Trešdiena, 08.02.2023, 14:49
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Angeles City valdzinājums - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: Kurkulis, andrian  
Forums » Filipīnas » Bāri, restorāni, kafeinīcas, šopings, nakts dzīve » Angeles City valdzinājums
Angeles City valdzinājums
KurkulisDatums: Trešdiena, 21.07.2010, 12:12 | Ziņojums # 1
Ģenerālmajors
Grupa: Moderatori
Ieraksti: 312
Reputācija: 5
Statuss: Offline
Enģeļu pilsēta (Angeles city) atrodas sex tūrisma reitingu tabulas pirmajā desmitniekā līdzās tādiem sex kūrortiem kā Pataija un Puketa. Tā atrodas blakus lidostai Clark, bijušai ASV militārai bāzei. Tieši pateicoties bāzei Enģeļu pilsēta ir kļuvusi par sex kūrortu kādu mēs viņu pazīstam šodien. Vēsture klusē kad šeit parādījās pirmais bordelis, bet kopš tā laika te nekas daudz nav mainījies. Kas tad ir slavenā Enģeļu pilsēta? Tās galvenokārt ir divas ielas Perimeter Road un Fields Avenue. Perimeter Road robežojas ar Clark lidostas teritorijas žogu un pāriet Fields Avēnijā. Bāri izvietoti pa ielu malām. Populārākie un dārgākie bāri ir izvietoti uz Fields Av. Lētāki un bieži vien ne sliktāki atrodas uz Perimeter Road. Atšķirībā no tās pašas Pataijas ārā uz bāra letēm neviens nedejo, visa darbība notiek bāru iekšienē. Ārā atrodas tikai iekšā saucēji. Arī tādi izteikti sex šovi kā Pataijā te nenotiek, dejotājas nedejo kailas (izņēmums apkrāsoti ķermeņi). Toties šeit bāros ir atļauts filmēt un fotogrāfēt. Vairums bāri veras vaļā agri (ap pulksten 12.00) un agri (ap pulksten 23.00) veras ciet.

Mūsu rīcība:

izvēlamies bāru un dodamies iekšā, novērējam situāciju, patīk paliekam. Kad esam apsēdušies pie mums pienāk meitene un uz viņas jautājumu ... ko kungs vēlas dzert... izdarām savu izvēli starp rumu, džinu, kokteiļiem vai alu. Parasti alus vai drinka cena ir robežās no 45 līdz 90Php. Var izmantot arī Happy Hour, kad visiem drinkiem noteiktās stundās ir atlaides. Sagaidām savu vēso drinku un lēnām nekur nesteidzoties novērtējam situāciju. Bārā uz deju plača dejo nabadzīgi ģērbti zaķi, kuri ik pēc apmēram 30 minūtēm mainās. Zaķiem ir piestiprinātas divas kartiņas un individuālais numurs. Viena no kartiņām ir zaķa ID kur varam noskaidrot vecumu, otra ir sanitārā grāmatiņa ar medicīniskās pārbaudes datumu. Medicīniskās pārbaudes zaķiem norit regulāri, lai klientus ar visādām sliktām slimībām neaplipinātu. Izvēlamies iepatikušos zaķi un ar acu kontaktu, mīmiku vai roku kustību aicinām pie sevīm. Atrodamies pārāk tālu no deju plača saucam meiteni kura mums atnesa drinku. Nosaucam viņai iepatikušā zaķa individuālo numuru un gaidām. Kad ierodas zaķis sasveicināmies, nopērkam zaķim lady drink kura cena svārstās no 100 līdz 200Php robežās un uzsākam nepiespiestu sarunu. Gandrīz visi filipīniešu zaķi brīvi pārvalda angļu valodu. Sarunas gaitā novērtējam psiholoģisko un miesisko saderību. Ja zaķis ir iepaticies saucam mamasanu. Samaksas sistēma kardināli atšķiras no Taizemes. Šeit ar zaķi par cenu nav jāvienojas (izņemot atsevišķus unikālus gadījumus). Cenu ir noteicis bārs un tā visiem zaķiem ir vienāda. Cena vairumā gadījumu svārstās no 1000 līdz 2000Php par ļoti ekskluzīvām. Taizemē pierasto Bar fine šeit dēvē savādāk - par EWR (Early Work Release), tas arī ir viss maksājums. Zaķim vairs nekas nav jāmaksā.. EWR maksājam tieši rokās mamasanam un jaukais, tumšādainais zaķis ir tavs. Samaksājam par izdzertiem drinkiem un kopā ar zaķi dodamies uzēst vakariņas, vai arī pa taisno uz viesnīcu. Viesnīcās nekādu problēmu ar zaķu ievešanu nav. Parasti tikai satraucas ja uz viesnīcas baseinu viena persona atved kādus trīs zaķus. No rīta, ja darbiņš ir labi padarīts, pieņemts ir stimulēt zaķi ar nelielu finansu injekciju 300 līdz 500Php robežās. Pārspīlēt nevajag, jo tā var nograut gadu desmitiem veidojušos cenu balansu. Ja ir vēlme pateikties vairāk, tad labāk nopirkt kādu dāvanu (pulksteni, smaržas).

Cenu lapas uz drinkiem un zaķiem dažādos bāros:

Fields Avenue bāri šeit
Perimeter Road bāri šeit

Tas nu arī būtu īsumā viss kas būtu jāzina.

Nelielam ieskatam video no go go DollHouse, ķermeņu apzīmēšana:



Lielās viesnīcas klientu pievilināšanai mēdz rīkot baseina svētkus. Neliels ieskats vienā no tādiem pasākumiem ABC viesnīcā:



Ar valūtas maiņu Angeles city nekādu problēmu. Maiņas punktu daudz, kurss nedaudz sliktāks kā Manilā.

Kopumā salīdzinot ar vairāk zināmo Pataiju sanāk lētāk, bet šeit tas viss ir pelēcīgāks, nav tik krāsains. Toties zaķi nav tik izlutināti. Lielākais trūkums ir tas ka nav blakus pludmales. Citi apskates objekti un atrakcijas ir izdzisušais vulkāns, lēcieni ar izplētni, mācīties pilotēt lidaparātu un paspēlēt golfu. Tas arī ir viss. Izvēle paliek Jūsu ziņā.

angel


Ja tu visu saproti, tas nozīmē, ka tev visu nesaka.
 
KurkulisDatums: Ceturtdiena, 18.11.2010, 14:32 | Ziņojums # 2
Ģenerālmajors
Grupa: Moderatori
Ieraksti: 312
Reputācija: 5
Statuss: Offline
Ir tapušas zināmas jaunās cenas Angeles city. Kā parasti nekas iepriecinošs. Viss ir palicis dārgāks, gan zaķi, gan drinki. Vērtējam paši:

Cenu lapas uz drinkiem un zaķiem dažādos bāros:

Fields Avenue bāri šeit
Perimeter Road bāri šeit


Ja tu visu saproti, tas nozīmē, ka tev visu nesaka.
 
MelnaisDatums: Sestdiena, 09.06.2012, 17:17 | Ziņojums # 3
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Neliels papildinājums. Pa šo laiku Early Work Release ir pieaugusi. Nekas nestāv uz vietas. Viss kļūst dārgāks.

Daži foto no Fields avēnijas:









Kā arī daži noderīgi linki:

Cenas bāros: http://www.asianescapades.com/free/interactivemap/prices.php

Kartīte ar bāru izvietojumu: http://www.asianescapades.com/free/interactivemap/index.php
Pievienotie faili: 5464419.jpg (70.8 Kb) · 4401788.jpg (76.3 Kb) · 4942726.jpg (64.0 Kb) · 5675157.jpg (58.5 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
switchsDatums: Svētdiena, 10.06.2012, 22:22 | Ziņojums # 4
Pulkvedis
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 177
Reputācija: 6
Statuss: Offline
Kurkuli pastāsti kā atšifrējās tās kolonas cenu tabulām, ko esi ielicis.
Nav vispār sajēgas par šo.
 
KurkulisDatums: Pirmdiena, 11.06.2012, 20:09 | Ziņojums # 5
Ģenerālmajors
Grupa: Moderatori
Ieraksti: 312
Reputācija: 5
Statuss: Offline
Nu kas tev tur nav skaidrs!? surprised

Labi, pēc kārtas:

1 - Bāra nosaukums;
2- Cikos bārs veras vaļā;
3 - Cikos bārs veras ciet;
4 - Cik maksā vietējais drinks;
5 - Cik maksā lady drinks;
6 - Cik Tev ir jāsamaksā par meiteni;
7 - Laimīgās stundas sākums;
8 - Laimīgās stundas beigas;
9 - Laimīgās stundas cena vietējam drinkam;
10 - Laimīgās stundas cena lady drinkam;
11 - Vai bārā ir dubultais lady drinks;
12 - Piezīmes.

Ceru, ka viss skaidrs. Esi gatavs varoņdarbiem. . . . biggrin

Tās tabulas ir datētas ar 2010.gada novembri. Manas tabulas ir informatīvai izmantošanai, kā Melnais pareizi norāda, cenas ir kāpušas. Precīzākas cenas ir linkā, ko norādījis Melnais. surprised


Ja tu visu saproti, tas nozīmē, ka tev visu nesaka.
 
Forums » Filipīnas » Bāri, restorāni, kafeinīcas, šopings, nakts dzīve » Angeles City valdzinājums
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2023