Ceturtdiena, 30.03.2023, 06:23
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Kambodžas (Sihanoukville) pludmales - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: MelnāPrincese  
Forums » Vjetnama un Kambodža » Jautājumi, "melnais" saraksts » Kambodžas (Sihanoukville) pludmales
Kambodžas (Sihanoukville) pludmales
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 21.02.2013, 08:59 | Ziņojums # 1
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Sihanoukville pludmales

Neliels ieskats Sihanoukville pludmalēs. Pavisam šeit ir 7 pludmales:

-Victory;
-Hawaii;
-Independence;
-Sokha;
-Serendipity;
-Ocheteaul;
-OtresPirmajās 5 pabiju personiski.

Victory beach.

Tā bija no mana hoteļa tuvākā pludmale, 2 minūšu gājiens. Šajā pludmalē arī pavadīju lielāko laiku. Ļoti cienīga un kārtīga pludmale. No rīta pludmales teritorija tiek rūpīgi sakopta. Jaukas baltas smiltiņas ar palmām. Jūrā arī gultne no baltām smiltiņām, patīkami brist iekšā. Līdz normālam dziļumam jābrien kādi 50 metri. Ūdens samērā tīrs, gadās jau pa kādai tukšai plastmasas pudelei vai maisiņam, bet principā ļoti normāli.Šeit atrodas slavenais, ukraiņiem piederošais klubs „Airport” ar oriģinālu An-24 lidmašīnu iekšā. Liedagā ir daudzas mazas kafejnīcas, kur var paēst un iedzert kādu kausu alus. Ir arī Sanktpēterburgas krievam piederoša kafejnīca „White Rabbit”. Tur ir iespēja tikt pie skābā krējuma un pankūkām. Vienreiz nomēģināju.

Pludmales galā ir kazino, ja ir vēlme naudu notriekt. Ir iespējamas masāžas, gan turpat uz lažiņām, gan salonā. Cilvēku šajā pludmalē nav pārāk daudz. Pludmalei ir savs kuģīšu terminālis.
Pievienotie faili: 0144614.jpg (68.2 Kb) · 3123779.jpg (70.7 Kb) · 3850723.jpg (81.2 Kb) · 4545599.jpg (63.0 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 21.02.2013, 09:16 | Ziņojums # 2
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Hawaii beach

Nākamā pludmale aiz Victory beach ir Hawaii beach, tiek saukta arī par Lomhekay beach. Praktiski atrodas pie paša tilta. Neliela pludmale, domāta pārsvarā vietējiem. Baltos šeit praktiski neredz. Neskatoties uz to, ka pludmale domāta praktiski vietējiem, šeit liedags bija tīrs un sakopts. Ūdenī arī nekādi mēsli nepeldēja. Liedagā daudzas mazas ēstuvītes ar svaigām garnelītēm un alu. Viss tipiskā khmeru stilā. Jauki.Pieļauju, ka vakara pusē šeit brauc tusēt lielākā daļa vietējo iedzīvotāju.
Pievienotie faili: 7493425.jpg (66.2 Kb) · 0189017.jpg (80.4 Kb) · 8522645.jpg (80.7 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 21.02.2013, 10:11 | Ziņojums # 3
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Independence beach

Nākamā pludmale aiz Hawaii beach ir Independence beach. Šī pludmale man patika vislabāk no visām pludmalēm, kurās es pabiju. Gara pludmales līnija, baltas smiltiņas. Pludmale sakopta un tīra, ūdenī nepeld nekādi mēsli. Ļoti laba vieta. Ūdenī līdz sakarīgam dziļumam jābrien pavisam nedaudz. Jūrā bija pat nelieli viļņi. Liedagā lažiņas. Vienīgais mīnuss, ka liedagā nav palmu. Man patīk palmas pludmalē. biggrin

Restorāni izvietoti tikai vienā vietā. Ja ir vēlme pēc vientuļas pludmales, vienkārši jāpaiet nedaudz tālāk no restorāniņiem. Restorāni atrodas pie pašas ūdens līnijas. Kas esat uzkoduši un padzēruši alu, brienat pa taisno jūrā. Pludmales sākumā atrodas Lux līmeņa hotelis ar savu personisko beach. Ir iespēja iegādāties dienas biļeti.

Sokha beach

Kā nākamā ir Sokha beach. Šī pludmale atrodas dārgā gala viesnīcu teritorijā. Viss ir ļoti skaisti, tīri un kārtīgi. Ļoti baltas smiltiņas, gultne jūrā ideāla. Nav tālu jābrien jūrā. Viss tas ir labi, bet tas, ka šis ir dārgais gals, uzliek savu negatīvo zīmogu. Šeit nesatiksiet nevienu vietējo, izņemot apkalpojošo personālu. Šeit nav ierasto restorāniņu ar lētu alu un ēdieniem. Ik pa gabaliņam ir nelieli bungalo, kuros par bargu naudu var iegādāties alu pudelēs vai skārdenēs. Var par dārgu naudu nopirkt arī ko ēdamu. Bet šeit nav fīlinga, kā tas ir citās pludmalēs. Viss pārāk kārtīgs. Neinteresanti.Pievienotie faili: 2655510.jpg (88.1 Kb) · 8238262.jpg (33.3 Kb) · 7549356.jpg (87.0 Kb) · 5481845.jpg (81.0 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 21.02.2013, 10:47 | Ziņojums # 4
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Serendipity & Ocheteaul beach

Šīs abas pludmales atrodas viena otrai blakus. Nemāku pat pateikt, kur beidzas viena pludmale un sākas nākamā. Serendipity pludmalē atrodas kuģīšu un laivu termināls, no kurienes atiet kuģīši uz apkārtējām salām. Šīs abas pludmales ir pašas dzīvīgākās no visām pludmalēm. Šeit ir visvairāk cilvēku. Nakts dzīve šeit sit augstu vilni. Mēs bijām šajā pludmalē agri no rīta, kad gaidījām savu braucienu pa apkārtējām salām. Varējām novērot interesantus skatus, kā baltie meičuki sapīpējušās zāli pārvietojās pa liedagu. biggrin Varēja pārsmieties. Ko viņas tajā brīdī redzēja grūti pateikt, bet uzvedība bija ļoti neadekvāta. crazy Turpat bārā pilnīgi atklāti tika smēķēta zālīte. crazy Varēja saprast, ka nakts dzīve vēl nebija beigusies, kad sākās jau nākama uzdzīves diena. boozeMilzum daudz dažādu restorāniņu, bāriņu un pārdotavu. Var paēst un dzert izlejamo alu, vai citus dzērienus. Patusēt šeit noteikti ir labi, bet kā pludmales atpūta galīgi garām. Ņemot vērā tautas masas, kas šeit apgrozās, pludmale ir piemēslota un netīra. To pašu var teikt par ūdeni. Ūdenī peld visādas drazas, tukšas pudeles un plastmasas maisiņi. Vienīgā normālā pludmales atpūta varētu būt šo abu pludmaļu pašos galos. It sevišķi tas attiecas uz Ocheteaul beach. Šai pludmalei ir ļoti gara krasta līnija. Ja paiet tālāk, noteikti var atrast arī kādu sakarīgāku vietu pludmales atpūtai. Tik tālu neaizgāju, tādēļ nemāku teikt. Gan jau kāds no ceļotājiem ir pabijis un varētu padalīties ar informāciju ar citiem ceļotājiem.

Otres beach

Pašam šajā pludmalē nesanāca pabūt. Pēc nostāstiem, tā ir labākā pludmale. Atrodas patālu no pilsētas. Ir ļoti sakopta un jauka. Vienīgais mīnuss, ka tā praktiski ir hoteļa privātā pludmale. Par ieeju prasa samaksu 10$. Pretī saņemiet vienu sulas glāzi un iespēju izvietoties uz lažiņām. Toties apmeklētāju nebūs pārlieku daudz. Bet neko sīkāk pastāstīt nevaru, jo neesmu viņā bijis.
Pievienotie faili: 3751628.jpg (89.3 Kb) · 2771589.jpg (70.7 Kb) · 2879597.jpg (61.9 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 21.02.2013, 10:56 | Ziņojums # 5
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Pašas labākās un skaistākās pludmales atrodas uz salām. Tur viņas tik tiešām ir fantastiskas. Divas no salu pludmalēm bija tas gods baudīt. Te pat ir grūti, ko piebilst. To nevar aprakstīt, tas ir jāizbauda.Uz salām valda īsta paradīze hipiju pēctečiem. Tur var par pāris $ paņemt bungalo uz nakti. Elektrības tur nav, bet toties ir zālīte neiedomājamos daudzumos. Katram 3 ir kāds mūzikas instruments. Tā viņi tur tusē, šūpuļtīklos iekārušies un pīpē zāli. crazy

Pievienotie faili: 1743044.jpg (73.8 Kb) · 1410015.jpg (96.7 Kb) · 0850608.jpg (92.7 Kb) · 1303811.jpg (91.1 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Trešdiena, 20.07.2016, 09:26 | Ziņojums # 6
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Aktuālā informācija par Sihanoukville pludmalēm

Ir pagājis krietns laika sprīdis kopš pēdējo reizi biju šajās pludmalēs. 2016.gada martā atkal personīgi kājām izstaigāju visas šīs pludmales.

Varu apliecināt, ka visas pludmales ir savā vietā un nekādas radikālas izmaiņas te nav. Visvairāk izmaiņu ir tieši Victory beach. Sāksim ar to ka slavenais klubs "Airport", kur atradās arī nemazāk slavenā ļotene An-24 jau labu laiku vairs neeksistē. Nav palicis vairāk pilnīgi nekas no šīs vietas. Ļotene tagad grezno ķīniešiem piederošas viesnīcas jumtu, bet kluba ēka ir nojaukta pilnībā. Vietām ir saglabājušās tikai flīžu grīdas fragmenti.

Sanktpēterburgas krievam piederoša kafejnīca „White Rabbit” arī vairs šeit neatrodas, tā ir pārcēlusies uz Hawaii pludmali. Tagad šajā pludmalē vispār nav neviena barčika vai ēstuves. Viss pamests un vientuļš. Pluss tāds, ka tagad šo pludmali no rītiem rūpīgi sakopj. Pludmale nav piemēslota un līkā palma joprojām ir savā vietā.Varam droši nākt uz šo pludmali atpūsties, relaksēties un peldēties. Tikai līdzi jāņem savs dvielis vai palags, uz kā gulēt. Nekādu lažiņu vai krēslu šeit nav.

Hawaii pludmalē ir atvērušās pāris jauni barčiki. Ieskaitot krieviem piederošo kafejnīcu „White Rabbit”, kura uz šejieni pārcēlās no Victory pludmales. Tagad šeit var manīt arī ārzemniekus, tai skaitā slāvu tautības cilvēkus, kuri pat vienu dienu nevar iztikt bez sālīta gurķīša un citiem sev ierastiem gardumiem. crazy Un vēl kas nav mazsvarīgi, šeit viņus var apkalpot viņiem zināmā valodā. biggrin Mēs arī vienu dienu pavadījām šajā pludmalē „White Rabbit”, barčiks atrodas pie paša ūdens, ir lažiņas kurās var atlaisties. Ērti.Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Trešdiena, 20.07.2016, 09:56 | Ziņojums # 7
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Independence beach

Šeit pavadīju visvairāk laika. Patika šī vietā. Daudz barčiku, galdiņi izvietoti pie paša ūdens. Pāris soļu pa trepītēm lejā un esi ūdenī. Trāpījās arī kārtīgi viļņi šeit. Pludmale tiek kopta un ir tīra.

Neliels video ieskatam:Mīnuss tāds, ka šī pludmale atrodas patālu no visām nakšņošanas vietām. Cilvēkiem kuriem nepatīk staigāt vai ir slinkums to darīt, nāksies ņemt transportu uz šo pludmali.

Serendipity pludmale

Jāatzīst biju patīkami pārsteigts par šo pludmali. No iepriekšējām reizēm atmiņā bija palicis, ka šī pludmale ir samērā netīra. Vienmēr daudz cilvēku, laivu terminālis blakus. Šoreiz viss bija savādāk, cilvēku bija pietiekami daudz, bet pludmale bija tīra un sakopta. Ar drošu sirdi varējām doties peldēties. Gar visu pludmali ir milzum daudz barčiku, katram barčikam pretī "lažiņas" ar saulessargiem.Vakarā "lažiņas" tiek novāktas, sanesti papildus galdi un visa teritorija tiek pārvērsta par ēstuvi jūras malā. Ļoti patīkami paēst šādā vietā vakariņas. No ēdamajiem tiek piedāvātas dažādas jūras veltes, vistas, liellopa un cūkas gaļa grilētā veidā.Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Trešdiena, 20.07.2016, 10:04 | Ziņojums # 8
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Ocheteaul & Otres beach

Šoreiz bija iespēja kārtīgi izstaigāt un izpētīt šīs pludmales. Abas šīs pludmales kopumā veido garāko pludmali šajā vietā. Pludmales garums sastāda aptuveni 10 kilometrus. Otres pludmales tālākajā galā ir pilnīgi vientuļas pludmales, bez jebkādiem restorāniem, lažiņām un citiem civilizācijas labumiem.

Ocheteaul pludmalē ir viesnīca pie viesnīcas, barčiks pie barčika. Katra no šīm vietām rūpējas par savu pludmaļu tīrību, lai piesaistītu sev vairāk klientu. Tāpēc šeit viss ir ļoti tīrs un sakopts. Pludmales jaukas, tīra balta smiltiņa. Tas pats attiecas arī uz Otres pludmali.

Tīrība un kārtība ir visur, izņemot vietā, kur Ochheuteal beach pāriet Otres beach. Acīm redzot šī teritorija nevienam nepieder un netiek kopta.Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Trešdiena, 20.07.2016, 11:00 | Ziņojums # 9
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Koh Rong Samloem pludmales

Saracen pludmale stiepjas vairāku kilometru garumā. Tā ir skaista pludmale ar smalkām un baltām smiltiņām. Kad spīd saule grūti bez saulesbrillēm pat skatīties uz spoži baltajām smiltiņām. Jūriņa no krasta liekas jauka, bet baigi tālu jābrien, lai sasniegtu kādu sakarīgu ūdens dziļumu. Ļoti sekls. Bet izskatās skaisti.Pārāk neuzrunāja šī pludmale, pat nevaru izskaidrot kāpēc.

Šīs salas otrā krastā ir ļoti skaista pludmale, saucas Lazy pludmale. Pa taciņu jāiet 1,5 km. Gājiens ir viegla pastaiga, šeit nav nekādi strauji kāpumi vai kritumi. Taciņa izved Jūs pie viena klusa hoteļa kurš atrodas tieši pie Lazy beach. Pludmale vientuļa. Lai sasniegtu normālu dziļumu nav jābrien pa seklumu milzīgi attālumi. Labākā pludmale uz šīs salas.

Koh Rong pludmales

Labākā un skaistākā pludmale šeit ir White pludmale. Jāpaiet kāds gabaliņš no laivu termināla. Pludmales krastā atrodas neliels barčiks un viesnīca. Barčikā dod izlejamo alu, gatavo pusdienas un ir ērtas lažiņas ar saulessargiem. Smiltis tīras, spoži baltas. Nav jābrien dziļi ūdenī, lai sasniegtu normālu dziļumu. Ideāla vieta atpūtai un laiskošanai.Uz šīs salas ir arī pilnīgi vientuļa pludmale. Saucas Lonely pludmale. Nosaukums precīzi atbilst būtībai. Milzīgi gara vientuļa, smilšaina pludmale, uz kuras atrodas tikai pāris hoteļu, bet domāju drīz situācija mainīsies. Pagaidām līdz viņai nokļūšana ir apgrūtināta. Vai nu ņemam laivu terminālī laivu, vai otrs variants laužamies cauri džungļiem. Mēs lauzāmies cauri džungļiem un nomaldījāmies. Esam uzmanīgi. Var redzēt, ka pa salas krasta līniju tiek būvēts ceļš, kas savienos šo pludmali ar vietējo miestu. Kad ceļš būs pabeigts, tad pilnīgi noteikti šeit būs daudz jauku hoteļu, barčiku un citas izklaides iespējas.Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
Forums » Vjetnama un Kambodža » Jautājumi, "melnais" saraksts » Kambodžas (Sihanoukville) pludmales
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2023