masāžas salonos. Meičuki sēž akvarijā, izvēlies sev vēlamo un uz priekšu masēties. tongue .

Tā izskatās Walking St. diskotēkā "Lucifer":Ieskats slavenajā, un man personīgi iecienītā Go Go [b]"Windmill":[/b]Šis ir interesants video ar slēpto kameru, varam redzēt kā meičuki gatavojas savam darba cēlienam:Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Piektdiena, 10.05.2013, 17:14 | Ziņojums # 8
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Un kad uznāk lielā nostaļģija, tad iesaku noskatīties šo video. Skatīties arī tiem, kuri vēl tikai plāno apmeklēt šo vietu. Ļoti kvalitatīvi uzņemts video par Walking St. Varat apskatīt kas uz šīs ielas atrodās un mēģināt iejusties tajā atmosfērā.Vēl viens video par šo burvīgo ielu:Veiksmi visiem! bye


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Otrdiena, 12.01.2016, 16:33 | Ziņojums # 9
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Savā pēdējā Pattayas apmeklējumā saprotams, ka aizstaigāju arī līdz Walking street. Tas bija oktobra beigas un tūrisma sezona vēl nebija savā pilnā plaukumā. Ielas tukšas, ja neskaita ķīniešu paketņikus, tie kā tādi kravas vilcieni drāžas cauri Walking street no viena gala uz otru. Tas viss notiek milzīgā ātrumā, lielās kolonās, cilvēku aptuveni 40. Nav nekādas runas, ka kāds no grupas varētu atdalīties un ieiet pasēdēt kādā Go Go bārā. Groza tikai galvas riņķī un raitā riksītī dipina uz priekšu.Vēl daudz Go Go bāru slēgti, it sevišķi pa nomalēm. Piemēram tāds mans iecienīts bārs kā „X Zone” bija slēgts. Savas domas nemainu un varu apliecināt, ka manuprāt labākie bāri atrodas nostāk no pašas Walking street. Uz šo brīdi man vislabāk patika laiku pavadīt „Babydolls” un „Windmill”. Lēts izlejamais alus un daudz karstu pliku dejotāju. Patīkami pārsteidza vecais un leģendārais „Champion”, mainījis savu imidžu un tagad galvenais naudas pelnīšanas virziens ir šovi. Alus gan tur padārgs, bet tā laikā varat baudīt šovus. Turpat uz ielas nezinīšiem tiek piedāvāts šis šovs no helperiem pa naudu, sūtiet viņus uzreiz pāris mājas tālāk. Neko nemaksājam, ejam droši iekšā, sūtam alu un baudām priekšnesumu.
Cenas bāros uz alkoholu un meitenēm palikušas iepriekšējās. Tas nevar nepriecēt.

Vēl joprojām diezgan plaša un aktuāla informācija par cenām, izvietojumu ir pieejama pa šo saiti:

http://www.pattayagogos.com/gogopw.htm

Veiksmi!


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
Forums » Taizeme » Bāri, restorāni, kafeinīcas, šopings, nakts dzīve » Pataijas gids pa go go bāriem (Rakstām par sev zināmiem go go bāriem)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2023