Trešdiena, 06.07.2022, 03:21
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Kas ir tur aiz ekvatora - Bali - Page 2 - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 2 no 2
  • «
  • 1
  • 2
Foruma moderators: Mango  
Forums » Indonēzija (lapas moderators ilgu laiku dzīvoja Indonēzijā!) » Atsauksmes un atskaites » Kas ir tur aiz ekvatora - Bali (Bali - 03.04 - 11.04.2012)
Kas ir tur aiz ekvatora - Bali
MelnaisDatums: Pirmdiena, 04.06.2012, 18:30 | Ziņojums # 16
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Šorīt mostamies vēlāk, kā parasti. Nav jau arī kur steigties. Pietiek auļot apkārt, Melnā Princese vēlas beidzot baudīt klasisko pludmales atpūtu. Man arī ir vēlme beidzot kārtīgi izpeldēties jūriņā. Ceram to visu sameklēt Nusa Dua. Ātri padzeram rīta kafiju un uz autobusa pieturu prom. Kur un kā jābrauc mums ir zināms. Šīs pēdējās 2 dienas Bali būs līdzīgas kā divas ūdens lāses.
Nusa Dua burtiskā tulkojumā ir divas salas, reāli tās ir divas pussalas. Šo salas daļu apskalo nevis okeāns, bet jūra. Mazo salu rifi dzēš lielos viļņus un pēc manā rīcībā esošās informācijas, tā ir ideāla vieta klasiskai pludmales atpūtai. Pati Nusa Dua ir tikai tūristiem domāta teritorija. Te ir izvietoti lielākā daļa no Lux klases hoteļiem. Vietējie ir tikai apkalpojošais personāls. Teritorija ir norobežota no pārējās salas, ir stingri apsargātas pāris iebraucamās vietas šajā teritorijā. Apsargi ar suņiem. Iebraucot tiek kontrolēts jebkurš transports, pat sabiedriskais autobuss. Daudz apsargu patrulē pa pludmali.

Melnā Princese ar apsargiem:Neomulīgi. Teritorija ļoti sakopta, pludmales pārsvarā privātās. Abas salas ir publiskas, tikai uz viņām praktiski nav pludmaļu, tikai klintis. Publiskās pludmales ir abām salām pa vidu un nedaudz katrai salai gar malu. Katrai no viesnīcām ir sava pludmales daļa ar lažiņām un nojumēm. Pludmales tiek koptas. Tāda pamatīga tūristu rezervācija. Daudz krievu un ķīniešu. Ja Jums patīk dzīvot kā krātiņā, nepatīk tusēt ar vietējiem, nevēlaties uzzināt vietējo paradumus un tradīcijas, tad Jums uz šejieni. Tusēsiet ar krieviem un ķīniešiem un neko neuzzināsiet.

Izkāpjot autobusa galapunktā dodamies tik uz priekšu un ceļš mūs izved tieši pa vidu abām salām. Uz labu laimi griežamies pa kreisi. Vietā, kur beidzas pirmā saliņa, ir vieta publiskai pludmalei. Principā viņa ne ar ko neatšķiras no 10 metrus tālāk esošās privātās pludmales. Nav lažiņu un nojumes. Tās lietas mūs tāpat neinteresē. Toties cilvēku mazāk. Privātā pludmalē ir lažiņa pie lažiņas. Nekādas privātās dzīves. Ūdens mierīgs, var droši brist iekšā un peldēties. Te mēs arī nolēmām apmesties. Elektroniskais termometrs ēnā rāda +43 grādus. Kad nolikām termometru saulē, nabadziņš prātā sajuka un atslēdzās. He, hē..... Tā mums puse dienas pagāja, sauļojoties un peldoties. Es jau pārsvarā ūdenī dzīvoju.

Šī ir publiskā pludmale starp abām salām:Šādi izskatās privātās pludmales:šādi izskatījās mūsu publiskā pludmale:

Pievienotie faili: 2270355.jpg(85.5 Kb) · 6984040.jpg(64.7 Kb) · 7022618.jpg(108.3 Kb) · 8383973.jpg(62.9 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Pirmdiena, 04.06.2012, 18:37 | Ziņojums # 17
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Prom ejot apstaigājām pirmo no saliņām. Tā ir mazākā no saliņām. Uz saliņas ir templītis un ļoti skaisti, klinšaini krasti. Otrā saliņa un pludmales gar viņu tiek atstāta rītdienai.

Tā tas izskatās dzīvajā:Vakarā paņemam pa aliņam un uz Kutas pludmali, saulrietu vērot. Saulrietu vērot sapulcējies ievērojams skaits vērotāju. Mums pat viesnīcā bija uz tāfeles uzrakstīts, cikos ir saullēkts un saulriets.Fantastiski skaiti skati.Pēc saulrieta vakariņas un pēc šodienas saules un jūras peldēm ir iestājies pamatīgs nogurums.
Pievienotie faili: 0654535.jpg(103.8 Kb) · 3381688.jpg(100.7 Kb) · 5562321.jpg(43.5 Kb) · 6395160.jpg(40.9 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Pirmdiena, 04.06.2012, 18:46 | Ziņojums # 18
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Nākošā rītā turpinām realizēt savu nosprausto mērķi. Ar autobusu līdz Nusa Dua un tālāk uz pludmalēm. Šoreiz gan izmainījām kārtību. Sākām ar otras salas apskati. Šī ir lielāka sala. Uz salas ir 2 templīši, pie viena ir arī skaista pludmale. Krasta līnija nav tik skaista kā pirmajā saliņā.

Pludmale uz salas, pie templīša:Toties pludmales tālāk no saliņas ir daudz labākas un skaistākas. Apmetamies pie pirmās privātās pludmales un turpinām vakardienas iesāktās saules un jūras peldes.

Tā paiet puse dienas un laiks doties mājup. Ir vēl jāapmeklē lielveikals un jāiepērk suvenīri radiem un draugiem. Suvenīri pārsvarā ir Indonēzijas kafijas veidā. Sev es nopērku 10 paciņas vietējo cigarešu, papildināt savu mājas kolekciju. Vakarā atvadas no okeāna Kutas pludmalē, vērojot saulrietu ar aliņu.Pēdējās vakariņas Bali un uz istabu krāmēt mantiņas. Rīt lidojums uz Kuala Lumpuru.
No rīta laicīgi mostamies, rīta kafija un check out. Netālu no viesnīcas noķeram taksi un dodamies uz lidostu. Taksis maksāja 23000 rūpijas. Lidostā vēl paspējam nopirkt pastkartes un izsūtīt radiem. Sveicieni no Bali! Iečekojamies, samaksājam lidostas nodokli 150000 rūpiju no cilvēka un pēc neilga laika jau sēžam mūsu mīļajā „Air Asia” ļotenē un esam gatavi lidojumam uz Kuala Lumpuru. Paceļoties vēl pamājām atvadu sveicienus šai brīnišķīgajai salai. Iespējams, ka kādreiz mēs vēl šeit atgriezīsimies. Vēlme ir!

Secinājumi: Bija labi. Pilnīgi noteikti ir vērts uz šejieni lidot. Šeit ir ļoti daudz interesantu apskates objektu, koncentrēti samērā nelielā teritorijā. Atbilstoši vēlmēm ir attiecīgas pludmales. Vēlaties dabas stihiju, tā ir Kutas pludmale. Vēlaties klasisko atpūtu, tā ir Nusa Dua. Es runāju tikai par vietām, ko pats esmu redzējis. Ir vēl milzum daudz vietas, ko šajā reizē nepaspējām apmeklēt. Ir salas ziemeļrietumi ar saviem dabas parkiem, ir Lombok sala, ir daudz tempļu un pludmaļu u.t.t. Lai pilnvērtīgi apskatītu interesantās vietas un pludmales ir nepieciešams krietni ilgāks laiks. Ar 8 dienām ir krietni par maz, arī ar 2 nedēļām būs krietni par maz. Optimālais laiks būtu mēnesis (IMHO). Pēdējā dienā tikām pie vietējā telefona operatora SIM kartes (pa velti), bet tā arī nepieslēdzām. Cik tur ir uz balansa nezinu, neesmu pētījis. Ja kādam ir interese par šo SIM karti, varu uzdāvināt.

Kopējie izdevumi uz 2 cilvēkiem, pa 8 dienām, sastādīja 610$ + 50$ vīza + 14Ls viesnīca. Īsti bekpekeriski nesanāca, bet tam ir objektīvi iemesli.

[end]
Pievienotie faili: 2593901.jpg(48.4 Kb) · 5812608.jpg(80.7 Kb) · 0391333.jpg(52.2 Kb) · 0585656.jpg(39.7 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Pirmdiena, 04.06.2012, 21:36 | Ziņojums # 19
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Atvainojos tas vēl nebija viss! biggrin

Pietrūka solītā karte ar vietām kur mēs pabijām. Viņa ir šeit:Šī te kartīte labākā kvalitātē ir šeit.

Ar zilo krāsu ir mūsu pirmās dienas ceļojums ar Made Astra;
Ar sarkanīgo otrās dienas ceļojums ar Made Astra;
Ar dzelteno ir mūsu ceļojums ar sabiedrisko transportu.

Ar lielu prieku atbildēšu uz Jūsu jautājumiem.....
Pievienotie faili: 7817748.jpg(68.6 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
andrianDatums: Otrdiena, 05.06.2012, 18:45 | Ziņojums # 20
Ģenerālleitnants
Grupa: Moderatori
Ieraksti: 558
Reputācija: 23
Statuss: Offline
nu nekādu jautājumu nav, viss pamatīgi aprakstīts, patika cool
man sevišķi vērtīgi ir uzzināt takšu un īrētā transporta cenas, tas vienmēr noder smile
par pozitīvo un informatīvo rakstu respect


ChiangMai,ChiangRai,Phuket,Railay,Phi-Phi,Langkawi,Sabah,Cebu,Panglao,Boracay,Palawan,Houay Xai,Bokeo Nam Kan National Park,Beijing,Fihalhohi,Siem Reap,Sihanukville,Koh Rong,Koh Rong Samloem,Kampot, Phnom Penh,Shimla,Manali,Varanasi,Delhi
 
MangoDatums: Ceturtdiena, 07.06.2012, 13:51 | Ziņojums # 21
Majors
Grupa: Moderatori
Ieraksti: 81
Reputācija: 1
Statuss: Offline
Nu foršs jums ceļojums!! Man tikai prieks. Tik žēl par tām cenām. man acis iemetās kubos par tiem krekliem, bet es jau Javas meitene, ne Bali!
Par to zirgu, nezinu, kā viņu sauc Bali, nevaru labot. java sauc Andong. katra sala cita valoda, citi nosaukumi.
Komentārs par batiku, bali nav batikas kā tādas, šamējie sper no citām salām! Batika ir javā un kalimantānā smile

Tempļi nudien skaisti! Pati pēdējo reizi nebiju spējīga apskatīt, vājprātigs nogurums pēc austrumu javas caurbraukšanas :/ bet nekas, ir doma ar moci laist jūlijā. Cerams....

Nākamo ceļojumu plāno uz javu un būšu personīgā konsultante wink


Mango meitēns Indonēzijā! Tas laikam izsaka gana daudz :p
 
MelnaisDatums: Piektdiena, 08.06.2012, 10:47 | Ziņojums # 22
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Quote (Mango)
Tik žēl par tām cenām. man acis iemetās kubos par tiem krekliem, bet es jau Javas meitene, ne Bali!


biggrin Es ne mirkli nēsmu šaubījies, ka cenas pārējā Indonēzijas daļā ir krietni zemākas. Pie tās ārzemnieku koncentrācijas, kāda ir Bali, skaidra lieta, ka cenas būs stipri augstākas. dollar

Quote (Mango)
ir doma ar moci laist jūlijā. Cerams....


Lai izdodas!

Quote (Mango)
Nākamo ceļojumu plāno uz javu un būšu personīgā konsultante


Liels paldies. Viss ir iespējams!


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
RosioDatums: Trešdiena, 06.03.2013, 09:53 | Ziņojums # 23
Ierindnieks
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 2
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Kā Bali ar snorkulēšanu?
 
MelnaisDatums: Trešdiena, 06.03.2013, 12:45 | Ziņojums # 24
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Quote (Rosio)
Kā Bali ar snorkulēšanu?


Ir tādi piedāvājumi, bet personiski neesmu mēģinājis. Sakarā ar to, par kvalitāti neko papildus pateikt nevaru.


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
Forums » Indonēzija (lapas moderators ilgu laiku dzīvoja Indonēzijā!) » Atsauksmes un atskaites » Kas ir tur aiz ekvatora - Bali (Bali - 03.04 - 11.04.2012)
  • Lappuse 2 no 2
  • «
  • 1
  • 2
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2022