Ceturtdiena, 02.02.2023, 03:11
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Bangkokas Go Go - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: Kurkulis  
Forums » Taizeme » Bāri, restorāni, kafeinīcas, šopings, nakts dzīve » Bangkokas Go Go (viss par Bangkokas Go Go, sex šoviem un t.t.)
Bangkokas Go Go
MelnaisDatums: Trešdiena, 22.02.2012, 15:52 | Ziņojums # 1
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline


Daudzi no mums atrodoties Bangkokā noteikti vēlas apmeklēt slavenos Go Go bārus un sex šovus. Nēsmu nekāds puritānis un vismaz vienreiz iesaku šos šovus apmeklēt katram ceļotājam. Kaut vai paskatīties uz eksotiku un vienkārši informācijas dēļ. Ko tik meičuki ar savām ķermeņa intīmām vietām spēj paveikt. crazy Eiropā nekā tamlīdzīga neredzēsiet. Uz šīm vietām varat pilnīgi droši iet ar savām draudzenēm vai otram pusītēm. Lielākai daļai ceļotāju pilnīgi pietiks ar viena sex šova apmeklējumu un interese būs apmierināta. Šovi ātri apnīk. Cita lieta ir Go Go bāri. Pēc saspringtās dienas, kad esi apmeklējis neskaitāmas pagodas un citus apskates objektus, un Tevī ir parādījušās saguruma pazīmes, tā ir zīme - Tev ir laiks doties uz Go Go. Atpūsties un krāt spēkus nākamās dienas ekskursijām. Tur Tu vari paņemt pudeli vēsa alus, ērti izlaisties mīkstos sēdekļos un atpūtināt savas sagurušās miesas. Klausoties mūziku, tavā priekšā dejos pliki meičuki. Izmaksājot meičukam lady drinku Tev ir iespēja tikt pie sarunu biedrenes, kas Tevi izklaidēs, vari viņu paspaidīt. Ja vēlies turpinājumu, vienojies par cenu, samaksā bar fine un viņa ir tava.

Atrodoties šādās vietās pirmo reizi un bez nepieciešamās pieredzes ir iespēja nokļūt nepatīkamās situācijās, par ko gan lielākā daļa ceļotāju kautrējas runāt. Tādēļ esmu saņēmies un uzrakstījis nelielu ieskatu potenciālajiem Bangkokas naktsdzīves apmeklētājiem, kuri to dara pirmo reizi.

Bangkokā ir ļoti daudz vietu un rajonu kur notiek šādi pasākumi. Liela daļa no viņiem ir orientēta uz vietējiem klientiem. Sākot ar ļoti dārgiem slēgtiem klubiem, orientētiem uz tajiešu bagātajiem pilsoņiem. Parasti šādos slēgtajos klubos farangas netiek ielaisti. Viņi vēlas saglabāt savu ierasto atmosfēru un atpūtas veidu. Nu un meičuki parastiem tajiešiem. Bet liekam mierā tajiešu izpriecas, domāsim par mūsējām. Vēsturiski Bangkokā ir izveidojušies trīs rajoni, kas ir orientēti uz ārzemniekiem. Tie ir Patpong, Nana Plaza un Soi Cowboy. Šīs ir tās trīs vietas uz kurām mums būtu nepieciešams orientēties. Sāksim pēc kārtas.

Te būs karte ar šo vietu izvietojumiem.

Pievienotie faili: 7062326.jpg(128.3 Kb) · 9356989.jpg(72.5 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Trešdiena, 22.02.2012, 15:56 | Ziņojums # 2
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Patpong ir pats senākais rajons, kur atrodas daudzi šovi un Go Go bāri. Patpong ir pats izvirtušākais, ja tā var teikt, rajons. Tieši šeit ir koncentrēti visādi apšaubāmas kvalitātes sex šovi. Te arī ir ļoti kriminogēna zona un vieta, kur tiek apčakarēti tūristi. shock Es uzsveru vārdu tūristi, jo ceļotāji, kuri lasa forumus un ir informēti, uz viņu izliktajām lamatām neuzķeras. Kā tas notiek. Pie Jums pienāk helperis (tādu tur ir ļoti daudz) un piedāvā noskatīties sex šovu. Viņš nosauc cenu šovam un cik maksā drinki. Lētticīgais tūrists notic un tiek aizvests uz kādu galīgi tumšu stūri, kur tiek ievests telpā, kur uzreiz sākas šovs. Šovā parasti uzstājas tantuki, kuri ir briesmīgāki par atomkaru. Tiek atnests alus vai citi drinki. Kad esat noskatījies šovu Jums tiek piestādīts rēķins, kas daudzkārt pārsniedz Jūsu paredzēto summu. Uz jautājumu, ka helpers nosauca citu summu atbilde ir, ka viņi nekādu helperi nepazīst un viņš nekādas cenas šajā bārā nezina. Helperi nav šo bāru darbinieki, viņi par katru atvesto klientu no bāra saņem komisiju. Piedevām ja jūs atved helperis, tad visiem ir skaidrs, ka Jūs esiet tūrists. Vārdu sakot konflikts uz līdzenas vietas. Šādā situācijā nedrīkst zaudēt savaldīšanos, nekādā gadījumā nesākiet bļaut, kliegt un žestikulēt. Momentā parādīsiet savu vājumu un pazaudēsiet cieņu viņu acīs. Mēģiniet konfliktu atrisināt mierīgā ceļā. Viņi jau arī nav traki un lieki konflikti viņiem nav vajadzīgi. Kā pēdējo argumentu varat minēt, ka pieaicināsiet tūristu policiju konflikta risināšanā. Tur gan visi bāri maksā policijai un jēgas no viņiem nav nekādas. Bet arī viņiem savukārt lieks policijas apmeklējums nav vajadzīgs. Kaut ko no nosauktās summas noteikti atlaidīs. Nepārdzīvojam, skola maksā naudu.

Kā rīkojas ceļotājs. Pirmkārt visus helperus (un tas nav tikai šajā gadījumā, bet vienmēr un visur) laipni sūtām pāris mājas tālāk. Mierīgi apstaigājam rajonu un izvēlamies normālus šovus vai Go Go bārus. Parasti pie normāliem bāriem ir normālas reklāmas, pie bāra stāv bāra darbinieces ar plakātiem cik maksā drinki. Pie viņām arī visi pārējie jautājumi. Normālu bāru iekšienē redzamā vietā parasti ir izlikts cik maksā drinki, lady drinki. Par ieeju nekad un ne pie kādiem apstākļiem nemaksājam. Neizrādām, ka esam šeit Taizemē pirmo reizi, droši ejam iekšā un izvēlamies sēdvietas. Ja kaut kas nepatīk ceļamies un ejam prom. Sex šovos pirms esam sākuši skatīties šovu vienojamies par samaksu ar mamasan. Pēc šova noskatīšanās runāt par summu ir bezjēdzīgi. Ja cena ir neadekvāti augsta, ceļamies un dodamies prom. Šādā gadījumā cenas parasti sarūk uz pusi, jo to šovu šeit ir vairāk, kā dubļi laukos.Pievienotie faili: 3525594.jpg(46.1 Kb) · 9837119.jpg(41.6 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Trešdiena, 22.02.2012, 16:07 | Ziņojums # 3
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Nana Plaza ir pats jaunākais no šādiem centriem. Atvēries 2003.gadā. Ērta piebraukšana. Uz turieni mūs aizvizinās sky trains, jākāpj ārā pieturā Nana. Kompleksam ir trīs stāvi. Visos šajos trīs stāvos ir izvietoti Go Go bāri. Meitenes šajā kompleksā dejo pārsvarā apģērbtas. Reti kurā bārā ir topless. Šeit ir jāuzmanās no Lady boyiem. To te ir ka biezs. Netīšām varam sajaukt. crazy Ir pat atsevišķi Go Go tikai ar lady boy. Spoži izgaismots, plašas telpas, bet man kaut kā nepatika. Trūkst bāra mājīgās atmosfēras.

Soi Cowboy ir mana favorīte. Maza ieliņa Soi Cowboy atrodas tuvu krustojumam Sukhumvit Road un Asoke Road. Ja braucam ar skay train, jākāpj ārā pieturā Asok. Ielai abās pusēs ir izvietoti daudzi Go Go bāri. Bāri ar tādu foršu atmosfēru. Meičuki pārsvarā dejo topless vai pilnīgi plikiņas. Vēlētos rekomendēt bārus Dollhouse un Baccara. Baccara bārā ir divi stāvi. Pirmā stāvā meitenes dejo uz spoguļ grīdas mazos svārciņos, bez biksītēm. Vairāk būtu jāskatās uz grīdu. He – he. Līdzīgs variants ir otrā stāvā. Meitenes dejo uz caurspīdīgas grīdas topless ar maziem svārciņiem un arī bez biksītēm. Labs skats paveras skatoties no pirmā stāva uz augšu. Vēl interesantāk ir pavērot japāņu un ķīniešu tūristus. cranky Tiem nabagiem visi kakli pēc tam ir stīvi no skatīšanās. Savukārt Dollhouse pirmā stāvā dejo meičuki topless, bet nav vērts aizkavēties pirmajā stāvā. Droši dodamies uz otro stāvu. Tur meičuki pilnīgi plikiņi dejo uz galdiem. Pie apaļā galda ir vietas kādiem sešiem apmeklētājiem. Uz galda parasti dejo divi meičuki, kuri pēc kāda laika mainās ar galdiņiem. Vakara gaitā Tu redzēsi dejot uz sava galdiņa visas meičas.

Vispārēja informācija, kura attiecas uz visiem bāriem:

Normālas cenas pudeļu alum GO GO bāros ir 100 - 150 THB, skatoties kāds alus. Izlejamais alus ir pa 50 – 70 THB. Lady drinku cena parasti ir no 90 - 150 THB. Bāros darbojas ļoti laba kārtība, lai nebūtu konfliktu par to, ko esam pasūtījuši. Veicot pirmo pasūtījumu Jums uz galda glāzītē tiks atnests čeks. Par katru nākamo pasūtījumu reizē ar drinku Jums atnesīs jaunu čeku un pieliks klāt glāzītē. Jūs momentā varat apskatīt kāda cena ir čekā. Ja kaut kas neatbilst momentā varat problēmu atrisināt. Tas pats attiecās arī uz lady drinkiem. Beigās visi čeki tiek saskaitīti (pirms tam vēlams būtu pašam saskaitīt, kaut gan man nekad problēmas nav bijušas) un paziņota summa ko esam šajā bārā notriekuši. Samaksājam rēķinu, kādus 20 THB dzeramnaudu iedodam waitress un ar jauniem spēkiem esam gatavi doties nākošās dienas ekskursijās.

Ja vēlamies paņemt meičuku līdzi ir jāzin, ka ir short time un long time. Par to uzreiz ir jāvienojas. Short time gadījumā vairums bāru piedāvā istabiņu turpat uz vietas. Long time parasti saprot uz visu nakti. Ja ņemam meičuku, bāram par to būs jāmaksā bar fine. Summa atšķiras vai tas ir short vai long time. Tāpat bar fine var atšķirties vai ņemam šova meiteni vai dejotāju. Parasti bar fine long time ir 600 THB. Bangkokā standarta cena meičukam uz long time ir 2000 THB, sarkanā līnija 2500 THB. Var būt protams arī lētāk, tas atkarīgs no Tevis un mākās runāt. Pataijā parastā cena long time ir 1500 THB, sarkanā līnija 2000 THB.

Atceramies, ka fotografēšana un filmēšana šajās vietās ir stingri noliegta. Neiesaku to mēģināt darīt, ja nevēlaties sadauzītu savu foto aparātu vai mobilo telefonu labākajā gadījumā. Sliktākajā var arī seju sasist. Ir redzēti varianti. Ja ļoti gribas kādu bildi par piemiņu - runājiet ar mamasan. Par kādu lady drink viņa parādīs, ko var bildēt un ko nē!

Nu ko, iesākumam pietiks. Veiksmi bāra apmeklējumos un dalāmies ar savu pieredzi šajā foruma sadaļā. Papildus iesaku arī pārlasīt kurkuļa materiālu foruma sadaļā šeit:

http://www.melnais.com/forum/42-73-1
http://www.melnais.com/forum/42-159-1
Pievienotie faili: 6924836.jpg(53.9 Kb) · 7176924.jpg(24.3 Kb) · 1613803.jpg(38.4 Kb) · 8134858.jpg(73.7 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
switchsDatums: Piektdiena, 24.02.2012, 14:21 | Ziņojums # 4
Pulkvedis
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 177
Reputācija: 6
Statuss: Offline
Paldies. Šis vērtīgi un jautri! Ja gribi nepalikt plix pēc bāra apmeklējuma.
 
MelnaisDatums: Piektdiena, 10.05.2013, 15:52 | Ziņojums # 5
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Tās pāris dienas, ko pabiju Bangkokā, izmantoju lietderīgi un apmeklēju arī slaveno Soi Cowboy. Apskatīties kas pa šo laiku šeit ir mainījies. Kāpēc tieši šo ielu? Tāpēc, ka manā uztverē tā ir labākā no grēku ielām Bangkokā un mans hotelis "Tune Hotels" atradās pāris minūšu gājienā līdz šai ielai. Mainījies šajā ielā galvenokārt, ir nacionālais sastāvs. Ja agrāk nospiedošo apmeklētāju masu sastādīja baltie, tad tagad šeit ir ļoti daudz aziāti, ķīnieši, korejieši un japāņi. Vairāki bāri sāk orientēties tieši uz āzijas apmeklētāju paradumiem. Redzēju arī vienu slāvu grupiņu, kuri pirms došanās uz bāru vispirms apmeklēja 7/11 veikalu un turpat uz ielas iztukšoja vienu pudeli „Sang Som”. booze Tā noteikti ir lētāk...... biggrin

Cenas praktiski nav mainījušās. Bangkokā šāda veida atpūta sanāk dārgāk nekā Pattaya. Pirmkārt tas attiecas uz drinku un lady drinku cenām. Lielākā daļā bāru uz šīs ielas nav izlejamā alus. Lētākā pudele alus bārā maksā 150 THB. Izlejamais alus ir tikai dažos bāros un lētākā cena izlejamam alum bija 90 THB. Tas bija tikai vienā bārā un šajā bārā savukārt nebija uz ko skatīties. Normālā cena izlejamam alum bāros ir 110 THB. Glābiņš ir meklējams „laimīgajā stundā”, tad visi drinki ir krietni lētāki.

Joprojām mani iecienītākie bāri uz šīs ielas ir: „Dollhause” un „Baccara”. „Baccara” pateicoties savai oriģinālajai idejai par otrā stāva stikla grīdu. Labi skati no apakšas. biggrin Mīnus, ka nav izlejamā alus.

Pāris nelegālu uzņemtu video (speciāli andrian) ieskatam, kāda atmosfēra valda "Baccara":

[b]Baccara 1 stāvs:
Baccara 2 stāvs:Mans favorīts „Dolhause” ir nedaudz mainījis savu koncepciju. Kad šajā ceļojumā apmeklēju šo bāru pirmo reizi jutos nedaudz vīlies. Ja agrāk visa galvenā dzīvība noritēja bāra otrajā stāvā, kur meičuki dancoja pliki uz galdiem, tad tagad viss ir pārnests uz bāra pirmo stāvu. Tagad meičuki pliki danco pirmajā stāvā. Otrajā stāvā bija pilnīgs klusums. Otrajā stāvā bija iespēja smēķēt smok un tas arī bija liels pluss. Atšķirībā no Pattaya bāriem uz šīs ielas nav atļauts smēķēt nevienā bārā. Arī „Dollhause” pirmajā stāvā nav atļauts smēķēt, ja vēlies uzsmēķēt, jāiet ir ārā. Visas pārdomas par šīm nepareizajām (manuprāt) izmaiņām izteicu bāra īpašniekam (pēc tautības francūzis). Uz pārmaiņām nebija ilgi jāgaida, kad pēc 11 dienām atgriezos Bangkokā, tad dejošana uz galdiem otrajā stāvā bija atjaunota. Diemžēl meičuki pa galdiem nedejoja pliki. Pārsvarā topless un mazos svārciņos bez biksītēm. It kā jau viss ir redzams tāpat, bet tomēr tas nav tas. Kā vienmēr gribas vairāk. biggrin Uz galdiem nedejoja 2 meitenes, bet viena. Bet jebkurā gadījumā tas bija progress. Varēju mierīgi dzert alu booze un uzvilkt kādu kāru dūmu smok lūkojoties uz meičukiem.

Šim bāram „laimīgā stunda” ir no pulksten 19:00 līdz 21:30. Alus pudelēs maksā 70 THB. Visu nakti izlejamais „Haineken” alus maksā 110 THB. Lady drinks maksā 150 THB, barfine 600 THB.

Te cenas uz drinkiem:Meičuku izlase šajā bārā vienmēr ir bijusi uz ļoti augsta līmeņa. Te nekas nav mainījies. Pārsvarā danco īstas modeles, ir uz ko acis pamielot. Jebkurā gadījumā arī šajā reizē šis bija mans bārs Nr.1.

Šīs ielas bāros praktiski netiek demonstrēti šovi. Vienīgais izņēmums ir "Suzie Wong’s Go Go". To reklamē iekšā saucēju meitenes. Iebāzu tur savu galvu, pajautāju drink listi, apskatījos un izgāju ārā. Izlejamā alus šeit nav, bet alus pudelēs bija nu ļoti dārgs. Ja nemaldos tad atkarībā no alus šķirnes robežās no 160 līdz 180 THB. Nu nē, paldies. Kamēr biju šajā bārā nekādu šovu nemanīju.

viens nelegāls video no šī bāra:Viens no jaunievedumiem uz šīs ielas ir zīmīte kā tā ir droša zona.Tādas zonas Taizemē ir izveidotas vairākas. Vietās kurās ir daudz tūristu, Bangkokā, Pattaya, Puketa un citās vietās. Par kārtību šajā vietā policijas priekšnieks atbild ar savu "galvu". Nu ne gluži ar savu galvu, bet ar savu amatu. Ja šajā zonā notiks noziegums un vainīgās personas netiks aizturētas, priekšnieks zaudē amatu. Šajās vietās ir totāla video kontrole. Tā kā pirms gatavojamies darīt ko nelikumīgu, rūpīgi pārdomājam. Tas attiecas arī uz visādiem nelikumīgiem piedāvājumiem, kā piemēram piedāvājums iegādāties "zālīti". Ja to Jums piedāvā šādā vietā droši ziniet, tā ir provokācija. Taizemē "provokācija" noziegumu atklāšanā ir likumīgs pasākums. Tiksiet momentā aizturēts. Nu tas tā....... zināšanai. wink

Noslēgumā, kad pēc kāda laika uznāks nostaļģija, man vai kādam citam, kas uz šīs ielas ir pavadījis kādu neizmirstamu vakaru, pāris video no šīs ielas. Pirmais video ir paša filmēts ar foto kameru. Tumšā un daudzu gaismas efektu rezultātā mans nabaga fotoaparāts, ik pa brīdim jutās samulsis un nevarēja izlemt uz kuru vietu jāuzņem asums, bet nu izjūtām un atmiņām būs gana labs. Otrs video nav mans, bet nofilmēts labā kvalitātē. Cenšamies izbaudīt tās sajūtas kādas valda šajā ielā. Ja vēl neesam bijuši uz šīs ielas, noteikti ieplānojam kādu vakaru. nenožēlosiet.

Un atkārtoju vēlreiz: "Uz šejieni varat droši doties ar sievu vai draudzeni. Daudzi tā arī dara! Atceramies, ka šīs vietas Bangkokā vai Pattaya ir tikai "Disnejlenda" pieaugušajiem" biggrin

Tā izskatās iekšpusē slavenajā Go Go bārā "The Dollhouse"

Pievienotie faili: 5413482.jpg(32.4 Kb) · 9853254.jpg(96.4 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
andrianDatums: Svētdiena, 12.05.2013, 20:39 | Ziņojums # 6
Ģenerālleitnants
Grupa: Moderatori
Ieraksti: 558
Reputācija: 23
Statuss: Offline
Quote (Melnais)
Pāris nelegālu uzņemtu video (speciāli andrian)

paldies jau liels biggrin bet biju domājis speciālu TuneHotelvideo or foto blahblah ne:
Quote
tikai "Disnejlenda" pieaugušajiem"
icecream


ChiangMai,ChiangRai,Phuket,Railay,Phi-Phi,Langkawi,Sabah,Cebu,Panglao,Boracay,Palawan,Houay Xai,Bokeo Nam Kan National Park,Beijing,Fihalhohi,Siem Reap,Sihanukville,Koh Rong,Koh Rong Samloem,Kampot, Phnom Penh,Shimla,Manali,Varanasi,Delhi
 
MeistarsDatums: Svētdiena, 09.03.2014, 20:01 | Ziņojums # 7
Seržants
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 27
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Pirms mēneša biju iegriezies pieminētajā Dolhause, tāds galīgi panīcis izskatījās mēs tur bijām vienīgie apmeklētāji. Zaķi arī bija tādi nepārāk, izlejamais alus 120 bati. Citos bāros kur alus bija bišku dārgāks bija liekāka jautrība un zaķi smukāki.
 
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 19.11.2015, 13:18 | Ziņojums # 8
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Biju "Dollhouse Go Go" 2015.gada 6.oktobrī. Vēl bija lietus sezona. Soi Cowboy praktiski tukša no apmeklētājiem.Sākumā bārā biju vienīgais apmeklētājs. Vēlāk uzradās vēl daži. Bet tas attiecas uz visiem bāriem, vēl nav sākusies tūrisma sezona. Kopš mana pēdējā apmeklējuma nekas būtisks bārā nav mainījies. Kamēr apmeklētāji nav pietiekošā daudzumā manā iecienītajā otrajā stāvā meičuki nedanco pa galdiem. Nācās baudīt pirmā stāva sniegtos priekšnesumus. Viss kā parasti, vienā maiņā meičuki danco bikini un topless, otrā maiņā meičuki danco pilnīgi pliki. Cenas drinkiem salīdzinot ar iepriekšējo reizi ir mainījušās... un ne jau uz labo pusi. dontPrincipā labāk, jautrāk un lētāk Go Go bārus apmeklēt ir Pattaya uz Walking streat....... bet nelielai atpūtai ir gana labi...


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
Forums » Taizeme » Bāri, restorāni, kafeinīcas, šopings, nakts dzīve » Bangkokas Go Go (viss par Bangkokas Go Go, sex šoviem un t.t.)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2023