Ceturtdiena, 02.02.2023, 03:37
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Naktsmītņu rezervācijas sistēmas - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: Kurkulis  
Forums » Kopējie visai Āzijai » Viesnīcu, avio, vilcienu, autobusu un prāmju biļešu rezervēšanas sistēmas » Naktsmītņu rezervācijas sistēmas (Viss par viesu namu, hosteļu, un hoteļu rezervēšanu)
Naktsmītņu rezervācijas sistēmas
KurkulisDatums: Trešdiena, 08.12.2010, 22:02 | Ziņojums # 1
Ģenerālmajors
Grupa: Moderatori
Ieraksti: 312
Reputācija: 5
Statuss: Offline
Apskatīsim visas populārās un mums viegli pieejamās naktsmītņu rezervācijas sistēmas. Izmantojot šīs sistēmas varēsiet sev norezervēt naktsmītnes ne tikai Āzijā, bet arī visā pasaulē.

Agoda - mana vismīļākā rezervācijas sistēma. Ja kādam ir vieglāk, ir pieejama arī krievu valodas versija Agoda.
Ļoti stabila un droša sistēma. Esmu lietojis vairākas reizes un nekad nekādas problēmas nav bijušas. Savas pastāvēšanas sākumā akcents tika likts uz Āzijas reģionu, bet nu jau tiek piedāvātas rezervācijas pa visu pasauli. Visplašākais piedāvājums ir saglabājies joprojām pa Āzijas reģionu. Rezervēšanas sistēma piedāvā rezervēt viesnīcas par lētākām cenām kā citās sistēmās (ir pārbaudīts), dažreiz pat lētāk kā pašu viesnīcu mājas lapās.
Tiek piedāvāta bonusu sistēma. Pa katru rezervāciju attiecīgs punktu skaits. Sasniedzot noteiktu punktu robežu ir iespēja pasūtīt viesnīcu ar lielām atlaidēm vai dažreiz pat pilnīgi par brīvu. Liels pluss ir apmaksas sistēma, tiek akceptētas visas iespējamās kredītkartes un var maksāt arī caur apmaksas sistēmu "Pay Pal". Ērti un droši.

Ko darām:

Ejam uz Agodas mājas un reģistrējamies. Izvēlamies nepieciešamo valsti, pilsētu, datumus, istabiņu skaitu un cilvēku skaitu. Spiežam pogu un gaidām. Tiek izmests saraksts ar viesnīcām. Sakārtojam pēc popularitātes vai cenas. Izvēlamies interesējošo viesnīcu. Iepazīstamies ar piedāvājumu, cenām un lietotāju atsauksmēm. Ja apmierina rezervējam. Kad esam samaksājuši par rezervāciju uz mūsu e-pastu pienāk apstiprinājums un vaučers (varam arī savā Agodas profilā vēlāk apskatīties). Vaučeru drukājam ārā un vēlāk uzrādām viesnīcā. Ja esam rezervāciju apmaksājuši ar kredītkarti ir jābūt gataviem viņu viesnīcā uzrādīt kopā ar vaučeru. Viss!

Hotelscombined - viena no labākajām rezervācijas sistēmām. Pati par sevīm šī sistēma nepiedāvā hoteļu rezervāciju, bet tās pluss ir salīdzinošā sistēma, kura salīdzina cenas daudzās rezervācijas sistēmās pa visu pasauli. Tā mēs varam izvēlēties tieši lētāko cenu par konkrētām naktsmītnēm. Ir iespēja salīdzināt, lasīt atsauksmes un uzreiz nokļūt vajadzīgā rezervācijas sistēmā.

Trivago - konkurents augstāk minētai sistēmai, bet salīdzina mazāku skaitu rezervācijas sistēmu.

Venere - viena no labākām rezervācijas sistēmām. Iespēja norezervēt naktsmītnes pa visu pasauli. Samērā bieži (ne vienmēr) tiek piedāvātas labākās cenas. Rezervējot nauda netiek noņemta. Maksājiet uz vietas. Izmantojot šo saiti ir iespēja saņemt 4% atlaidi savām rezervācijām neierobežotu skaitu reizes (tikai savu e-pastu norādiet katru reizi savādāku).

Booking - viena no viss populārākajām rezervēšanas sistēmām. Sitēmā pieejama latviešu valoda. Praktiski vienmēr tiek piedāvātas labākās cenas (vai ļoti tuvu labākām cenām), ļoti labi rezervēšanas noteikumi un ērta rezervāciju atcelšana. Rezervējot nauda netiek noņemta. Maksājiet uz vietas. Lietderīgi būtu apskatīties vai rezervējot caur Venere ar 4% atlaidi nesanāk nedaudz lētāk.

Hotelroom - jaunākais naktsmītņu rezervēšanas projekts no Priceline kompānijas (viņai pieder arī Booking.com). Latviešu valodas pagaidām nav, bet ir iespēja izvēlēties angļu vai krievu valodu.

Booked - vēl viena jauna rezervācijas sistēma. Interfeiss ir pieejams gan angļu, gan krievu valodā. Kā kam ērtāk. Kaut kas pa vidu starp Venere un Booking.com. . Rezervējot nauda netiek noņemta. Maksājiet uz vietas.

Otel.com - rezervācijas bieži mēdz būt finansiāli viss izdevīgākās, bet uzreiz prasa 100% apmaksu. Atceļot rezervāciju nemazāk kā 4 dienas iepriekš nauda tiek atgriezta, bet tiek ieturēta maksa par pirmo nakti. Var rakstīt un strīdēties, dažreiz izdodas dabūt atpakaļ visu naudu. Kā bonuss ir 5% naudas uzskaitījums no kopējās rezervācijas summas. Šo naudu ir iespējams vēlāk izmantot rezervējot nākamās naktsmītnes.

Hotels.com - amerikāņu rezervēšanas sistēma. Ir labākās cenas garantija. Uzreiz 100% priekšapmaksa.

Hotelclub - plaši pazīstama amerikāņu rezervācijas sistēma, tarifi bieži ļoti labi. Uzreiz 100% priekšapmaksa. Darbojas bonusu sistēma.

Expedia - pati populārākā un izreklamētā amerikāņu naktsmītņu, aviobiļešu, autonomas rezervācijas sistēma. Var būt interesanti pakešu piedāvājumi.

Hotel.info vai Hotel.de - ērti meklēt naktsmītnes noteiktā rādiusā no kāda objekta. Piemēram ievada rādiusu 50Km no kādas lidostas un tiek uzrādītas visas šai rezervācijas sistēmai zināmās naktsmītnes. Tas ir ļoti ērti.

Laterooms.com – dažreiz cenas mēdz būt ļoti zemas. Rezervācijas noteikumi samērā stingri.

Hostelworld un Hostelbookers - viesu māju, hosteļu un lētu apartamentu meklēšana un rezervācija. Ļoti laba alternatīva cilvēkiem kuri brauc uz svešām zemēm nevis gulēt, bet skatīt un pētīt svešās zemes. Kā par mazām naudiņām daudz apskatīt. Ideāla sistēma becpekeriem un studentiem.

Tripadvisor - daudz ceļotāju ieteikumi un atsauksmes, ļauj meklēt naktsmītnes pēc uzdotiem kritērijiem.

Hotel Planner - šī rezervācijas sistēma ir paredzēta grupveida rezervēšanai, varētu būt lietderīga ja ceļojumā dodaties tādā kuplākā pulciņā.

Meklējam naktsmītenes vairākās rezervēšanas sistēmās, meklējam un pārbaudām! Pārbaudām un meklējam un būsi atalgots! Tev naktsmītnes tiks par vislētāko pieejamo cenu! bye

Rakstām atsauksmes par šīm sistēmām, stāstām par sev zināmām! ok


Ja tu visu saproti, tas nozīmē, ka tev visu nesaka.
 
switchsDatums: Pirmdiena, 18.04.2011, 10:32 | Ziņojums # 2
Pulkvedis
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 177
Reputācija: 6
Statuss: Offline
Piebildīšu par Kurkuļa iecienītāko rezervēšanas sistēmu - Agoda.com
Es pats arī izmantoju pārsvarā šo rezervēšanas sistēmu, bet ņemiet vērā lasot atsauksmes par konkrētiem jūs interesējošiem hoteļiem, viedokļi tiek cenzēti un praktiski tiek atstāts tikai pozitīvais. Par to es spriežu pēc tā ko Agodas personāls veica ar maniem `review`, atstāja tikai pozitīvo manā pārskatā smile Par vērtējumu ballēs komentēt nevaru, pieņemu, ka tas ir objektīvs un to viņi necenzē. Ja vēlaties objektīvas atsauksmes kā vienu no variantiem varu ieteikt http://www.tripadvisor.com/Hotels, šeit redzamas atsauksmes, gan ar labo, gan ar ne tik labo, plus lietotāji var ievietot savus foto, kas dažkārt parāda patieso bildi atšķirībā no speciāli gatavotajām pārdošanas bildēm.

Tāpat rezervējot nevajadzētu ņemt vērā -`Hurry – Limited Availability! Parasti ja ir viena pieejama istabiņa, viena būs pieejama arī pēc tam, kad būsiet rezervējis ``vienīgo`` pieejamo smile
Bet tas nekādā ziņā nemazina šīs sistēmas lietošanas ērtumu un drošumu.

Ziņojums rediģēts switchs - Pirmdiena, 18.04.2011, 10:37
 
MurmulisDatums: Trešdiena, 29.06.2011, 12:26 | Ziņojums # 3
Leitnants
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 55
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Slavenajai "Agodai" jau kādu laiku ir pieejama arī latviskā versija. www.agoda.lv
 
FendermansDatums: Sestdiena, 20.08.2011, 12:34 | Ziņojums # 4
Majors
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 80
Reputācija: 1
Statuss: Offline
Manas pārdomas par rezervēšanas sistēmām!

Kad rodas nepieciešamība rezervēt kādu viesnīcu, tad parasti apskatos piedāvājumu "Agodā". Pēc tam vēl pārbaudu konkrētās viesnīcas tiešo mājas lapu. Mēdz gadīties, ka viesnīcas mājas lapā cenas ir vēl lētākas, jo tiek rīkotas dažādas promo akcijas. Tā kā iesaku pirms rezervācijas pārbaudīt!


Kukera kū
 
SviestsDatums: Ceturtdiena, 02.02.2012, 08:15 | Ziņojums # 5
Apakšpulkvedis
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 147
Reputācija: 7
Statuss: Offline
Nekad līdz šim nebiju izmantojis Agodu, jo viņi visu naudu novelk uzreiz, bet tas pēc principa ir garām, jo atšķirība starp pakalpojuma sniedzēju kam jau viss ir samaksāts un to kam vēl taisās maskāt, parasti ir kā diena pret nakti.
Tomēr manas mīļākās rezevēšanas sistēmas Filipīnās nevika, tā 3 pašu dārgāko hoteļu piedāvājums El Nido no booking.com - tas vairs nav nopietni. Tad panesās Agoda, bet es maita peikasīgs:)
Tātad par Agodu, tas ka visi šitie - palicis pēdējais numrs, 4 cilvēki skatās šo viesnīcu ir mārketinga instruments pārdošanas veicināšanai ķipa visiem ir skaidrs, te palicis viens numurs, pēc 2 dienām jau 3 pēdējie - par to doma'ju neviens nebrīnās. Tomēr ir nopietnākas lietas - tas, ka Agoda rāda, ka konkrētā viesnīca dotajā laika posmā nav pieejama, tas nenozīmē, ka tas atbilst īstenībai! Nezinu kas tur par fīču, varēja jau kāds viesnīcnieks padalīties, bet izskatās, ka daļa viesnīcu, loģiski to labāko, vismaz pīķa laikā ar Agodu nemaz nestrādā, ķipa piedāvājumi sākās tikai no 1 aprīļa, kad ir pieejami visi numri nu, lai gan 30 martā ķipa brīvu vietu nav.
Tā kā redzat Agodā vietu nav - tas iespējams ir tālu no īstenības. Otra nepatīkamā lieta - atrodu viesnīcu Agodā, tad to pašu viesnīcu iesitu http://www.hotelscombined.com un viņi man izmet uz Agodas lapu, kur cena nez kāpēc ir labāka nekā pa taisno Agodā ! Vot tas jau ir joks. Vienā gadījumā cenas starpība bija pat 8 eiro, tad kāda nafig Agoda, tas nav nopietni.
 
SviestsDatums: Ceturtdiena, 02.02.2012, 08:24 | Ziņojums # 6
Apakšpulkvedis
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 147
Reputācija: 7
Statuss: Offline
Piebilde par booking.com - viņu karte Āzijā ir avārija, skatīt viesnīcas atrašanos kartē, nozīmē uzzināt tikai ļoti aptuvenu atrašanās vietu, kļūda kilometra robežās ir norma, bet pilsētā tas ir daudz, pārāk daudz, vismaz man.
Eiropā šitādi joki nebija manīti.
 
FendermansDatums: Ceturtdiena, 02.02.2012, 13:16 | Ziņojums # 7
Majors
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 80
Reputācija: 1
Statuss: Offline
Quote (Sviests)
atšķirība starp pakalpojuma sniedzēju kam jau viss ir samaksāts un to kam vēl taisās maskāt, parasti ir kā diena pret nakti.


Tas ir līdz brīdim, kamēr Tu ievācies viesnīcā. Ja kaut kas nepatiks taisies nemaksāt beigās? Būs kā tiem krievu tūristiem, kurus "Ланта-тур" uzmeta. Atņems pases vai nodauzīs ar mietiem. crazy

Quote (Sviests)
Tātad par Agodu, tas ka visi šitie - palicis pēdējais numrs, 4 cilvēki skatās šo viesnīcu ir mārketinga instruments pārdošanas veicināšanai ķipa visiem ir skaidrs, te palicis viens numurs, pēc 2 dienām jau 3 pēdējie........


Tā ir tiesa. Mārketings. Tāpat nav pārākā uzmanība jāpievērš atsauksmēm. Tās arī tiek cenzētas.

Quote (Sviests)
Otra nepatīkamā lieta - atrodu viesnīcu Agodā, tad to pašu viesnīcu iesitu http://www.hotelscombined.com un viņi man izmet uz Agodas lapu, kur cena nez kāpēc ir labāka nekā pa taisno Agodā ! Vot tas jau ir joks. Vienā gadījumā cenas starpība bija pat 8 eiro, tad kāda nafig Agoda, tas nav nopietni.


Negribas ticēt, piemēru studijā! Varētu būt cenu kļūda, vai valūtu kursu svārstības. Tā noteikti nav ikdiena. Liels daudzums mazo rezervēšanas sistēmu izmanto tieši agodas datus un par savu pakalpojumu paņem nelielu komisiju. Nav lietderīgi Āzijas rezervēšanas sistēmās meklēt cenas EUR. Viņi uz EUR skatās ar lielu neticību, no tā arī kurss augstāks. Rezervējot vajag izvēlēties tās valsts valūtu, kurā taisies rezervēt sev viesnīcu. Nekad citās rezervēšanas siatēmās es nēsmu atradis lētāku cenu kā Agodā. Cena ir tāda pati vai augstāka. Ir bijušas atšķirības par pāris santīmiem, bet kā jau teicu tas ir uz valūtas kursa svārstībām.

Agoda ir salīdzināma ar mūsu lielveikalu mafiju Maxima, Rimi. Lai tiktu viņos iekšā šie monstri Tev diktē noteikumus. Zemnieks ir spiests nolaist sava pienu cenu līdz veikalu prasītam līmenim. Tāpat ir ar Agodu. Lai tiktu iekšā Agodā cenai ir jābūt zemākai (vai vismaz vienādai) ar cenu, kādu viesnīca piedāvā savā mājas lapā. Pluss vēl Agoda saņem komisiju no viesnīcām par katru pārdoto darījumu. Šī iemesla dēl viesnīcas (ja ir tāda iespēja) izvairās sadarboties ar Agodu. Ja viņas ir pārliecinātas, ka spēs izpārdot visus savus numurus, tad Agodā parādās tādi ieraksti kā: "ķipa piedāvājumi sākās tikai no 1 aprīļa, kad ir pieejami visi numri nu, lai gan 30 martā ķipa brīvu vietu nav." Pirms es rezervēju kaut ko Agodā es pirmais pārbaudu cenas konkrētās viesnīcas mājas lapā un citās rezervēšanas sitēmās. Pa šo laiku man ir bijušas tikai pāris reizes, kad viesnīcu mājas lapā (parādās tik ko svaigs promo) es atrodu lētāku piedāvājumu kā Agodā.

Protams, ka katra ceļotāja tiesības (un ne tikai tiesības, bat arī pienākums) ir vienmēr meklēt alternatīvus variantus, iespējams var atrast labākus un lētākus risinājumus. Piekrist pirmajam piedāvājumam ir pašā saknē nepareizi un muļķīgi. Lietderīgi ir pārbaudīt visās iespējamās rezervēšanas sistēmās.


Kukera kū
 
SviestsDatums: Piektdiena, 03.02.2012, 13:54 | Ziņojums # 8
Apakšpulkvedis
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 147
Reputācija: 7
Statuss: Offline
Piemērs studijā. Ejam Agoda.lv sitam Palawan El Nido, izvēlamies piemēram El Nido Beach Hotel uz 26 februāri, redzam cenas. Tad veram vaļā citu logu un ejam uz http://www.hotelscombined.com un šeit izdarām tādu pašu izvēli. Tiek piedāvāts arī tas pats El Nido Bech Hotel, to tad arī izvēlamies, un mums atvērs jaunu Agodas lapu kur cenas jau būs pa 2 un 3 EUR zemākas. Tātad mums ir atvērtas 2 Agodas lapas kurās vienam un tam pašam hotelim vienā un tajā pašā dienā ir divas dažādas cenas. Tās nav valūtas svārstības, tā ir biznesa fīča. Bija ar lielākas starpības, uz sitienu neatradās, darba diena tomēr:)
Varu piekrist pašu viesnīcu cenas parsti ir tādas pašas vai pat augstākas nekā Agodā, bet ir viens aspekts - sakarīgākās viesnīcas par labākajiem cipariem agodā nemaz nav pieejamas - ķipa vietu nav. Aizrakstot meilu uz šādām viesnīcām parādās cita bilde - nekādu problēmu, vari izvēlēties numuriņus, bet par tādu cenu tādu viesnīcu agodā nedabūsi.
Tā nu ar mietiem uzreiz sitīs, bet ja tu esi samaksājis par ekskluzīvo numuriņu ar jūras skatu un Tevi ieved šmurņikā ar skatu uz sētu un citu numuru nav, ķipa pārpratums laikam, tad agodas variantā naudu neatgriežam vai arī jātaisa liels škandāls, bet tā nav mana mīļākā izklaide atvaļinājumā. Bookingcoma variantā viss ir daudz vienkāršāk vai nu met nost ciparu vai eju prom, samaksāts ta nav.
Viesnīcu biznesā labi un lēti parasti ir grūti savienojami jēdzieni.
 
MelnaisDatums: Svētdiena, 11.03.2012, 14:45 | Ziņojums # 9
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Interesanta diskusija Sviesta un Fendermaņa starpā. crazy Ko var ņemties pa sīkumiem. Skaidroju, Agodai piektdienās ir izpārdošanas, kad dažiem hoteļiem ir papildus atlaides. No saita http://www.hotelscombined.com mēs uzreiz pa taisno, neskatoties kāda diena tiekam iemesti Agodas piektdienas lapā. Ja mēs to atkārtotu piektdienā, cenas būtu identiskas. Jebkurā gadījumā nav lētāku cenu (ar ļoti retiem izņēmumiem) ko piedāvā Agoda.

Bet jāpiekrīt abiem, ka vienmēr ir jāpārliecinās vai tiešām kaut kur citur nav lētāk!!! Un tas ir pareizi. prof


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
SviestsDatums: Trešdiena, 21.03.2012, 19:11 | Ziņojums # 10
Apakšpulkvedis
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 147
Reputācija: 7
Statuss: Offline
Pēc fantastiskā Filipīnu apmeklējuma, uz vietas atklājās viena skaista nianse.
Rezervējot booking.com tiek norādīta istabas cena bez PVN un apkalpošanas nodokļa, kura tiek norādīta arī rezervācijas apstiprinājumā, apakšā gan maziem burtiņiem rakstīts, ka tas ir cipars bez nodokļiem, bet uz vietas neviens tos nodokļus klāt neskaita, maksā to ciparu kas ir ar lieliem burtiem. Bija tikai viens izņēmums krutā viesnīcā Manilā kur pieskaitija klāt, visur citur bez jebkādas runāšanas aizgāja cipars bez tiem nodokļiem. Pie tam labāk rezervācijas apstiprinājumu izdrukāt latviski, lai teksts, ka cipars ir bez nodokļiem ir latviski, bet neskaitija klāt arī ar anglisko variantu.
Agodā savukārt uzreiz maksājot pieskaita klāt visus tos nodokļus, tā kā ja vien kādam nav paranoja uz godīgu nodokļu maksāšanu, tad secinājumus izdariet paši, jo 22% plusā nav maza nauda.
 
MarinaVolkovaDatums: Otrdiena, 12.02.2013, 00:03 | Ziņojums # 11
Seržants
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 38
Reputācija: 3
Statuss: Offline
Pasūtīju Bangkokā viesnīcu caur agodu. Samaksāju ar pay pal. Cik nopratu, tad man tikai jāuzrāda viesnīcā mans agodas rezervācijas vaučers un viss- viss jau apmaksāts? Nu pēc loģikas tā sanāk, jo nauda jau noņemta no konta. Bookingā pasūtījām viesnīcu Phuketā, tur nekāda nauda netika noņemta. Tāpēc neliela nesaprašana. Tur viss saprotams- maksāsim izbraucot.
Pirmo reizi ar agoda rezervēju . čaiņiks cranky smok
 
MelnaisDatums: Otrdiena, 12.02.2013, 05:27 | Ziņojums # 12
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Quote (MarinaVolkova)
Cik nopratu, tad man tikai jāuzrāda viesnīcā mans agodas rezervācijas vaučers un viss- viss jau apmaksāts?


Tieši tā...


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
StriķisDatums: Svētdiena, 21.02.2016, 23:32 | Ziņojums # 13
Apakšpulkvedis
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 149
Reputācija: 6
Statuss: Offline
Kā tur ar to FreeCancellation Agodā? Vai viņa tiešām ir bezmaksas un tur nav kādi zemūdens akmeņi?
Un kas notiek tādā gadījumā, ja es piemēram rezervēju uz 10 dienām, bet gribu izvākties jau pēc trijām?
Vai opcija Pay at the hotel maina kaut ko šajā jautājumā?
 
MelnaisDatums: Pirmdiena, 22.02.2016, 08:45 | Ziņojums # 14
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Quote Striķis ()
Kā tur ar to FreeCancellation Agodā?


Tas ir dziļi individuāli... kā kurā hotelī. Ja neesi pārliecināts un vēlies free cancellation opciju, tad labāks variants ir booking.com......

Quote Striķis ()
Vai opcija Pay at the hotel maina kaut ko šajā jautājumā?


principā nē..... tiek paņemti tavi kredītkartes dati ar visām no tām izejošām sekām.....


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MarinaVolkovaDatums: Pirmdiena, 12.11.2018, 14:22 | Ziņojums # 15
Seržants
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 38
Reputācija: 3
Statuss: Offline
Quote Melnais ()
Kā tur ar to FreeCancellation Agodā? Vai viņa tiešām ir bezmaksas un tur nav kādi zemūdens akmeņi?


Arī Agoda tas darbojas. Pati esmu šādā veidā rezervējusi un pēc tam atcēlusi viesnīcu. Pat vienas viesnīcas ietvaros :-) Iepriekš bija man rezervācija uz viesnīcu par vienu cenu, skatos, uz tiem pašiem datumiem ir pieejama akcija un uz augstāka līmeņa numuriņiem. :-) Protams, ka izmantoju iespēju Free cancellation un atcēlu esošo rezervāciju. Nekādas komisijas nebija jāmaksā, jo bija free cancellation līdz noteiktam datumam.
Bet vienīgais zemūdens akmens - ļoti uzmanīgi jāskatās un jāseko līdzi šiem datumiem.
 
Forums » Kopējie visai Āzijai » Viesnīcu, avio, vilcienu, autobusu un prāmju biļešu rezervēšanas sistēmas » Naktsmītņu rezervācijas sistēmas (Viss par viesu namu, hosteļu, un hoteļu rezervēšanu)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2023