Otrdiena, 13.11.2018, 22:50
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Revolut Premium apdrošināšana u.c. labumi - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: Kurkulis  
Forums » Kopējie visai Āzijai » Jautājumi, atbildes, maršruti pa Āziju » Revolut Premium apdrošināšana u.c. labumi
Revolut Premium apdrošināšana u.c. labumi
StriķisDatums: Svētdiena, 14.10.2018, 22:54 | Ziņojums # 1
Majors
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 93
Reputācija: 4
Statuss: Offline
Revolut Premium lietotājiem ir iespējama ceļojuma apdrošināšana un vēl dažas citas fīčas kas nav parastam Revolut lietotājam. Gribētu dzirdēt lietotāju atsauksmes par to cik ērti un lietderīgi ir to izmantot šo apdrošināšanu un vai vispār vērts to izmantot un upgreidot parasto Revolut kontu uz Premium? Isti neesmu sapratis kā pieteikt apdrošināšanas atlīdzību vai kā saņemt apdrošinātāju apstiprinājumu apmaksāt ārstēšanu, ja to pieprasa slimnīca. Vai ir ir gadījumi, kad kādu banku bankomāti atsaka pieņemt šo karti vai tomēr pieskaita arī savu komisijas maksu.
Vai varbūt pa šo laiku ir parādījušās kādas jaunas kartes un izdevīgākas iespējas apmaksai un naudas izņemšanai?
kkas lasīts par Paysera un N26, bet īsti konkrētas atsauksmes par to lietošanu neesmu lasījis

Сообщение отредактировал Striķis - Svētdiena, 14.10.2018, 22:58

andrianDatums: Otrdiena, 16.10.2018, 15:19 | Ziņojums # 2
Ģenerālleitnants
Grupa: Moderatori
Ieraksti: 558
Reputācija: 23
Ar Revolut man nav bijušas problēmas bankomātos, bet ir dzirdēts par tādām. Ir bankomāti kuri pieskaitīs komisiju jebkurai kartei. Apdrošināšana man šķiet ideāla Swed zelta kartei, ir izmēģināts

ChiangMai,ChiangRai,Phuket,Railay,Phi-Phi,Langkawi,Sabah,Cebu,Panglao,Boracay,Palawan,Houay Xai,Bokeo Nam Kan National Park,Beijing,Fihalhohi,Siem Reap,Sihanukville,Koh Rong,Koh Rong Samloem,Kampot, Phnom Penh,Shimla,Manali,Varanasi,Delhi

StriķisDatums: Trešdiena, 17.10.2018, 10:13 | Ziņojums # 3
Majors
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 93
Reputācija: 4
Quote andrian ()
Apdrošināšana man šķiet ideāla Swed zelta kartei, ir izmēģināts

Nav man pagaidām tādas kartes, bet par Revolut gan ir pastiprināta interese, tik par apdrošināšanu nav īsti skaidrības - kur, kā pieteikt vai saņemt apstiprinājumu, ka tiks apmaksāti med pakalpojumi. Cik ātri tas notiek.

Forums » Kopējie visai Āzijai » Jautājumi, atbildes, maršruti pa Āziju » Revolut Premium apdrošināšana u.c. labumi
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2018