Svētdiena, 14.08.2022, 20:19
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Noziedzība Taizemē - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Foruma moderators: Kurkulis  
Forums » Taizeme » Jautājumi, "melnais" saraksts » Noziedzība Taizemē (noziedzība)
Noziedzība Taizemē
KurkulisDatums: Ceturtdiena, 15.07.2010, 15:27 | Ziņojums # 1
Ģenerālmajors
Grupa: Moderatori
Ieraksti: 312
Reputācija: 5
Statuss: Offline
Piektdien, 9.jūlijā Pataijas viesnīcas "Beverly Hills Plaza Hotel" 507 istabā tika atrasti sazāļoti un apzagti divi indiešu vīrieši. Pims tam abi vīrieši tika manīti vietējās prieka meitas kompānijā, kura domājams arī sazāļoja indiešus pirms viņus apzaga.

Policija par notikušo tika informēta ap 13.30 un nekavējoties ieradās viesnīcā incidenta noskaidrošanai. Viesnīcas 507 istabā tika atrasti divi indiešu vīrieši bezsamaņas stāvoklī. Tika noskaidrota vīriešu personības un cietušie izrādījās Mr.Khan [35] un Mr.Sukbar [42] kuri tika sazāļoti un apzagti iepriekšējā naktī. Abi vīrieši tika nekavējoties nogādāti uz Pataijas "Memorial Hospital" klīniku.Kā pastāstīja viesnīcas apsargs Mr. Suthiwat Konjanket [25], tad vakarā abi indiešu vīrieši kopā ar intīmo pakalpojumu sniedzēju Miss Netnapha Janthorn [26] ieradās viesnīcas istabiņā. Apsargs liecināja ka viņš ir paņēmis sievietes personu apliecinošo dokumentu pims ielaist viņu viesnīcā. Apsargam licies aizdomīgi, ka abi indieši nav parādījušies līdz pulksten 13.00 un viņš paziņojis policijai.No viesnīcas numuriņa pazudušas divas zelta ķēdes, zelta gredzens (kurš no pirksta novilkts izmantojot ziepes), divi mobīlie telefoni un nenoskaidrots daudzums naudas.

Izmeklētāji gaidīs abu indiešu izveseļošanos lai varētu viņus nopratināt. Miss Netnapha Janthorn tiek meklēta.

Tā kā esiet uzmanīgi ar Taizemes (un ne tikai) burkāniņiem. thumb


Ja tu visu saproti, tas nozīmē, ka tev visu nesaka.
 
FendermansDatums: Ceturtdiena, 15.07.2010, 22:18 | Ziņojums # 2
Majors
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 80
Reputācija: 1
Statuss: Offline
Tā, visi apskatās bildītē Miss Netnapha Janthorn. Staigājot pa Walking street un satiekot šo daiļavu mūkam pa gabalu. dont

Kukera kū
 
KurkulisDatums: Svētdiena, 25.07.2010, 22:04 | Ziņojums # 3
Ģenerālmajors
Grupa: Moderatori
Ieraksti: 312
Reputācija: 5
Statuss: Offline
Svētdien agri no rīta Pataijā tika mēģināts noraut zelta ķedīti krievu tautības tūristei 32 gadīgai Oļesjai. Incidents notika uz Phratamnak ielas kad garām braucoši motobaikeri mēģināja aplaupīt Oļesju. Incidentā iesaistījās Oļesjes vīrs 30 gadīgais Ivans Bogatirjovs, kurš atgrūda sievu no brauktuves un mēģināja noziedzniekus aizturēt. Aizturēšanas brīdi Ivans guva grieztas brūces mugurā un plecā, kā arī pāris sitienu ar kāju pa galvu jo mēginot aizturēt uzbrucējus nenoturēja līdzsvaru un nokrita pie motocikla. Ir saplēsta auss un liela brūce galvā. Traumas nebija bīstamas un pēc ārstu apmeklējuma ģimene devās uz policiju rakstīt iesniegumu.

Policija ziņo ka tiek meklēti divi aziātiska izskata jaunekļi vecumā no 18 līdz 25 gadiem, kuri pārvietojās ar melnbaltu motociklu.

Kā ziņo laikraksts Pattaya Daily News, tad Ivans ir izteicis neizpratni par Pataijas policijas nespēju tikt galā ar šiem noziedzniekiem, jo izrādās arī 2009.gadā turpat Pataijā pret Ivanu tika izdarīts analoģisks noziegums. Noraut ķedīti, somiņu vai fotoaparātu izmantojot braucošu motociklu ir izplatīts noziedzības veids Āzijā. Bieži vien ar to nodarbojas nevis taieši, bet gan iebraucēji no Birmas, Ķīnas vai Laosas.

UZMANAMIES!!!!!!!!! deal

Pievienotie faili: 7235440.jpg(50.9 Kb)


Ja tu visu saproti, tas nozīmē, ka tev visu nesaka.
 
KurkulisDatums: Piektdiena, 22.10.2010, 16:44 | Ziņojums # 4
Ģenerālmajors
Grupa: Moderatori
Ieraksti: 312
Reputācija: 5
Statuss: Offline
Pataijā Krievijas pilsoņi nogalina savu tautieti.

21.10.2010 Pataijas policija rīkoja preses konferenci, lai pastāstītu par aizturētajiem un izmeklēšanas gaitu nesenajā slepkavības lietā, kurā tika nogalināts 36.gadus vecais krievu tautības uzņēmējs Viktors Grišins. Nogalinātā bizness bija saistīts ar nekustamo īpašumu tirdzniecību Pataijā. Kā noskaidroja izmeklēšana, tad uzņēmējs tika nolaupīts 13.oktobrī, apmēram 18:00 no savas dzīves vietas un aizvests uz savu ofisu, kur tika nogalināts. Pirms nogalināšanas, noziedznieki noskaidroja PIN kodu upura kredītkartei. Līķi izveda ar automašīnu ārpus Pataijas un apraka.

Aizdomās turētie tika aizturēti noņemot naudu no upura kredītkartes Pataijā. Katru dienu noziedznieki no bankomāta izņēma 100 000 THB, kas bija kartes diennakts limits. Pie vienas no naudas noņemšanas brīžiem noziedznieki tika aizturēti. Pataijas policija aizturēja 36 gadus veco Rašidu Hasanovu un 32 gadus veco Rinātu Iļjasovu. Pavisam kopā bija paspēts noņemt 620 910 THB. Policijas rīcībā ir arī video ieraksti no novērošanas kamerām, kurās redzams kā noziedznieki noņem naudu bankomātos.

Nedaudz vēlāk tika aizturēts trešais nozieguma līdzdalībnieks, kurš kā vēlāk izrādījās ir šī nozieguma organizētājs. Aizturētais 24 gadus vecais Krievijas pilsonis Sergejs Miroņenko pirms tam bijis upura seksuālais partneris.

Vēlāk šai trijotnei pievienojās vēl divi aizturētie. Dmitrijs Kočenko un Naģežda Čepurenko, arī Krievijas pilsoņi. Viņi mēģināja uzpirkt Pataijas policiju, solot 500 000 THB, lai tiktu atbrīvots Rašids Hasanovs. Pēc abu personu aizturēšanas tika veikta kratīšana Dmitrija Kočenko mājās, kur tika atrasta pistole un patronas.

Hasanovam, Iļjasovam un Miroņenko uzrādītas apsūdzības laupīšanā, slepkavībā un nelikumīgā ieroču glabāšanā. Kočenko uzrādītas apsūdzības nelikumīgā ieroču glabāšanā un mēģinājumā piekukuļot valsts amatpersonas. Čepurenko uzrādītas apsūdzības mēģinājumā piekukuļot valsts amatpersonas.

Visas aizdomās turamās personas atrodas apcietinājumā.Ja tu visu saproti, tas nozīmē, ka tev visu nesaka.
 
MurmulisDatums: Ceturtdiena, 06.01.2011, 17:30 | Ziņojums # 5
Leitnants
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 55
Reputācija: 0
Statuss: Offline
http://www.pattayadailynews.com/en/

Pēcsvētku dienas Pataijā ir pagājušas samērā nemierīgi. Ir notikuši vairāki kriminālnoziegumi. Tā 3.janvārī ap pulkste 4:00 no rīta ir sadurts 38 gadus vecais krievu tūrists Andrejs Grišins, kurš alkohola reibuma stāvoklī iemaldījās vienā no klusajām Pataijas šķērsielām. Tur neapdomīgi piekritis taiešu celtnieku piedāvājumam ar viņiem iedzet. Kā rezultātā tika sadurts un aplaupīts. Taizemes celtnēs strādā arī ļoti daudz viesstrādnieku no citām nabadzīgākajām Āzijas valstīm. Visbiežāk tieši viņi izdara noziegumus. Cietušais nogādāts Pattaya Memorial Hospital. Kā paziņojis policijas pārstāvis, tad noziedznieki tiks atrasti un sodīti pēc visas likuma bardzības. crazy

3.janvārī ap pulksten 16:00 motobaika taksists nogalināja savas bijušās sievs vīru - invalīdu (kāju vietā protēzes). Noziegums izdarīts Pataijas ziemeldaļā, Naklua. policija ierodoties nozieguma vietā atrada 33 gadus vecā Asmi Mueya līķi. Uz ķermeņa bija 7 durtas brūces. Noziedznieks Thongkoon no notikuma vietas aizbrauca un uz doto brīdi izsludināts meklēšanā.

5.janvārī ap pulksten 00:30 grupa jauniešu ar mačeti savainojusi 21 gadu veco Yonan Lueangorn, kurš strādāja par bārmeni Cottage Hotel. Uzbrukums noticis Pataijas ziemeļdaļa, netālu no lielveikala Big C. Pēc darba dienas beigām cietušais sēdies uz sava motobike, kad pie viņa piestājusi a/m Honda Civic no kuras izkāpuši jaunieši un ar 1 metru garo mačeti uzbrukuši cietušajam. Cietušais ar smagām traumām nogādāts Pattaya Memorial Hospital. Uzbrukuma motīvi nav skaidri.

Tā kā nezaudējam modrību, esam uzmanīgi! dont

Pievienotie faili: 3872752.jpg(61.6 Kb) · 5185026.jpg(56.3 Kb) · 9440513.jpg(45.6 Kb)
 
MelnaisDatums: Otrdiena, 29.03.2011, 16:20 | Ziņojums # 6
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Kārtējais krievu tūrists aizturēts Pataijas kūrortā par zādzību. 23 gadus vecais Aleksandrs Trofimenko tika aizturēts neilgu brīdi pēc zelta ķēdes nozagšanas no juvelieru izstrādājumu veikala.

Ap pulksten 02:00 naktī policijā vērsās juvelieru veikala īpašniece Paradee Lertkitsathapond, kura paziņoja ka no veikala "King Star" nupat ir veikta zādzība. Nozagta 130 gramus smaga zelta ķēde. Ķēdes aptuvenā vērtība ir 100 000 THB. Zādzību paveicis kāds ārzemnieks, kurš vienkārši ar visu ķēdi izskrēja ārā. Policija nekavējoties uzsāka vainīgās personas meklēšanu un jau pēc neilga brīža vainīgā persona tika aizturēta uz Walking street mierīgi pastaigājoties ar visu ķēdi kaklā. Cietusī persona atpazina vainīgo personu un savu zelta ķēdi. Arī pats A.Trofimenko atzinās zādzībā un tika arestēts.

Pilnīgs sviests un bērnudārzs. Eij nu izproti viņu prāta spējas. cranky


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Pirmdiena, 13.06.2011, 16:51 | Ziņojums # 7
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
http://www.pattayadailynews.com/en....-police

Kārtējās nepatikšanās ir iekūlies kārtējais krievu tūrists, kurš atrodoties stiprā alkohola reibumā pretojās policijas pārstāvjiem. booze Policija sadzērušos tūristu nogādāja Pataijas policijas iecirknī. Policijas iecirknī tūrists turpināja mēģināt uzbrukt likumsargiem un viņi bija spiesti viņu ievietot kamērā līdz atskurbšanas brīdim. Vēlāk pēc nopratināšanas tiks lemts par tālāko rīcību.Principā šāda "atpūta" tūristam var beigties samērā bēdīgi, kad labi sākušais atvaļinājums var pārvērsties par cietuma kameru. Taizemes likumsargi pret šādām aktivitātēm vēršas samērā bargi. Taizemes cietumi ir slaveni ar saviem nevisai patīkamiem sadzīves apstākļiem. Un nekāda Eiropas vai kāda cita cilvēktiesību organizācija te nepalīdzēs. Un pareizi vien ir, Taizeme nav nekāda Rīga, kur piedzērušies briti (vai citi dauņi) var ālēties uz nebēdu un mums pietrūkst pašcieņas viņus kārtīgi sodīt. dont


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Otrdiena, 20.09.2011, 11:42 | Ziņojums # 8
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Lietuvietis tiek pieķerts Pataijā izmantojot viltotas kredītkartes

Lūk, arī mūsu dienvidu braļukas ir atzīmējušies visiem tik iecienītā kūrortā. Viens no „Kasikorn” bankas darbiniekiem ievēroja, ka pērkot dārglietas vienā no Pataijas veikaliem, pircējs izmanto viltotu kredītkarti. Par redzēto darbinieks momentā ziņoja varas iestādēm, kuras noskaidroja, ka aizdomās turamā persona dzīvo Kieng ТаLay mājas 1412 istabā. Saņemot sankciju, policija devās uz šo adresi un tur atrada aizdomās turamo vīrieti. Vīrietis izrādījās 24 gadus vecs Lietuvas pilsonis Antanas Hmiļauskas. Tur pat istabā tika atrastas 49 viltotas kredītkartes. Kā vēlāk noskaidroja izmeklēšana, tad vainīgā persona kredītkaršu datus tika ieguvusi ASV, datu iegūšanai izmantojot skimmeru.„Salda” dzīve neveiksmīgo lietuvieti Taizemes cietumos negaida, bet kā ir teicis mums iemīļotās kinofilmas varonis: -zaglim ir jāsēž cietumā! Un tas ir pareizi. prof
Pievienotie faili: 0782956.jpg(52.3 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 02.02.2012, 12:03 | Ziņojums # 9
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Kārtējie Krievijas pilsoņi aizturēti Taizemē.

ar pilnu ziņu varam iepazīties šeit: http://www.pattayadailynews.com/en....-camera

Čonburi imigrācijas policija aizturējusi divus Krievijas pilsoņus

Denisu Skvorcovu (31)un Antoņinu Pavlovu (23)aizdomās par Pataijas viesnīcu apzagšanu. Kopumā šis pārītis vairāku nedēļu garumā no viesnīcām nozadzis vairāk kā 1 000 000 THB (17 000Ls). Zādzību shēma bija sekojoša: Antoņina iepazinās ar vīriešiem, ar kuriem devās uz viņa viesnīcas numuru. Tur tika nozagta istabas atslēga. Atslēgu Antoņina vēlāk nodeva Denisam. Kamēr Antoņina ar savu upuri sēdēja kādā no kafejnīcām, Deniss aptīrīja viesnīcas numuriņu. Zaga visu kas vēlāk varētu noderēt, naudu, kredītkartes, foto, video, kompīšus, mobilos telefonus. Shēma vienkārša, un visiem zināma. Tikai atrodoties atpūtā daudzi zaudē modrību, pluss izdzertā alkohola daudzums arī dara savu.
Policija zagļus atrada izmantojot viesnīcu video novērošanas sistēmu ierakstus, kad konstatēja, ka zādzību vietās parādās vieni un tie paši cilvēki. Vairāku dienu garumā tika veikta šo personu novērošana. Lēmums arestēt vainīgās personas tika pieņemts brīdī, kad policija saprata, ka noziedzīgais pārītis taisās atstāt Taizemi. Aizturēšanas brīdi pie pārīša tika atrasts liels daudzums zagto mantu un ievērojama naudas summa dolāros, eiro un bātos.

Esam uzmanīgi atpūšoties un iepazīstoties ar meitenēm ceļojumos...... deal Dzeram ar mēru un nezaudējam veselo saprātu. booze
Pievienotie faili: 9224995.jpg(12.9 Kb) · 2981342.jpg(17.0 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
KurkulisDatums: Otrdiena, 07.02.2012, 17:29 | Ziņojums # 10
Ģenerālmajors
Grupa: Moderatori
Ieraksti: 312
Reputācija: 5
Statuss: Offline
Man arī ir savas „piecas” kapeikas ko pielikt pie tēmas noziedzība Taizemē. Atrodoties atpūtā Taizemē, cilvēki parasti atslābinās un zaudē modrību. Viņiem liekas, ka visur ir vienmēr smaidošie, labestīgie un izpalīdzīgie taieši un nekas slikts ar viņiem nevar notikt. Tas „miers un smaids” ir ļoti mānīgs. Iepriekšējā ziņā Melnais ir ielicis krievu tautības cilvēku kriminālās darbības, bet tādas pašas darbības mēs varam sagaidīt arī no taiešu puses. Meičuki mūs var viesnīcas numuros apzagt, bet tas vēl būtu sīkums. Šajā gadījumā lielāko tiesu būsim paši vainīgi. Ielu laupīšanas, somiņu, fotoaparātu un ķēdīšu izraušana ir ļoti bieži sastopami noziegumi. It sevišķi tādās tūristu iecienītās vietās kā Bangkoka, Pataija un Puketa. Šādu noziegumu bīstamību mēs varam minimizēt izvairoties atrasties šādās vietās stiprā alkohola reibumā, nelieloties ar sev līdzi esošo naudu, savas zelta ķēdes atstājot mājās, somas un foto tehniku ejot pa ietvi nenēsāt brauktuves pusē. Bīstamākā situācijā mēs varam nokļūt ja piemēram nevēlēsimies maksāt par nekvalitatīvi padarītu darbu. Un šis gadījums pat neattiecas uz agrāk pieminētajām trīs pilsētām. Pēdējais no tādiem skaļākiem notikumiem ir fiksēts Hua Hin, kur vienu britu taieši ar nūjām tā piekāva, ka nelaimīgais brits atrodas komā. Un konflikts sākās ar to, ka par nekvalitatīvu remontu viņš nesamaksāja 400 mārciņas. Atgādināšu, ka Hua Hin skaitās ļoti klusa pilsēta, tur atrodas karaļa vasaras rezidence. Kā ir izpētījis viens britu žurnālists šādi gadījumi atkārtojas regulāri.

Pilns raksts ir šeit: http://www.andrew-drummond.com/view-story.php?sid=503

Morāle ir šāda: Noziedzībai nav tautības, un plaši reklamētais sauklis: Taizeme –smaidu zeme ne vienmēr ir patiesība. Tā kā esam piesardzīgi atrodoties Āzijā. yes
Pievienotie faili: 3887356.jpg(20.7 Kb) · 6662715.jpg(30.1 Kb)


Ja tu visu saproti, tas nozīmē, ka tev visu nesaka.
 
switchsDatums: Trešdiena, 08.02.2012, 11:16 | Ziņojums # 11
Pulkvedis
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 177
Reputācija: 6
Statuss: Offline
Kādu laiku atpakaļ ar draugiem bijā Bangkokā. Bijām dzirdējuši par ping pong šoviem, protams, ka vajadzēja pārbaudīt. Kādu vakaru staigājos pa tirgu (neatminos nosaukumu), mūs uzrunāja kāds no neskaitāmo bāru darbiniekiem. Bāri tirgum gar malām, viens aiz otra. Darbinieks labi zināja ar kādiem tekstiem mūs ievilināt. Labs ir ejam iekšā. Mēs kopā esam 4,divi puiki un 2 meiteņi. Aiz mums uz reiz aizveras durvis, darbinieks vēl uzspiež kādu zvana pogu, laikam, lai pārējie zin, ka nākam. Piesēdina mūs pie kāda no daudzajiem brīvajiem galdiņiem (neatceros vai citi klienti tur maz bija). Iedod menu pasūtīt. Nu paņemam 2 heineken alus, menu cena kā cena. Uz skatuves meitenes sāk kustēties. Viena parāda triku, nāk klāt prasa naudiņas. Nu es iedodu tur kādu kapeiku. Kamēr maksāju pirmajai, cita jau parāda savu triku un nāk atkal pēc naudiņas :))) es saku lai iet taisni. Nu plikā meitene sapiktojās un aizgāja pie sargiem. Pēkšņi `šovs` beidzās, pie mums pienāca vairāki taieši, sakrustoja rokas un saka, lai maksā meitenēm par šovu. Es saku, ka pietiks mums šovs, mēs tinamies. Labi, bet esot par aliņiem jāsamaksā. Ok. Dodam naudiņas bet izrādās cenas, tās, kas menu ir sākot no otrās pudeles. A tā 100 dolāri par pudeli. Nu beigās kaut kā vienojāmies par 2 pudelēm 100 dolāri. Laimīgi, ka tikām ārā. Pēc tam no stresa un apjukuma ilgi netikām vaļā. Turpinot grozīties, mēs pavērojām, ka tā dara gandrīz pie katra no neskaitāmajiem bāriem. Un cilvēki nāk ārā ar dažādām mīmikām, pārsvarā tādām kā mēs... Mēs stundu grozījāmies tur skatījāmies kā tas notiek... daži drosmīgāki mēģināja kaut ko risināt ar kasīšanos. Bet tur ātri pa rācijām paziņojot atnāk ļaudis un visu nogludina.
Pēc tam runājot ar vietējo, kas mums bija vēlāk gida vietā, viņš pastāstīja ka tas viss varēja beigties daudz daudz bēdīgāk. Mums paveicās.
Saprotu, ka tas bija čistij vadi razvod, bet mums tā bija pirmā pieredze ar ko tādu :))
Pareizi Kurkulis saka, esam piesardzīgi.

Ps. Pingpong šovu vēlāk mums noorganizēja mūsu gids. Tad nu ne tikai dzirdējām, bet arī redzējām beigās wacko
 
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 09.02.2012, 13:48 | Ziņojums # 12
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
switcham labie piedzīvojumi crazy Uzmeta Jūs ne pa jokam, par diviem aliņiem 100$. Patiesībā tā cena nebija par aliņiem, bet maksa par šovu. Tas ka nenoskatījāties līdz galam ir Jūsu problēma. Pēc visa spriežot bijāt Patpongā, tur nepieredzējušu tūristu uzmešana ir ikdiena. Pirms doties uz šādām vietām ir jāpalasa forumi un tad ir viss kārtība. Tas nebūt nav dārgi.

Quote (switchs)
mūs uzrunāja kāds no neskaitāmo bāru darbiniekiem.


Tas nav nekāds bāra darbinieks, tas ir vienkārši tūristu čakarētājs, kurš par katru atvesto tūristu saņem komisiju no bāra. Pirmais un pats svarīgākais ir nekad nepiekrist visādu apšaubāmu tipu piedāvājumiem kaut ko (da jebko) apmeklēt un apskatīt. Praktiski jebkurā no šiem bāriem ieeja ir bezmaksas. Vienīgā atšķirība, ja dodies tikai uz šovu. Pirms šovs ir sācies pie mamasana ir nepieciešams noskaidrot cik šis šovs maksās. Savādāk pēc tam būs problēmas. Cena neapmierina, celies un ej projām. Bāru tur ir kā dubļi laukos. Tici man - cena uzreiz nokritīs uz pusi. Esmu bijis Pataijā uz ping pong šovu. Maksāja 600 THB. Šovs varētu teikt samērā kvalitatīvs. Sēdi un skaties kaut visu dienu, šovs ilga stundu un tad sākās no jauna. Otreiz vairs nebija vēlme to pašu skatīties. Lielākā daļā GO GO bāru uz Walking street esmu pabijis. Nekad nekādu problēmu. Tāpat GO GO bāros ir šie paši šovi un tie ir vispār par brīvu. Tev tikai kāds drinks ir jānopērk un labais tonis prasa "zaķim" kādu lady drinku uzsaukt. Par to varēsi viņu pamīcīt. crazy Normālas cenas pudeļu alum GO GO bāros ir 100 - 150 THB, skatoties kāds alus. Izlejamais alus ir pa 50THB. Lady drinku cena parasti ir no 90 - 120 THB.
Kurkulis jau nelielu ieskatu Pataijas GO GO ir sniedzis, būs laikam jāsaņemas un jāuzraksta par Bangkokas grēka ielām. Tas ja būs pieprasījums.


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
gvidoDatums: Trešdiena, 15.02.2012, 14:32 | Ziņojums # 13
Ierindnieks
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 4
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Uzraksti gan, taisos uz Bangkoku :D.
 
FendermansDatums: Pirmdiena, 09.07.2012, 10:40 | Ziņojums # 14
Majors
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 80
Reputācija: 1
Statuss: Offline
Par seksu Pataijas pludmalē arestēts krievu tūrists. 28 gadus veco Ivanu Krasovski Pataijas policija aizturēja par publisku nodarbošanos ar seksu pludmalē. Aizturēta arī 23 gadus vecā taiešu go go dejotāja. Pilns teksts: http://www.pattayadailynews.com/en....a-beach cranky

Manā uztverē šis gadījums īsti pie sadaļas "Noziedzība Pataijā" neiederas. Kas tas par noziegumu..... drīzāk amizants notikums... cilvēks atlidojis atpūsties booze piedevām sekss pašā rīta agrumā 05:30 pēc vietējā laika, jūrā.... Ko tur tumsā un ūdenī var redzēt, bet nu morālistu mums pietriek.


Kukera kū
 
andrianDatums: Pirmdiena, 09.07.2012, 19:32 | Ziņojums # 15
Ģenerālleitnants
Grupa: Moderatori
Ieraksti: 558
Reputācija: 23
Statuss: Offline
Quote (Fendermans)
piedevām sekss pašā rīta agrumā 05:30 pēc vietējā laika, jūrā.... Ko tur tumsā un ūdenī var redzēt

re ka var gan redzēt biggrin pie tam blakus policijas iecirknim un 20minūtes.. surprised te vajadzēja ne vis stučīt policijai, bet paņemt naudiņu par skatīšanos kā Go Go bārā dollar


ChiangMai,ChiangRai,Phuket,Railay,Phi-Phi,Langkawi,Sabah,Cebu,Panglao,Boracay,Palawan,Houay Xai,Bokeo Nam Kan National Park,Beijing,Fihalhohi,Siem Reap,Sihanukville,Koh Rong,Koh Rong Samloem,Kampot, Phnom Penh,Shimla,Manali,Varanasi,Delhi
 
Forums » Taizeme » Jautājumi, "melnais" saraksts » Noziedzība Taizemē (noziedzība)
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2022