Otrdiena, 17.10.2017, 04:05
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 3 no 3«123
Foruma moderators: Ķīnietis 
Forums » Ķīna, Makao, Honkonga un Taivāna (lapas moderators ilgu laiku dzīvoja Ķīnā!) » Jautājumi, "melnais" saraksts » Galamērķis Ķīna..pirmoreiz...Palīdziet ar maršrutu.. (Galamērķis Ķīna..pirmoreiz...Palīdziet ar maršrutu..)
Galamērķis Ķīna..pirmoreiz...Palīdziet ar maršrutu..
leduszieds7Datums: Piektdiena, 31.03.2017, 13:13 | Ziņojums # 31
Leitnants
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 56
Reputācija: 1
Statuss: Offline
Par ēšanu Honkongā-, nē, tas mani nesatauc.Ēdu kur pagadās, un kas nāk pretī, ka tik nekust!Ja ir lētā gala ieskrietuves, badā tātad nenobeigsies!
Lidot negribu-es gribu ar vilcienu doties uz Guandžau...ar domu, pa ceļam arī ko tādā gadijumā redzēs!Tāpēc meklēju padomu kā tikt uz East Railway staciju(cik noprotu, tas ir tas, ko man vajag).
UN...esmu sapratusi, ka ir pieļauta kļūda, izvēloties Zhangjiajie pavadīt 7 naktis..Mainīt to vairs nevar, jo nopirkti un kopā salikti tālākie lidojumi.
Apsveru iespēju uz vietas (atgriežoties uz izlidošanu atpakaļ)pabraukāt tuvumā(nu teiksim nakts brauciena attālumā) un kaut ko redzēt.
Varbūt ir kāds ieteikums? sad

...to,ko esmu redzējusi, man nevar atņemt...

StriķisDatums: Svētdiena, 02.04.2017, 02:05 | Ziņojums # 32
Leitnants
Ieraksti: 68
Reputācija: 2
Nu ir taču cilvēki, kuriem ir uzņēmība un pacietība saplānot visu pusgadu, gadu uz priekšu. Man gan vairāk iet pie sirds ašās idejas - šodien nopērku biļeti un pēc dažām dienām jau prom. Starpgadījumi krietni vairāk, bet ja uz to paskatās no citas puses, tad VISI tie ir piedzīvojumi nevis problēmas. Tas viss pieliek arī savu pikantumu visai ceļošanai. Un piedevām tajā pasaules galā (par Ķīnu nezinu, bet par Vjetnamu, Kambodžu un Taizemi noteikti varu teikt) ir praktiski neiespējami palikt bezizejas situācijā. Ja nu vienīgi pats sadari ko pilnīgi aplamu - kā tas tipiņš, kurs bija apčurājis karaļa portretu vai ko tamlīdzīgi. bet nu viņam laikam tāda karma biggrin
Lai izdodas brauciens!

andrianDatums: Pirmdiena, 03.04.2017, 20:52 | Ziņojums # 33
Ģenerālleitnants
Grupa: Moderatori
Ieraksti: 535
Reputācija: 22
1)ja man viesnīca "Causeway Bay "pusē, Hong-Kong sala...kāds ērtākais un protams ekonomiskākais transporta veids (un kā to atrast) no lidostas?
2)Ja uzturos Hongkongā 3 pilnas dienas...ar ko labāk(ekonomiskāk, protams) pārvietoties pa pilsētu..? Un lasiju par kaut kādu braukšanas karti..it kā 3 dienām tieši..vai tas ir izdevīgī, un cik tāda karte var maksāt(cik noprotu, šī ir ļoti dārga vieta).

Ērtāk: Airport ekspresis līdz Hong Kong Station - jāpāriet uz Central - tad pa Island Line līdz Causeway Bay vai Tin Hau(kas tuvāk viesnīcai) būs kādi 100HKD un minūtes 40.
Lētāk:
Lidosta - Tung Chung stacija ar S1 autobusu 3.5HKD
Maksāt ar octopus vai precīzu naudu, atlikumu neizdos..
Tung Chung Station - Hong Kong Station - jāpāriet uz Central - tad pa Island Line līdz Causeway Bay vai Tin Hau(kas tuvāk viesnīcai) būs kādi 25HKD un vismaz pusotra stunda

Vienkāršāk no lidostas ar autobusu līdz Wan Chai Fire(vai kur tā viesnīca tuvāk un kāds buss kursē) līdz stundai un līdz 45HKD
Divas autobusu kompānijas 1. un 2.

Par octopus

3)No Honkongas man jātiek uz Guandžou...jo tālāk ir lidojums uz Zhangjiajie.Vai vajadzētu pirkt biļeti laicīgi, no Latvijas, jeb būs ok turpat, tieši stacijā?Un kāds transporta veids jāizvēlas lai nokļūtu stacijā?

Ja ar vilcienu: pa zilo līniju līdz Admiralty - pa sarkano līdz East Tsim Sha Tsui - pa purple līdz Hung Hom. tālāk ar

Autobusi pilnīgi blakus Causeway

Tālāk no Zhangjiajie lidoju uz Manilu.
Arī te jautājums par to, kāds transports izmantojams, lai nokļūtu viesnīcā?

Sk.kur viesnīca?
1.Var pajautāt pie takšu galdiņa(kupona takši) cik izmaksās, ja nepatīk - var mēģināt uz ielas līgt par zemāku cenu, bet nav teikts ka izdosies.
2.Ir pablic busi(no 3.termināla) kas iet uz noteiktu rajonu.
3.Džipnis. Satiksme lēna, sastrēgumi, mierīgi var pielaipot pie džipņa un pajautāt vai viņš brauc uz vajadzīgo vietu. Jāzina tikai virziens un rajons(uz džipņa pieres rakstīts). Džipnim cena arī par km, tikai reizes padsmit lētāka kā taksim. ja taksim 180 - džipnim 10, kaut kā tā..

ChiangMai,ChiangRai,Phuket,Railay,Phi-Phi,Langkawi,Sabah,Cebu,Panglao,Boracay,Palawan,Houay Xai,Bokeo Nam Kan National Park,Beijing,Fihalhohi,Siem Reap,Sihanukville,Koh Rong,Koh Rong Samloem,Kampot, Phnom Penh,Shimla,Manali,Varanasi,Delhi

leduszieds7Datums: Otrdiena, 04.04.2017, 08:27 | Ziņojums # 34
Leitnants
Super...Andrian.
Tagad šo visu sagremošu..un te viss smuki saliekas pa plauktiņiem!
Paldies! hands

leduszieds7Datums: Ceturtdiena, 27.07.2017, 09:52 | Ziņojums # 35
Leitnants
Mans ceļojums tuvojas..
Sāk rasties jautājumi.
Nu..tīri elementāri- tas, ka Filipīnās prasa tikai šortus un maiciņu, tas laikam tā ir.
BET...Ķīna, Zhangjiajie (oktobra sākums)-kā būs ar siltāka apģērba nepieciešamību? smile smile
Tas pats par Honkongu.Kā ar siltumu-aukstumu?
Kaut kur šeit lasiju, kā Melnais Honkongā šortiņos nosala..
Nu palīdziet ar elementāru info.. help help help

MelnaisDatums: Ceturtdiena, 27.07.2017, 16:47 | Ziņojums # 36
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 1800
Quote leduszieds7 ()
Kaut kur šeit lasiju, kā Melnais Honkongā šortiņos nosala..

Tas pilnīgi noteikti nebija Melnais, kurš nosala Honkongā... nereizi nav tur būts. dont Nosalu es Hanojā, lidojot no Filipīnām, janvāra sākumā.

Quote leduszieds7 ()
Kā ar siltumu-aukstumu?

Tas darās elementāri... apmeklē jebkuru laika prognozes lapu, sameklē nepieciešamo vietu un apskaties vēsturē, kāds laiks bija gadu iepriekš nepieciešamajos datumos. Jādomā, ka nekādas anomālijas nebūs, būs ļoti tuvu. Var izmantot piemēram: "Weather Underground" mājas lapu.

Quote leduszieds7 ()
Ķīna, Zhangjiajie

Kalni, pati saproti, esi pieaugusi meitene... ar šortiem un maiciņu diezin vai cauri tiksi... it sevišķi pēc saulrieta... cool

Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna... kopā 34 valstis.

Forums » Ķīna, Makao, Honkonga un Taivāna (lapas moderators ilgu laiku dzīvoja Ķīnā!) » Jautājumi, "melnais" saraksts » Galamērķis Ķīna..pirmoreiz...Palīdziet ar maršrutu.. (Galamērķis Ķīna..pirmoreiz...Palīdziet ar maršrutu..)
Lappuse 3 no 3«123
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2017