Trešdiena, 08.02.2023, 16:40
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Kuģīšu satiksme Andamanu salās - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Indija, Šrilanka, Bangladeša un Maldivu salas » Avio un cits transports » Kuģīšu satiksme Andamanu salās (Port Blair, Hevelock sala, Neil sala)
Kuģīšu satiksme Andamanu salās
MelnaisDatums: Otrdiena, 16.04.2019, 15:30 | Ziņojums # 1
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Vienīgā civilā lidosta Andamanu salās atrodas Port Blair. Tas ir Andamanu salu Administratīvais centrs, kurā īsti darīt nav ko. Visas labās pludmales atrodas uz apkārtējām salām. Ir 2 vispopulārākie ceļotāju virzieni šeit - tās ir Neil un Havelock salas. Lai nokļūtu līdz šīm salām nepieciešams lietot vietējo prāmju satiksmi. Kuģīši un prāmīši nosacīti dalās 2 daļās - ir valdības un privātie kuģīši. Mums kā kārtīgiem ceļotājiem galveno interesi sastāda tieši valdības kuģu resursi, jo valdība spēj piedāvāt daudz draudzīgākas cenas ne kā privātie. Taisnības labad gan jāsaka, ka privātie uzvar tādās kategorijās kā ātrums un komforts. Bet pēc savas personiskās pieredzes varu teikt, ka visi šie privāto kompāniju plusi neatsver valdības kuģu pieejamību. Jo gala rezultātā visi šie pakalpojumu sniedzēji pasažieri nogādā nepieciešamajā galapunktā. Man nav svarīgi tās 30 minūtes, ko es iegūtu izmantojot privātos kuģīšus. Tāpat es brīnišķīgi varu iztikt arī bez airkondišena sava brauciena laikā, jo cenšos visu laiku uzturēties uz klāja, tad ir iespēja vērot apkārtni. Bet nu katram droši vien ir savas prioritātes.

Kuģīšu apskatu sāksim ar valdības piedāvājumu. Te būs kustības saraksts:

Port Blair - Havelock - 06:20 - All Days;
Port Blair - Neil Island - 06:20 - All Days;
Port Blair - Havelock - 11:00 - Via Neil Island;
Port Blair - Neil Island - 13:00 - All Days;
Port Blair - Havelock - 14:00 - All Days

Havelock - Port Blair - 08:45 - All Days;
Havelock - Neil Island - 10:00 - All Days;
Havelock - Neil Island - 14:45 - Sun, Tue & Wed;
Havelock - Port Blair - 16:30 - All Days

Neil Island - Havelock - 13:15 - All Days;
Neil Island - Port Blair - 16:15 - All Days;
Neil Island - Port Blair - 09:00 - All Days;
Neil Island - Port Blair - 15:00 - All Days

Biļetes cena vienam cilvēkam neatkarīgi no attāluma, tas ir braucat no Port Blair uz Havelock vai no Haveloch uz Neil salu cena ir vienāda - 460 rūpijas + 50 rūpijas servisa maksa. Kopā biļete maksā 510 rūpijas. Vēlos tikai piebilst, ka vietējiem šis pats brauciens izmaksās precīzi 10 reizes lētāk. Precīzāk sakot, kā kategorija ir minēti tieši "salenieki", tāpēc pieļauju, ka piemēram indietim no Mumbajas nāksies maksāt tik pat cik man. cranky

Tāda izskatās Neil salas ofisā izsniegtā biļete:Kā redzam biļetē tiek norādītas arī sēdvietas, tajās arī ir jāsēžas. Papildus pirms biļetes pirkšanas ir jāizpilda arī kuģa "manifests", normāls pasākums obligāts praktiski visā pasaulē. Atkārtoju vēlreiz, vispirms paņemam šo formu un aizpildām, tikai pēc tam dodamies pirkt biļeti.Biļetes ir iespējams iegādāties arī iepriekš pārdošanā, ja nemaldos tad maksimums 3 dienas iepriekš. Šis brīdis būtu jāizmanto. Iepriekšējā dienā mēs nopirkām biļetes no Port Blair uz Neil salu. Neil salā biļešu iepriekš pārdošana nebija, pārdeva tikai tekošā dienā. Nopirkām bez problēmām no Neil salas uz Havelock salu. Havelock salā mēģinājām nopirkt atpakaļceļa biļetes uz Port Blair vienu dienu iepriekš.Te nu mūs gaidīja pilnīgs "obloms". Kā izrādījās, tad visas biļetes jau ir izpārdotas. shock Nekas cits neatlika kā izmantot privāto kompāniju sniegto servisu. Šai sakarā ieteikums ir pirkt biļetes pēc iespējas laicīgāk. It sevišķi tas attiecas uz Havelock virzienu.

Pavisam ir kā minimums 2 valdības kuģīši, kuri kursē šajos virzienos. Izbraucu ar 2 dažādiem. Abi ir pilnīgi vienādi, atšķiras tikai pēc nosaukuma un sīkām detaļām. Būvēti vienā vietā un pēc viena projekta. Tāds izskatās valdības kuģītis "BAMBOOKA". Izskatās viņi šādi:Nu un tā viņi izskatās no iekšienes. Pilnīgi sakarīgs salons 2 stundu kuģošanai no Port Blair līdz Neil salai:

Pievienotie faili: 0872425.jpg (81.0 Kb) · 0815393.jpg (76.8 Kb) · 9988328.jpg (117.1 Kb) · 1785696.jpg (90.1 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Otrdiena, 16.04.2019, 17:55 | Ziņojums # 2
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Tagad kārta komerciālajiem pārvadātājiem. Tādu šeit pavisam ir 3 gabali. Tā kā konkurence ir ļoti liela.

- M. V. Makruzz;
- M V Green Ocean;
- Coastal Cruise


Mums sanāca tas gods personīgi iepazīt un izbaudīt "Makruzz" sniegto servisu un pakalpojumus. Tas gan nenotika no laba prāta un interese, bet kā jau iepriekš minēju, tad valdības kuģītim visas biļetes bija izpārdotas. Bet nu kaut kā jau atpakaļ uz Port Blair bija jātiek. Tad nu nācās iegādāties biļetes no Havelock salas uz Port Blair. Biļetes cena 1 cilvēkam sastādīja 1407 rūpijas. crazy Tīrā laupīšana, bet nebija jau cita varianta.

Tā izskatījās pats kuģītis:Salonā komfortabli, kondicionēts gaiss. Tā tas izskatās dzīvē:Viss jau ir labi, tikai šaubos vai par šādiem sīkumiem būtu vērts maksāt tik bargu naudu. Ceļā pavadījām 1:31:08, zinu tik precīzi tāpēc, ka ierakstīju GPS log failu, kuru izlikšu arī publiskai apskatei un vērtējumam. Varēsiet apskatīt vidējo ātrumu un pašu kuģošanas maršrutu. GPS log faili atrodas pa šīm saitēm.

fails ar paplašinājumu *.gpx atrodas pa šo saiti.
fails ar paplašinājumu *.kml atrodas pa šo saiti.

Lietojam to faila formātu kurš liekas ērtāks. Varat šos trekus ieliks google kartē. Android lietotājiem iesaku lietot "GPX Viever". Treki ir ar pilnu informāciju: ātrumu, laiku, attālumu, augstumu un utt.

Pilnam komplektam vēl atlicis ir ielikt "Makruzz" kuģīšu kustības sarakstu. Nobildēju viņu Havelock ofisā:Par pārējiem abiem pārvadātājiem neko konkrētu pateikt nevaru, nav personīgas pieredzes. Ja ir interese, tad iespējams varam smelties kādu informāciju šajā mājas lapā, ir dots kustības saraksts un biļešu cenas:

Par M V Green Ocean lūkojam pa šo saiti.
Par Coastal Cruise lūkojam pa šo saiti.

Tālāk dota orientējoša tabula, cik ātrā laikā katra no šīm kompānijām pievārē attālumu no Port Blair līdz Havelock salai. Varam vērtēt paši (uzspiežot uz bildes iegūsim palielinājumu):

Pievienotie faili: 2900493.jpg (27.5 Kb) · 5660089.jpg (37.3 Kb) · 8062999.jpg (73.9 Kb) · 2744453.jpg (41.4 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
MelnaisDatums: Otrdiena, 16.04.2019, 18:47 | Ziņojums # 3
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Ceļotājam vēl būtu nepieciešams zināt, ka visi kuģi, gan valdības, gan privātie Havelock un Neil salās ienāk vienā prāmju terminālī. Tur pat pie termināļa ir arī katras kompānijas biļešu ofisi. Viņi neatrodas vienā telpā.

Te piemēram ir valdības kuģu kompānijas biļešu ofiss Neil salā.Šajā ofisā pērkot biļetes uz Havelock salu tika pieprasītas mūsu pases kserokopijas. Arī citos ofisos pērkot biļetes vienmēr tika jautāta pase, bet tikai šeit tika pieprasītas kserokopijas. Iesaku visādam gadījumam vienmēr glabāt kādu kserokopiju, patīk indiešiem jautāt pases, tās kopēt, jautāt kserokopijas kad vajag un kad nevajag. cranky

Un šāds valdības kuģu kompānijas biļešu ofiss ir Havelock salā:Vārdu sakot visas lietas šajās salās grozās un notiek praktiski vienā vietā. Kompāniju ofisi atrodas ļoti tuvu viens no otra.

Izņēmums ir Port Blair. Te prāmju termināli atrodas dažādās vietās.

Te ir dotas koordinātes privāto kuģīšu terminālim, saucas "NSRY Jetty": 11.678695, 92.714817

Tā tas izskatās bildē:Te savukārt atrodas valdības kuģīšu terminālis, saucas "Fisheries Jetty": 11.674436, 92.733044

Tā tas izskatās bildē, agri no rīta:Ceru, ka esmu visu izstāstījis pietiekoši saprotami, ja ir jautājumi centīšos atbildēt. Tāpat dalāmies ar citiem ceļotājiem ar savu pieredzi, aktualizējam neatbilstošu informāciju. Jo kā mēs visi zinām, tad viss plūst un mainās. biggrin Veiksmi!
Pievienotie faili: 0550892.jpg (116.6 Kb) · 0310864.jpg (28.8 Kb) · 6548544.jpg (36.9 Kb) · 0549596.jpg (86.3 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
Forums » Indija, Šrilanka, Bangladeša un Maldivu salas » Avio un cits transports » Kuģīšu satiksme Andamanu salās (Port Blair, Hevelock sala, Neil sala)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2023