Pirmdiena, 04.07.2022, 04:22
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Kas ir tur aiz ekvatora II - Bali, Gili un Lombok - Page 2 - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Mango  
Forums » Indonēzija (lapas moderators ilgu laiku dzīvoja Indonēzijā!) » Atsauksmes un atskaites » Kas ir tur aiz ekvatora II - Bali, Gili un Lombok (Bali, Gili un Lombok salas)
Kas ir tur aiz ekvatora II - Bali, Gili un Lombok
MelnaisDatums: Pirmdiena, 19.03.2018, 15:34 | Ziņojums # 16
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Līdz laivas atiešanai vēl nācās minūtes 30 pagaidīt, un tad jau varējām rāpties uz borta. Ātrlaiva tāda ne pa jokam. Uz priekšu šo laivu dzina 8 "Suzuki" dzinēji. Varu iedomāties kāds ir degvielas patēriņš šādai laivai.

Intereses pēc piefiksēju ar kādu ātrumu mēs traucāmies:Nav slikti.... es pat teiktu ļoti labi. prof

Iekšā salonā visas ērtības, mīkstie krēsli, airkondišens, poda māja. Staigā porterīši un tirgo aliņus, soft drinkus un sneikus. Cenas gan augstākas kā laivu terminālī.

Pievienotie faili: 9518932.jpg(118.6 Kb) · 5485485.jpg(94.0 Kb) · 8072693.jpg(93.4 Kb) · 3617228.jpg(93.5 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Pirmdiena, 19.03.2018, 15:51 | Ziņojums # 17
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Ir vēl arī tāda ekskluzīva fīča, ja nevēlies sēdēt salonā, un ārā ir jauks laiks, tad ir iespēja ieņemt labākās vietas uz laivas klāja. Lēnā garā niekoties ar aliem un skatīties jaukos dabas skatus apkārt. Laiva brauc garām pavisam nesen lielas "ziepes" sataisījušam vulkānam Agung. Varat aplūkot šo vulkānu. Kā apgalvoja vietējie, tad vulkāns vēl joprojām dūmo. Kad mēs braucām viņam garām, tad vulkāna virsotne atradās mākoņos (bet varbūt arī dūmos, grūti bija saprast). Visā visumā nekā traka vai bīstama neredzējām.Labāk tas tomēr izskatās video, būs labāka izpratne kā tas viss notiek, kārtīgi kurortņiki: biggrinBildē redzams vulkāns Agung, kā redzam virsotne mākoņos vai dūmos...Visā visumā brauciens ātrs, nedaudz ilgāk par stundu un esat jau pie Gili Trawagan saliņas. Tā ir pirmā pietura. Biju kārtīgi pārsteigts, kādā veidā šeit laivas piestāj pie krasta. Nekāda mola šeit nav. Visas laivas vienkārši iebrauc krasta smiltiņās, tiek nolaists traps un varat kāpt ārā. Labi, mūsu laiva pēc gabarītiem nebija nekāda milzene, bet tieši tādā pašā veidā bija piestājusi milzīga laiva zem nosaukuma "Patagonija" shock Tas nozīmē tikai to, ka nav tālu jābrien jūrā lai tiktu pie normāla dziļuma.Kā varam redzēt video ir sastājusies kārtīga rinda, daļai atpūtnieku ceļojums šajā saliņā ir noslēdzies un laiks doties atpakaļ uz Bali salu. Lielākā daļa cilvēku izkāpj tieši Gili Trawagan salā, līdz citām salām nemaz nedodoties. Te ir visaktīvākās izklaides iespējas, tā ir visrosīgākā no salām. Bet mūsu mērķis vispirms ir Gili Air saliņa. Šai saliņā mēs vēl atgriezīsimies vēlāk. Brauciens līdz mūsu saliņai aizņem minūtes 5. Esam klāt un varam rāpties krastā. Šajā saliņā ir pat laivu piestātne:Gili Air saliņa

Pirmais kas pārsteidza, izkāpjot salā, bija tas, ka nekur nevarēja ne redzēt, ne sadzirdēt tik ļoti Āzijā populāros motobaikus. Izrādījās, ka uz salas (tas viss attiecas uz visām trim Gili saliņām) nav neviena transportlīdzekļa ar iekšdedzes dzinēju. v Tam arī lielas jēgas nav, jo salai apkārt var apcilpot 1 stundas laikā. No transportlīdzekļiem te ir velosipēdi, elektriskie baiki un zirgu pajūgi, jeb vietējā valodā runājot cidomo.Jau iepriekš biju sava telefona GPS apskatījies, ka no laivu piestātnes līdz hotelim ir 1,4 km. Pilnīgais sīkums ne attālums ar kājām. Bet Melnā Princese vēlējās izmēģināt eksotisko transporta veidu cidomo. Uz jautājumu cik maksā brauciens līdz hotelim saņēmu pilnīgi crazy atbildi - 100 000 rūpiju. shock Es pat kaulēties nesāku par tādu nekaunību. Tā ir cena 5 X augstāka nekā taxi, bet taksometram vēl jālej iekšā degviela, kas arī kaut ko maksā. Kad bijām pagājuši jau kādus 100 metrus no piestātnes, tad viens cidomo piebrauca un teica, ka šeit visas cenas ir fiksētas. Nav svarīgi vai brauc 100 metrus, vai uz salas otru galu cena par braucienu ir 100 000 rūpiju. Bet ja mēs nevienam neteiksim, viņš ir gatavs mūs aizvest arī par 60 000 rūpijām. Nē... paldies, attālumu nedaudz vairāk par 1 km neskatoties uz saviem gadiem, es pieveicu viegli. It sevišķi ja telefonā ir GPS un nekur nav jāmaldās.
Pievienotie faili: 0996838.jpg(100.5 Kb) · 5822110.jpg(129.4 Kb) · 3625874.jpg(111.7 Kb) · 9490845.jpg(51.9 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Otrdiena, 20.03.2018, 15:10 | Ziņojums # 18
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Tā arī nekur nesteidzoties, mierīgā gaitā sasniedzām savu hoteli "G Two Cottages". Šeit mums paredzēts uzturēties 3 naktis. Par 3 naktīm nācās šķirties no 80 EUR, bet "booking.com"par šo rezervējumu atskaitīja atpakaļ uz kartes 40$, tā bija viņu akcija. Tā kā sanāca pietiekoši lēti. Tiem kuri vēlas zināt vairāk par šo hoteli varam lasīt foruma sadaļā pa šo saiti:

http://www.melnais.com/forum/79-633-1

Hotelītī izsniedza salas karti un ātri parādīja kartē, kur ir snorlkelēšanas vietas, labākās pludmales un kur saulrietu baudīt. Pažēlojās, ka visu iepriekšējo nedēļu šeit ir lijis stiprs lietus. Par to arī vēlāk pārliecinājāmies paši klīstot pa salu, zemākās vietās daudz hoteļi bija pilnībā applūduši un slēgti.Uzreiz vēlos pateikt, ka visas 9 dienas ko pavadījām saliņās mums bija kolosāls laiks, spīdēja saulīte un lietus mūs netraucēja. Izcili.

Speciāli Āzijai biju iegādājies sev jaunu snorkelēšanas aprīkojumu, bija apnicis vienmēr īrēt. Bieži gadījās ne pārāk labas kvalitātes, maskas īrējot. Tad nu nolēmu tam pielikt punktu un nopirku "ninzjas" masku. Nekad iepriekš tādas nebiju lietojis, tāpēc par kvalitāti nebiju drošs. Lai vēlāk nebūtu pārsteigumu jau hoteļa baseinā uz Melno Princesi šo jauno aprīkojumu arī izmēģinājām. biggrin Viss izrādījās izcili labi un ērti. Pat nebiju gaidījis tik izcilu variantu.Tā arī šo aprīkojumu saliņās izmantoju regulāri. Kad devāmies apkārt saliņām, tad maska vienmēr bija līdzi. Praktiski jebkurā vietā ir iespējams šnorkelēt. Kad esi pagājis kādu gabaliņu un paliek karsti, ir vēlme nopeldēties, tad pie reizes ir iespēja arī pašnorkolēt.

Peldēties šeit var praktiski jebkurā vietā, bet labākās vietas ir pa kreisi no laivu termināļa.Pievienotie faili: 2903190.jpg(99.1 Kb) · 8758490.jpg(68.7 Kb) · 9529432.jpg(44.4 Kb) · 4110962.jpg(56.9 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Trešdiena, 21.03.2018, 13:00 | Ziņojums # 19
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Uz šīs mazās saliņas atrodas veselas trīs mošejas. Netālu no laivu piestātnes tiek būvēta milzīga, skaista un ļoti grezna mošeja. Tā vēl nav pabeigta, bet lūgšanas tur jau notiek. Tā 5 reizes dienā nācās klausīties sprediķos un lūgšanās. Pie tā pierod ātri un tas netraucē, it sevišķi mums noveicās ar hoteļa ģeogrāfisko izvietojumu, bija labi dzirdama bija tikai viena no mošejām. Vēlāk jau Gili Trawagan salā, atrodoties hotelī, bija kārtīga kakakofonija no daudzajām mošejām apkārt. ;crazy: Neko nevarēja saprast, viss vienā putrā, liekas, ka katrai mošejai ir vēlme pārkliegt citas, konkurējošās mošejas.Kā jau iepriekš minēju, tad salā nav neviena transporta līdzekļa darbināma ar iekšdedzes dzinēju. Pats populārākais transporta veids šeit ir velosipēds. Tos varat izīrēt (vai arī saņemt par brīvu, ja tāda ir hoteļa politika) jebkurā hotelī. Salās viens no populārākajiem velosipēdu veidiem bija velosipēdi ar milzum biezām riepām. Izskatās ļoti amizanti. biggrin Cik ērti ir ar viņiem pārvietoties nemāku teikt, tā arī neizmēģināju. Nebija nekādas nepieciešamības, viss elementāri, ātri un ērti sasniedzams ar kājām.Tāpat saliņās nav problēmu ar ATM, finanšu iestādēm un valūtas maiņas kantoriem. Valūtas kurss saprotamu iemeslu dēļ nav tas draudzīgākais, bet ja ļoti nepieciešams savus EUR vai $ varat samainīt bez problēmām. Es gan labāk iesaku izmantot "Revolut" vai "N26" kartes. Bankomātos valūtas kurss būs tāds pats kā pārējā Indonēzijā. Vai arī samainiet pietiekoši daudz naudiņas jau Bali salā.Tālāk kur pusdienot un vakariņot šai saliņā. Visa galvenā tirdzniecība un warung izvietoti netālu no laivu piestātnes. Praktiski nācās katru vakaru mērot šo ceļa gabalu līdz laivu piestātnei. Pastaiga patīkama, it sevišķi pēc vakariņām, saule jau norietējusi un sutoņa noplakusi. Tīrā izprieca, ne pastaiga. Warung izvēle ir pietiekoši plaša, paredzēta jebkurai gaumei un maka biezumam. Priekšstatam par cik lielām naudiņām ir iespējams šeit kārtīgi pavakariņot pievienošu bildes no 2 warung kuros ieturējām vakariņas.

Pirmais piemērs vidēja ranga ēstuve:


Pievienotie faili: 3527275.jpg(88.2 Kb) · 9973168.jpg(72.3 Kb) · 3496748.jpg(62.5 Kb) · 3851786.jpg(86.6 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Trešdiena, 21.03.2018, 13:24 | Ziņojums # 20
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Tā izskatās vistiņa ar rīsiem no šīs ēstuves:Otrajā klasiska ielas ēstuve ar superīgām cenām un ļoti svaigu un sātīgu pārtiku:Tā izskatās "Cap - Cay" zupiņa. Izcili garšīgi.Desertam varat iegādāties dažādus svaigus augļus, kā banānus, ananāsus, mangustīnus, rambutānus un čūsku augļus.

Pievienotie faili: 0335235.jpg(57.5 Kb) · 2952739.jpg(74.5 Kb) · 6093116.jpg(48.1 Kb) · 1860948.jpg(77.1 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Trešdiena, 21.03.2018, 13:31 | Ziņojums # 21
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline


Pirms vakariņām ir iespēja aizbrist līdz jūriņai un baudīt krāšņos saulrietus šeit. Sēdi klusumā un mierā, lēnā garā pasūcot "Bintang" aliņu un vēro kā sarkanā uguns bumba lēnā garā noslēpjas aiz horizonta. Romantiski.... .

Tas nu arī galvenajos vilcienos ir viss ko vēlējos pastāstīt par redzēto un piedzīvoto Gili Air saliņā, laiks doties uz nākamo saliņu - Gili Meno. No rīta aizčībojām uz laivu piestātni, nopirkām biļetīti par 35 000 rūpijām un ar nelielu kavēšanos varējām kāpt uz borta. Brauciens līdz Gili Meno saliņai aizņēma 15 minūtes. Par transfēra iespējām starp Gili Air, Meno, Trawagan un Bangsal laivu terminālu (Lombok sala) plašākā izklāstā varam lasīt pa šo saiti:

http://www.melnais.com/forum/76-642-1
Pievienotie faili: 9845843.jpg(56.9 Kb) · 4745772.jpg(96.6 Kb) · 7123125.jpg(28.0 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 22.03.2018, 13:56 | Ziņojums # 22
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Gili Meno

No laivu piestātnes līdz mūsu hotelītim 5 minūšu gājiens. Hotelīti "Putri Home Stay" bijām rezervējuši izmantojot rezervācijas sistēmu "booking.com". Uzturējāmies šeit 3 naktis. Istaba liela, ar airkondišenu, ledusskapi, milzīgu gultu, WiFi un bezmaksas dzeramā ūdens bačoku. Tiem kuriem interesē šis hotelītis, papildus informāciju varat atrast pa šo saiti:

http://www.melnais.com/forum/79-634-1

Hoteļa īpašnieks ļoti patīkams un runīgs vīrs. Uzreiz atvainojās, ka būs 5 X dienā jāklausās lūgšanas. Tas ir sīkums... mūs tas netraucē. Ātri izstāstīja, kas kur salā atrodas, kur ir labākās pludmales, kur labākās šnorkeļa vietas, kur snorkelējot var redzēt bruņurupučus, un kur var gadīties satapt arī mazas haizivis. Par haizivīm es domāju onka fleitē, vēro mūsu reakciju un pats klusībā smīn ūsās gaidot kāda būs mūsu reakcija. Vēlāk snorkelējot tik tiešām sastapos ar 2 mazām haizivīm. crazy Tas gan bija citā vietā, nekā tā par kuru runāja hoteļa īpašnieks. Vēlāk izstāstot viņam par redzēto pajautāju viņam: "Ja jau ir mazas haizivis, tad jābūt arī lielām?". Atbilde bija, ka lielās šeit neiepeldot, lielās varot sastapt Gili Trawagan salas pusē, kur ir atklātā jūra. Tā lūk.... biggrin Bet šeit neatceroties gadījumu, ka haizivis būtu uzbrukušas cilvēkiem.

Gili Meno sala ir paša mazākā, klusākā no trim Gili saliņām, ar viss mazākām izklaides iespējām. Ņemot vērā, ka uz šīs saliņas dzīvo praktiski tikai islām ticīgie, tad šeit ir pat problēmas ar aliņu. Pie paša laivu termināļa alu nopirkt var, tirgo viena uzņēmīga musulmane, ģērbusies kā jau pienākas vienmēr lielā, garā un biezā lakatiņā. Tikai tā cena ir "kosmoss"... Par pudelīti lielā "Bintang" prasīja 50 000 rūpijas. Pēc 3 stundu šņorkeļa ar laivu, uz abiem paņēmām 1 pudelīti, kārtīgas slāpes pēc fiziskām aktivitātēm ūdenī. Tas bija arī vienīgais aliņš kuru nopirkām uz šīs saliņas. angry

Te arī bildē ir nofiksēts tas sakrālais brīdis, kad uz diviem dzeram vienu "Bintang" aliņu:Tas, ka aliņš šeit maksāja "kosmosu" beidzot atraisīja mums "rokas" un varējām beidzot ķerties klāt stiprajiem dzērieniem. Jau bija apnicis staipīt 2 litrus līdzi, vēl nebijām pat atkorķējuši. Tā arī pirmajā vakarā mūsu hoteļa īpašnieka veikalā iepirkām tomātiņus, sīpoliņus, ananāsu un soft drinkus un ķērāmies pie darba. boozeSākām ar "Absolut", bija forši, brīdī, kad mošejā sākas lūgšanas ieripināt kādu malku vēderā. 2 litri stiprā dzēriena pietika līdz brīdim, kad no Lombokas bija jālido atpakaļ uz Bali. Un atkal tikai tāpēc, ka nebija vēlme staipīt līdzi šo taru. Pietika gan 3 naktīm Gili Meno, gan 3 naktīm Gili Trawagan, gan 3 naktīm Senggigi. Bet visā visumā tā bija pareiza doma paņemt jau no mājām līdz 2 litriņus stiprās dziras. Lieti noderēja.

Tātad, ko ir iespējams darīt šajā saliņā. Pirmais un galvenais ko mēs šeit paveicām bija šnorkelings. Paņēmām laivu, brauciens 3 stundu garumā ar 3 pamata pieturas punktiem. Tieši to pašu varat darīt arī pārējās 2 saliņās, bet šnorkelinga vietas ir kopīgas. Visus ved uz vienām un tām pašām vietām. Šnorkelēšanas vietās veidojas diezgan pamatīgs laivu un cilvēku blīvums. Te bildē varat redzēt vienu šādu vietu un cik daudz laivu tur ir.Kā jau minēju, tad ir trīs vietas. Vienā vietā tiek solīti bruņurupuči. Nedaudz redzējām, bet pie tiem pūļiem bruņurupuči tramīgi un iebiedēti. Tiklīdz redz cilvēkus peld prom. Un jāatzīst peld pietiekoši ātri. Līdzi nevar paspēt. Ūdens arī nav pārāk dzidrs. Visās vietās varat vērot korāļus un dažāda izmēra un krāsas zivtiņas. Ir labi, bet nav tā ka mute paliek vaļā. Man personiski vislabāk patika punkts, kur snorkelētāju izklaidei ir nogremdētas statujas. Ļoti labi izskatās zem ūdens.Tā apmēram izskatās korāļi tajās vietās:Nianse šejienes snorkelim ir tāda, ka atšķirībā no citām vietām, kur Jūs tiekat palaisti pāri laivas bortam un turpat arī snorkelējiet. Pēc tam atkal tiekat iecelti atpakaļ laivā un brauciet uz nākamo snorkelēšanas vietu. Tad nu šeit bija jānopeld lieli attālumi. Laiva lēnām peld gar krasta līniju un šnorkelētāji bariņā peld pakaļ laivai. Tālu un ilgi peld. biggrin Tiem kuriem peldot spēki beidzās tiek iecelti atpakaļ laivā, neviens jau nekur atstāts netiek. biggrin

Brīdī, kad pēc 3 stundu fiziskiem vingrinājumiem ūdenī, atkal tiekam izsēdināti pie laivu termiņāļa, ir sajūtams pamatīgs nogurums. Vienīgā doma tikt pie kāda "Bintang" aliņa, dzesēt slāpes. booze Šis arī bija tas moments par kuru rakstīju jau agrāk, kad uz diviem izdzērām super dārgo 1 pudelīti "Bintang" alus. Kā jau teicu tas bija vienīgais aliņš kuru abi uz šīs salas izdzērām.

Visā visumā sakarā ar to, ka šeit nebija nekādu citu izpriecu, tad izdevumi praktiski nebija nekādi, tikai maksa par hoteli, šnorkeļa laivu un pārējais jau bija sīkumi... sīpoli, tomāti, ananāsi, soft drinks.

Interesanti, ka uz šīs mazās saliņas ir arī sālsūdens ezers. Riņķojot apkārt salai nolēmām apiet ezeram apkārt. Tā izrādījās "impossible mission", pēc pēdējām lietus gāzēm viss bija pārplūdis, tai skaitā celiņš, kurs ved apkārt tam ezeram.

Pievienotie faili: 7852819.jpg(84.8 Kb) · 5324031.jpg(40.2 Kb) · 3367252.jpg(49.1 Kb) · 7581512.jpg(62.8 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Piektdiena, 23.03.2018, 13:55 | Ziņojums # 23
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Toties citi skati bija pat ļoti baudāmi veicot pastaigas. Bija ļoti daudz skaistu vietu pludmalēs. Ne visur pludmales bija izcilas, bet pie vēlmes varēja peldēties visās vietās. Bet jau jau ir iespēja izvēlēties, tad peldes notika labākajās vietās.Pievienotie faili: 1211021.jpg(65.7 Kb) · 4837866.jpg(104.7 Kb) · 3409870.jpg(62.8 Kb) · 3595231.jpg(61.1 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Piektdiena, 23.03.2018, 14:01 | Ziņojums # 24
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Uz salas bija arī bruņurupuču konservācijas un rehabilitācijas centrs. Tāda kārtīga bruņurupuču ferma. Katrs var pieiet un apskatīties. Nekāda ieejas maksa nav paredzēta. Ir tikai kastīte ziedojumiem, domāta bruņurupuču ēšanas pabalstam. biggrin Tā tiek audzēti mazie bruņurupuči, lai vēlāk tos izlaistu jūrā, tūristiem par prieku.Ir arī savi specifiskie, ļoti senie vārti. Precīzāk sakot vārtu arka. Droši vien kādreiz tā bija ieeja/izeja no kāda krutā hoteļa, kurš jau sen kā aizgājis nebūtībā. Nosaukti šie vārti bēdīgi slavenā Kolumbijas narkobosa Pablo Eskobara vārdā. Ap vārdiem savākta pamatīga kolekcija ar veciem slīperiem, kedām un citiem apaviem. Nez kas ar to domāts....? Vai Pablo Eskabara nozūmētie cilvēki, radot tādu dīvainu, sirreālu sajūtu? Vai arī nekādu jēgu tam visam nav vērts meklēt. Bet izskatās interesanti un jauki. Varat vērot bruņurupučus nemaz nebrienot jūrā un nesnorkelējot. Vienīgais šeit viņi maziņi. Bet mums patika.Vēl staigājot pa salu uzdūrāmies akmens krāvumiem. Pirmajā brīdī ienāca prātā domā, ka esam kapsētā. Smukas kapu kopiņas ar pieminekļiem. shock Pieejot tuvāk izrādījās, ka tādā veidā tiek reklamētas šīs salas atpūtas iespējas. Diez vai eiropietim šāds reklāmas veids ies pie sirds. cranky Kā jau teicu, tas viss izskatās pēc kapu kopiņām ar skaistiem pieminekļiem. Bet nu vietējam dizainerim droši vien labāk zināms kās un kā jādara pareizi.Tā arī tika pavadītas šīs 3 dienas Gili Meno saliņā, neko sakarīgu nedarot, bez jebkādām lielām fiziskām aktivitātēm. Tas jau sāk nogurdināt. Cik var vieglā pastaigā riņķot apkārt salai. Bet nu ir pienācis laiks doties uz nākamo salu. Dienas kārtībā Gili Trawagan sala. Ar pirmo lēno laivu 15 minūšu laikā tiekam nogādāti mums nepieciešamajā punktā. Esam izkāpuši Gili Trawagan saliņā.

Gili Trawagan

Šī ir pati rosīgākā no visām Gili saliņām, to arī var uzreiz manīt nokāpjot krastā. Darbojas daudzas ēstuves, restorāni, skan mūzika. Ir daudz veikalu, lielāku un mazāku. Aliņa cenas sakarīgas, tik pat cik Bali. Daudz visādu travel kompāniju, kas tirgo visādas tūres, ekskursijas un transfērus. Daudz masāžas piedāvājumi, gan salonos, gan turpat pludmales smiltiņās. Un protams te arī ir daudz vairāk balto ceļotāju. Te kūsā enerģija. Bet transportlīdzekļu darbināmu ar iekšdedzes dzinēju joprojām nav. Tas priecē. v

Pirmais darbs ir sameklēt mūsu hoteli. Pēc neilgas maldīšanās esam klāt pie mūsu hoteļa "Little Elephant". Te paliksim kārtējās 3 naktis pirms došanās uz Lombok salu. Rezervējām šo hoteli izmantojot "booking.com" rezervācijas sistēmu. Par 3 naktīm nācās šķirties no 53 EUR. Tiem kuriem ir vēlme vairāk zināt pa šo hoteli lūkojam pa šo saiti:

http://www.melnais.com/forum/79-635-1

Jau iepriekš kartē biju apskatījies, ka tāpat kā Gili Meno saliņai ir sava "rozīnīte" maza ezera veidā, tad sava "rozīnīte" ir arī Gili Trawagan salai, tas ir neliela virsotne ar skatu punktu un tūrisma taku. Bijām jau tā noilgojušies pēc fiziskām aktivitātēm, kad tikko bijām ievākušies hotelī, tā uzreiz pēc tam devāmies iekarot šo nelielo virsotni. Tūristu taka izrādījās sen kā nekopta, pilna ar kritušiem kokiem, kurus neviens neaizvāc. shock Bet jebkurā gadījumā šī nelielā fiziskā aktivitāte bija tieši tas kas nepieciešams, lai izvingrinātu kauliņus.Maršruts priekš mums likās ļoti easy, gribējās ko vairāk, bet baudījām to kas ir. Pavisam drīz jau bijām sasnieguši paugura virsotni un skatu punktu. Pavērās jauks skats uz visu salu.Te būs arī neliels video. No skatu punkta var redzēt visas salas Gili Meno, Gili Air un Lombok.No šī paugura lejā laidāmies pa otru pusi un nokļuvām uzreiz pludmalē.
Pievienotie faili: 3519396.jpg(93.9 Kb) · 1601719.jpg(85.0 Kb) · 8854931.jpg(175.8 Kb) · 5056404.jpg(109.4 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Pirmdiena, 26.03.2018, 12:46 | Ziņojums # 25
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Ja jau sāku runu par pludmalēm, tad jāatzīst, ka abās iepriekšējās saliņās pludmales bija labākas. Bet nu te arī nav nekāda vaina, ir kur peldēties.Specifika ir tāda, ka tajā pusē kur pretīm ir Gili Meno sala pludmales ir labākas. Labākas no tāda viedokļa, ka nav piemēslotas. Salas otrā pusē pludmales ir vienkārši traģiskas, šausmīgi netīras. Nezinu kā to izskaidrot, iespējams, ka tur ir straumes, kuras visus netīrumus sadzen tieši uz šo vietu. It kā var redzēt apkārtējo hoteļu īpašnieki cenšas savākt atkritumus un kopt pludmales. Tikai no tā nav nekāda labuma. cranky

Vēl bija iespēja redzēt daudz pamestu, kādreiz ļoti "krutu" hoteļu. Un neskatoties uz to tiek celti jauni, un pārsvarā no "kruto" hoteļu sugas. Gājām pastaigā gar krasta līniju apkārt salai un redzējām veselu virkni šādas "krutās" viesnīcas. Stāv pilnīgi tukšas, neredz viņās nekādu dzīvību. Apkalpojošais personāls stāv un ar lūdzošām acīm pavada katru garāmgājēju.... varbūt ienāks? Normāli cilvēki tādos hoteļos neuzturas, tie domātu mūsu austrumu kaimiņiem vai naftas arābiem, kuriem statuss ir svarīgāks par veselo saprātu. Nezinu kādā veidā šie hoteļi var sevi atpelnīt, pieļauju, ka tas ir vienkārši naudas atmazgāšanas veids. Uzreiz vietā, kur beidzas šie "krutie' hoteļi un ir normālas viesu mājas, normāli barčiki - kūsā dzīvība. Robeža kā ar nazi nogriezta. Barčikos sēž cilvēki, dzer alu un priecājas par dzīvi. booze

Vienā no pastaigām apkārt salai bija iespējams pieņemt dzemdības. shock Nē nē ... mēs tur roku nepielikām. Kaza pati laida pasaulē savu baby kazlēniņu, bez mūsu un citu palīdzības. Pati lieliski tika ar visu galā. Laba mamma...

Pievienotie faili: 4082849.jpg(76.6 Kb) · 5836158.jpg(67.3 Kb) · 6401443.jpg(70.8 Kb) · 2944971.jpg(112.9 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Pirmdiena, 26.03.2018, 13:39 | Ziņojums # 26
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Laiks pāriet pie ēšanas iespējām šai salā. Turpat uz blakus ielas no mūsu hoteļa atradām izcili labu hinduista uzturētu warung. Pats saimnieks no Lombok salas šeit atvēris savu warung. Saimnieks ļoti interesants, laipns puisis, viņa hobijs glezniecība. Patīk viņam gleznot sirreālistiskas gleznas. Glezno viņš turpat savā warung, kad ir brīvs brīdis un nav apmeklētāju. Te būs dažas viņa gleznotās gleznas, bet visā visumā warung ir pilns ar viņa gara darbiem. Ja ir vēlme par lētu naudu var ko iegādāties par piemiņu no viņa kolekcijas.

Tāpat ar humora izjūtu puisim viss ir kārtībā. Sazīmējis veselu kalnu ar aizraujošām dzīves gudrībām un izvietojis visās iespējamās vietās savā warung. Laba izklaide malkojot alu un ieturot vakariņas visas tās gudrības izlasīt.

Bez visām šīm mākslinieciskajām nosliecēm, ar pavārmākslu puisim arī viss bija kārtībā. Bija pieejami gan vietējie, gan rietumu ēdieni. Viss super garšīgi, un par ļoti draudzīgām cenām. Aliņš maksāja precīzi tikpat cik veikalā. Vienkārši lieliski. up
Pievienotie faili: 9606272.jpg(30.3 Kb) · 4621590.jpg(20.8 Kb) · 6122442.jpg(79.3 Kb) · 6921953.jpg(38.9 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Pirmdiena, 26.03.2018, 13:47 | Ziņojums # 27
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Uz šīs saliņas mums bija vēl viens lielisks notikums. Tas ir Melnās Princeses vārda dienas svinības. Svinības sākās jau pēcpusdienā, kad ķērāmies klāt mūsu otrajai līdz paņemtajai blašķītei ar visīti. Piepirkām klāt tomātiņus, sīpoliņus, ananāsu, riekstiņus un soft drinku.Bet ar to tas viss saprotams ka nebeidzās, bija vakara turpinājums svētku vakariņu veidā. Vakarā pēc saulrieta devāmies uz pludmales līniju vakariņot sveču gaismā. Tur Melnā Princese sev svētku vakariņām izvēlējās no milzīga tunča izgriezt sev kārtīgu "kluci" miesas. Jā, jā .... Tieši kluci... Tik liels bija. crazyTāds bija Melnās Princeses tunča "klucis":
Es sev izvēlējos pieticīgākas vakariņas, paņēmu sev vienu palielu zivtiņu ar ko mielot savu miesu un garu. Tik liela un tāda izskatījās mana izvēlētā zivtiņa, jau apvilkta ar drātiņām un gatava doties gatavoties uz oglēm.

Pievienotie faili: 8641429.jpg(107.0 Kb) · 5412969.jpg(31.4 Kb) · 2860129.jpg(52.1 Kb) · 6572168.jpg(76.7 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Pirmdiena, 26.03.2018, 13:57 | Ziņojums # 28
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Te nu mūsu svētku gald ir gatavs. Tuncis un mana zivtiņa pagatavotas ... varam ķerties pie baudīšanas. Jāatzīst bija ļoti labi, es teiktu lieliski un ekselenti. Vakariņas sanāca ļoti sātīgas.Kad viss ēdamais bija piebeigts iestājās pagurums, bet nevarējām neizmantot lielisko iespēju nogulties turpat pludmales smiltiņās uz matracīšiem, paņemt pa pudelei "Bintang" aliņa un ļauties ielūkoties tik svešajās zvaigznēs, kuras mirdz pie dienvidu puslodes debesīm. Šeit nav redzami mums tik ierastie ziemeļu puslodes zvaigznāji, kā lielie Greizie rati un citi. Klausīties jūras viļņu skalošanos. Sajūtas gandrīz kā Nirvānā. Ļoti jauks un patīkams vakars bija.Tā arī pagāja šīs 3 naktis Gili Trawagan saliņā. Patika man šeit. Bet viss labais ātri beidzas un laiks doties uz nākamo salu, tā ir Lombok sala. Iepriekšējā vakarā bijām iegādājušie transfēru no šīs salas līdz mūsu hotelim Lombok salā. Biļetes cena vienam cilvēkam 90 000 rūpiju. Tā bija lētākā transfēra cena uz mums nepieciešamo hoteli Lombok salā. Standartā par šo transfēru prasīja 100 000 rūpiju.Nākamajā rītā noteiktā laikā bijām laivu terminālī, no kura ar parasto publisko laivu brauciens uz Bangsal laivu termināli Lombok salā. Brauciens līdz Bangsal aizņem kādas nepilnas 30 minūtes un varam kāpt atpakaļ uz "lielās" zemes. v

Lombok sala

Nokāpjot no laivas domāju tur pat arī būs solītais minibuss, kurš nogādās mūs hotelī. Nekā nebija, kā mums paskaidroja cilvēki, tad līdz minibusam jāiet vēl gabaliņš uz priekšu, kādi 800 metri. Tur jāsameklē kafejnīca, kura atrodas tieši pretī vietējai autobusa stacijai. Nogādāt līdz tai vietai piesakās uzreiz vairāki cidomo kučieri. Ehhhh, kārtējais rekets. cranky Bet nu Melnā Princese sit kāju pie zemes un saka ka vēloties izmēģināt šo transporta veidu. Nekas cits neatlika kā nokaulēt braucienu līdz 50 000 rūpijā un izmēģināt šo transporta veidu. Diez ko ērti manam rumpim jau tas nebija, vietas maz. Tā tas izskatās no iekšienes.Pēc brīža jau tiekam arī izlaisti pie mums nepieciešamā warung. Pretīm esošais autobusu terminālis gan izskatījās kluss un pamests. Tā arī nesapratu vai kāda kustība šeit notiek vai nē. Bet tas arī nav tik svarīgi.Kamēr warung gaidām savu transfēru, paņemam pa tasītei Lombok kafiju. Lēnām sarodas arī pārējie braukt gribētāji. Brīdī, kad jau esam gatavi sākt kustību uzrodas kāds pajauns britu pāris. Kāds kaut ko tur bija smagi sajaucis, tā gadās. Bet tādu skandālu es sen savā dzīvē nebiju redzējis. Britu meičukam kā pavērās mute, tā vairs nevarēja aizvērties. cranky Aurošana pilnā balsī, piesaucot fuck un mātes vārdus. Kaut ko tādu tiku redzējis tikai mūsu austrumu kaimiņu izpildījumā, bet izrādās arī ka britu fabriku workeri nav par matu labāki. Āziāti tikai smaidīja ūsās par visu šo teātri. Tā arī britu pārītis tur pat arī palika Bangsal, bet mēs aizbraucām. crazy
Pievienotie faili: 0796257.jpg(65.1 Kb) · 7952093.jpg(54.3 Kb) · 0004265.jpg(51.4 Kb) · 9371515.jpg(126.9 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Otrdiena, 27.03.2018, 12:51 | Ziņojums # 29
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Līdz hotelim no Bangsal jābrauc nedaudz vairāk par 30 km. Brauciens patīkams, pa līkumotu ceļu, gar jūru. Pa ceļam lielākā pietura Sengigi, kur tiek izsēdināti visi pasažieri izņemot mūs. Mums vēl brauciens pāris kilometru un arī mēs tiekam izsēdināti pie mūsu hoteļa vārtiem.

Hotelis "Rumah Putih Abu Abu" tika rezervēts izmantojot "booking.com" rezervācijas sistēmu. Palikām šajā hotelī 3 naktis. Par 3 naktīm nācās šķirties no 60 EUR. Hotelītis jauks un labs, ar baseinu un citām ekstrām. Vienīgā nelaime, ka hotelītis neatrodas tieši Sengigi kā biju iepriekš iedomājies. No hoteļa līdz Sengigi pludmalei ir aptuveni 7 kilometri. Tiem kuriem ir vēlme un interese vairāk zināt par šo hoteli varam skatīt pa šo saiti:

http://www.melnais.com/forum/79-636-1

Pirmo dienu aizstaigājām līdz vietējai pludmalei, tas ir pavisam tuvu. Domājām varbūt būs iespēja pagulēt pie jūras, pamērcēties jūriņā. Izrādījās pilnīgs ārprāts. shock Gar jūras krastu dzīvo vietējie. Attiecīgi visa jūras līnija pilnībā piemēslota. Reāla miskaste, tādu cūku kūti nebiju sen redzējis. Doma par relaksu šai vietā atkrita momentā.Te nu bija tas retais variants, kad hoteļa baseins bija īstajā vietā un laikā. Vakaros izmantojām baseinu pēc pilnas programmas. Visas 3 dienas baseins bija mūsu glābiņš.Visa pirmā diena pagāja apkārtnes izpētē. Līdz tirdzniecības vietām tālu nebija jāiet, turpat netālu bija miesta centrs. Bija vairāki 24 stundu mazveikali. Tikai jāņem vērā, ka Lombok salā nospiedošais iedzīvotāju sastāvs ir musulmaņi. Tāpēc arī nevienā no šiem mazveikaliem alu iegādāties nevarēja. Par laimi ejot no hoteļa uz otru pusi (uz Sengigi) ceļa malā atradām hinduistiem piederošu bodīti. Tur varēja iegādāties alu, un ne tikai iegādāties, bet arī dzert viņu uz vietas. Bija tur iekārtoti galdiņi tādam gadījumam.

Vakarā plunčājoties baseinā un mutējot aliņu tika izstrādāts nākamo 2 dienu plāns. Rītā dodamies uz Lombok administratīvo centru Mataram. Apskatīties kā tur izskatās un pie reizes paviesoties slavenajā "Mata Hari" brendu veikalā. Melnajai Princesei bija vēlme iepirkties, es arī padomāju ja būs sakarīgi apavi, tad iespējams nopirkšu. Un aiznākošajā dienā ieplānojām doties uz otru pusi, tas ir apskatīties kāda izskatās īstā Sengigi pludmale. Nākamo dienu plāns izstrādāts un varam likties gultiņā.

Nākamajā rītā labi izgulējušies rītu sākam ar hoteļa brokastīm. Neskatoties uz to, ka šeit nospiedošā pārsvarā dzīvo musulmaņi un cūkgaļas desiņas veikalos nopirkt nevar, mūsu hoteļa saimnieks, kurš ir no Nīderlandes, ledusskapja krājumos vienmēr saviem kristiešu viesiem glabā kārtīgas, gardas cūkgaļas desiņas. up Oficiālajā brokastu ēdienkartē tādas opcijas kā cūkgaļas desiņas nav. Brokastis bija fantastiskas. Pēc brokastīm vēl ātrā pelde baseinā un esam gatavi doties uz Mataram.

Lai tiktu no mūsu hoteļa līdz Mataram nākas lietot 2 "bemo". Atālums, kas jāpaveic ar pirmo "bemo" ir aptuveni 3,5 kilometri. Tālāk jau jāpārsēžas dzeltenajos pilsētas "bemo", ar kuru mēs aizbraucām līdz lielākam veikalam Mataram "Lombok Epicentrum". Šeit ir pārstāvēts arī mūsu mērķa veikals "MataHari".Tā arī uzreiz devāmies lūkot "MataHari" veikalu. Veikals ļoti labs, daudz brendu preces par sakarīgām cenām. Tajā brīdī vēl bija arī izpārdošana, atlaides no 25 - 70%, pērc 2 vai 3 preces un klāt viena par brīvu. Nezinu, tas varbūt ir mārketinga triks un tādas atlaides tur ir katru dienu, bet pasākums izskatījās labs un daudzsološs. Bet tas tikai likās pirmajā brīdī. Kad sāku skatīties sev apavus un biju jau gatavs uzmērīt man iepatikušos "Nike" ražojumu un palūdzu man atnest 45 izmēru, meičuks svinīgi paziņoja, ka tik lielu izmēru viņiem nav. Apaviem lielākais izmērs ir 44, un tas pats ne visiem modeļiem. shock Ehhhhhhh.... atmetu šim pasākumam ar roku. Atstāju Melno Princesi vienu šai veikalā, lai paklīst un pameklē kaut ko sev noderīgu. Pats devos uz pārtikas nodaļu, nopirku aliņu un turpat veikala priekšā uz soliņa arī viņu izmutēju, kamēr Melnā Princese iepirkās. Rezultātā ķēriens arī nebija tik izcils, bet pie 3 jaunām, skaistām jaciņām Melnā Princese bija tikusi. Secinājums tādas, ka veikals ir labs, bet tikai normāla izmēra letiņiem tur darīt nav ko, lielo izmēru šeit nav. Tas attiecas uz visa veida precēm - apaviem, biksēm, krekliem u.t.t.

Ar to arī veikalu apmeklējumi noslēdzās, vēl nedaudz paklīdām pa Mataram. Neko tādu interesantu tur neatradām. Ņēmām taksi un braucām atpakaļ uz hoteli. Paceļam piestājām vietējā publiskā tirdziņā, iepirkt vakaram ananāsus, grauzdētus zemesriekstus un citas ēdamas lietas. Tirdziņš man patika, tipisks Āzijas tirgus ar samērā plašu izvēli.

Pievienotie faili: 0391832.jpg(66.0 Kb) · 3797824.jpg(73.8 Kb) · 8059084.jpg(75.8 Kb) · 7780938.jpg(105.0 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Trešdiena, 28.03.2018, 13:30 | Ziņojums # 30
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
No šīs pārdevējas iepirkām gardus ramburānus:Nākamajā rītā plānos bija doties uz Sengigi, apskatīties kāda izskatās pludmale un kādas izklaides tiek piedāvātas ceļotājiem. Bet te iejaucās "viņa augstība providence", Visas dienas garumā lija lietus. Tas pilnībā nojauca mūsu plānus. Tā arī līdz Sengigi netikām. crazy Vispirms bija doma aizstaigāt līdz hinduistu veikaliņam, kur pasēdēt un pamalkot pāris aliņu, ar cerību, ka pa to laiku lietus beigsies. Tā arī izdarījām, bet brīdī kad bijām piebeiguši jau 10_to pudeli lielā "Bintang" aliņa booze un lietus joprojām nebija pārstājis līt sapratām, ka mums šajā ceļojumā nav lemts redzēt Sengigi pludmali. Neko darīt, varbūt citu reizi.Par cik jau ceļojums strauji tuvojās savam noslēgumam, tad tas bija brīdis padomāt par kādiem suvenīriem ko aizvest mājiniekiem. Tur pat iepirkām visādus vietējos saldumus. Visi saldumi naturāli, no augļiem. Par garšas izjūtām varētu pastrīdēties, ne visiem garšo Āzijas saldumi. Tie ir specifiski un vietējiem ir pilnīgi cita garšas izjūta. Bet nomēģināšanai tieši tas kas vajadzīgs.Vēl tur arī iepirkām visādus medikamentus. Tie tur ir fantastiski lēti salīdzinot ar Latvijas cenām un tādas lietas kā antibiotikas tiek pārdotas bez receptēm jebkurā pārtikas veikalā.

Vakara pusē lietus pierima, izmantojām šo laiku baudot ūdens peldes hoteļa baseinā. Laiks doties pie miera, jo rīt laiks doties uz Lombok Starptautisko lidostu, lai dotos atpakaļ uz Bali.

No rīta jau ierastās brokastis ar cūkgaļas desiņām, Lombok kafiju un atvadu peldi baseinā. Pēc kā esam gatavi doties uz lidostu. Lidmašīnas reiss pēc grafika paredzēts 17:45. Pulksten 12:00 esam jau uz ceļa ar domu noķert garāmbraucošos transfēra autobusus uz lidostu. Piedāvājumā ir vairākas kompānijas, kuras piedāvā šādus pakalpojumus. Attālums no mūsu hoteļa līdz lidostai ir vairāk kā 40 kilometru, tāpēc arī izejam tik laicīgi. Nav zināms cikos būs tas transfēra autobuss. Tikko esam uz ceļa ar savām mugursomām un to redzot katrs taksis uzskata par savu pienākumu piestāt un piedāvāt savus pakalpojumus. Lētākā cena ko izdevās nokaulēt bija 250 000 rūpiju. Bet vēl nesteidzamies izmantot šos pakalpojumus, gaidām autobusu. Tā notika līdz brīdim, kad pie mums apstājās lepns, ērts džips. Pajautāja uz kurieni mēs dodamies un piekrita mūs aizvest par tām pašām 250 000 rūpijām līdz lidostai. Papildus tika piesolīts bonuss ekskursijas veidā pa vietējiem ciematiem, un keramikas un audēju darbnīcu apmeklējums. Heheheheh... Par darbnīcu apmeklējumu mums viss skaidrs, tur gan jau šoferītim ielies kādu degvielas litru viņa automašīnā par potenciālo klientu atvešanu. Par cik, brīdī kad mums jau ir transports, un laiks līdz lidmašīnas izlidošanai pietiekams labprāt piekrītam šim piedāvājumam. Tā arī devāmies ceļā.

Pirmā vieta kur tiekam pievesti ir keramikas darbnīca un veikals.

Pievienotie faili: 0560617.jpg(125.4 Kb) · 9797464.jpg(50.2 Kb) · 7685616.jpg(92.9 Kb) · 8669372.jpg(52.5 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
Forums » Indonēzija (lapas moderators ilgu laiku dzīvoja Indonēzijā!) » Atsauksmes un atskaites » Kas ir tur aiz ekvatora II - Bali, Gili un Lombok (Bali, Gili un Lombok salas)
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2022