Ceturtdiena, 02.02.2023, 03:32
Sveicināti Viesis
RSS
Indoķīnas ceļojumi
Ceļojumus Šrilankā apdraud plūdi - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Indija, Šrilanka, Bangladeša un Maldivu salas » Jaunumi » Ceļojumus Šrilankā apdraud plūdi (lietavas, plūdi, zemes nogruvumi)
Ceļojumus Šrilankā apdraud plūdi
switchsDatums: Piektdiena, 28.01.2011, 23:04 | Ziņojums # 1
Pulkvedis
Grupa: Lietotāji
Ieraksti: 177
Reputācija: 6
Statuss: Offline
Ceļotājiem, kas dodas uz Šrilanku, jāņem vērā, ka ceļojumus valsts austrumos un cietzemē apdraud ilgstošas lietusgāzes. Valsts dienvidrietumus plūdi neapdraud, ziņo Šrilankas tūrisma centrāle. Tieši Šrilankas dienvidrietumos izvietotas lielākā daļa tūristu iecienīto viesnīcu. Lietus un plūdu brīdinājums Šrilankā stājies spēkā jau 14.01.2011. Vēl nav zināms, cik ilgi tūristiem tiks ieteikts nedoties ceļojumos uz Šrilankas appludinātajiem rajoniem. Lietus un plūdi skāruši arī senās karaļpilsētas Anuradhapura un Polonnaruwa valsts ziemeļu provincēs. Abas tūristu vidū populārās pilsētas applūdināto rajonu un ceļu dēļ ir ļoti grūti sasniedzami.

Pievienots (28.01.2011, 23:04)
---------------------------------------------
27.01.2011
Pēc smagajiem plūdiem, kas Šrilankā turpinājās vairākas nedēļas, ceļotāji atkal var bez ierobežojumiem doties uz turieni, ziņo Šrilankas tūrisma centrāle.
Iepriekšējo nedēļu laikā spēcīgas lietusgāzes radīja plūdus, kuru dēļ tika slēgti ceļi un nebija pieejami tūrisma objekti. Tagad ceļi atkal ir pieejami un piekļuve populārākajiem apmeklējumu objektiem nav traucēta.
Īpaši smagi plūdi skāra valsts austrumu daļu. Tieši tur atrodas ceļotāju vidū populārās senās ķēniņu pilsētas Anuradhapura un Polonnaruwa.
 
MelnaisDatums: Trešdiena, 31.05.2017, 14:25 | Ziņojums # 2
Ģenerālisimuss
Grupa: Administratori
Ieraksti: 2297
Statuss: Offline
Šrilankā spēcīgos plūdos vairāk nekā 200 cilvēku gājuši bojā.Šrilankā spēcīgos musonu lietavu izraisītos plūdos un zemes nogruvumos ir apstiprināta 202 cilvēku bojā eja un bezvēsts pazudušo skaits sasniedz 96 cilvēkus. Šādu informāciju sniedz Šrilankas Katastrofu vadības centrs. Pavisam plūdos un nogruvumos ir cietuši 15 valsts rajoni, kuros dzīvo 629 742 cilvēku. Vairāk kā 77 000 cilvēku ir evakuēti no bīstamajiem rajoniem uz pagaidu izmitināšanas vietām. Tas savukārt rada paaugstinātu infekcijas slimību izplatīšanās risku.

Spriežot pēc pieejamiem video tas tiešām ir briesmīgi:

Šrilanka ir lūgusi ANO palīdzību plūdu seku novēršanā. Gatavas palīdzēt Šrilankai ir paziņojušas dienvidaustrumu Āzijas valstis, Ķīna, ASV, Krievija un citas valstis. Primāri ir nepieciešamas teltis un ūdens attīrīšanas iekārtas. Šodien Šrilankas varas iestādes izsludinājušas jaunu vētru un lietusgāžu brīdinājumu. Šie ir lielākie plūdi un zemes nogruvumi Šrilankā pēdējo 14 gadu laikā.
Pievienotie faili: 9790016.jpg(103.2 Kb)


Taizeme, Malaizija, Singapūra, Birma, Laosa, Filipīnas, Vjetnama, Bruneja, Indonēzija, Kambodža, Ķīna, Indija, Šrilanka... kopā 45 valstis.
 
Forums » Indija, Šrilanka, Bangladeša un Maldivu salas » Jaunumi » Ceļojumus Šrilankā apdraud plūdi (lietavas, plūdi, zemes nogruvumi)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:


Copyright MyCorp © 2023