Ceturtdiena, 02.02.2023, 03:11
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Kas ir tur aiz ekvatora II - Bali, Gili un Lombok - Page 3 - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 3 no 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Foruma moderators: Mango  
Forums » Indonēzija (lapas moderators ilgu laiku dzīvoja Indonēzijā!) » Atsauksmes un atskaites » Kas ir tur aiz ekvatora II - Bali, Gili un Lombok (Bali, Gili un Lombok salas)
Kas ir tur aiz ekvatora II - Bali, Gili un Lombok
MelnaisDatums: Trešdiena, 28.03.2018, 16:12 | Ziņojums # 31
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline


Daudz un dažādu māla izstrādājumu. Sākot no lieliem puķupodiem un beidzot ar miniatūriem bruņurupučiem un līdzīgiem suvenīriem. Visā visumā jau skaisti un jauki, tikai kā lai ceļotāji aizved mājās kādu kārtīgu māla izstrādāju, sver viņi neiedomājami daudz. crazy Pēc nelielas klīšanas izvēlos mammai vienu mazu māla trauciņu, kā suvenīru no Lombok (klāt vēl orģinālā Lombok kafija). Kad man nosauca cenu par viņu 100 000 rūpiju gandrīz sāku skaļi smieties. Uz kaulēšanos arī tajā dienā domas nenesās. Pateicu ka esmu gatavs maksāt 50 000, ja nē braucu prom. Tā arī tiku pie jauna suvenīra.

Varam braukt tālāk uz audēju kantori:

Te varam vērot kā tiek austi audumi, varam vērot visu procesu kā tas notiek. Tīrs roku darbs. Būtu jau interesanti, ja es to pirms tam jau nebūtu redzējis šo procesu neskaitāmas reizes, un neskaitāmos variantos. Bet nu laika nosišanai pasākums labs.Tur pat blakus arī veikals, kurā par galīgi nesaprātīgām cenām mēģina to visu pārdot. Saprotams ka varētu nokaulēt, bet kā jau teicu nav šodien nekāda vēlme to darīt.Pa to laiku kamēr mēs līdām pa šo audēju darbnīcu, mūsu šoferītis atprasījās uz 15 minūtēm. Svarīgs pasākums, lūgšanu laiks un mošeja tepat blakus. Protams, lai iet un dara kas nepieciešams. Mēs tikmēr pasēdējām vietējo warung un paniekojāmies ar Lombok kafiju. Tiem kas nezina varu paskaidrot, ka pie oriģinālās Lombok kafijas tiek piemalti arī klāt rīsi. Un tikai tad tiek vārīta kafija. Kafija melna un stipra. Rīsi piedod agrāk nebaudītu piegaršu. Neteikšu, ka biju baigā ekstāže no Lombok kafijas, bet nebija slikti. Vismaz kaut kas jauns un atšķirībā no Luwak kafijas tam ir arī kaut kāda jēga.

Kā bijām vienojušies, tad pēc 15 minūtēm mūsu šoferītis ir klāt un varam turpināt ceļu uz lidostu. Kad esam jau klāt pie lidostas šoferītis jautā cikos mums reiss. Saņemot atbildi, ka 17:45 konstatē, ka mums vēl daudz brīva laika. Par neleilu samaksu viņš ir gatavs mūs vizināt vēl. Hehehehehe.... Nē, nē, nē paldies. Mēs kāpsim ārā šeit un tagad. Samaksājām nolīgtos 250 000 rūpijas un dodamies lidostā iekšā.

Lidosta neliela, bet pietiekoši komfortabla. Esam ieradušies par ātru. Mums ir paredzams lidojums ar aviokompāniju "Lion Air", bet nākas vēl gaidīt, jo nav vēl atvērts čekošanās vieta.

Pievienotie faili: 2515632.jpg(72.4 Kb) · 1018392.jpg(76.5 Kb) · 5332555.jpg(80.8 Kb) · 0687973.jpg(57.5 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Trešdiena, 28.03.2018, 16:51 | Ziņojums # 32
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Paredzētajā laikā, tas ir 2 stundas pirms izlidošanas varam arī nodot savu reģistrēto bagāžu un iečekoties lidojumam. Indonēzijā ir labi tas, ka visām aviokompānijām ieskaitot lētā gala aviokompānijas jau pēc noklusējuma pērkot biļeti ir paredzēta vieta reģistrētai bagāžai. Savādāk Indonēzijas varas iestādes neizdod atļaujas veikt lidojumus viņu gaisa telpā. up Esam veiksmīgi atbrīvojušies no savas bagāžas un varam doties uz izlidošanas telpu. Pēc kārtīgas drošības pārbaudes, ieskaitot sprāgstvielu daļu testa esam tikuši līdz izlidošanas zālei. Vietējiem reisiem šeit ir tikai 3 geiti. Domājām pavisam drīz jau sēdēsim lidmašīnā un būsi atpakaļ Denpasarā. Cilvēks domā, bet Dievs dara, tā jau nebūtu Āzija, ja šeit viss notiktu atbilstoši lidojumu sarakstam. Lidmašīna kavējas. Visā visumā viņa aizkavējās vairāk par 3 stundām. cranky

Cilvēki, plānojot lidojumus pa Āziju nekad neņemiet lidojumus ar īsu starplaiku starp lidojumiem. Labāk ņemiet nākamo lidojumu jau nākamajā dienā. Tā būs drošāk un bez stressa. IMHO

Beidzot lidmašīna tiek padota un varam rāpties uz borta. Ārā jau pilnīga tumsa, saule jau sen kā norietējusi.Pats lidojums normāls. Deklarētais lidojuma laiks bija 20 minūtes. Reāli gaisā mēs atradāmies 30 minūtes. Pa tik īsu laiku nekādi dzērieni vai ēdieni izsniegti netika. Tas arī labi saprotams. Un tad jau arī bijām nosēdušies Bali lidostā.

Sākumā biju cerējis, ka uz Nusa Dua no lidostas mēs brauksim ar publisko autobusu par 3500 rūpijām. Bet katastrofiskā lidmašīnas kavēšanās pārvilka strīpu mūsu cerībām. Bija jau ļoti vēls un sabiedriskais transports vairs nekursēja. Nācās ņemt taksometru līdz mūsu Nusa Dua hotelim. Gadījās mums ļoti runātīgs hinduistu šoferītis. Pa ceļam stāstīja, cik šeit ir labi, var tikt pie aliņa un cūkgaļas atšķirībā no pārējās Indonēzijas. Un bija ļoti noskaities uz musulmaņiem, kuri vēloties visur ieviest savus likumus, tai skaitā arī Bali. Kā viņš izteicās, tad mēs šeit dzīvojam autonomi un paši sev nosakām kā mums dzīvot. Tā arī sarunājoties laiks ātri pagāja, tikām pievesti pie mūsu hoteļa, kur uzturēsimies mūsu pēdējās 3 naktis Indonēzijā. Skaitītājs rādīja, ka nobraukti ir 87 000 rūpijas, iedevu 100 000. Par ko šoferītis bija varen priecīgs.

Hoteli "Santika Siligita Nusa Dua" tikām rezervējuši izmantojot "booking.com" rezervācijas sistēmu. Kā jau minēju uzturēsimies šeit 3 naktis. Par 3 naktīm nācās šķirties no 79 EUR. Šī cena priekš Nusa Dua ir ļoti humāna. Pats hotelis arī ļoti labs. Tiem kuriem ir pastiprināta interese par šo hoteli varam lasīt un uzzināt vairāk par šo saiti:

http://www.melnais.com/forum/79-637-1

Recepšenā jau priekšā bija bariņš ar austrumu kaimiņiem. Tā nebija vienīgā kompānija no valsts, kur pārsvarā cilvēki zina tikai vienu valodu. Bija arī sieviešu pensionāru pulciņš. Viena no pensionārēm pat bija tik advancēta, ka prata kaut ko pat pateikt angliski. Tad nu viņa bija nekronētā grupas līdere. Satikām arī 4 ceļotājus no Latvijas, bet tas viss bija vēlāk.Tagad pēc iespējas ātrāk jātiek skaidrība ar recepšenu, jāsaņem elektroniskā atslēga un uz istabu prom. Pamatīgs nogurums sakrājies vizinoties apkārt dienas garumā. Dušiņa un gultiņā iekšā. Rīt pulksten 9:00 no rīta "shuttle bus" no hoteļa uz beachu.

Nākamajā rītā mostamies pietiekami laicīgi, lai paspētu paēst hoteļa piedāvātas lieliskās brokastis, recepšenā paņemt vaučeri ležakiem pludmalē un varam sēsties shuttle busā. Brauciens pāris minūtes un tiekam izlaisti pludmalē. Mums tiek uzreiz atņemti mūsu vaučeri, pretīm saņemot ležakus ar galdiņu un saulessargu. Tik agri cilvēku vēl maz un mums tiek ļežaki pirmajā līnijā.

Tad nu tas izskatījās šādi:Tur pat netālu atradu rindu ar lavočkām, kur bija iespēja par samērā sakarīgām naudiņām tikt arī pie kāda "Bintang" aliņa, lai galīgi guļot pludmalē saulē neizceptos.Pašai pludmalei šajā vietā nebija nekādas vainas. Jūra bija mierīga un varēja bez jebkādām bažām peldēties.
Pievienotie faili: 7084342.jpg(41.3 Kb) · 0443434.jpg(64.1 Kb) · 4669890.jpg(55.4 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Trešdiena, 04.04.2018, 10:51 | Ziņojums # 33
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Bildēs varam redzēt tieši tās pašas vietas, kurās mēs bijām mūsu pirmajā viesošanās laikā. Mainījies nav pilnīgi nekas. Sajūtas, ka vakar pametām šo vietu, un šodien esam atnākuši pa jaunu. Pat tādas dīvainas sajūtas pārņēma, tai skaitā arī neliela nostalģija Tad vēl jauni bijām. Hehehehehe... biggrinPēcpusdienā pārvācāmies uz hoteļa baseinu. Baseins hotelītī bija ļoti cienīgs. Vienīgais pēc aliņa nācās skriet uz bodi, jo hotelī alus cenas nebija draudzīgas. Labi, ka bode uzreiz pāri ceļam. Viegli un ērti.Tāds arī bija mūsu šo atlikušo 2 dienu plāns. Pilnīga relaksācija un neko nedarīšana.
Pievienotie faili: 7477540.jpg(77.9 Kb) · 1476742.jpg(44.5 Kb) · 2986346.jpg(89.1 Kb) · 6852098.jpg(46.8 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 05.04.2018, 11:27 | Ziņojums # 34
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Pirmajā vakarā ar publisko autobusu no mūsu Nusa Dua aizlaidām līdz Kuta beach, precīzāk sakot, mērķis bija "Sky Garden". Bijām jau pamatīgi noilgojušies pēc izcilām vakariņām. Publiskais autobuss super lēts un ērts, ar airkondišenu. Ceļā tiek pavadīts tikai nedaudz vairāk laika nekā braucot ar taksi, jo "korķos" visi transporti stāv vienādi. Sabiedriskajam transportam pat ir dotas zināmas priekšrocības.

Tā izskatās šis publiskais transports:

Biļetes cena par braucienu no cilvēka ir tikai 3500 rūpiju. Tātad uz vienu galu pa abiem atdevām 7000 rūpijas. Fantastiski jauki. Bildē varat redzēt 2 X 2 biļetes. Viena biļete no Nusa Dua uz Kutu, otra biļete no Nusa Dua uz lidostu:Visā visumā izmantojot šo transporta veidu bijām ieradušies krietni par ātru, "Sky Garden" vēl bija slēgts. Nolēmām izmēģināt vietējās masāžas, lai aizpildītu šo laiku un būtu priekšstats par vietējām masāžām. Tajā rajonā ir milzum daudz masāžu piedāvājumu. Lielā konkurence atstāj iespaidu arī uz cenām. Vienojāmies par 50 000 rūpiju no cilvēka par 1 stundas eļļas masāžu. Masāžas atšķiras no Taizemes masāžām, bet visā visumā nebija slikti arī šī masāža. Tad jau arī bija laiks doties uz "Sky Garden". Atpakaļ nācās ņemt taksi, tik vēlu un ar tik pilniem vēderiem citu variantu nebija. v

Tā arī nemanot bija pienācis pēdējais vakars Indonēzijā. Rīt jau jālido uz māju pusi. Pēdējā vakarā bija slinkums braukt atkal uz "Sky Garden". Atradām turpat Nusa Dua, netālu no mūsu hoteļa vācu krogu. Tiku pie praktiski autentiskām bauru desiņām ar kāpostiem.... un protams arī aliņa.Bija jau gardi, tikai porcijas cenas un daudzums mani pārāk neiedvesmoja. Nav vairs laika daudz par to domāt. Laiks kravāt somas un rīt no rīta pēc brokastīm ir jābūt uz ceļa.
Pievienotie faili: 3478191.jpg(42.7 Kb) · 8004147.jpg(39.3 Kb) · 3912638.jpg(70.2 Kb) · 6087355.jpg(27.4 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 05.04.2018, 12:02 | Ziņojums # 35
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Mums bija palikušas aptuveni 200 000 rūpiju, tāpēc doma bija rīt braukt ar taksi līdz lidostai. Nākamajā rītā pēc sātīgām atvadu brokastīm hotelī atliek tikai paņemt somas, kuras jau vakar tika sakrāmētas, izčekoties no hoteļa un doties uz ielas ķert taksometru. Izejam uz ielas, bet neviena taksometru apkārtnē nemanām. shock Domājām lēnā garā virzīsimies uz sabiedriskā autobusa pieturas pusi, tas ir aptuveni 1 km, cerībā, ka gan jau kāds taksis pa ceļam būs. Viss notiek kā vienmēr, kad tev nepieciešams taksis... tu viņu nekad nedabūsi. Vakaros pilns ar takšiem, tagad neviena. Tā arī nogājām līdz sabiedriskajam autobusam un uz lidostu aizbraucām ar autobusu par nieka 7000 rūpijām.

Bijām ietaupījuši naudiņu, kuru turpat lidostas 24 stundu mazveikalā arī iztērējām, nopērkot 2 aliņus, mazās kafijas un saldumus. Atvadu aliņš Bali lidostā, miera pīpe smok un varam doties uz čekošanos. Pie čekošanās mums izsniedza lidmašīnas biļetes tikai līdz Amsterdamai. Aviokompānijai "Singapore Airlines" problēmas ar "Air Baltic" čekošanās sistēmu, bet lai neuztraucoties, biļetes varēsim saņemt Amsterdamā. cranky Mūsu bagāža gan esot iečekota jau līdz Rīgai. Tālāk jau drošības kontrole, robežkontrole esam pie mūsu geita gatavi lidojumam ar aviokompāniju "Singapore Airlines" uz Singapūru.Lidojums līdz Singapūrai bez problēmām. Pulksten 14:30 jau esam Singapūras lidostas tranzīta zonā. Līdz mūsu nākamajam lidojumam uz Amsterdamu vēl krietns laika sprīdis. Lidojums ir paredzēts tikai nākamajā dienā, pulksten 1:30 no rīta. Mūsu rīcībā ir veselas 11 stundas. Jau iepriekš zināju, ka ir iespēja izmantot Singapūras lidostas sniegto servisu tranzīta pasažieriem, kuriem starp lidojumiem ir vairāk nekā 6 stundas. Galu galā pēc pasažieru aptaujām Singapūras lidosta ir atzīta par labāko lidostu pasaulē jau vairākus gadus pēc kārtas. Pavisam piedāvājumā ir 2 dažādas ekskursijas - "Heritage Tour" un "City Sights Tour".

Plašāk par šīm piedāvātajām ekskursijām varam lasīt pa šo saiti:

http://www.changiairport.com/en....ur.html

Mūsu gadījumā visas tūres jau bija izdalītas, bija palikusi tikai "City Sights Tour" ar starta laiku pulksten 19:30 un atgriešanās laiku lidostā 22:00. Tas mums der. Pierakstāmies šai tūrei, un mums ir brīvs laiks līdz pulksten 18:30, kad jāpulcējas pie reģistrācijas vietas.

Pa šo laiku izstaigājām visu lidostu, pabijām daudzos "Duty Free" veikalos. Izbaudījām skaistās smēķēšanas vietas. Piemēram šī ir "Saulespuķu" smēķētava, vari to darīt ar baudu. Reāli cilvēki ir padomājuši par ceļotāju ērtībām:Par cik pavisam nesen bija Svētā Valentīna diena, tad arī Melnai Princesei bija iespēja nobildēties rožu sirsniņa rotājumos. biggrinTā arī nobumbulējām to laiku līdz brīdim, kad bija jāpulcējas pie bezmaksas ekskursijas reģistrācijas punkta. Tur katram ekskursantam pie apģērba tiek pielīmēta uzlīme:

Pievienotie faili: 2504156.jpg(32.1 Kb) · 5720423.jpg(72.7 Kb) · 6137612.jpg(73.4 Kb) · 9800136.jpg(66.4 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Ceturtdiena, 05.04.2018, 13:02 | Ziņojums # 36
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Tālāk viss kā pārējiem pasažieriem, jāizpilda imigrācijas papīrīši, jāšķērso robeža kopējā rindā. Kad grupas vadītāja pēc robežas šķērsošanas ir sagaidījusi visus ekskursantus, varam doties uz autobusu un ekskursija var sākties. Pirmais pieturas punkts ir "Gardens by the Bay". Vairāk par šo vietu varat iepazīties ejot pa šo saiti:

http://www.gardensbythebay.com.sg

Tajā laikā Singapūŗa jau ir iestājusies pilnīga tumsa, parks un koki izgaismoti neiedomājamās krāsās. Izskatās ļoti jauki un fantastiski. Šeit bija 2 opcijas, pirmā staigāt ar ekskursijas vadītāju apkārt, otra doties brīvsolī. Tikšanās pie autobusa pēc 40 minūtēm. Mēs kā jau brīvdomātāji izvēlējāmies otro opciju. Kādu brīdi paklīdām pa parku, paskatījāmies skaistos skatus:

Pēc kāda brīža radās ļoti liela vēlme uzvilkt kādu kāru dūmu. smok Bet kā jau Jūs zināt, tad Singapūrā tās nav nemaz tik viegli paveicams uzdevums. crazy Te mūs dzīve saveda kopā ar balto cilvēku ceļotāju pāri no Dienvidāfrikas. Viņi arī bija mūsu bezmaksas ekskursijas dalībnieki. Kā izrādījās, viņi arī ir kaislīgi smēķētāji. Tā mēs kolektīvi meklējām vietu kur varētu uzpīpot. Nācās iet samērā patālu no parka, līdz kaut kādai automašīnu stāvvietai. Tur bija izvietoti lielie pelnutrauki un ļauts uzpīpot. Pīpošanas laikā izveidojās ļoti interesanta saruna par Dienvidāfrikas Republiku. Uzzināju daudz jauna un noderīga. Tad jau arī laiks bija doties atpakaļ uz autobusu. Kā nākamais pieturas punkts bija Singapūras simbols Merlions, mistiskā būtne ar zivs apakšu un lauvas seju. Tā bija vieta, kur vēlējos pabūt visvairāk, jo pēdējo reizi kad biju Singapūrā, tad slavenais hotelis "Marina Bay Sands" vēl atradās tikai būvniecības stadijā. Bija liela vēlme redzēt, kā šis hotelis izskatās jau pabeigtā veidā un no Merliona parka uz turieni paveras brīnišķīgs skats. Laiks šajā vietā tika dots pavisam īss, tikai 10 m inūtes. Bet nu skati pavērās tiešām pasakaini. Beidzot varēju redzēt visā savā krāšņumā arī slaveno hoteli.

Ar to var teikt ekskursija beidzās. Tikām nogādāti atpakaļ uz lidostu. Atkal šķērsojām robežu un varējām jau sākt domāt par mūsu lidojumu uz Amsterdamu. Ļotene tika padota precīzi atbilstoši grafikam. Pēc šīs saspringtās ceļojumu dienas bija iestājies pamatīgs nogurums, visu lidojuma laiku līdz Amsterdamai praktiski nogulēju. Nedaudz pirms paredzētā laika jau bijām Amsterdamas lidostā.

Te nu atlika atrisināt pēdējo problēmu šajā ceļojumā. Kā jau iepriekš teicu, tad Bali mums neizsniedza lidmašīnas biļetes pēdējā plecā Amsterdama - Rīga. Līdz brīdim kad būtu jākāpj uz borta mums palikušas tikai 1 stunda un 30 minūtes, bet biļetes mums joprojām nav. Pieejam pie viena "KLM" servisa deska, stāstam savu bēdu. Rūpīgi tiekam uzklausīti, tiek izčekotas mūsu biļetes un tiekam sūtīti pie nākamā servisa desk. Viņi nevarot palīdzēt, bet palīdzēs tie otrie. Tā pati epopeja atkārtojas pie tā otrā servisa galda, tikai tie sūta atpakaļ pie pirmā. crazy Beigās mums tiek dots padoms, ka jāiet uzreiz pie izlidošanas geita un tur jāprasa biļetes. cranky Man tas liekas ļoti dīvaini, kur viņi pie izlidošanas ņems biļetes? Bet nav jau variantu. Sagaidījām, kamēr pie izlidošanas galda atnāk viens nēģerpuisis un stāstām viņam visu bēdu no sākuma. Jā.... ok... nav problēmas. Un tik tiešām pēc minūtēm 15 mums biļetes ir rokā. Huh.... atlika pat vēl brīdis aizstaigāt līdz smoking room un uzvilkt pēdējo dūmu pirms lidojuma. Pēc brīža jau varam doties uz aviokompānijas "Air Baltic" borta. Tur stjuartīte redzot mūs t-kreklā un šortos tikai nosaka, ka Latvijā patlaban ir ļoti auksts laiks. Zinām, zinām.... bet lūdzu vediet mūs pēc iespējas ātrāk mājās. biggrin

Tālāk jau pilnīga rutīna. Dēls sagaida lidostā ar auto, un tiekam nogādāti mājās. Ar to arī kārtējais, jaukais ceļojums pa Āziju ir noslēdzies. Bija jauki un labi, bez lielām fiziskām slodzēm, var teikt tāda pludmales atpūta. Arī Indonēzija nelika par sevīm vilties. Ja arī turpmāk būs tādas lētas lidmašīnas biļetes no Rīgas uz Indonēziju, tad varēs domāt arī par nākamiem ceļojumiem uz šo jauko valsti. Tagad paldies Indonēzijai par iespaidiem un viesmīlību. Pagaidām atā!

[END]
Pievienotie faili: 8382842.jpg(97.2 Kb) · 6023034.jpg(62.2 Kb) · 6155409.jpg(37.9 Kb) · 2045267.jpg(42.0 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
EGGDatums: Pirmdiena, 24.09.2018, 16:45 | Ziņojums # 37
Ierindnieks
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 2
Reputācija: 0
Statuss: Offline
Tad nu nolēmu tam pielikt punktu un nopirku "ninzjas" masku.

Var lūdzu atsauksmes un ieteikumus par šo masku. Nav smaga līdzņemšanai?
 
MelnaisDatums: Pirmdiena, 01.10.2018, 14:49 | Ziņojums # 38
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Quote EGG ()
Var lūdzu atsauksmes un ieteikumus par šo masku. Nav smaga līdzņemšanai?


Ir viņa nedaudz lielāka un nedaudz smagāka, ....... bet tas pilnīgi noteikti nav kritiski. Viņa ļoti ērti salokās. Un pats lielākais pluss ir funkcionalitāte. Viss notiek ļoti perfekti. prof


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
Forums » Indonēzija (lapas moderators ilgu laiku dzīvoja Indonēzijā!) » Atsauksmes un atskaites » Kas ir tur aiz ekvatora II - Bali, Gili un Lombok (Bali, Gili un Lombok salas)
  • Lappuse 3 no 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2023