Ceturtdiena, 30.03.2023, 06:56
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Taizemē satrakojies zilonis, kurš piedalījās Puketas ziloņu - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: Kurkulis  
Forums » Taizeme » Jautājumi, "melnais" saraksts » Taizemē satrakojies zilonis, kurš piedalījās Puketas ziloņu (Atkārtojas negadījums ar ziloņiem PUketā)
Taizemē satrakojies zilonis, kurš piedalījās Puketas ziloņu
switchsDatums: Otrdiena, 27.09.2011, 09:40 | Ziņojums # 1
Pulkvedis
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 177
Reputācija: 6
Statuss: Offline
Taizemē satrakojies zilonis, kurš piedalījās Puketas ziloņu šovā, sakropļojis divus Odesas iedzīvotājus – Artjomu un Tatjanu Perepeļicinus, vēsta laikraksts "Komsomoļskaja Pravda". Incidents noticis jau 12.septembrī, bet vietējās varas iestādes to centušās noslēpt.

Pašreiz Tatjana atrodas slimnīcā ar sadragātām kājām un lauztām ribām. Pie viņas ir vīrs, kuru zilonis tikai uzsvieda uz voljēra žoga un pēc tam vairs nelikās ne zinis. Tāpēc Artjoms ticis cauri ar durtām brūcēm un skrāpējumiem.

Odesieši prasa, lai ziloņu fermas īpašnieki sedz ārstēšanās izdevumus.

Kā raksta vietējais laikraksts "The Phuket Gazette", ir noskaidrots, ka ziloņa uzbrukuma mērķis bija, nevis cilvēki, bet ziloņmāte, ar kuru cietušie cilvēki vizinājās. Dzīvesbiedri par notikušo publiski ziņoja tikai pēc tam, kad šajā pašā laikrakstā izlasīja, ka trakais zilonis, vārdā Kapteinis, tūristiem uzbrucis jau 2010.gada janvārī. Toreiz tūristi panikā aizbēguši, bet kāds zviedrs nokļuvis slimnīcā ar lauztu kāju.

Pēc Artjoma teiktā, trakais zilonis mātītei uzbrucis tikai piecas minūtes pēc pastaigas sākuma. Ar diviem amerikāņu tūristiem un ziloņa vadītāju mugurā viņš meties virsū ziloņmātei, kuras mugurā savukārt atradušies abi odesieši, un sācis badīt ar saviem ilkņiem. Pēc trešā sitiena mātīte nokritusi, piespiežot odesiešus pie zemes. Ziloņa vadītājs paspējis nolekt. Dzīvesbiedriem bijis grūti izkļūt no ziloņa apakšas, jo viņi abi bijuši piesprādzējušies pie sēdekļiem ar jostām.

Artjomam tomēr galu galā izdevies izrāpties, bet trakais zilonis turpinājis plosīt jau zemē guļošo ziloņmāti, velkot to kopā ar Tatjanu pa zemi.

"Mēs kliedzām, un es domāju, ka nomiršu, jo vairs neko nejutu, un mēs kopā ar ziloņmāti turpinājām līst pa zemi. Es atvadījos no Artjoma un teicu, ka mīlu viņu," stāsta Tatjana. Kad viens no parka darbiniekiem beidzot atrada nazi un pārgrieza jostas, Artjoms varēja sievu izvilkt no ziloņa apakšas.

Slimnīcā Tatjanai lūzumu vietās piestiprinātas titāna plāksnes. Pagaidām viņa staigāt nespēj, bet cer jau nākošā nedēļā atgriezties mājās Odesā.

Ziloņu fermas īpašniece Trine Hanvilaikjūle no komentāriem atsakās. 2010.gadā viņa ziloņa trakuma lēkmē vainoja ziloņa vadītāju. Hanvilaikjūle arī apgalvoja, ka tā agrāk nekad nav noticis. Sākotnēji viņa cietušos slimnīcā apciemoja katru dienu, bet pēc tam pārstāja, atsaucoties uz aizņemtību.

"Tas ir tāpēc, ka mēs sākām runāt par naudu, un es viņai parādīju avīžrakstu par iepriekšējo incidentu. Acīmredzot viņa nobijās," pieļauj Perepeļicini.

Bez finansiālās kompensācijas, ģimene grib no ziloņu fermas panākt atteikšanos turpmāk izmantot konkrēto ziloni.

Uz jautājumu, vai viņi kādreiz dzīvē vēl būs gatavi kāpt ziloņa mugurā, abi atbild: "Nekad!"
 
FendermansDatums: Otrdiena, 27.09.2011, 14:05 | Ziņojums # 2
Majors
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 80
Reputācija: 1
Statuss: Offline
Nu re, zīloņ paps sagribēja zīloņ mammu, būtu iedevuši un miers... crazy

Bet ja nopietni, tad šādi gadījumi mēdz notikt! Taizemē tas notiek ļoti reti, jo taizemes ziļoņi ir krietni mierīgāki par saviem āfrikas brāļiem un māsām. Bet no tā izvairīties nav iespējams, dzīvnieks paliek dzīvnieks, un tiem kuri piedalās atrakcijās ar šiem dzīvniekiem ir jāreiķinās ar iespējamām sekām.


Kukera kū
 
Forums » Taizeme » Jautājumi, "melnais" saraksts » Taizemē satrakojies zilonis, kurš piedalījās Puketas ziloņu (Atkārtojas negadījums ar ziloņiem PUketā)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2023