Ceturtdiena, 30.03.2023, 07:24
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Mobīlie sakari Taizemē - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: Kurkulis  
Forums » Taizeme » Jautājumi, "melnais" saraksts » Mobīlie sakari Taizemē
Mobīlie sakari Taizemē
MelnaisDatums: Svētdiena, 14.11.2010, 23:25 | Ziņojums # 1
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Atrodoties Taizemē bieži rodas aktuāla nepieciešamība pēc telefona sakariem. Ir nepieciešamība noskaidrot vai ir brīvas vietas mūsu iecerētajā hotelī, kā līdz viņam nokļūt vai vienkārši sēžam kādā bārā un vēlamies tur tikties ar saviem draugiem. Saprotama lieta, ka neizmantosim savus LMT, TELE2 vai Bites piedāvātos pakalpojumus par fantastiski bargu naudu. Sakari Taizemē ir viegli pieejami un lēti. Vienīgais ir jātiek pie priekšapmaksas SIM kartes. Pārdod šis kartītes ļoti plaši. Jau nosēžoties lidostā ir tirdzniecības vietas, kurās tiek tirgoti telefoni un protams arī šīs kartītes. Kioski būs arī katram operatoram. Pilsētā ejam iekšā jebkurā 7eleven vai FamilyMart un jautājam pēc kartiņām. Pavisam ir trīs operatori, kuri var nodrošināt mums šo pakalpojumu.

Mēģināsim šo jautājumu iztirzāt:

Visu šo operatoru kvalitāte un pārklājumu zona ir pilnībā apmierinoša. Cenu ziņā arī lielas starpības nav. Tas viss tur maksā kapeikas. SIM karšu izvēle ir milzīga. Pielāgotas visādiem sarunu plāniem un to laikiem. Pieminēšu tikai tās, kas mums būtu visvairāk noderīgas lietošanā.

Pirmais no operatoriem ir DTAC ar savām burvīgajām Happy SIM kartiņām: http://www.happy.co.th/index.p....lang=en

Ir pieejamas divu veidu kartiņas. Pa 99 THB un 199 THB. Pērkot kartiņu pa 99 THB mums uz balansa ir 35 THB. Pērkot kartiņu par 199 THB uz balansa rakstīts ir 300 THB, bet tas ir tikai reklāmas triks. Reāli uz balansa ir 50 THB. Atlikušo summu ir iespējams izmantot reģistrējot šo karti un tad katru mēnesi (kopā 5 mēnešus) saņemsiet pa 50 THB bonusā. Kam mums tas hemoroīds. Pērkam pa 99 THB miers un laime mājās.

Sarunu cenas uz visiem tīkliem ir šādas:

Laika posmā no 22:00 līdz 18:00 0,25 THB par minūti un 2 THB par pirmo minūti;
Pārējā laika posmā 1 THB par minūti un 2 THB par pirmo minūti.

Nosūtot īsziņu ar attiecīgu kodu ir iespējams sarunu plānu mainīt. Piemēram noteikt sev izdevīgāko sarunu laiku. Ja ir interese pētām WEB lapā paši.

Ko būtu svarīgi zināt:

kopš aktivizēšanas brīža karte ir derīga 45 dienas, pat ja nav norunāts viss balanss. Pēc 30 dienām tiks atslēgta zvanīšanas funkcija, paliks tikai SMS. Vēl 15 dienas tiks dotas kartes papildināšanai un aktivizācijai. Pēc tā laika konkrētā SIM karte tiek slēgta. SIM kartes darbības laika pagarināšana ir vienkārša. Iemaksājam papildus balansu un darbības laiks tiek pagarināts. Jo vairāk iemaksājam, jo uz ilgāku laiku tiek pagarināta SIM karte. Te ir dota tabuliņa ar piemēriem par iemaksātās naudas attiecību pret kartes pagarināšanu:

60 THB - 4.dienas;
100 THB - 7.dienas;
200 THB - 20.dienas;
300 THB - 30.dienas.

Te ir links kur to visu var apskatīt viņu mājas lapā: http://www.happy.co.th/index.p....lang=en

Kur papildināt? Kā man liekas, tad visvienkāršākais veids kā to izdarīt ir tad, kad dosimies uz 7eleven pēc kārtējiem vēsajiem aliņiem. Pie kases dodam telefonu zēnam kurš atrodas pie kases, sakām pa kādu summu vēlamies papildināt kredītu, maksājam. Pārdevējs visu izdarīs mūsu vietā, papildinām kredītu mūsu nosauktās summas robežās, par ko mūs informēs uz telefonu atnākusī īsziņa ar esošo balansu. Ņemam aliņus, telefonu un dodamies tālāk savās darīšanās. Vienkārši un ērti. booze

Pārējiem diviem operatoriem šis process un cenas ir ļoti līdzīgas, tādēļ vairs neatkārtošos. Iedošu tikai linkus.

Otrais no operatoriem ir True Move: http://www.truemove.com
Šis operators šad tad savas SIM kartes pa brīvu dala lidostās (Bangkokā, Puketā varbūt vēl kaut kur). Šogad man viņu piedāvāja Puketas lidostā, kad atlidoju no Singapūras. Iepriekš es vienmēr tiku lietojis Heppy kartiņas. Paņēmu izmēģināšanai. Balanss uz šīs dāvinātās kartes bija pavisam niecīgs. Precīzi neatceros, bet man liekas 4 THB, bet tas ir sīkums iegāju tuvākā bodē un papildināju balansu. Galvenais, ka par pašu SIM karti nebija jāmaksā. Kvalitāte un pārklājums labs. Lietojot nekādas problēmas neradās.

Trešais no operatoriem ir AIS One-2-Call: http://www.ais.co.th/12call/en/simcard-one2call-99.html
Princips tāds pats kā abiem augstāk minētiem operatoriem. Piedāvā veselu klāstu ar dažāda veida priekšapmaksas kartiņām. Pats netiku lietojis, par kvalitāti un servisu nemāku neko teikt.

Vēl viena no svarīgām lietām ir no šiem trīs tīkliem zvanīt uz mājām izmantojot Ip telefoniju. Tas sanāk krietni lētāk kā izmantojot mūsu pašu kompānijas kā LMT, TELE2 vai BITE. Vidēji zvans uz Latviju maksās kādus 22 THB par minūti. Tas principā ir dārgi jo zvani piemēram uz tādām valstīm kā ASV, Lielbritānija, Vācija maksā tikai 3 THB, uz Krieviju tarifs ir 5 THB.
Informācija par cenām ir šeit:

DTAC Happy: http://www.happy.co.th/index.p....lang=en
True Move: http://www.truecorp.co.th/idd006/index_en.jsp
AIS One-2-Call: http://www.ais.co.th/12call/en/service-AIN.html

Lai piezvanītu uz mājām ir jāuzņem attiecīgā operatora IP telefonijas kods:

DTAC Happy tas ir: 004
True Move tas ir: 006
AIS One-2-Call tas ir: 009

pēc tam (bez atstarpēm, plusiem, nullēm) valsts kods, tālāk nepieciešamais numurs. Piemēram ja vēlamies piezvanīt un noskaidrot kādu jautājumu no 1188, tad zvanām tā:
0043711188 (tas ja mums ir DTAC Happy operators). Ja būs cits operators savienojums notiks, tikai mēs vēl maksāsim nelielu naudiņu par savienojumu ar šo operatoru, bet tas jau ir sīkums. Jo protams, ka zvaniem uz mājām ir jāizmanto Skype, bet tas ne vienmēr ir iespējams. Tad nu izmantojam telefona pakalpojumus.

Rakstām par savu pieredzi, labojam neprecizitātes, jaunumus. Veiksmi! bye


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
tetuDatums: Ceturtdiena, 01.03.2012, 12:07 | Ziņojums # 2
Ierindnieks
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 14
Reputācija: 2
Statuss: Offline
AIS One-2-Call operatoru labāk neizmantot,100 THB samaksāsiet lai iegūtu kartiņu,ja arī ko uzskaitīja uz kartes tad ne vairāk par 5 THB,uzskaitīju uz kartes 100 THB,pāris īsziņas uz Latviju iznāca aizsūtīt biggrin vietējām sarunām vēl derēs,bet sms uz Latviju bija aptuveni vienā cenā ar Latvijas operatoriem. dry
 
ievveDatums: Piektdiena, 13.09.2013, 11:15 | Ziņojums # 3
Ierindnieks
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 2
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Sveiki!
Interesē kā ir pašlaik ar sakariem?
Zvanīšana un sms ne tik daudz kā mobilais internets.
Ir vēlme ielikt sim karti iPadā un būt pārklājumā ne tikai free wifi zonā.
 
MelnaisDatums: Piektdiena, 13.09.2013, 13:48 | Ziņojums # 4
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Nekādu problēmu. Dažādu plānu un variantu ir ļoti daudz. Vienkārši jāpēta vai jājautā uz vietas labākie varianti. Kā piemērs piemēram šāds:

http://www.dtac.co.th/en/prepaid/products/newsimhappyinternet.html


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
Forums » Taizeme » Jautājumi, "melnais" saraksts » Mobīlie sakari Taizemē
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2023