Pirmdiena, 03.10.2022, 17:09
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Klimats Taizemē - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: Kurkulis  
Forums » Taizeme » Jautājumi, "melnais" saraksts » Klimats Taizemē (Kad labāk apciemot Taizemi...)
Klimats Taizemē
KurkulisDatums: Trešdiena, 10.11.2010, 14:22 | Ziņojums # 1
Ģenerālmajors
Grupa: Moderatori
Ieraksti: 312
Reputācija: 5
Statuss: Offline
Klimats Taizemē

Klimats Taizemē priekš mūsu miesām ir ļoti pateicīgs. Gaisa temperatūra cauru gadu dienā ir ap +30C. Pats karstākais ir aprīļa mēnesis, kad temperatūra sasniedz +35C. Visvēsākais ir decembra mēnesis, kad temperatūra nokrītas līdz +30C. Jūrā ūdens temperatūra cauru gadu svārstās no +26C līdz 28C. Ziema ir karsta un sausa, vasara karsta un lietaina.

Vidējā gaisa temperatūra dienā:

Vidējā gaisa temperatūra naktī:

Vidējā ūdens temperatūra:

Vidējais nokrišņu daudzums:

Taizemē nodala trīs sezonas:

1.Karstā sezona:

Tas ir periods no marta līdz jūnijam. Ir karsts un sauss. Šajā sezonā gaisa temperatūra sasniedz +35C. Pats karstākais ir aprīļa mēnesis, kad temperatūra sasniedz +38C. Lietus ir ļoti reti. ūdens temperatūra sastāda +28C. Karstā sezona skaitās ne labākais laiks tūristu apmeklējumam. Šinī laikā viss Taizemē kļūst krietni lētāks. Mans iemīļotākais laiks Taizemes apmeklējumam.

2.Vēsā sezona:

Tas ir periods no novembra līdz martam. Tas skaitās pats labākais laiks tūrisma apmeklējumam. Ir mazāk karsti un sauss. Pats sausākais periods. Nokrišņu praktiski nav. Dienā temperatūra sasniedz +30C, naktī nokrīt līdz +25C. Ūdens temperatūra apmēram +27C. Visdārgākais laiks Taizemes apmeklējumam. Viesnīcās cenas ir visaugstākās. Augstākas tās mēdz būt tikai uz Ziemassvētkiem, Jauno Gadu, Ķīniešu Jauno Gadu.

3.Lietus sezona:

Tas ir periods no jūnija līdz novembrim. Augsta gaisa temperatūra un mitrs gaiss. Daudz nokrišņu. Tropiskie lieti nemēdz būt ilglaicīgi. Parasti lietus līst no 30 minūtēm līdz 2 stundām, visbiežāk 1 stundu. Nokrišņu daudzums gan ir ļoti ievērojams. Kā saka Latvijā: "līst kā no spaiņiem (vistiešākā nozīmē)". Skaitās nelabvēlīga tūristu sezona. Cenas vislabākās no iespējamām.

Kurā sezonā braukt un atpūsties ir Jūsu ziņā. bye


Ja tu visu saproti, tas nozīmē, ka tev visu nesaka.
 
FendermansDatums: Ceturtdiena, 11.11.2010, 12:37 | Ziņojums # 2
Majors
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 80
Reputācija: 1
Statuss: Offline
Vienīgais, plānojot ceļojumu būtu jāņem vērā, ka lietus sezonas beigās, tas ir oktobra beigas - novembra sākums, ar lielu ticamību ir iespējami samērā lieli plūdi. Tas viss var traucēt atpūtu. Tā kā ņemam vērā! ok

Kukera kū
 
Forums » Taizeme » Jautājumi, "melnais" saraksts » Klimats Taizemē (Kad labāk apciemot Taizemi...)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2022