Ceturtdiena, 02.02.2023, 03:24
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Foruma noteikumi - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: Melnais  
Forums » Administrācija » Foruma instrukcijas un lietošanas noteikumi » Foruma noteikumi
Foruma noteikumi
MelnaisDatums: Svētdiena, 28.11.2010, 12:20 | Ziņojums # 1
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Dotie noteikumi darbojas visas konferences ietvaros. Atsevišķās sadaļās un konferences forumos, iespējams, pastāv savi noteikumi, kas izskaidro un detalizē uzvedības normas tajos. Pie tam dotie noteikumi paliek spēkā jebkurā gadījumā.

Noteikumi tiek ieviesti, lai nodrošinātu komfortablu un konstruktīvu kontaktēšanās atmosfēru. Ja Jūs esiet pret šādiem noteikumiem, atturaties no piedalīšanās dotajā konferencē.

I. Lietotāju reģistrācija.

1. Reģistrējoties, lietotājs piekrīt pakļauties dotajiem noteikumiem.
2. Lai piereģistrētos forumā, lietotājam ir jānorāda reāla e-pasta adrese. Mēs garantējam šādas informācijas konfidencialitāti.
3. Lietotājvārda (nickname) izvēle ir Jūsu brīvā izvēle. Administrācija patur tiesības aizliegt lietot noteikto nickname, ja tā izmantošana neatbilst vispārpieņemtajām morālajām un ētiskajām normām vai arī aizskar citus foruma lietotājus. Aizliegts reģistrēt nickname, kas ir līdzīgi jau eksistējošajiem tiktāl, ka var maldināt citus foruma lietotājus.
4. Aizliegta viena un tā paša lietotāja atkārtota reģistrācija neatkarīgi no mērķiem, kas ir pamatā šādai reģistrācijai. Šāds pārkāpums ir ļoti nopietns un sekmēs visu lietotāja profila bloķēšanu.
5. Ja Jūs ilgāku laiku aktīvi nepiedalāties forumā, jūsu profils var tikt izdzēsts.

II. Uzvedības normas forumā.

1. Sazināšanās pamatā forumā ir vispārpieņemtās morāles normas un interneta etiķete.
2. Stingri aizliegts izmantot necenzētos vārdus, lamuvārdus, aizskarošus izteicienus neatkarīgi no tā, kādā veidā un kam tie tika adresēti. Tai skaitā arī burtu aizvietošana ar simboliem.
3. Kategoriski aizliegta jebkāda reklāma, tai skaitā arī interneta resursu reklāma (izņemot gadījumus, kad tas ir iepriekš saskaņots ar administrāciju).
4. Jūsu paraksts forumā nedrīkst būt garāks par divām rindiņām. Parakst pakļauts tiem pašiem noteikumiem, kas paredzēti foruma ierakstiem.

III. Ierakstu publikācija.

1. Tēmas nosaukumam jābūt informatīvam, maksimāli jāatspoguļo problēmas jēgu.
2. Pirms ķerties pie jaunas tēmas izveidošanas, pārliecināties, ka ievietojiet to forumā ar attiecīgu tematiku, kā arī pacenšaties pārliecināties, ka šis jautājums nav bijis apspriests agrāk.
3. Aizliegts veidot vienādas tēmas dažādās sadaļās un līdzīgu pēc satura ierakstu publikācija dažādās tēmās.
4. Aizliegts tēmas nosaukumos bļaustīties smile (tas ir izmantot tikai lielos burtus, lietot vairāk par vienu izsaukumu, jautājuma zīmi un t.t.).
5. Cenšaties nepieļaut gramatiskās kļūdas ierakstos - tas atstās negatīvu iespaidu par Jums.

IV. Attiecības starp lietotājiem un administrāciju.

1. Savā darbībā administrācija ir veselā saprāta vadīta un pakļaujas iekšējiem foruma pārvaldes noteikumiem.
2. Kategoriski aizliegts apspriest administrācijas (foruma administratoru un moderatoru) darbību jebkuros forumos vai tēmās, izņemot specializēto forumu, kas paredzēts visu vietnes un forumu darbības aspektu apspriešanai.

Administrācija patur tiesības mainīt noteikumus, paziņojot par izmaiņām foruma lietotājiem. Visas izmaiņas un jauninājumi forumā tiek ieviesti, ņemot vērā lietotāju viedokļus un intereses.


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
Forums » Administrācija » Foruma instrukcijas un lietošanas noteikumi » Foruma noteikumi
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2023