Ceturtdiena, 02.02.2023, 03:13
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Birmas vīza - Page 2 - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 2 no 2
  • «
  • 1
  • 2
Foruma moderators: Kurkulis  
Forums » Kopējie visai Āzijai » Vīzu jautājumi » Birmas vīza
Birmas vīza
MeistarsDatums: Ceturtdiena, 22.01.2015, 19:59 | Ziņojums # 16
Seržants
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 27
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Birmas vīzu Berlīnē vēstniecībā var saņemt ļoti parocīgi no rīta nodevi pases un aizpildītas anketas ar ielīmētu foto nākošā dienā saņem atpakaļ ar ielīmētu vīzu, nekādu rindu. 25 € no deguna.
Protams ja pirms brauciena sanāk darīšanas Berlīne.
 
MelnaisDatums: Pirmdiena, 16.05.2016, 10:14 | Ziņojums # 17
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Atjaunota informācija par Birmas evīzu

Jau kādu laiku Latvijas ceļotājiem ir iespēja kārtot Birmas vīzu izmantojot internetu un saņemt evīzu. Sākumā šī iespēja bija tikai 34 valstu pilsoņiem. Starp šī valstīm Latvija nebija. Jau labu brīdi atpakaļ arī Latvija ir iekļauta valstu sarakstā, kuras ir tiesīgas saņemt evīzu. Uz doto brīdi kopā ir 100 valstis kuras var izmantot šo iespēju. Tāpēc kamēr ir brīvāks brīdis, atjaunošu informāciju vīzu sadaļā par Birmu.

Kopumā procedūra ir ļoti vienkārša, dodamies uz šo saiti: http://evisa.moip.gov.mm/index.aspx

Mājas lapā spiežam pogu"Apply eVisa". Aizpildām prasīto informāciju. Kritēriji evīzas saņemšanai: pasei jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus, nepieciešams būs lejuplādēt krāsainu fotogrāfiju (4.8 cm X 3.8 cm), uzņemtai ne vēlāk kā 3 mēnešus iepriekš. Izmantojot kredītkartes, (Visa, Master, American Express vai JCB) samaksājam vīzas maksu 50$. Tālāk process notiek ļoti ātri, uzreiz pēc maksājuma veikšanas saņemsiet uz savu e-pastu vēstuli, ka process ir sākts. Tālāk, ja tā ir darba diena, tad 1 vai 2 dienu laikā saņemsiet apstiprinājumu "Approval Latter". Precīzi tāpat kā tas notiek kārtojot Vjetnamas evīzu. Apstiprinājums dod Jums tiesības uzturēties Birmā 28 dienas un ir derīgs 90 dienas no "Approval Latter" izsniegšanas datuma.

Tā apmēram būtu jāizskatās "Approval Latter":Evīza darbojas tikai ja jūs ierodieties kādā no 3 starptautiskajām lidostām: Yangon, Mandalay vai Nay Pyi Taw. Visos pārējos gadījumos būs nepieciešams vīzu saņemt iepriekš, kādā no Birmas vēstniecībām.

Visā visumā evīzas saņemšanas process ļoti vienkāršs. Tikai cena manuprāt tāda neadekvāta 50$. Cerams ka birmieši apdomāsies, un kad būs sapratuši kāds ir labums valstij un cilvēkiem no daudz tūristiem, mainīs arī savu cenu politiku attiecībā uz vīzu cenām.

Pirmais ieraksts šajā sadaļā ir labots atbilstoši aktuālajai situācijai.
Pievienotie faili: 6186395.jpg(115.5 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
Forums » Kopējie visai Āzijai » Vīzu jautājumi » Birmas vīza
  • Lappuse 2 no 2
  • «
  • 1
  • 2
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2023