Ceturtdiena, 02.02.2023, 03:47
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Spēcīgas lietusgāzes appludina Šrilankas parlamentu - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Indija, Šrilanka, Bangladeša un Maldivu salas » Jaunumi » Spēcīgas lietusgāzes appludina Šrilankas parlamentu
Spēcīgas lietusgāzes appludina Šrilankas parlamentu
andrianDatums: Piektdiena, 12.11.2010, 12:10 | Ziņojums # 1
Ģenerālleitnants
Grupa: Moderatori
Ieraksti: 558
Reputācija: 23
Statuss: Offline
Pēc spēcīgajām lietusgāzēm, kādas nav pieredzētas pēdējo 18 gadu laikā, Šrilanka spiesta iesaistīt armiju, lai sniegtu palīdzību tūkstošiem Kolombo iedzīvotāju, kuri nonākuši plūdu gūstā. Policija ziņo, ka appludināti vairāki tūkstoši māju.
Amatpersonas ziņo, ka nakts laikā ūdens līmenis paaugstinājies par 43 centimetriem un parlamenta ēka, kas atrodas uz salas ezera vidū, ir applūdusi. Parlamenta spīkeram nācās izmantot laivu, lai inspicētu ēkas stāvokli.
Vēl spēcīgākas lietusgāzes Kolombo pieredzējusi tikai 1992.gada jūnijā, kad nokrišņu daudzums nakts laikā sasniedza 49,7 cm
Plūdu gūstā nonākušo iedzīvotāju glābšanā, kā arī ielās iestrēgušo automašīnu aizvākšanai iesaistīta armija. Karavīri gatavo arī ēdienu tiem iedzīvotājiem, kuru mājas ir applūdušas.
"Lietus notekūdeņu sistēma nespēj tikt galā ar tādu daudzumu ūdens, un mēs nosūtām armiju, lai palīdzētu municipalitātes darbiniekiem iztīrīt aizsērējušās caurules," pavēstīja pulkvedis Dampats Ratnajake, kurš koordinē glābšanas darbus. Glābšanas darbos iesaistīta arī karaflote.
Pilsētā nav pieejami arī telefonu un interneta sakari, jo telekomunikāciju tornī iespēris zibens.
Varasiestādes slēgušas lielāko daļu skolu, atceļot valsts eksāmenus.
Valdības pārstāvis paziņojis, ka plūdos cietušajiem civildienesta ierēdņiem tiks piešķirts apmaksāts atvaļinājumus, un aicināja arī privātā sektora uzņēmumus sekot šim piemēram.


ChiangMai,ChiangRai,Phuket,Railay,Phi-Phi,Langkawi,Sabah,Cebu,Panglao,Boracay,Palawan,Houay Xai,Bokeo Nam Kan National Park,Beijing,Fihalhohi,Siem Reap,Sihanukville,Koh Rong,Koh Rong Samloem,Kampot, Phnom Penh,Shimla,Manali,Varanasi,Delhi
 
Forums » Indija, Šrilanka, Bangladeša un Maldivu salas » Jaunumi » Spēcīgas lietusgāzes appludina Šrilankas parlamentu
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2023