Pirmdiena, 04.07.2022, 05:23
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Vai Birmu iespējams apceļot individuāli ar savu motociklu? - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: MelnāPrincese  
Forums » Mjanma (Birma) un Laosa » Jautājumi, "melnais" saraksts » Vai Birmu iespējams apceļot individuāli ar savu motociklu?
Vai Birmu iespējams apceļot individuāli ar savu motociklu?
MelnaisDatums: Svētdiena, 28.11.2010, 15:19 | Ziņojums # 1
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Saņēmu vēstuli no lietotāja Ivara, ar sekojošu jautājumu: "Vēlējos uzzināt, vai Birmu iespējams apceļjot individuali,
ar savu motociklu? Ja tas ir iespējams, tad kādas darbības tam ir nepieciešamas, lai realizeetu to?"
.

Par cik tas varētu ieinteresēt arī citus potenciālos ceļotājus, nolēmu atvērt jaunu foruma sadaļu. Dalamies ar savu pieredzi.

Mēģināšu atbildēt uz šo grūto jautājumu ar sev zināmo pieredzi (IMHO):

Man liekas, ka tas praktiski nav iespējams (es nesaku, ka tas nav iespējams vispār), jo sāksim ar to, ka individuāliem tūristiem Birmā lielākā daļas valsts teritorija ir liegta apmeklējumam. Tā sauktās slēgtās teritorijas var apmeklēt saņemot permitu. Lai saņemtu permitu ir jāvēršas Birmas travelkompānijā, kura izstrādās maršrutu, saņems permitu un kopā ar Jums (uzsveru vārdu kopā), dosies šajā tūrisma izbraucienā. Kāpēc kopā? Tāpēc, ka trevelkompānija uzņemās pilnu atbildību par Jums un permits tiek izsniegts nevis Jums, bet travel kompānijai. Vairums gadījumu, aizliegums apmeklēt šīs teritorijas ir saistīts ar to, Birmas varas iestādes pilnībā nekontrolē šiš teritorijas. Kariņs te vienā, te otrā vietā uzliesmos regulāri. Noskaties pēdējo Rembu un viss būs skaidrs. crazy

Centrālā Birmas daļa ir atvērta individuāliem tūristiem, bet problēma noslēdzas pie tā, kā dabūt to mocīti iekšā Birmā! Sauzemes robežu šķērsot nav iespējams. Jo vienīgais sauzemes robežpunkts caur kuru var šķērsot robežu un iebraukt Birmā ir Tačilekas (Taizemes pusē viņš saucas Mae Sai) robežpunkts. Tūristiem atļautā zona stiepjas kādu 70Km attālumā no robežpunktā. Tālāk atkal sākas slēgtās teritorijas. Un tā pa visiem robežpunktiem. Ja domājat, ka varēsiet nepamanīts izbraukt cauri, tad paskaidrošu, ka uz visiem ceļiem ik pēc brīža stāv militārie posteņi un pārbauda visu transportu.

Otrs variants, kā dabūt to mocīti Birmā ir gaisa ceļš, bet pieļauju, ka to neviens neļaus. Birmā praktiski ir aizliegts ievest automašīnas. Visi tur brauc ar automašīnām, kuras ir ražotas līdz 1988.gadam. Izņemums ir militārās huntas augstas militārpersonas un viņām pietuvinātas personas. Tāpēc domāju, ka tas nav iespējams.

Tas ir mans skatījums uz šo problēmu.

Var mēģināt googlē sameklēt Birmas travelkompānijas un uzdot šo jautājumu viņiem, varbūt ir kāds cits ceļš kā šo nodomu realizēt. It sevišķi tāpēc, ka Birmā valda militārā hunta un likumi tur mēdz mainīties ļoti bieži.

Ja Ivaram ir kādi jaunumi dalies, neslēp no pārējās tautas! ok


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
IvarsDatums: Svētdiena, 28.11.2010, 15:45 | Ziņojums # 2
Ierindnieks
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 2
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Paldies, atbilde tiesām diezgan izsmeļoša un pameklejot info. citos saitos, kaa piemeram www.horizonsunlimited.com, nebija ne puse no tas info., kuru rakstat jūs:)
 
Forums » Mjanma (Birma) un Laosa » Jautājumi, "melnais" saraksts » Vai Birmu iespējams apceļot individuāli ar savu motociklu?
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2022