Ceturtdiena, 02.02.2023, 04:21
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Noziedzība Taizemē - Page 2 - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 2 no 2
  • «
  • 1
  • 2
Foruma moderators: Kurkulis  
Forums » Taizeme » Jautājumi, "melnais" saraksts » Noziedzība Taizemē (noziedzība)
Noziedzība Taizemē
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 27.06.2013, 11:58 | Ziņojums # 16
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Par noziedznieku upuri kļuvis igaunis Janik Kisaloo (34). Taizemes policija ir aizturējusi starptautisku noziedzīgu grupējumu, kuri bruņojušies ar elektrošoku un āmuru mēģināja nolaupīt nekustamā īpašuma aģentu no Igaunijas. Noziedznieki sagaidīja uzņēmēju pie mājas un pielietojot fizisku spēku un draudus iesēdināja cietušo automašīnā. Šo incidentu redzēja cietušā sieva un par notikušo paziņoja policijai, kura pēc pakaļdzīšanās aizturēja 3 noziedzniekus. Vēl 3 noziedzniekiem izdevās aizmukt. Aizturētie ir taizemietis Khun Pongsatorn (40), bijušais Taizemes Karalisko gaisa spēku lidotājs. Pārējie noziedznieki ir krievu tautības. Bandas vadītājs Sergey Erokhin (52, Krievijas pilsonis) un Alexander (41, Peru). Pagaidām nenotvertie noziedznieki ir krievu tautības.

Aizturētie atrodas apcietinājumā. Cietušais ar sejas savainojumiem un salauztu degunu nogādāts slimnīcā.

Pilns raksts pa šo linku:

http://www.pattayaone.net/pattaya....realtor

Amizants gadījums ir noticis arī Puketā. Kādam krievu tautības vīrietim romantiskas attiecības ar tajiešu sievieti beidzās ar piedzīvojumiem, kad tajietes vīrs ieradās pie vainīgā noskaidrot attiecības bruņojies ar ieroci. Tajietis piespiedis krievu notupties uz ceļiem, pāris reizes iepļaukājis cietušo un pieprasījis, lai cietušais brauc prom. Prom ejot uzbrucējs nospieda pistoles sprūdu, bet šāviena nebija. Visu šo incidentu cietušais pamanījās uzņemt video, ar kuru vēlāk vērsās Taizemes policijā. biggrin Vainīgā persona aizturēta un atrodas apcietinājumā.Notikums ļoti interesants no tāda viedokļa, ka izskatās, ka vainīgas ir abas puses. Acīm redzami krievu vīrietis jau kaut ko tādu bija paredzējis. Kā savādāk var izskaidrot, ka pirms durvju atvēršanas tiek ieslēgta video kamera. Bet nu tajietis arī labs crazy Mūžīgā smaidu zeme Taizeme biggrin

Pilna teksta versija pa šo linku:

http://www.thephuketnews.com/thai-ma....246.php
Pievienotie faili: 7584272.jpg(24.5 Kb) · 1015731.jpg(16.7 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Otrdiena, 20.08.2013, 11:47 | Ziņojums # 17
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Ceļa incidents beidzas ar lodi vēderā

Nepatikšanās ir iekūlies kārtējais austrumu kaimiņš Puketā. Pirmās ziņas no krievu interneta plašumiem bija ar ļoti skaļiem virsrakstiem, ka noticis bruņots uzbrukums 3 krievu tūristiem, kuri pārvietojušies ar īrētu a/m „Toyota Vios”. Uzbrukums notika 17.augustā pulkten 19:00 uz Saiyuan ielas.No garām braucoša motocikla tika izdarīts šāviens no pistoles pa automašīnas aizmuguri. Šāviena rezultātā šautu brūci vēderā guva aizmugurējā sēdeklī sēdošais 32 gadu vecais Maksims Kločkovs. Pēc šī incidenta cietušais tika nogādāts uz kādu no Puketas slimnīcām. Motociklisti no notikuma vietas aizbēguši. Policija veic vainīgo personu meklēšanu.

Vēlāk parādījās informācija, ka tas nav nekāds bruņots uzbrukums, bet nelaimes gadījums. Taizemes pusaudži ar nelegāli iegādātu ieroci vizinājās ar motociklu un šāva pa apkārtesošām lietām, kā kokiem, ceļa zīmēm. Viena no lodēm nejauši trāpījusi arī automašīnā.

Kā vēlāk izrādījās, šis arī nav patiesais iemesls. Kā pastāstīja policijas darbinieki, tad šī notikuma iemesli ir meklējami visu iesaistīto cilvēku darbībām uz ceļa. Tieši pirms šāviena izdarīšanas krievi ar a/m un taieši ar motociklu sarīkoja ātruma sacensības pa Wichit ielu, sacenšoties par vietu uz ceļa. Kā rezultāts bija šāviens no pistoles pa a/m aizmuguri. Taiešu zēniem neizturēja nervi. cranky

Kurā slimnīcā ārstējas cietušai policija neatklāj, jo cietušais baidās par savu dzīvību.

Lai arī vainīgas ir abas puses, vairāk jau, protams, a/m vadītājs. Motocikls uz ceļa ir neaizsargāts, viegli nogrūst no ceļa un gūt smagas traumas labākajā gadījumā. Avārija var pat beigties letāli. Bet uzreiz ņemt rokās stroķi un šaut uz cilvēkiem. Tas jau ir viennozīmīgi perebors. Slimnieki.

Laipni lūdzam Taizemē! Smaidu zeme crazy

Pilns tekst pa šo linku (angļu valodā):

http://www.thephuketnews.com/phuket-....474.php

krievu valodā:

http://www.novostiphuketa.com/ranenny....832.php
Pievienotie faili: 3993058.jpeg(40.6 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
KALEVSDatums: Sestdiena, 24.08.2013, 15:09 | Ziņojums # 18
Ierindnieks
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 4
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Ieraksts dzēsts

Pārkāpti foruma lietošanas noteikumu III.sadaļas 3.punkts

Kādēļ viens un tas pats teksts tiek pāstots 4 tēmās. Papildus, neviena tēma neatbilst jautājuma jēgai.

Tiek izteikts aizrādījums! Pārlasiet lūdzu vēlreiz foruma lietošanas noteikumus:


http://www.melnais.com/forum/65-191-1

ANSISSMIRNOVS69
 
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 12.09.2013, 09:39 | Ziņojums # 19
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Par jampadraci lidmašīnā adekvāts sods

Šis gan nebūs raksts par noziegumiem Taizemē, bet gan par noziegumu dodoties uz Taizemi un par atbilstošu sodu...

Maskavas apgabala, Podoļskas pilsētas tiesa sodījusi Vjačeslavu Ismailovu par jampadraci, kuru viņš atrodoties alkohola reibuma stāvoklī sarīkoja 2.februārī aviokompānijas «Aeroflot» lidmašīnā «Airbus A330-300», kas bija ceļā no Maskavas uz Puketu. Tiesa lēmusi, ka pasažierim būs jāsamaksā aviokompānijai viņa uzvedības rezultātā radušies zaudējumi - 493 731 rubļu (7899 latu), kā arī valsts nodeva 8137 rubļu (130 latu) apmērā.

Alkohola reibumā esošais pasažieris esot necienīgi izturējies pret citiem lidmašīnas pasažieriem un ekipāžu. Vēlāk viņš sakāvies ar diviem pasažieriem un nav pakļāvies lidmašīnas kapteiņa brīdinājumam pārstāt pārkāpt kārtības noteikumus. Minētais pasažieris bija tiko aprecējies un kopā ar savu sievu devās kāzu ceļojumā uz Puketu.
Tā kā satrakojies pasažieris apdraudēja citus pasažierus, tika pieņemts lēmums veikt ārkārtas nolaišanos Taškentā. Ismailovs kopā ar jauno sievu tika nodots Uzbekijas tiesībsargājošajām iestādēm.

Neliels video ar šo konfliktu:Tagad arī adekvāts sods par šādu rīcību... tāds jauks kāzu ceļojums sanāca. crazy Manuprāt tādi dauņi, kuri sadzeras un neprot uzvesties, būtu jāsoda vēl bargāk. Dēļ tādiem idiņiem daudzas aviokompānijas ir pārtraukušas lidojumu laikā piedāvāt alkoholu pasažieriem. Man personiski patīk lidojumu laikā paņemt kādu graķīti, neko sliktu es te neredzu. Tikai uzvesties ir jāprot.


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MeistarsDatums: Svētdiena, 09.03.2014, 21:27 | Ziņojums # 20
Seržants
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 27
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Ieteikums neatstāt normālus apavus ārpusē dodoties Bankokas tempļos, jo manas Ecco sandales tika nozagtas pie pirmā tempļa.
 
MelnaisDatums: Otrdiena, 05.01.2016, 19:09 | Ziņojums # 21
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Taizemē par zādzību aizturēts latvietisSkumji, bet papildinu foruma sadaļu "Noziedzība Taizemē" ar mūsu pašu bāleliņu no Latvijas. Puketas Rawai hotelī Taizemes policija aizdomās par 2 "Piaget" brenda pulksteņu (attiecīgi 1 200 000 un 1 300 000 THB vērtībā) un "Aigner" brenda rokassomas (10 500 THB vērtībā) zādzību aizturēja 29 gadus veco Kristapu Kosogovu no Latvijas.Policija bija saņēmusi iesniegumu no veikala īpašnieka, ka ir nozagti 2 pulksteņi un rokassoma. Pārbaudot videokameras veiktos ierakstus, policija izskaitļoja iespējamo vainīgo personu. Kristaps tika aizturēts tajā brīdī, kad mēģināja izrakstīties no viesnīcas. Policijai pārbaudot viņa bagāžu, tika atrastas visas nozagtās lietas, pēc kā arī vainīgā persona atzinās zādzības izdarīšanā no veikala.Nu ļoti skumji, ka tādā nesmukā veidā tiek nests Latvijas vārds Taizemē. Man tikai nav īsti saprotams vai Kristaps ir Latvijas pilsoni vai nepilsonis, un kur viņš dzīvo? Saprotams, ka noziedzībai tautības nav, bet tas tā tīri interesanti. Sociālajos tīklos neko atrast neizdevās. Varbūt ir kļūda uzvārdā?

Sodi par zādzībām, pat par ļoti nenozīmīgām un mazvērtīgām lietām, Taizemē ir ļoti bargi. Ļoti neiesaku to darīt vispār, bet it sevišķi neiesaku to darīt Āzijā.
Pievienotie faili: 5277810.jpg(39.1 Kb) · 7972388.jpg(11.9 Kb) · 1255204.jpeg(35.3 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Otrdiena, 17.04.2018, 13:36 | Ziņojums # 22
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Taizemē arestēti kārtējie Krievijas pilsoņi

Kā ziņo ziņu aģentūra "Bangkok Post", tad mēģinot izlidot no valsts, Suvarnabhumi starptautiskajā lidostā tika aizturēti Krievijas pilsoņi Nikolajs Ribalovs un viņa sieva Jūlija Ribalova. Kopā ar vecākiem atradās arī viņu 10 gadus vecā meita Angelina. Aizturēšana notika 14.aprīlī. Taizemes varas iestādes abus tur aizdomās par laupīšanu valūtas maiņas kantorī Pattaya. Laupīšana notika Jomtien rajonā. Uzbrucējs iesita vairāk kā 10 reizes pa seju valūtas maiņas punkta kasierei un nolaupīja naudas līdzekļus batu un dolāru banknotēs. Kopējais laupījums bija aptuveni 1 000 000 THB vērtībā (aptuveni 32 000 $). Valūtas maiņas kasiere, 30 gadīgā Sunee Kaewyoo dotajā brīdī atrodas slimnīcas reanimācijas nodaļā smagā stāvoklī. Kā atzina Taizemes policijas pārstāvji, tad laupīšana notikusi ļoti brutāli un nežēlīgi.
Laupītājs pameta notikuma vietu ar melnas krāsas motociklu "Honda", kuru nedaudz vēlāk atrada 20 kilometrus no Pattaya. Izrādījās, ka motocikls ir īrēts, pēc kā arī izdevās iziet noziedzniekam uz pēdām. Aizturēšanas laikā tika atsavināta liela naudas summa Taizemes bātos un ASV dolāros.

Nikolajs Ribakovs ir bijušais krievijas armijas desantnieks, brīvajā laikā nodarbojās ar fitnesu un kultūrismu. Ģimene ieradās Taizmē 3 mēnešus iepriekš no Čeļabinskas apgabala ar mērķi Nikolajam atrast darbu kādā no fitnesa centriem. Pēc visas spriežot ar darba meklējumiem šim pārim neveicās. Tad arī tika pieņemts lēmums stāties uz noziedzības ceļa.
Pievienotie faili: 6022802.jpg(152.1 Kb) · 4950307.jpg(44.9 Kb) · 1627406.jpg(38.7 Kb) · 6162532.jpg(47.2 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Trešdiena, 02.10.2019, 11:40 | Ziņojums # 23
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Stingrie Taizemes likumiKā raksta ziņu aģentūra "NewsRu.com", tad kārtējais krievu tūrists ir nonācis nepatikšanās ar likumu Taizemē. Jekaterinburgas iedzīvotājam Vadimam Vedenjapinam (Вадиму Веденяпину) par spēļu naudas banknošu dāvināšanu vietējiem iedzīvotājiem draud 10 gadu cietumsods. Par notikušo informēja aizturētā vīrieša sieva Jekaterina. Atbilstoši viņas notikumu izklāstam ģimene ar 2 bērniem atpūtās Taizemē. Līdzi ģimene bija paņēmusi suvenīru banknotes ar uzrakstu "сувенирная продукция", tas ar mērķi bērniem spēlēt "veikalu". Naktī vīrs ir devies uz bāru, kur šīs suvenīru banknotes uzdāvinājis vietējiem. Jekaterina ir pārliecināta, ka mēģināt samaksāt ar suvenīru banknotēm vīram nav bijusi nekāda nepieciešamība. Vietējie savdabīgo krievu humoru nav sapratuši un vērsušies policijā. Uz doto brīdi vīrs ir aizturēts, notiek izmeklēšana. Sieva savukārt vāc naudu, lai varētu vīru atbrīvot pret drošības naudu. Kā atzīst pati sieva, tad arī gadījumā, ja izdosies vīru atbrīvot pret drošības naudu, tik un tā netiks saņemta atļauja izbraukt no valsts. Kā tiek prognozēts, tad izmeklēšana šajā lietā var ievilkties uz 2 gadiem.

Kā jau atkārtoju, tas ir aizturētā vīrieša sievas versija par notikušo. Es gan domāju, ka viss tik vienkārši nebija. Vīrs viens bārā, noteikti bija lietojis piemēram "Sang Som" ievērojamos daudzumos. Tad arī radās doma pustumšajā bārā norēķināties ar suvenīru banknotēm. Zinām mēs krievu teicienu: "А Вдруг Получится и пронесёт". Tāda doma pilnīgi noteikti varēja rasties aizturētā vīrieša "pielietajās" smadzenēs. Bet apgalvot protams es neko nevaru, tas ir tikai pieņēmums. Bet personiski es vairāk sliecos ticēt tieši manam pieņēmumam.

Jebkurā gadījumā ceļotājiem Taizemē ir jābūt ļoti uzmanīgiem, te likumu neievērošana var novest pie ļoti bēdīgām sekām un ļoti ilgstošiem cietumsodiem. Atcerēsimies, ka Taizemē par karali tikai labu vai neko (gluži kā pie mums par nelaiķiem biggrin )! Tas pats attiecas, ja zemē nokrīt banknote, tad nekādā gadījumā uz tās nekāpiet virsū ar kāju, lai vējš neaizpūš. Uz banknotes ir karaļa ģīmetne, un kāds taietis to redzot, var iztulkot to kā necieņas izrādīšanu monarhijai. Pasūdzēsies policijai un būs lielas "ziepes". Tāpat drakoniski sodi ir par narkotiku lietošanu un pārvadāšanu. Ja pie mums sīkas zādzības no veikaliem, hoteļiem ir sīkums, un par to nevienu nesoda, pakrarata tikai ar pirkstu, tad Taizemē par to pašu noziegumu nāksies pāris gadu pasēdēt reāli cietumā. Esam uzmanīgi un domājam ar galvu atrodoties Taizemē!
Pievienotie faili: 4058274.jpg(58.6 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
Forums » Taizeme » Jautājumi, "melnais" saraksts » Noziedzība Taizemē (noziedzība)
  • Lappuse 2 no 2
  • «
  • 1
  • 2
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2023