Ceturtdiena, 30.03.2023, 06:31
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Indija un Šrilanka .... un vēl nedaudz - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: Kurkulis  
Forums » Kopējie visai Āzijai » Jautājumi, atbildes, maršruti pa Āziju » Indija un Šrilanka .... un vēl nedaudz (Ukraina, AAE, Andamanu salas, Indija un Šrilanka)
Indija un Šrilanka .... un vēl nedaudz
MelnaisDatums: Piektdiena, 01.03.2019, 12:05 | Ziņojums # 1
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Atskaiti par redzēto un piedzīvoto Indijā lasām un apspriežam pa šo saiti:

http://www.melnais.com/forum/88-679-1#4780

Atskaiti par redzēto un piedzīvoto Šrilankā lasām un apspriežam pa šo saiti:

http://www.melnais.com/forum/88-680-1#4820

Pienācis brīdis prezentēt šī gada Āzijas ceļojumu.Jau rīt pulksten 6:00, kopā ar Melno Princesi sākam mūsu ceļojumu ar lidojumu uz Kijevu. Mājās plānots atgriezties ir 8.aprīlī. Īsumā par ceļojuma plānu un lidmašīnu biļešu izmaksām. Plānos ir paviesoties Ukrainā, AAE, Indijā un Šrilankā. Sev es atklāšu 3 jaunas valstis, kurās būšu pirmo reizi. Tās ir AAE, Indija un Šrilanka. Šai sakarā tiek prezentēti plānotie lidojumi un to izmaksas. Cenas dotas vienai personai:

Rīga - Kijeva - 20.98 EUR;
Kijeva - Dubaja - 30,92 EUR;
Dubaja - Chennai - Port Blair - 115,12 EUR;
Port Blair - Chennai - 60,42 EUR;
Chennai - Colombo - Dubaja - 127,56 EUR;
Dubaja - Kijeva - 33,63 EUR;
Kijeva - Rīga - 13,79 EUR.

Tātad, kopā par visiem lidojumiem vienam cilvēkam izmaksas sastāda 402,42 EUR. Pa abiem attiecīgi - 804,84 EUR.

Tālāk nedaudz par vietām kurās esam plānojuši pabūt. Kā jau minēju, tad ceļojums sākas 2.martā pulksten 6:00 ar lidojumu no Rīgas uz Kijevu. Nākamais reiss no Kijevas uz Dubaju ir 19:25. Dotajā gadījumā tas ir liels pluss, jo būs iespēja aizšaut līdz Kijevas centram. Tur iepirkt lētos smēķus ceļojumam, paviesoties dažās vietās, kurās sen nav būts, bet ir liela vēlme atkal pabūt, ieturēt pusdienas un kārtīgas, sātīgas vakariņas. Tad jau atpakaļ uz lidostu kur iepirksim super lēto gorilku turpmākam ceļojumam.

Ielidojam Dubajā, bet viesnīca ir rezervēta Šarjaha. Tur paliksim vienu nakti. No Šarjaha lidostas lidojums uz Andamanu salām. Port Blair mēs ierodamies 5.martā ap pulksten 12:40. Pirmās 2 naktis pavadām Port Blair, tālāk dodamies uz Neil un Havelock salām. Salās pavadīsim 7 naktis. Lidojums no Port Blair uz Chennai paredzēts 16.martā. Chennai apskatei un izpētei atvēlētas 4 naktis.

Tālāk jau lidojums uz Šrilanku.

Ielidojam Colombo 20.martā. Šrilankā plānots pabūt Colombo, Anuradhapura, Dambulla, Polonnaruwa, Kandi, Unawatuna un Wadduwa. Tālāk jau grafiski mūsu ceļojuma punkti.No Colombo lidojums uz Dubaju paredzēts 4.aprīlī. Dubajā tiek pavadīta 1 nakts, tad lidojums uz Kijevu. Kijevā pavadām 2 naktis, un 8.aprīlī atgriežamies jau Rīgā. Tas arī ir viss ko esam ieplānojuši.

Cerams, ka šis ceļojums neskatoties uz tikko sākušos militāro konfliktu starp Indiju un Pakistānu, kā rezultātā pat daļa no ceļotājiem nevar tikt uz/no Taizemes, jo Pakistāna ir slēgusi savu gaisa telpu cranky tomēr noritēs bez sevišķiem bēdīgiem un negaidītiem incidentiem. Ceru, ka Āzija atkal mūs priecēs sniedzot lieliskas atpūtas un izpētes iespējas.
Pievienotie faili: 8292545.jpg (73.5 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
switchsDatums: Trešdiena, 06.03.2019, 10:33 | Ziņojums # 2
Pulkvedis
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 177
Reputācija: 6
Statuss: Offline
Noteikti Šrilankā pagaršot Calypso Gold Red Rum ! smile
Lai skaists ceļojums.
 
StriķisDatums: Svētdiena, 10.03.2019, 23:49 | Ziņojums # 3
Apakšpulkvedis
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 149
Reputācija: 6
Statuss: Offline
Quote Melnais ()
Dubaja - Kijeva - 33,63 EUR;Kijeva - Rīga - 13,79 EUR.

Pastāsti KĀ tu sameklē šādas cenas? Cik ilgi iepriekš pirki biļetes? Tas tak vispār par velti!
Lai veicas!
 
MelnaisDatums: Otrdiena, 09.04.2019, 14:28 | Ziņojums # 4
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Esam mājās no ceļojuma....

Esam veiksmīgi atgriezušies no sava ceļojuma. Visā visumā bija ļoti jauki un interesanti. Nekādu pārāk lielu problēmu ceļojuma laikā nebija. Iepazinām Indiju un Šrilanku, nedaudz arī AAE. Ja runājam par abām šīm valstīm, tad biju nepareizi iedomājies Indiju un Šrilanku. Es biju domājis, ka savā būtībā šīs abas valstis ir ļoti līdzīgas. Īstenībā viņas ir ļoti dažādas. Uzreiz pateikšu, ka Indijā man kaut kā neizdevās notvert fīlingu. Nu kaut kā neuzrunāja mani indieši un Indija. Taisnības labad jāsaka, ka īsto Indiju es redzēju tikai Chennai, tāpēc visas manas izjūtas un pārdomas ir ļoti subjektīva lieta. Iespējams, ka citās Indijas vietās viss ir savādāks. Lielāko daļu Indijai atvēlēto laiku pavadījām Andamanu salās, kuras tomēr pēc savas būtības ir ļoti tālu no klasiskās Indijas. Toties Šrilanka mums ļoti patika. Tur bija viss - skaistas vietas, kalni, kulta celtnes un jaukas pludmales. Cilvēki daudz laipnāki un smaidīgāki, jutos vairāk savā ierastajā Āzijā. Šrilanka mūs jūtami uzrunāja. Bet par to visu pavisam drīz, neliela atpūta un ķeršos klāt atskaites rakstīšanai.Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Otrdiena, 09.04.2019, 14:36 | Ziņojums # 5
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Quote switchs ()
Noteikti Šrilankā pagaršot Calypso Gold Red Rum !


Paldies...... pagaršojām. Bija ļoti pieņemams un izbaudāms. Pudele tilpumā 0,7 maksāja 2600 rūpijas.Quote switchs ()
Lai skaists ceļojums.


Paldies par laba vēlējumiem!

Quote Striķis ()
Pastāsti KĀ tu sameklē šādas cenas? Cik ilgi iepriekš pirki biļetes? Tas tak vispār par velti!


Atbilde uz šo jautājumu ir dota foruma sadaļā pa šo saiti:

http://www.melnais.com/forum/61-605-1

Skaties ziņojumu #2 ...... tur viss ir pateikts kā pie tādām cenām tikt. Veiksmi!

Quote Striķis ()
Lai veicas!


Paldies par laba vēlējumiem!
Pievienotie faili: 2438616.jpg (33.1 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Trešdiena, 15.05.2019, 11:38 | Ziņojums # 6
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Nelielā atpūta atgriežoties no ceļojuma ir beigusies. Praktiski ir jau sarakstīta arī visa fona informācija par vīzām, transportu un pirmās nepieciešamības precēm. Darbiņš paveikts pietiekami plaši, bet nu ir pienācis laiks ķerties "vērsim" pie ragiem un sākt rakstīt pašu ceļojuma atskaiti par piedzīvoto un redzēto Indijā un Šrilankā. Ir gan arī vēl pietiekami svarīgi un objektīvi iemesli, kuri varēs nedaudz aizkavēt šo procesu. Kā galvenais te būtu jāmin Pasaules čempi hokejā. Patīk man tā spēle, un tad nu ir jāveic iekšēja cīņa vai skatīties hoķi, vai rakstīt atskaiti. wacko Bet ceru, ka tiks atrast kāds saprātīgs kompromiss starp šīm divām lietām. Tāpēc lieki neizplūdīšu jautājumos, kuriem nav tieša sakara pret ceļojumu, un sāku rakstīt ko tauta vēlas zināt.
Kā jau iepriekš rakstīju, tad ceļojums sākas 2.martā pulksten 6:00 no rīta ar lidojumu ar ukraiņu aviolīnijām uz Kijevu.Rīgā viss kā pa "diedziņu", precīzi 6:00 rullējam uz skrejceļu un 7:30 jau esam nolaidušies Kijevas lidostā. Pie robežkontroles lielas rindas nav un 15 minūšu laikā jau esam šķērsojuši robežu. Nekādas reģistrētās bagāžas mums nav, tāpēc praktiski uzreiz jau esam arī ielidošanas zāle, lidostas pirmajā stāvā.

Līdz nākamai ļotenei no Kijevas uz Dubaju mums ir gana daudz laika, veselas 12 stundas. Kā jau iepriekš minēju, tad dotajā gadījumā tas pilnīgi noteikti nav mīnuss, tas ir ļoti trekns pluss. prof Galu galā Kijevā ir jāiepērk, un jānodrošinās ar pirmās nepieciešamības precēm visa ceļojuma garumā. Papildus ir vēl liela vēlme apmeklēt superīgāko restorānu "Первак" (kas to zina, kad būs atkal normāla iespēja paēst), un ieskriet tur pat netālu esošā Ļvovas filiāles "П'яна Вишня" barčikā, pamutēt garšīgo ķiršu liķieri. booze Kaut kāda nostaļģija bija iestājusies pēc šī liķiera un pie reizes atklāt mūsu ceļojuma sākumu.

Laiks doties no lidostas uz Kijevas centru. Tam nolūkam ir pienācis brīdis izmēģināt tikko atklāto jauno dzelzceļa līniju, kura savieno lidostu ar Centrālo dzelzceļa staciju. Biļetes varat iegādāties turpat ielidošanas zālē. Tur ir kases un varat arī nopirkt izmantojot biļešu automātu un maksāt ar kredītkarti. Ļoti ērti un vienkārši. Biļetes cena vienam braucienam ir 80 grivnas. Priekš Ukrainas tas ir padārgs prieks, aptuveni 2.50 EUR. Toties vagoni ir ērti, tīri un brauciens ātrs.

Tādas izskatās tās biļetes:Tā izskatās vagonā iekšā:Vilciena sastāvs pienāk praktiski pie pašas lidostas ēkas. Ar kājām jāiet kādi 100 metri. Mūs gan tur sagaidīja nepatīkams brīdis. Līdz mūsu sastāva atnākšanai bija kādas 20 minūtes jāgaida. Lidojām no Rīgas daudz vairāk uz dienvidiem, un pamatoti cerējām, ka Kijevā būs jūtami siltāks kā Rīgā. Cerības neattaisnojās pilnībā. Vilciena perons atrodas klajā vietā, visi vēji pūšs kā vēlas. Tieši tajā rītā pūta kārtīgs, spēcīgs, ledains vējšs. crazy Ģērbāmies maksimāli plāni, lai nebūtu jāstaipa līdzi daudz drēbes, kā rezultātā nosalām pamatīgi. shock Labi sajūtāmies jau sēžot tikai vagonā. Tur arī sasildījāmies. Izkāpjot Centrālā dzelzceļa stacijā pa taisno devāmies sasildīties ar kārtīgu rīta kafiju. Vēlāk laiks uzlabojās, stiprais vējš pierima un bija pietiekami komfortabli. Sildīja arī apziņa, ka pavisam drīz jau būsim īstā siltumā.

Kijevā ieplanotos mājas darbus uzsākām pildīt ar smēķu iegādi. smok Kad šis uzdevums bija izpildīts devāmies līdz metro pieturai "Площа Льва Толстого", kur vispirms pamielojāmies "П'яна Вишня" barčikā. Izdzērām katrs pa glāzei šī supergardā dzēriena.

Pievienotie faili: 9928929.jpg (36.8 Kb) · 9256191.jpg (69.4 Kb) · 3207477.jpg (37.2 Kb) · 7417241.jpg (52.6 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Trešdiena, 15.05.2019, 12:38 | Ziņojums # 7
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Tālāk tuvojās pusdienas laiks, kad vēders sāka prasīt arī savu tiesu. Tam jau mēs bijām gatavi par 100%, netālu atrodas izcilais restorāns "Первак". Uz turieni arī devāmies. Zinu šo restorānu, jo pirms tam biju šeit bijis kopā ar vecākiem. Gan es, gan mani vecāki palika ļoti apmierināti ar šo krogu un uzreiz varu teikt, ka Melnai Princesei arī šī vieta ļoti patika. Saprotama lieta, ka manā pasūtījumā bija ukraiņu nacionālie ēdieni. Tas ir ukraiņu "stratēģiskā rezerve - salo", Kijevas kotlete un gorilka. Ar Kijevas kotleti jāatzīst es tomēr "nošāvu" greizi. Nē, kotlete bija izcila, tikai es nebiju padomājis, ka praktiski tuvāko mēnesi mana ēdienkarte nospiedošā daudzumā sastāvēs tieši no vistas gaļas. lol Būtu labāk kādu cūci ēdis, bet tajā brīdī par to neaizdomājos.

Stratēģiskā rezerve - salo:Kijevas kotlete:Pēc sātīgām vakariņām aizstaigājām vēl līdz Neatkarības laukumam, un tad jau bija pienācis brīdis mērot ceļu atpakaļ uz lidostu. Atpakaļ ceļam atkal izmantojām ļoti ērto dzelzceļa līniju. Tad jau atkal robežkontrole un esam jau neitrālā teritorijā. Te ir jāpabeidz pēdējais mājas darbs, jāiepērk alkohols mūsu turpmākam ceļojumam. Izcilais ukraiņu degvīns "Nemiroff" 1 litrs lidostā šeit maksā tikai 5 EUR. To es saprotu, tas ir kārtīgs "Duty Free" veikals. Nevis tāds kā mūsu Rīgas lidostā, kur cenas ir daudz dārgākas kā "RIMI" vai "Maxima" veikalos. Neredzu jēgu no tādiem "Duty Free" veikaliem kādi ir mūsu Rīgas lidostā. Iepirkām degvīnu un speciāli vienu 0,7 pudeli priekš pirmās nakts AAE. Pirmo nakti pavadīsim Šārdžas emirātā, kur alkohola lietošana ir kriminālnoziegums. cranky Nedrīkst lietot alkoholu arī savās mājās vai viesnīcu istabās. Pat vienkārša pārvadāšana (pat ne dzeršana) ir kriminālnoziegums. cranky Un kā tad mēs šo likumu nepārkāpsim, ja jau esam šeit. booze Tas ir savs šarms dzert alkoholu šādos apstākļos un noteikumos. biggrin

Visi mājas darbi izpildīti, pulkstenis jau tuvojas 18:30, tas nozīmē, ka laiks doties uz ļoteni, lidojumam uz Dubaju. Ļotene piepildīta pa 90%, ir dažas vietas brīvas, bet principā ļotene pilna. Pēc šīs piepildītās dienas lidojums paiet nemanot. Lidojums 5 stundu garumā. Patīk man lidot naktīs, ir iespēja vienkārši likties uz ausi. Ap pulksten 2:30 jau sēžamies Dubajas lidostā. Laiks mosties un lūkot kā šeit izskatās. Būšu AAE pirmo reizi.

Par cik ir ļoti vēla nakts stunda (vai arī ļoti agra, kā nu kuram patīk), tad nekādas lielās rindas uz Imigrācijas kontroli nav. Ātri saņemam zīmodziņus pasē un "Welcome to Dubai!". Priekšā mūs gaida arī muitas procedūras. Pilnīgi visas somas tiek izlaistas cauri rentgenam. Par manām degvīna pudelēm jautrs puisietis tik pajoko: "O…. Coca Cola?" Hehehehe… apstiprinoši tik māju ar galvu. Neko pretlikumīgu šeit es nedarīju. Atgādināšu ceļotājiem, ka neskatoties uz to, ka šī ir stingra musulmaņu valsts ar savu attiecīgi strikto attieksmi pret alkoholu, attiecībā uz citu reliģiju cilvēku vēlmēm šeit izturas ar milzu sapratni un ļoti demokrātiski. Katrs cilvēks drīkst ievest 4 litrus stiprā alkohola! Vot to es saprotu! Papildus 1 cilvēks drīkst ievest arī 400 cigaretes. Gandrīz vai jāsauc arābus par īstiem demokrātiem. Ļoti saprotoši. respect

Visas formalitātes nokārtotas un varam doties uz izeju. Labsajūtā jau iedomājos kāds patīkams siltuma vilnis mūs sagaidīs. Un Te nu atkal pretīm mums neliela vilšanās. Nu nav nemaz te tik silti, nerunājot nemaz par to ka varētu būt karsti. Parasti ierasts Āzijā izkāpjot no ļotenes elpa aizraujas pirmajā brīdī, te nekā. sad Bet nu labi, pulkstenis ir tikai 3:00. Laika arī mums vairāk nekā pietiekoši, lai sāktu savas aktivitātes. Viesnīca mums ir rezervēta tikai uz nākamo nakti, sabiedriskais transports vēl nekursē. Novilkām un sastūmām somās mūsu ziemas drēbes un piemetāmies lidostas "Costas" kafejnīcā izdzert pa vislielākai iespējamai kafijas krūzei. Kaut kā laiks jānosit.Melnā Princese jau laicīgi Rīgā bija samainījusi nedaudz vietējās naudiņas – dirhamus. Man patika, kā Melnā Princese nevēloties ļoti trāpīgi pārsauca šīs valūtas nosaukumu. Uz sitiena viņai bija piemirsies kā saucas šī nauda, mirkli padomājusi viņa apsauca šo naudu par – durikiem. hands Jāatzīst samērā trāpīgi.

Šādi tie duriki izskatās dzīvē:

Pievienotie faili: 7521299.jpg (42.5 Kb) · 2451517.jpg (73.7 Kb) · 0574939.jpg (97.8 Kb) · 4834172.jpg (58.0 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Trešdiena, 15.05.2019, 16:28 | Ziņojums # 8
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Neskatoties uz izcili labo kafiju, nogurums arvien vairāk sāk likt par sevi manīt. Cik ilgi nosēdēsi pie galda un dzersi kafiju? Ja neko nedarīsim, tad vienkārši kādu brīdi "atlūzīsim". Nav vairs spēka gaidīt dienas sākumu, kad sāks kursēt sabiedriskais autobuss. Rūpīgi sapakojam somās mūsu "kontrobandu" - alkohola pudeļu izskatā, lai nedod Dievs kaut kas nesāktu grabēt un džinkstēt. biggrin Būs jāšķērso teritorija, kurā alkohola pārvietošana ir nelikumīga, precīzāk sakot tik nelikumīga, ka par to draud kriminālatbildība. shock

Kad tas darīts, dodamies uz lidostas takšu stāvvietu. Nekādas rindas, taksis jau padots. Rāpjamies tik iekšā, nosaucam hoteli un brauciens var sākties cauri naksnīgai Dubajai, un tālāk jau pa naksnīgo Šārdžu. Tiekam pievesti tieši pie hoteļa "Rayan Hotel Sharjah". Par braucienu samaksājām ar "Revolut" karti 20,34 EUR. Tas ar lidostas nodokli un nakts tarifu. Kā redzat nekas traks.

Naksnīgā Šārdža, skats tieši pretī mūsu hotelim:Hoteli "Rayan Hotel Sharjah" rezervēju izmantojot rezervācijas sistēmu "booking.com". Par 1 nakti nācās atdod 68,08 EUR maksājot viesnīcā ar "Revolut" karti. Dārgi tie hoteļi tajos AAE. cranky Tas ir **** hotelis. Nekas sevišķs, bet viss nepieciešamais ir. Istaba komfortabla, pietiekoši liela. Bet bez minibāra (jau stāstīju par alkoholu Šārdžā). Ir baseins uz jumta, burbuļvanna. Bet nu viss tā nedaudz palietots. Rezervācija bija bez brokastīm, bet čekojoties iekšā brokastis mums tika piešķirtas, domājams onka vienkārši nokļūdījās. Pašas brokastis zem vidējā, neuzrunāja, biju cerējis un gatavs sagaidīt ko vairāk. Hotelī nospiedošais daudzums viesu krievu valodā runājoši. cranky

Hoteļa foajē:Baseins uz jumta:Bet lai līdz visiem šiem labumiem mēs tiktu, nācās vēl brītiņu pagaidīt. Taksis mūs izlaida pie hoteļa ap pulksten 7:00. Normālais čekošanās laiks 14:00. Domājām, ka nāksies gulēt viesnīcas foajē mīkstajās mēbelēs līdz kādam pusdienas laikam. Bet Te mums uzsmaidīja laime. up Ap pulksten 8:00 saņēmām numura atslēgas un varējām ievākties. Tas bija vienkārši super. Uzreiz kritām mūsu milzīgā gultā iekšā un likāmies uz ausi. Nogulējām saldā miegā kādas 6 stundas. Tad jau laiks arī celties un maklēt kafiju, vakariņas un veikalu. Nepieciešams iepirkt kādu uzdzeramo un uzkodas vakara trapezai.

Viss no augstāk uzskaitītā tika arī viegli un elementāri sakārtots. Vakara trapezai iepirkām saulainos mangučus un vīnogas. Tad jau arī pēc vakariņām, istabiņas durvis tika noslēgtas un kriminālais pasākums varēja sākties. boozeNebija slikti. Pēc tam miedziņš nāca ļoti salds, tas "aizliegtais auglis" vienmēr ir vissaldākais. Vienīgais nākamajā dienā nācās slēpt "nozieguma pēdas". Tukšo degvīna pudeli ieliku plastmasas maisiņā un izmetu atkritumu tvertnē ārpus viesnīcas. Galu galā man vēl būs jāatgriežas AAE. biggrin
Pievienotie faili: 2346807.jpg (56.0 Kb) · 1010116.jpg (38.0 Kb) · 1909652.jpg (60.7 Kb) · 0417909.jpg (44.0 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Trešdiena, 15.05.2019, 20:54 | Ziņojums # 9
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Nākamajā rītā modāmies labi izgulējušies. Nekur nesteidzoties aizstaigājām līdz brokastu galdam, galvenokārt rīta kafijas dēļ. Tālāk jau ūdens procedūras, baseins uz jumta, burbuļvanna un pirtiņa. Tā arī nobumbulējām mums atvēlēto laiku. Jau iepriekš biju vienojies recepšenā, ka varēsim izčekoties līdz pulksten 14:00. Tas bija ļoti labi, jo mūsu nākamā ļotene bija 20 minūtes pāri pusnaktij.
Ļoti daudz brīva laika. Tātad pulksten 14:00 izčekojāmies, savas somas atstājām recepšenā, bet paši devāmies nelielā Šārdžas iepazīšanā. Tad arī vakariņu laiks, pēc kā jau jātaisās uz Šārdžas lidostu.

Ideāli, vietējais sabiedriskais autobuss Nr.15 kursēja tieši no mūsu viesnīcas (bija viņam tur pietura ) tieši līdz Šārdžas Starptautiskajai lidostai. Atlika tikai sagaidīt autobusu, šoferim samaksāt 8 durikus no cilvēka pa braucienu, un viss notiek. Vienkārši super. Tiekam izlaisti tieši pie lidostas. Galvenokārt šī lidosta ir aviokompānijas "Air Arabia" HUB. Bet viņu izmanto arī citas, pārsvarā lētā gala aviokompānijas, lai samazinātu savu aviobiļešu cenu.

Vēl gan ir pietiekoši daudz laika, čekošanās uz mūsu reisu vēl nav sākusies. Mierīgā garā apmeklējam kārtējo "Costas" kafijas dzertuvi. Tad jau arī atveras čekošanās uz mūsu aviokompānijas "Air India" reisu uz Chennai ar pirmo nosēšanos Tiruvananthapurama. Esam pirmie uz čekošanos. Te nu reģistrācijas puisītim rodas kārtīgas problēmas. Mums ir vienotā biļete līdz Port Blair, un personālam nav ne mazākā saprašana, līdz kurai vietai mums čekot biļeti un bagāžu. Tiek izsaukts pats svarīgākais supervizor, smaidošas sievietes izskatā. Arī tas neko nepietuvina mūs biļešu saņemšanai. Tiek zvanīts uz Indijas galveno ofisu, tur arī neviens neko nezina. Var teikt pilnīga nekompetence. crazy Beigās juzdams, ka tā mēs nekur netiksim es saku: "reģistrējiet mūs līdz Chennai, tur mums paredzēta robežkontrole un lidmašīnas maiņa uz vietējo reisu.". Kāds atvieglojums un apskaidrība parādījās supervizora sejā. Tiek mums izsniegtas biļetes līdz Chennai, bagāža arī attiecīgi reģistrēta līdz Chennai.

Varam šķērsot AAE valsts robežu un doties uz ļoteni. Tur, kā izrādās, arī viss nav tik vienkārši. Paši indieši sataisījuši problēmu pilnīgi ne no kā. Pasažieri tiek kārtoti vairākās rindās. Tiem kam rokas bagāža liekas aizdomīga, tā tiek svērta ar rokas svariem. cranky Saprotams, ka taupīgie indieši lidojot no AAE rokas bagāžā ir salikušus vairākus laptopus, kurus tur pa lētu naudu ir iepirkuši, saprotams, ka rokas bagāžas svars neatbilst normatīvam. Veidojas kārtīga bābele. Bet ja tā laikam nedarītu, tad nekaunīgie indieši katrs pa zilonim ienestu salonā kā rokas bagāžu. Beidzot visas problēmas ir atrisinātas un varam doties uz ļoteni. Pagaidām varam teikt atā AAE, bet drīz būsim atpakaļ.


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 16.05.2019, 09:04 | Ziņojums # 10
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Atskaiti par redzēto un piedzīvoto Indijā lasām un apspriežam pa šo saiti:

http://www.melnais.com/forum/88-679-1#4780

Atskaiti par redzēto un piedzīvoto Šrilankā lasām un apspriežam pa šo saiti:

http://www.melnais.com/forum/88-680-1#4820


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Pirmdiena, 22.07.2019, 09:59 | Ziņojums # 11
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Lidojums no Colombo uz Dubaju bez problēmām. Nolaižamies Dubajas lidostā 21:40. Ātra robežkontrole un varam doties uz metro. Līdz mūsu hotelim "Carlton Palace Hotel" ar metro 2 pieturas. Pietura saucas "All Rigga". Pēc nosaukuma sajūtas kā mājās – Rīgā. biggrin Tad neliels gabaliņš ar kājām un esam savā ***** hotelī "Carlton Palace Hotel".

Hoteli "Carlton Palace Hotel" rezervēju izmantojot rezervācijas sistēmu "booking.com". Par 1 nakti šajā hotelī nācās šķirties no 57 EUR. Tas bez brokastīm. Dārgi tie hoteļi Dubajā. Mierinājums, ka hotelis vismaz pietiekoši grezns un reprezentabls - gan no iekšas, gan no ārpuses.

potenciālie ceļotāji uz Dubaju paši var ievērtēt šo hoteli nelielā video:Saprotama lieta, ka ***** hotelim komplektā nāk arī baseins uz jumta.Mūsu nākamā ļotene bija aiznākošās dienas 3:20 no rīta. Tas nozīmē, ka visa nākamā diena mums būs jāpavada Dubajā. Tāpēc uzreiz recepšenā vienojāmies, ka varēsim hotelī uzturēties līdz pulksten 15:00, tālāk atstāt savas mantas recepšenā un doties paklīst pa Dubaju. Vakarā ar baudu izmutējam savas 4 skārdenes ar alu, noskalojam ceļa putekļu un milzīgi lielajā gultā iekšā čučēt. Kārtīgs nogurums bija sakrājies pa šo dienu.Nākamajā rītā uzmeikojam rīta kafiju un līdz pulksten 2 baudām jumta baseinu. Laiks paklīst apkārt mums vēl būs pietiekoši daudz.Tālāk jau 1 stunda sakravāt savas mantiņas un tiekam izrakstīti no mājas grāmatas. Kā vienojāmies, tad savas mantiņas atstājam recepšenā, bet paši dodamies nelielā pastaigā pa Dubaju. Iegriezāmies arī vienā restorānā paēst kārtīgas vakariņas pirms garā ceļa. Nākamā ēdienreize būs tikai Kijevā. Paņēmām veselu BBQ vistiņu ar svaigi spiestām suliņām, bija ļoti garšīgi.Tā arī pienāca vakars, kad bija jādodas uz lidostu. Paņēmām no recepšena savas mantas un ar metro līdz lidostai.

Pievienotie faili: 1615994.jpg (53.0 Kb) · 7719377.jpg (79.9 Kb) · 3106971.jpg (83.1 Kb) · 3280171.jpg (68.1 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Pirmdiena, 22.07.2019, 10:49 | Ziņojums # 12
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Lidojums līdz Kijevai superīgi viegls, visu lidojumu pavadīju ciešā miegā. Patīk man tie nakts lidojumi. Pamodos tikai brīdī, kad ļotene sāka nolaišanos Borispoles lidostā. Pulkstenis tajā brīdī jau bija 7:00.

Kijevā mums bija rezervēts dzīvoklis "Apartment Subway Darnitsa". Uzturēsimies šeit 2 naktis. Par 2 naktīm nācās samaksāt 26 EUR. Rezervēju šo dzīvokli izmantojot "booking.com" rezervācijas sistēmu. Pēc ilgā ceļojuma pa Āzijas valstīm un katru dienu praktiski ēdot rīsus, bijām kārtīgi noilgojušies pēc pēc latviešu kuņģim tīkamām lietām, tas ir kārtīgas maizītes, pieniņa, krējumiņa. To arī nekavējoties realizējām tā kārtīgi iepērkoties veikalā.Un saprotama lieta, ka atrodoties Ukrainā, nedrīkst neizbaudīt īsto ukraiņu klasiku - gorilku ar salo. boozeTā arī pavadījām 2 dienas Kijevā. Pēdējā dienā aizstaigājām līdz mūsu iecienītajam restorānam "Первак". Kārtīgi atzīmējām veiksmīgi noslēgušos ceļojumu. Un desertā saprotama lieta paviesojāmies arī "П'яна Вишня".

Laiks pienācis mūsu pēdējam lidojumam šajā ceļojumā uz mājām. Vēl tikai iepērkam pirmās nepieciešamības preces Borispoles lidostas Duty Free un varam doties uz bortu. Ap pulksten 11:00 esam jau Rīgā.

Pienācis laiks secinājumiem par šo ceļojumu. Ceļojums bija jauks un patīkams kā vienmēr. Bija daudz jauku piedzīvojumu, pamatīgs izpētes un izziņas process. Šai ceļojumā priekš sevis es atklēju uz reizi 3 jaunas valstis vienā ceļojumā. Tās bija AAE, Indija un Šrilanka. AAE atstāsim bez secinājumiem jo tā nav Āzijas valsts. Indijā man īsti neizdevās noķert feelingu. Viss jau bija jauki un labi. It sevišķi tas attiecās uz Andamana salām, bet kaut kā pietrūka. Nezinu, iespējams vaina bija manī, nespēju noskaņoties uz pareizā viļņa, bet tas ir maz ticams variants. Manas domas ir tādas, ka Indija ir jāredz, bet ar to iespējams arī ir gana. Saprotams, ka es nepretendēju uz patiesību pēdējā instancē. Kā jau es teicu, es varbūt kļūdos un citam ceļotājam Indija liekas kā pati labākā un jaukākā valsts ceļojumiem. IMHO Savas domas nevienam neuzspiežu, izklāstu tikai savas izjūtas. Pirms ceļojuma par Šrilanku biju iedomājies, ka tur būs ļoti līdzīgi kā Indijā. Biju dziļi maldījies. Tur viss ir daudz labāks, tur es feelingu noķēru praktiski pilnībā. Patika man tur un var domāt par vēl kādu ceļojumu uz šo valsti. Kopumā abas valstis ceļotājiem ir finansiāli lētas zemes. Naktsmītnēm šeit pārsvarā cenas attiecība pret kvalitāti ir ļoti labā līmenī, bet atkal vairāk tas viss attiecas uz Šrilanku. IMHO


Tas arī būtu viss par šo ceļojumu, laiks gatavoties nākamajam. Uz to arī aicinu pārējos ceļotājus! Izlasot ceļojuma atskaites par Indiju un Šrilanku ceļotājs var brīvi pieņemt lēmumu – vēlas viņš ceļot uz Indiju vai Šrilanku? Vai tomēr izvēlēties jau pārbaudītās vērtības, kuras var atrast Dienvidaustrumu Āzijā!

[END]
Pievienotie faili: 9968027.jpg (84.8 Kb) · 4163642.jpg (78.4 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
Forums » Kopējie visai Āzijai » Jautājumi, atbildes, maršruti pa Āziju » Indija un Šrilanka .... un vēl nedaudz (Ukraina, AAE, Andamanu salas, Indija un Šrilanka)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2023