Svētdiena, 14.08.2022, 20:40
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Neizprotamā Taizeme…. !!! - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: Kurkulis  
Forums » Taizeme » Jautājumi, "melnais" saraksts » Neizprotamā Taizeme…. !!! (Sea View Resort & Spa Koh Chang)
Neizprotamā Taizeme…. !!!
MelnaisDatums: Piektdiena, 13.11.2020, 11:58 | Ziņojums # 1
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Par to, ka Taizemē ir ļoti stingri, un mūsu mentalitātei un izpratnei par demokrātiju neizprotami un nepieņemami likumi to mēs zinām. Visi mēs zinām, ka Taizemes monarhiju kritizēt ir stingri liegts. Bet, kā izrādās, tad cietumā var nokļūt ne tikai aizskarot monarhiju, bet arī vienkārši atstājot zemu hoteļa vērtējumu tiešsaistes vietnēs kā piemēram "Google" un "TripAdvisor". Par tādu "kliedzošu" gadījumu raksta ziņu aģentūra "Fox News". Izklāstīšu tikai pašu galveno, kuriem interesē nianses varat iepazīties ar pilnu rakstu pa šo saiti.

Tātad, par visu pēc kārtas. Taizemē strādājošs amerikānis Wesley Barnes pēc viesošanās viesnīcā "Sea View Resort & Spa Koh Chang" interneta vietnē "Google" un "TripAdvisor" viesnīcas vērtējumā ielika 1 zvaigzni un neglaimojošu komentāru par šo viesnīcu, apkalpošanu un direktoru. Tālāk sekoja viesnīcas direktora iesniegta sūdzība vietējā policijā par it kā neslavas celšanu un biznesa reputācijas bojāšanu. Konflikta iemesls bija viesnīcas vēlme iekasēt tā saucamo "korķa nodokli", tas ir nodokli par līdzi atnestiem alkoholiskiem dzērieniem.

Ievietotā atsauksme "TripAdvisor":Tā rezultātā amerikānis tika aizturēts un nogādāts atpakaļ uz Koh Chang salu, kur pavadīja ieslodzījumā vairākas dienas, līdz viņš samaksāja 100 000 THB lielu drošības naudu. Par ievietoto vērtējumu Wesley Barnes draudēja cietumsods līdz pat 2 gadiem. Pēc vairākām nedēļām, kad konfliktam pievērsās vietējie un starptautiskie masu informācijas līdzekļi, izraisot lielu ažiotāžu un atstājot nelabvēlīgu iespaidu ne tikai konfliktā iesaistītai viesnīcai, bet arī Taizemei kā valstij, viesnīca nolēma atsaukt savu sūdzību policijā. Bet pie noteikuma, ka Wesley Barnes atvainojas un atsauc savu slikto vērtējumu vietnē "TripAdvisor".Tas gan situāciju vairs neglāba, un interneta vietne "TripAdvisor" veica neparastu soli, savā tīmekļa vietnē ievietojot brīdinājumu par Taizemes viesnīcu "Sea View Resort & Spa Koh Chang", pēc tam, kad amerikāņu viesis tur bija pakļauts kriminālapsūdzībai un pavadīja laiku cietumā par savu vienas zvaigznes atsauksmi, kuru viņš ievietoja vietnē ceļojumu rezervēšanas vietne. "Viesnīca, iespējams, ir izmantojusi savas likumīgās tiesības saskaņā ar vietējiem tiesību aktiem, tomēr mūsu pienākums ir jūs informēt, lai jūs to varētu ņemt vērā, izpētot ceļojuma plānus," teikts vietnes brīdinājumā.

Tad kāds ir "sausais" atlikums no šī skandāla?! Nepārprotami lielākos reputācijas zaudējumus ir cietusi tieši viesnīca ar savu nepārdomāto lēmumu iesniegt sūdzību policijā un vērsties pret klienta ievietoto naktsmītnes vērtējumu.
Manuprāt, dažu Āzijas viesnīcu vēlme iekasēt "korķa nodokli" par klienta līdzpaņemtajiem alkoholiskiem dzērieniem ir noziedzīgs savā būtībā. Es piekrītu, ka nav labi un ētiski iet uz viesnīcas bāru ar savām dzirām, tas ir bārs. Tur nē, bet savā viesnīcas istabā, vai uz verandas es varu to darīt bez jebkādiem ierobežojumiem. Personīgi man ar šo problēmu savā ilgajā ceļojumu vēsturē ir nācis saskarties tikai pāris reizes. Es cenšos izvēlēties viesnīcas, kurās ir draudzīga attieksme pret klientu, tas ir ne tajās dārgākajās. Pārsvarā ar šo "korķa nodokļa" kaiti slimo "kruto" viesnīcu gals, kur vienīgā doma ir pēc iespējas vairāk "nokāst" naudu no klienta.

Es domāju, ka būtu tikai pareizi un godīgi, ja viesnīcas, kuras vēlas iekasēt šo "korķa nodokli", to darītu zināmu klientam pirms rezervācijas. Tāpat šai negausīgai vēlmei ar lieliem burtiem būtu jāatspoguļojas visos viesnīcu rezervēšanas portālos, kā, piemēram – booking.com, agoda.com u.t.t. IMHO

Tās ir manas pārdomas šajā situācijā un viennozīmīgi naktsmītnes "Sea View Resort & Spa Koh Chang" ir nokļuvušas manā personiskajā "melnajā" sarakstā uz mūžu. dont
Pievienotie faili: 1779437.jpg(32.2 Kb) · 0074736.jpg(46.6 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
Forums » Taizeme » Jautājumi, "melnais" saraksts » Neizprotamā Taizeme…. !!! (Sea View Resort & Spa Koh Chang)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2022